Pearl Jam in Zagreb!

1305306308310311860

Comments

  • siljosiljo Posts: 2,203
    stigao ITW :)

    mi lajk... :)

    DVD je shippan iz Amazona 3 dana nakon ITW tako da bi se opet mogli veseliti sredinom iduceg tjedna ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    Rijeka wrote:
    Valjda jedini koji nije niti neće preslušati boot na godišnjicu..

    nisam ni ja preslušala do kraja ;)

    jurasica wrote:
    a mogli bi se i ostali frikovi ukazati, ha? :)

    ja mogu doći ak bude neki meet up :)


    hoću video iz zg! :D
  • pajo wrote:
    Može, može, ima da mu složimo the ultimate kompilaciju...

    Daj samo daj, ne sumljam u taj side project :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Evo Porch iz Zagreb od onog lika kaj je stavil Blood

    http://www.youtube.com/watch?v=wEiCGR0Ohlc

    Ja sam ga ispitival jel ima još nešt iz Zagreba. Reko je da ima skoro sve možda čak i sve al dok sam ga tražio da stavi još, reko je da će možda stavit još par pjesama.
    Mogli bi ga svi malo pritisnut, možda popusti

    Hvala na linku, upravo ga gledam, mrak


    Jedan mali preview od 2 nova najvrijednija postera u kolekciji.
    1.Zlatno ljubičasti Hampton-ov Dreamtime special edition 100 komada
    2.CCFA Melbourne Hampton koncertna verzija 250 komada
    (oba dva potpisana sa brojem :D )

    http://s159.photobucket.com/albums/t149/ninodu/

    (nadam se da se vidi)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • ok uspjela sam uhvatit na nekom forumu da će ed imati par koncerata na kojima će promovirati ITW....a mikey trenutno piše glazbu za neki dokumentarac...zanimljivo..hmmm
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    odličan intervju s dannyjem clinchom o tome kako je nastao DVD 'imidž u kornetu':


    http://www.twofeetthick.com/tft/readArticle.action?id=2327
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    odličan intervju s dannyjem clinchom o tome kako je nastao DVD 'imidž u kornetu':


    http://www.twofeetthick.com/tft/readArticle.action?id=2327

    Kakav dobar interview! Obozavam TFT, rjetko se apdejta, ali kad nesto napisu onda je to fakat vrhunski.
    Nakon citanja ovog, cekanje DVD-a postaje jos teze...
  • BLACK je pobijedio TEN survivor

    go black!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • izgleda da se i green river ponovno okuplja...ovo su super vijesti...:)
    http://www.ocf.berkeley.edu/~ptn/mudhoney/
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Juhu za Black :D

    Pitanje za Dunata..

    Je li Imaginne in Cornice koji si dobio NTSC (američka regija) ili PAL (evropska)? Ako nisi siguran mora pisati na omotu 100%..
    Sad sam slucajno provjeravao na amazon.de i pored naziva dvd-a pise ntsc sto nije pisalo prije 4-5 kada sam ja kupovao..
    Ili tada to nisu naglasili ili im je nestalo PAL verzija pa sada prodaju ove američke dvd-e..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • siljosiljo Posts: 2,203
    izgleda da se i green river ponovno okuplja...ovo su super vijesti...:)
    http://www.ocf.berkeley.edu/~ptn/mudhoney/

    najs! otkud si samo ovo iskopala? :D

    planira netko iduce godine zamijeniti przenje na domacoj obali sa godisnjim u seattleu? ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    najs! otkud si samo ovo iskopala? :D

    planira netko iduce godine zamijeniti przenje na domacoj obali sa godisnjim u seattleu? ;)

    slučajno naletih na to...
    dečki se sad fakat puno posvećuju svojim nekim projektima:
    eddie će sad na malu turnejicu zbog ITW šuška se
    mike snima glazbu za neki dokumentarac
    brad se opet okuplja
    green river se opet okuplja...
    no dobro nek se malo odmore jedan od drugog pa da mogu lijepo krenut snimat albumčić iduće proljeće....
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jedna od valjda top 3 najjacih stvari koje je Ed ikad napisao... ne znam koje su druge dvije...

    rijeci su toliko banalne, a opet imam feeling da bi mogle pomaknuti brdo...

    i tak... gladan sam malo... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    najs! otkud si samo ovo iskopala? :D

    planira netko iduce godine zamijeniti przenje na domacoj obali sa godisnjim u seattleu? ;)
    Join facebook. Imamo grupu koju smo osnovali bas za
    Seattle PJ meetup, fall 2008 ;)
    Ekipa od lani i ove godine. Ocu ici nazad, nadam se da cu uspjeti :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    e ljudi, moze mi netko tko ima ITW napisat koliko ima pjesama i minutaza kakva je? jer sam si skinuo s torrenta 36mb, tako nesto, pa nisam siguran dali sam dobio d whole package :)

    mah svima..

    rakija je gadna stvar..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    e ljudi, moze mi netko tko ima ITW napisat koliko ima pjesama i minutaza kakva je? jer sam si skinuo s torrenta 36mb, tako nesto, pa nisam siguran dali sam dobio d whole package :)

    mah svima..

    rakija je gadna stvar..


