Pearl Jam in Zagreb!

1307308310312313860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    Ima PIAF u Dancing Bearu, bio sam danas i ubo karte za Pipse. Btw, jel ide na kraju Josko :) ?

    A koliko kosta DVD ne znam iako mi je prodavac rekao...naime dao mi frajer DVD da vidim i od exictementa nisam uopce cuo sto govori. Mislim da je 200 i nesto kunica. E, a cover fakat izgleda predobro...
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    Ima PIAF u Dancing Bearu, bio sam danas i ubo karte za Pipse. Btw, jel ide na kraju Josko :) ?

    A koliko kosta DVD ne znam iako mi je prodavac rekao...naime dao mi frajer DVD da vidim i od exictementa nisam uopce cuo sto govori. Mislim da je 200 i nesto kunica. E, a cover fakat izgleda predobro...


    Idu Joško, asfo & snih! Ovo - ono... :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Ovako, malo sam se raspitala kod znalaca...

    kaze Jason da su PJ taperi posebi (ma da?)

    Eto, nadam se da vas je ovo barem malo smirilo, iako ipak
    nece

    okej, ali ČEMU onda snimaju to?
    fakat mi nije jasno, zar prolaziti cijelu strku sa prošvercavanjem kamere pa i neugodne razgovore s PJ odvjetnicima, samo za vlastito zadovoljstvo? fakat mazohizam.
    i onda malo leakaju, pa povlače, fakat ne kužim tu sortu.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ed dobio 5 zvjezdica na Muzika.hr...streber :D

    http://www.muzika.hr/default.aspx?id=12984

    Iva: evo editiram da dodam mojih 5 lipica :) dakle, prvi komentar mi je bio 'pa naravno da je dobio 5 kad 6 ne postoji':), ali onda sam vidjela da je review pisala neka teta pa se to ne pali tj. naravno da mu je dala 5 (a dobro mali i pjeva :))
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Frend je skinuo s jubito-a onaj famozni porch iz Zg, pa ću ga ja ovih dana uploadat negdje pa si možete skinut. Ima 16 mb, nije puno..Al super materijal za stare dane kad budemo unucima pričali o famoznom koncertu 2006-e. Kad već dvd vjerojatno nećemo vidjeti :(

    Asfo, sretan rođendan. Opet ja kasnim, ne pratim dobro i tako dalje...
    Death or glory!

  • asfoasfo Posts: 315
    Rijeka wrote:
    Frend je skinuo s jubito-a onaj famozni porch iz Zg, pa ću ga ja ovih dana uploadat negdje pa si možete skinut. Ima 16 mb, nije puno..Al super materijal za stare dane kad budemo unucima pričali o famoznom koncertu 2006-e. Kad već dvd vjerojatno nećemo vidjeti :( ...

    I kao na kraju svake priče koju mi je baka pričala dok sam bila mala moraš reći:
    "I ja sem tam bila, i vina sem pila i još mi je jezik moker." i onda isplaziš jezik :P
    Rijeka wrote:
    Asfo, sretan rođendan. Opet ja kasnim, ne pratim dobro i tako dalje...

    Nema veze, simpatičan si mi pa ću ti progledati kroz prste :D
  • snihsnih Posts: 1,052
    Danas će se dogoditi preuzimanje našeg primjerka Picture in a Frame!

    Preko gadne veze dobili smo i akcijsku - veleprodajnu cijenu od svega ... ne smem reć! :D

    Večeras se gleda! Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.......... :):):)

    @masni: kompilacija o kojoj pričamo je za Dirty Frankka koji nije upoznat s radom Pipsa pa smo mu pajo i ja složili nešto po našem izboru.

    @Dirty F.: Još artwork i šaljem!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    http://www.youtube.com/watch?v=9lwdX3Y97l4

    Neki lik na porch-u je iskopao Ten promo video, možda ste ga vidjeli ako niste pogledajte naše mladiće :D kad su bili mladi :)
    Ed kako spominje svoju pra-pra-babu indijanku sa njenom famoznom marmeladom a sad to značenje Pearl jam u PITF negira, nije htio popu reći o čemu je u stvari riječ :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    snih wrote:
    Danas će se dogoditi preuzimanje našeg primjerka Picture in a Frame!

    Preko gadne veze dobili smo i akcijsku - veleprodajnu cijenu od svega ... ne smem reć! :D

    Večeras se gleda! Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.......... :):):)

    @masni: kompilacija o kojoj pričamo je za Dirty Frankka koji nije upoznat s radom Pipsa pa smo mu pajo i ja složili nešto po našem izboru.

    @Dirty F.: Još artwork i šaljem!


    Super, hvala i nema žurbe

    A sad mi objesnite gdje ste to nabavili već dvd???
    Je li netko dobio nešto od 10c???
    Bilo što ITW ili PITF??????????
    Izludit će me ovo čekanje
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snihsnih Posts: 1,052
    Super, hvala i nema žurbe

    A sad mi objesnite gdje ste to nabavili već dvd???
    Je li netko dobio nešto od 10c???
    Bilo što ITW ili PITF??????????
    Izludit će me ovo čekanje

    Mi smo ga dobili na slijedeći način (tj. tek ga trebamo preuzeti): Menart je kao izdavač Pearl Jam naručio PIAF. PIAF stigao u Menart. Moj šogor koji je radio u Dallasu mi je sredio preko svojih bivših kolega isporuku od Menarta po vrlo povoljnoj cijeni.:D I to je to!

