Pearl Jam in Zagreb!

1308309311313314860

Comments

  • jurasica wrote:
    kaj, nemreš se odvojiti od njega ni da nam napišeš koju riječ? :) ili nas malo držiš u neizvjesnosti...

    Najte se ljutiti... :o

    Malo sam u strci, selim se + putujem u Austriju za vikend pa doma čistim, spremam i usput se pakiram + moram vozit braceka na kolodvor jerbo i on putuje danas, a dvd ćem pogledat večeras kak Bog zapoveda i kad se konačno skrasim, na big screen tv-u s dobrim ozvučenjem... :hedonist: :D Nisam ga još pogledala, iako sad vidim da se iz onog kaj sam napisala dalo drugačije zaključit... Bila sam toliko hepi kad sam izašla van s dvd-om u rukama da sam to morala s nekim podijelit... :D

    Snih je već dao lijepu recenziju, pa eto dok čekate mojih 0.02$... :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • jurasica wrote:
    IIIIIIII??????? :) ima negdje nas coooool bagre? znam da ovih ne-cool ima... :)

    Javit ću kad sve detaljno pregledam preko nekoliko puta... :D

    Tebe i Domagoja sam vidjela na jubitou na jednoj snimci Picture In A Frame iz Italije, moram opet negdje iskopat link... :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • masnimasni Posts: 1,657
    snih wrote:
    A na kakvom si ti to koncertu bio? S estradnjacima???:D

    u ciboni sto je jucer bilo za vatrogasce.. bilo jako emotivno.

    i pliz budite blagi s recenzijama dvd-a za nas koji jos nemamo isti ;)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • snihsnih Posts: 1,052
    ne znam jeste li stigli pročitati ovo:

    http://www.net.hr/sport/page/2007/08/26/0106006.html

    Pa taj frajer je jednostavno - odličan! :)

    Svaka mu ... :D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    AJMO KONKRETNO!!!

    svi nešto pričaju o meet-upu, a njega nigdje.

    evo prijedloga:

    ajmo organizirati neko kućno prikazivanje 'imidža u kornetu'.
    sad sam srela pajinu ivu, rekla mi je da oni imaju projektor, ali nemaju zid.
    ja pak imam veliki bijeli zid, al' nemam projektor.
    e sad, kako se projektor lakše prenese nego zid, ja vas pozivam na mali PJ party kod mene ovaj tjedan. može ovaj vikend, može prek tjedna sljedećeg, može sljedeći vikend. izjasnite se svi kad vam paše.

    nudim dnevni boravak, koju grickalicu, i PJ-friendly atmosferu, vi ponesite piće, a i jedan primjerak 'imidža u kornetu' ne bi bio naodmet, ja ga još nemam :D
    mjesto zbivanja je sesvete, nije kraj svijeta kako svi misle, kome treba prijevoz doma, i to dobije, a bome, ako se crop ili rijeka, ili možda niko odluči na posjet zagrebu, ima se gdje i spavati.

    da čujem onda!
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    AJMO KONKRETNO!!!

    svi nešto pričaju o meet-upu, a njega nigdje.

    evo prijedloga:

    ajmo organizirati neko kućno prikazivanje 'imidža u kornetu'.
    sad sam srela pajinu ivu, rekla mi je da oni imaju projektor, ali nemaju zid.
    ja pak imam veliki bijeli zid, al' nemam projektor.
    e sad, kako se projektor lakše prenese nego zid, ja vas pozivam na mali PJ party kod mene ovaj tjedan. može ovaj vikend, može prek tjedna sljedećeg, može sljedeći vikend. izjasnite se svi kad vam paše.

    nudim dnevni boravak, koju grickalicu, i PJ-friendly atmosferu, vi ponesite piće, a i jedan primjerak 'imidža u kornetu' ne bi bio naodmet, ja ga još nemam :D
    mjesto zbivanja je sesvete, nije kraj svijeta kako svi misle, kome treba prijevoz doma, i to dobije, a bome, ako se crop ili rijeka, ili možda niko odluči na posjet zagrebu, ima se gdje i spavati.

