Pearl Jam in Zagreb!

1306307309311312860

Comments

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    asfo wrote:
    ....a sad, vraćam se peglanju.

    hahaha, baš si me dobro nasmijala! :D
  • snihsnih Posts: 1,052
    Mislim da imam novu igricu - natjecanje! :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Hehe, super pricica. :)
    I sretan rodjendan, sa zakasnjenjem.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Malo glazbenog off topica.
    Za 10 dana izlazi novi Radiohead i moci ce se skinut sa sluzbenih stranica. Cijena, prava sitnica :) , naime sam odlucis koliko zelis platiti za download! Prilicno cool!
    Tko zeli moze si pre-orderat full package sa 2 cd-a, 2 vinila i hrpu drugih materijala za 40 funti.

    http://www.greenplastic.com/news/archives/2007/09/radiohead_annou_1.php
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    Malo glazbenog off topica.
    Za 10 dana izlazi novi Radiohead i moci ce se skinut sa sluzbenih stranica. Cijena, prava sitnica :) , naime sam odlucis koliko zelis platiti za download! Prilicno cool!
    Tko zeli moze si pre-orderat full package sa 2 cd-a, 2 vinila i hrpu drugih materijala za 40 funti.

    http://www.greenplastic.com/news/archives/2007/09/radiohead_annou_1.php

    Fala ti pajo ko bratu na ovoj informaciji! S nestrpljenjem očekujem taj album! :)

    Slušam sad našu kompilacijon i da ti velim: mrak je! :):D

    @Niko: uskoro stiže The Best of PipsChips&Videoclips by pajo & snih! :D
  • asfoasfo Posts: 315
    hvala, hvala, na dobrim kritikama, uvijek sam imala 5 iz zadaćnice :D

    nego, kakvo natjecanje? uvijek saznam zadnja ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Fala ti pajo ko bratu na ovoj informaciji! S nestrpljenjem očekujem taj album!
    Slušam sad našu kompilacijon i da ti velim: mrak je!
    @Niko: uskoro stiže The Best of PipsChips&Videoclips by pajo & snih!

    Kao prvo sretan rodjendan boljoj ti polovici! (kad smo vec zaboravili cestitat prije, a znamo i kad joj je rodjendan naime, od prosle godine)


    Sto se tice Radioheada, ovdje se moze skinut live verzije pjesama sa novog albuma jer su ih vecinu vec odsvirali po koncertima prosle godine:
    http://www.mortigitempo.com/too_bored/showthread.php?t=65291

    E, i ja hocu ovu nasu kompilaciju, mogli bi i neki artwork nabacit...

    I jos nesto, zeljno iscekujemo novu igricu, mogao bi nam dati i neki hint kakva ce bit...nemoj nas drzat u neizvjesnosti...
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    Kao prvo sretan rodjendan boljoj ti polovici! (kad smo vec zaboravili cestitat prije, a znamo i kad joj je rodjendan naime, od prosle godine)


    Sto se tice Radioheada, ovdje se moze skinut live verzije pjesama sa novog albuma jer su ih vecinu vec odsvirali po koncertima prosle godine:
    http://www.mortigitempo.com/too_bored/showthread.php?t=65291

    E, i ja hocu ovu nasu kompilaciju, mogli bi i neki artwork nabacit...

    I jos nesto, zeljno iscekujemo novu igricu, mogao bi nam dati i neki hint kakva ce bit...nemoj nas drzat u neizvjesnosti...

    Bez artworka ne bu išlo! Bum ja nekaj skemijal pa ti šaljnem na pregled! :)

    Fala na linku!

    O igrici uskoro... još moram malo posložit ideju. Uglavnom, opet pjesme, a uključuju se i albumi. Neki miks, mišung i slično!
  • asfoasfo Posts: 315
    pajo wrote:
    Kao prvo sretan rodjendan boljoj ti polovici! (kad smo vec zaboravili cestitat prije, a znamo i kad joj je rodjendan naime, od prosle godine)

    ...

    ono, e, reci mi to u facu, kae, kae :D:D:D
  • RijekaRijeka Posts: 801

    Oke, više nije fora ovo. Hoću dvd vani negdje, ovaj materijal na kapaljku me samo ubija jer sam uvjeren da dvd negdje postoji, a iz nekih nepoznatih razloga netko ga ne želi proslijediti u cijelosti.. psmtr
    Death or glory!