    A već je i pajo spomenuo da ga je vidio u Dancing Bear-u jučer ili prekjučer. To znači da ga u Zagrebu legalno i kulturno, kao što i priliči, možeš kupiti u CD shopovima!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    asfo wrote:
    ....ah, kako je moj muž samozatajan.....
    Ja sam Stipi parirala sa svojom novom majicom. Pa kakvom, pitati ćete?
    Kako mi je u četvrtak bio rođendan, od muža sam dobila unikatnu pj majicu na duge rukave. Snih ju je posložio i odnio na tisak, a ja sam ju odmah oprala na rukice svoje nježne tak da se mogu malo prošetati u njoj. Majica je jednostavna i prekrasna (možda jesam malo subjektivna, ali mi je fakat super: bijela, sa crnim slovima ispisan naziv benda i jedan mali crveni misteriozni znakić između riječi).

    Htjela bih napomenuti da smo poslije route 66 otišli u jedan mali rock klub za koji nisam znala, ali mi je drago da smo ga otkrili, a to je Soba. Taman kada smo ušli, svirao je tročlani bend, i to Hendrixa. Snih se našalio da je gitarist (ujedno i pjevač) sigurno obilazio Jimijeve koncerte. Nisu bili fenomenalni, ali mi je baš bilo super čuti Hendrixove pjesme uživo, a i gitarist se uživljavao i vidjelo se da s guštom svira. Uglavnom, toplo preporučam mjesto. Niti piva nije skupa, runda za nas petoro oko 50 kuna.

    E, pa da, a nismo niti napisali da smo u četvrtak bili na Let3! I to, ni manje ni više nego u Sesvetama, svirali su u San Antoniu. Ulaz besplatan, kao što to biva kada su tamo svirke, ali piva samo mala i skupa. Nema veze, i tamo smo se dobro zabavili, nakon što smo stavili dijete u kimbić i uzeli babysitericu u liku moje sestre (i ovim se putem zahvaljujem svim sestrama - mojim i općenito).
    Kako je snih na Let3 došao u svojoj Vegeti, na kraju svirke pristupila nam je jedna djevojka, pozdravila ga (ja sam odmah počela sumnjičavo gledati, da kaj ti imaš pričat na uho s nekom curicom, ovo ono) i upitala koji mu je nick na forumu. Uglavnom upoznali smo se i ovim putem pozivam ifku da češće posta!


    I tak, kad se udaš, ipak ne umreš!

    IvA: Kasnim tek sam danas procitala al jos jednom 5 za super pricu!
    I dodatak o peglanju je super ;) Rockas ti je vec siljo cestito od nas al dobrih zelja nikiad prevech pa se enkrat - happy -B!

    ITW se i dalje vrti, defaude se ocekuje Jeee!

    Koja zavrzlama oko Zagreba. :( Gn. Znachi ekshli postoji "PJ taper" kao pojam - e pa zvuce ko pravi frikovi ;) stoga mislim da bi se oni dobro mogli uklopit s nama i u ime frika nam predstavit svoje uratke u cjelosti :) or else...
    Mislim, uvijek ih mozemo napeglat, agresivci kakvi jesmo! :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    IvA: E da onaj mali angry smiley na pocetku mog posta je bio za nemogucnost gledanja ZG footage-a.
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    okej, ali ČEMU onda snimaju to?
    fakat mi nije jasno, zar prolaziti cijelu strku sa prošvercavanjem kamere pa i neugodne razgovore s PJ odvjetnicima, samo za vlastito zadovoljstvo? fakat mazohizam.
    i onda malo leakaju, pa povlače, fakat ne kužim tu sortu.

    Al oni su zbog toga tako kuuuuull, kak ne kuzish? ;)

    ljudi kaj nije bila neka spika da je neka od nashih vrlih tv kucha snimila koncerat? zg1 il tak nesh? i da ce kao to bit jednom negdje prikazano? Hope dies last.
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Za download porch-a iz Zg kliknuti

    tu

    A sad mi objesnite gdje ste to nabavili već dvd???
    Je li netko dobio nešto od 10c???
    Bilo što ITW ili PITF??????????
    Izludit će me ovo čekanje

    Ništa osim mailova :D, navodno je već došao u Dallas Records, kasnije idem u grad pa ću bacit oko...
    Death or glory!

  • siljosiljo Posts: 2,203
    Rijeka wrote:
    Za download porch-a iz Zg kliknuti

    IvA: Tenks Rijeka! :)

    Ajd bar su nam tejperi kapnuli neki highlight veceri ak nish drugo ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    evo baš slušam Azru - Sunčana strana ulice!

    Užas je moja furka - koja stvarčina i koje riječi!