    da čujem onda!
    Iva: Jeeej! Mi smo za i paše nam nedjelja ili ponedjeljak (isto neradni dan u svezi glede državnog nam praznika). I možemo donijeti i neku klopicu i neku cugu. I nudimo 2 udobna ili tri malo zgurana mjesta u autu, polazak iz Novog Zagreba.

    i, for the record, imamo zid, ali nemamo bijeli zid :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    dobre majice, dobra kolumna, dobar prijedlog za gledanje :)
    nedjelja zvuci ok..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    evo sad kad sam postao ovaj gore post, stisnuo iksic u prozoru, otvorio winamp, pustio si "drogu" koja me pere zadnjih mjeseci.. kako se prikazivao o.c. preko ljeta, na kraju druge sezone bude neke pucnjave, necemo sad u detalje, jel, i uglavnom, zavrsava sezona s pjesmom

    Imogen Heap - Hide And Seek

    pjesma je predobra :)

    stavite 2-3 puta na "repeat track", ako vam ne bude dobra, vracam novac u roku 30 dana :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    čula sam dosta o toj imogen, pa bih mogla i provjerit vrijedi li čemu :)

    što se druženja tiče, zasad imamo dvaput nedjelju kao prijedlog, čekamo druge da se izjasne.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    AJMO KONKRETNO!!!

    svi nešto pričaju o meet-upu, a njega nigdje.

    evo prijedloga:

    ajmo organizirati neko kućno prikazivanje 'imidža u kornetu'.
    sad sam srela pajinu ivu, rekla mi je da oni imaju projektor, ali nemaju zid.
    ja pak imam veliki bijeli zid, al' nemam projektor.
    e sad, kako se projektor lakše prenese nego zid, ja vas pozivam na mali PJ party kod mene ovaj tjedan. može ovaj vikend, može prek tjedna sljedećeg, može sljedeći vikend. izjasnite se svi kad vam paše.

    nudim dnevni boravak, koju grickalicu, i PJ-friendly atmosferu, vi ponesite piće, a i jedan primjerak 'imidža u kornetu' ne bi bio naodmet, ja ga još nemam :D
    mjesto zbivanja je sesvete, nije kraj svijeta kako svi misle, kome treba prijevoz doma, i to dobije, a bome, ako se crop ili rijeka, ili možda niko odluči na posjet zagrebu, ima se gdje i spavati.

    da čujem onda!

    može! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    elcielo wrote:
    čula sam dosta o toj imogen, pa bih mogla i provjerit vrijedi li čemu :)

    što se druženja tiče, zasad imamo dvaput nedjelju kao prijedlog, čekamo druge da se izjasne.
    Ja ne mogu nikako ovu nedjelju :(
    A sljedeci vikend isto tesko... :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    AJMO KONKRETNO!!!

    svi nešto pričaju o meet-upu, a njega nigdje.

    evo prijedloga:

    ajmo organizirati neko kućno prikazivanje 'imidža u kornetu'.
    sad sam srela pajinu ivu, rekla mi je da oni imaju projektor, ali nemaju zid.
    ja pak imam veliki bijeli zid, al' nemam projektor.
    e sad, kako se projektor lakše prenese nego zid, ja vas pozivam na mali PJ party kod mene ovaj tjedan. može ovaj vikend, može prek tjedna sljedećeg, može sljedeći vikend. izjasnite se svi kad vam paše.

    nudim dnevni boravak, koju grickalicu, i PJ-friendly atmosferu, vi ponesite piće, a i jedan primjerak 'imidža u kornetu' ne bi bio naodmet, ja ga još nemam :D
    mjesto zbivanja je sesvete, nije kraj svijeta kako svi misle, kome treba prijevoz doma, i to dobije, a bome, ako se crop ili rijeka, ili možda niko odluči na posjet zagrebu, ima se gdje i spavati.

    da čujem onda!