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Rijeka wrote:
    Oke, više nije fora ovo. Hoću dvd vani negdje, ovaj materijal na kapaljku me samo ubija jer sam uvjeren da dvd negdje postoji, a iz nekih nepoznatih razloga netko ga ne želi proslijediti u cijelosti.. psmtr
    Au shit! Ima DVD, sigurna sam!
    Pitat cu ga ja, il se raspitat malo, mozda netko nesto zna vise ili
    moze ovaj TEAM nagovorit da to puste van!!!
    AAAAAAAAAAAAA; moramo to imati!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    snih wrote:
    Fala ti pajo ko bratu na ovoj informaciji! S nestrpljenjem očekujem taj album!

    Slušam sad našu kompilacijon i da ti velim: mrak je!

    @Niko: uskoro stiže The Best of PipsChips&Videoclips by pajo & snih! :D

    Jedva čekam tu kompilaciju, baš se veselim tome :D
    BTW Sretan rođendan asfo!!

    Inače ja sam opet u nekom velikom poslu, malo familija, malo radiona, jedva stignem vas čitati, malo eBay i to je to.

    Off topic
    Ej kako je Juventus ukrao opet utakmicu, ej što mrzim taj klub...ladri bastardi :(
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Iva: Hej people, evo me nazad u domaji. :D

    Niko, vidi kako Elisa i Ligabue zvuce na Wishlist. Cak nije ni lose :)
    http://www.youtube.com/watch?v=F_jD0kT65qM

    Hvala ti na ovome, odmah sam proslijedio link za Nicola.
    Ma Ligabue je tatalna koma, Elisa još ima glasa a njega bi trebali u vreču sa kamenom oko vrata i u more :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • killroykillroy Posts: 739
    Pa kakvi su to ljudi sta drze Zagreb DVD samo za sebe :):)
    Jel znaju oni sta nam rade...jaoooo...pa platit cemo otkupninu ako treba!

    I hepi brzdej tu asfo, naravno! Hm...mozda da ih trazis da ti poklone taj zg dvd :D
  • Ja sam pital onog lika kaj ima zagreb dvd jel oce prodat
    evo kaj je reko

    sorry but i do not sell.

    if you noticed i have lots of other videos that i am working on. at this point the zagreb show is not on dvd. not sure when it will be done and if it will circulate or not.
  • masnimasni Posts: 1,657
    aaaaaaaaaaa... je.. nas u mozgove..
    e, a da tomeka pitamo? on nam je ispario, a uvijek je imao prste u tome :)

    @snih i pajo: kakvu vi to kompilaciju spremate? raspitao sam se za onaj dvd, izgleda da ga je frend imao na 7 dana i vratio.. ali potrudit cu se da ga se docepamo (to je u biti konc iz bugalua s amaterskom kamerom, slicnom kao i ovom sto nas lik je.. s dvdeom iz zg-a)

    i super mi je sto ce PITF biti kod nas.. bas cu si u srijedu zaradit neku kintu (kao security (lool :D ) u ciboni na humanitarnom koncu za vatrogasce), pa si vjerojatno ubodem, iako mislim da ce biti duplo skuplja nego ova iz 10c.. jedno 200kn sigurno..

    ali, in spe..

    mah svima :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    masni wrote:
    aaaaaaaaaaa... je.. nas u mozgove..
    e, a da tomeka pitamo? on nam je ispario, a uvijek je imao prste u tome :)

    @snih i pajo: kakvu vi to kompilaciju spremate? raspitao sam se za onaj dvd, izgleda da ga je frend imao na 7 dana i vratio.. ali potrudit cu se da ga se docepamo (to je u biti konc iz bugalua s amaterskom kamerom, slicnom kao i ovom sto nas lik je.. s dvdeom iz zg-a)

    i super mi je sto ce PITF biti kod nas.. bas cu si u srijedu zaradit neku kintu (kao security (lool :D ) u ciboni na humanitarnom koncu za vatrogasce), pa si vjerojatno ubodem, iako mislim da ce biti duplo skuplja nego ova iz 10c.. jedno 200kn sigurno..