    Već kad smo kod Azre. Ja ih mnogo volim! :)

    Ima li još tko takav ovdje na forumu ili sam u tom pogledu usamljen! :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    snih wrote:
    Već kad smo kod Azre. Ja ih mnogo volim! :)

    Ima li još tko takav ovdje na forumu ili sam u tom pogledu usamljen! :D

    i meni su fini :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    siljo wrote:
    i meni su fini :)

    Ona vuce, moje niti
    Ona cini moje sne
    Dok ja listam stare novine
    Ona bježi od dosade....

    i tak...

    they were huuuuge in croatia ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    evo baš slušam Azru - Sunčana strana ulice!

    Užas je moja furka - koja stvarčina i koje riječi!

    Već kad smo kod Azre. Ja ih mnogo volim! :)

    Ima li još tko takav ovdje na forumu ili sam u tom pogledu usamljen! :D

    Usamljen ti nisi...i ja ih mnogo volim vec dugo, dugo...samo sto ih slabo slusam u zadnje vrijeme
  • snihsnih Posts: 1,052
    siljo wrote:
    Ona vuce, moje niti
    Ona cini moje sne
    Dok ja listam stare novine
    Ona bježi od dosade....

    i tak...

    they were huuuuge in croatia ;)

    Evo baš prošla prije minutu... :);):)
  • snih wrote:
    A već je i pajo spomenuo da ga je vidio u Dancing Bear-u jučer ili prekjučer. To znači da ga u Zagrebu legalno i kulturno, kao što i priliči, možeš kupiti u CD shopovima!

    Kupljeno legalno i kulturno danas u Aquariusu... :D

    pokaz za bus - 30 kn
    Imidž u kornetu - 179 kn
    užitak prvog gledanja - neprocjenjivo

    Živili! :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Kupljeno legalno i kulturno danas u Aquariusu... :D

    pokaz za bus - 30 kn
    Imidž u kornetu - 179 kn
    užitak prvog gledanja - neprocjenjivo

    Živili! :)

    IIIIIIII??????? :) ima negdje nas coooool bagre? znam da ovih ne-cool ima... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Kupljeno legalno i kulturno danas u Aquariusu... :D

    pokaz za bus - 30 kn
    Imidž u kornetu - 179 kn
    užitak prvog gledanja - neprocjenjivo

    Živili! :)

    Ajme blago ti se i ja bi jedan kupio dok mi 10c ne isporući, samo što sam siguran da to u mom gradu ne postoji :(

    A za Azru i ja glasam :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Kupljeno legalno i kulturno danas u Aquariusu... :D

    pokaz za bus - 30 kn
    Imidž u kornetu - 179 kn
    užitak prvog gledanja - neprocjenjivo

    Živili! :)

    kaj, nemreš se odvojiti od njega ni da nam napišeš koju riječ? :) ili nas malo držiš u neizvjesnosti...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • snihsnih Posts: 1,052
    Live coverage - real time :D

    Upravo sam otvorio paketić!
    Gledam ga i divim se!
    Sadržaj: omotnica od debljeg kartona, DVD, knjižica s fotkama Danny Clincha i Kerense Wight.
    Kerensine fotke - profi, a Danny-eve više art!
    Janko upravo kreće na spavanje!
    A kad zaspi - roditelji kreću u gledanje...
    Javimo se...;):)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    O da, ljubomoran sam :D...
    Death or glory!

  • masnimasni Posts: 1,657
    o da, i ja isto..

    ali, za tjedan dva kad sjednu pare na sc ugovor, cvrsto obecajem da cu ih potrositi na dvde :)

    btw, ste vidjeli na drugom kako nije bilo nereda na koncertu, a, a? :D da, da, nema zime :) bio prakticki u backstageu sa svim onim estradnjacima.. kul bilo, uglavom..
    samo sto me noge bole..

    mah
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • snihsnih Posts: 1,052
    Taman završio službeni dio! Janko se probudio pa ga asfo išla uspavat!
    Kaj reć?
    I sami znate....
    Super!:)
    Vidi se par puta hrvatska zastava!
    Sound je odličan, a slika mrak!
    Idemo sad pogledati ostatak...:)
    Bok!
  • snihsnih Posts: 1,052
    masni wrote:
    o da, i ja isto..

    ali, za tjedan dva kad sjednu pare na sc ugovor, cvrsto obecajem da cu ih potrositi na dvde :)

    btw, ste vidjeli na drugom kako nije bilo nereda na koncertu, a, a? :D da, da, nema zime :) bio prakticki u backstageu sa svim onim estradnjacima.. kul bilo, uglavom..
    samo sto me noge bole..

    mah

    A na kakvom si ti to koncertu bio? S estradnjacima???:D
  • snihsnih Posts: 1,052
    I to je to!
    Samo bih htio napomenuti da je najluđe viđenje hrvatske zastave na Throw Your Arms Around Me! To je totalni chaos!
    Poslije talijanske zastave može se reći da je naša najzastupljenija!:):)
    Meni je jedan od naj trenutaka kad Eddie sam svira Immortality pred praznom arenom! Mrak!:)
    Palo je i par ideja za majice!:D
Sign In or Register to comment.