    ivA: Mi smo isto za i puno fala na pozivu :) nama isto nesto fali bijelih zidova :)
    Sam se se svi vi dogovorite, a mi cemo se probat prilagodit. Ne mozemo nazalost nis obecat jer nam je ovaj vikend malo guzvovit, svadba rockas i poso...al potrudit cemo se doc ofkors! :)

    btw i ja dajem glas Azri zao mi je sto sam bila premlada za koji njihov koncerat. jel tko prisustvovao tako nechemu? legende! (azra, ali i vi svi isto ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:

    iva: super nam je majica od ITW-a! probat cemo si ju (X2) nekak napravit! (jos jedna PJ opravica za kolekciju! :) nismo vec dugo... ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    snih wrote:
    ne znam jeste li stigli pročitati ovo:

    http://www.net.hr/sport/page/2007/08/26/0106006.html

    Pa taj frajer je jednostavno - odličan! :)

    Svaka mu ... :D

    iva: jos jedan stari romanticar :) kul.
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    Mi u pravilu možemo u nedjelju! Uglavnom bismo planirali bez Janka, ali ako ste se ga baš silno zaželjeli, možemo ga možda isfurat malo na početku prije projekcije!:D A onda ga se riješiti! :D
    Zbog konačne potvrde bismo trebali možda utanačiti vrijeme početka manifestacije. Zar ne?
    Mi možemo donijeti DVD Imidža u kornetu! Mislim da ga još nitko nije spomenuo, a trebat će nam. Također ćemo sudjelovati u nabavci hrane i pića, po potrebi. :D Barem ćemo dat neke pare, ako ništa drugo!
    Organizatorice, molim prijedlog vremena početka okupljanja radi nastavka dogovora.
    Srdačan pozdrav!
  • masnimasni Posts: 1,657
    sto se tice azre, meni je sav tav rock stari prejeben, a buduci da azru nisam mogao gledat uzivo, isao sam na prvi tribute azri u tvornici :) onaj sa bistom..
    sad se taj koncert odrzava svake godine, cak mislim da se i grupa zove "pozdrav azri", ali sve je to muzenje mlijeka iz oronule krave (s tim da nije azra ta koja je oronula da me se krivo ne shvati, nego ovaj lajner i ekipa koji muzu) :)

    vote for me :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Upravo sam odgledala kompletni dvd i mogu samo reći - odlično, odlično, odlično!!! Sve je super složeno i montirano i vidi se da je, kao i uvijek, štimung na razini...

    Neću vas previše daviti svojim subjektivnim doživljajem pa ću samo napomenuti neke svoje highlights: akustični Lukin :D, Throw Your Arms Around Me s velikom hrvatskom zastavom u krupnom planu (respect :D) i Picture In A Frame s prekrasnim kadrovima lijepe Italije...

    Pojavljuje se i Maslinica kojoj na kraju, ako sam dobro vidjela, tata daje flašu vina pa si ona malo cugne... Blažena djeca... :D

    Elcielo, super ti je ideja za meet-up, želim vam svima dobru zabavu u nedjelju... :)

    A sad na spavanje, iako ne znam jel mi se to uopće isplati kad u 5 moram na noge lagane... Ah, slatke muke... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    snih wrote:
    Mi u pravilu možemo u nedjelju! Organizatorice, molim prijedlog vremena početka okupljanja radi nastavka dogovora.

    okej, za najbolji efekt gledanja nečeg na velikom bijelom zidu potrebno je da padne mrak :D
    to se ovih dana dešava već oko 7, pa ja predlažem da se počnemo okupljati oko 6, da malo podgrijemo atmosferu :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    potato, hvala na recenziji, već me silno zanima kak to izgleda 'rvacki grb na PJ DVD-u :D
    zamisli ti to...
    ma je li itko mogao sanjati kad je počeo slušati PJ, da će ed jednog dana spikati na hrvatskom, a da će nam se zastava vijoriti na službenim izdanjima, ajoj...