    ali, in spe..

    mah svima :)

    Tomota nema vec mjesecima ni tu ni na forum.hr na PJ thread se ne javlja. ko da je propao u zemlju.
    ne znam dal se netko mozda cuo s njim, al nisam ga
    vidjelo online odavno...
    Meni je tip iz tog Team-a koji su snimali napisao da nema dvd-a, al da ne zna
    sto bi moglo biti u buducnosti :mad:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • vesnavesna Posts: 27
    Ej, ljudi, frajer je maknuo In Hiding s youtuba!?
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    vesna wrote:
    Ej, ljudi, frajer je maknuo In Hiding s youtuba!?
    Ma ne! :eek:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    vesna wrote:
    Ej, ljudi, frajer je maknuo In Hiding s youtuba!?
    Iva: frajer je maknuo SVE iz Zagreba!!! Koji idiot! Onako, idemo smišljati na koliko vam načina mogu reći 'da, imam video, ali da mi ne pada na pamet da vam ga dam jer sam si ovako teška faca'! Debil!
  • Sa zakašnjenjem... Asfo, hepi brzdej tuuuuu juuuuuuu!!! (and many mooooore) :D

    Što se tiče ovog poluretardiranog lika koji malo stavlja pa malo skida filmove iz Zagreba, mislim da ne treba trošiti riječi...

    Treba prvo otkrit tko je, šta je, organizirat neku sačekušu, zaprijetit 'daj dvd, znam da imaš' :D, a ako ni onda ne popusti, bacit ga na ražanj jer za drugo ni nije...
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Da lik je stvarno pezzo di merda, ja nisam uspio ni vidjeti video :(

    A trebali bi napraviti akciju; spašavanje vojnika Toma, da ga vratimo među žive:)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • killroykillroy Posts: 739
    Mozda nas to Eddie zajebava. Snimaju svaki koncert, pa je mozda od tehnicara popalio snimku pa se sad smije i muci nas u isto vrijeme. Eh...znao sam da je sadist :D
  • asfoasfo Posts: 315
    Hvala na čestitkama.

    Što se tiče ovih sa snimkama za cimanje, ja bih ih isto dočekala iza ćoška da mi pomiriše šaku ;)

    Vjerujte, ne miriši na dobro :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    treba ga ispeglat :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ovako, malo sam se raspitala kod znalaca...

    kaze Jason da su PJ taperi posebi (ma da?) :D
    Svaki koncert netko snima, ali se van pusti samo
    neke stvari... kaze da moraju
    ostavit dobar dojam kod benda i menadzmenta,
    ili ce dospjet na crnu listu.
    A 10c zna koji su to taperi (vau, i ja sam malo ostala).
    Tako da ako mi je tip rekao NE; znaci da ce tako i ostati. :(
    Nazalost. a jbg.
    Jos mi je rekao da je on probao nabaviti Gorge 1 od lani, al
    da nece izaci...znaci ista situacija... :(

    Eto, nadam se da vas je ovo barem malo smirilo, iako ipak
    necemo vidjet dvd...al ako je to tako, onda ne mozemo nista.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    asfo wrote:
    Hvala na čestitkama.

    Što se tiče ovih sa snimkama za cimanje, ja bih ih isto dočekala iza ćoška da mi pomiriše šaku ;)

    Vjerujte, ne miriši na dobro :D

    ajd onda jos dvije cestitke, nek se nađe :)

    a i ti si agresivka, stani uz lestes i jurasicu :D

    a i masni vam se može šlepat ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    nego, mi vec strijepimo... sutra je srijeda, prekosutra cetvrtak... ne bi to bilo nista neobicno da nam mozda ne stize DVD... poslan je 3 (slovima: tri) dana nakon ITW koji je stigao u cetvrtak-petak... i tak :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    Naš primjerak PIAF je trenutačno u Dallas Records - u komercijali, ne znam jesu li ih već pustili u prodaju. Bezeciral sam si ga unaprijed. Sad samo trebam doći do njega. Nadam se da ću se nekak organizirati da to napravim do kraja tjedna! :):D
Sign In or Register to comment.