    btw, potato girl, šteta što ne možeš doći, ali lijep provod u austriji ti želim!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ovdje se moze pogledat podosta materijala sa PIAF-a, ali necemo nis gledat, cekamo nedjelju i sluzbeni screening :)

    http://msninconcert.msn.com/music/Pearljam/pt-br/artist.aspx
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: e, budući da je imidž u kornetu sniman u Italiji budem ja napravila tiramisu, da se malo ufuramo u ambijent devedeja ;)
  • killroykillroy Posts: 739
    Hej elcielo, hvala na pozivu i odlicnoj ideji. I ja bi se rado pridruzio ovom super meetingu. PJ na projektoru...woohoo....ne bih to zelio nikako propustiti. Meni nedjelja isto pase.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pohod na nedjeljni PJ meet-up u vidu projekcije DVD-a zasad potvrdili:

    pajo&iva

    snih&asfo+janko (naravno da mora doći bar nakratko :))

    killroy

    masni

    jurasica (pretpostavljam da će i sintija doći)

    siljo&iva - još čekamo službenu potvrdu :)



    kad se lestes vraća s lastova?
    masni, hoće doći i sven?
    hoće li nam se pridružiti i neka nova ekipa, koga još nismo upoznali, hm, helen cross?


    ispravite me ako sam negdje fulala!
  • lesteslestes Posts: 959
    evo me. vratila sam se. ja nikak u nedjelju ne mogu doći :( čini se da budem još
    čekala gledanje tog dvd-a... :(
    želim vam super provod! :)

    i jedna dobra stvar, natjecanje još nije počelo. bar da to ne propustim :D


    eh... asfo, sretan rođendan! kasnim, znam...
  • snihsnih Posts: 1,052
    Kad ćemo u nedjelju?
  • masnimasni Posts: 1,657
    nisam ti ja u kontaktu sa svenom, tako da nemam pojma.. i ja sam blago upitan, ali zasada dolazim :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Malo sam cackao po uk amazonu pa da vam prenesem da je pojeftinilo dosta PJ materijala.. npr: dvd-e live at the garden 2003., single video theory i touring band mozete kupiti ispod 6 funti tj 5.97.. stvarno prejeftino.. i audio cd-ovi su takodjer jeftini.. jedino sto drzi cijenu je avokado, PITF i ITW..

    Usputno pitanje za vas koji narucujete cesce.. Koliko utice na postarinu ako narucimo 3 dvd-a umjesto jednog? je li i postarina odmah veca 3 puta ili kako?
    Pitam jer ne znam bi li odmah kupovao vise toga (jer je isplatnije) ili je svejedno..

    I potrudite se da baterije u aparatima budu spremne za tu nedjelju :)
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    elcielo wrote:
    pohod na nedjeljni PJ meet-up u vidu projekcije DVD-a zasad potvrdili:

    pajo&iva

    snih&asfo+janko (naravno da mora doći bar nakratko :))

    killroy

    masni

    jurasica (pretpostavljam da će i sintija doći)

    siljo&iva - još čekamo službenu potvrdu :)



    kad se lestes vraća s lastova?
    masni, hoće doći i sven?
    hoće li nam se pridružiti i neka nova ekipa, koga još nismo upoznali, hm, helen cross?


    ispravite me ako sam negdje fulala!

    Što da vam rečem, da sam barem malo bliže...baš mi je žao što ću propustiti opet PJ druženje...možemo napraviti neki web cam striming prijenos, studio iz Zagreba, Rijeke, Dubrovnika i šire :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • killroykillroy Posts: 739
    Što da vam rečem, da sam barem malo bliže...baš mi je žao što ću propustiti opet PJ druženje...možemo napraviti neki web cam striming prijenos, studio iz Zagreba, Rijeke, Dubrovnika i šire :)

    He he...nesto tipa...
    - "A sada da se ukljucimo u dubrovacki studio. Molim ziri da podijeli bodove."
    - "Ziri je odlucio ovako: Animal - 12 points, Corduroy - 12 points, Black - 12 points..."
Sign In or Register to comment.