    11 pjesama, 33:08....

    piva deblja... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    siljo wrote:
    piva deblja... :)

    ...ali kad je fina!!! :):D;)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    snih wrote:
    ...ali kad je fina!!! :):D;)

    fina je? hm, idem provjerit :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    Bum i ja malo, idem pogledat tekmicu Dinamo - Rijeka i lagano degustirat Becks! :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    snih wrote:
    Bum i ja malo, idem pogledat tekmicu Dinamo - Rijeka i lagano degustirat Becks! :D

    kad vec tolko oftopicarimo, bas sam maznuo jedan kesten pire od leda...

    kakvo bogatstvo okusa... mmmmm....

    nego, ovo ce biti dinamican tjedan... dionice ht-a, Picture in a frame.... :D
    kladim se da dvd stize do srijede... priti pliz... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    spominje se piva... hmm :D

    samo da vas pozdravim. idem na lastovo ujutro... again...
    nadam se da budu me dočekali itw i piaf kad se vratim :)


    e da... probala sam nedavno neku rakiju od rogača. predobro!!! :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    IvA: Hej hej veliki pozdravac svima! ITW definitivno rulz u nasem kucanstvu trenutacno :) meni je No ceiling ful guba a Far behind mi ima totalno dobre gitara trenutke! :) ma svaka je stvar na naki nacin posebna. long nights?? uf. zakon.

    Uvijek me kod eda fascinira kako moze sklopit tako neke svakodnevne rijeci i dobit nesto predobro! tipa: "this love has got no ceiling"!! - stari romanticar ;)

    Gledali onaj alive iz milana i trnci samo tak! super mi je kad se ed raspadne po stejdju i kad jeff skace u zrak i vrti se :) a zagreb koncert necu ni komentirat - a dobro ajd 'ocu- e to je bio zakon koncert - kad mi hrvati zavijamo skupa s edom koji visi na onoj konstrukciji je fakat legendarni trenutak u koncertnoj povijesti ;D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    IvA: E da malo oftopik: ranko vam stalno spominje ramonse, e pa i njih dosta vrtimo od mog rockasa kad mi je ranko poklonio Weird Tales of the Ramones - set od 3 cd-a + dvd sa spotovima, intervjuima i sl. - predobro sve skupa! + jos ima knjizica sa stripovima o ramonesima koje su crtali fanovi - ful zabavno i smjesno!! cd 1 ima 34 stvari, cd 2 26 a cd 3 25 stvari= "85 smash songs!" :D + dvd - sto vam za cijenu cijelog seta ispada (kao sto na kutiji lijepo pise :) - 64 cents per song :))
    Bas mi je drago da su me pj na neki nacin podsjetili na ramonese (ja ih prije ful slusala i bila na koncertu u zg.-u) al ih dosad nisam posjedovala na cd-u :)
    fakat su face. end of oftopik

    A sad back to ITW Guaranteed :) jeee!
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • A zakon.

    Nego, taj ITW ste narucili od 10c ili nekog drugog? Ja ga jos cekam :(
    Nadam se da ce do mene doci ovaj tjedan, ako je u ZG vec stigao...
    A onda DVD :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    A zakon.

    Nego, taj ITW ste narucili od 10c ili nekog drugog? Ja ga jos cekam :(
    Nadam se da ce do mene doci ovaj tjedan, ako je u ZG vec stigao...
    A onda DVD :D

    ranac i ja smo ti naručili sa amazona... ne znam za ove od 10c... oni se u prošlosti baš nisu pokazali uračunljivima, tak da ako DVD dođe ovaj tjedan ja ću biti više nego ugodno iznenađena... :)
    nego, o kakvom ti meet up govoriš u seattlu? ne valjda sa ovim frikovima s kojima si bila na oktoberfestu? :) ja inače žudim od želje da malo odem tamo jer to je definitvno još jedno mjesto na koje moram ići... dobro, još samo karibi i maldivi... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Hej people, evo me nazad u domaji. :D

    Niko, vidi kako Elisa i Ligabue zvuce na Wishlist. Cak nije ni lose :)
    http://www.youtube.com/watch?v=F_jD0kT65qM
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Evo mene s neplaniranog vikenda na Krku. Nekakav sprovod je iskrsnuo.

    Navodno PIAF dolazi u prodaju u Dallas records ovog tjedna. Tako bar kaže moja majka :D čiji je kolega s posla naručio dvd preko njih.. Danas sam baš ugodno iznenađen ostao kad se na Radio Rijeci zavrtila Hard sun, pohvala uredniku/ci..

    I gledah sinoć nekakav izvještaj s onog koncerta 10 god. otvorenog, pa su tako par minuta dobili i momci iz Hladnog Piva i Stipe (onaj momak koji svira trubu u HP-u i izvodi onu krasnu pjesmicu "Utjeha Kose") je nosio PJ bandwagon T-shirt :)... Najs
    Death or glory!

  • snihsnih Posts: 1,052
    Rijeka wrote:
    Evo mene s neplaniranog vikenda na Krku. Nekakav sprovod je iskrsnuo.

    Navodno PIAF dolazi u prodaju u Dallas records ovog tjedna. Tako bar kaže moja majka :D čiji je kolega s posla naručio dvd preko njih.. Danas sam baš ugodno iznenađen ostao kad se na Radio Rijeci zavrtila Hard sun, pohvala uredniku/ci..

    I gledah sinoć nekakav izvještaj s onog koncerta 10 god. otvorenog, pa su tako par minuta dobili i momci iz Hladnog Piva i Stipe (onaj momak koji svira trubu u HP-u i izvodi onu krasnu pjesmicu "Utjeha Kose") je nosio PJ bandwagon T-shirt :)... Najs

    Baš smo naletjeli na cijelu ekipu iz Hladnog piva prije nastupa dok su se zagrijavali u Route 66 i vidjeli ga u toj majici. Ugodno smo se iznenadili.
    Inače sam od ekipe iz Menarta dobio info (gdje bajdvej Stipe radi) da je PIAF naručen i da stiže za koji dan. :)
  • asfoasfo Posts: 315
    snih wrote:
    Baš smo naletjeli na cijelu ekipu iz Hladnog piva prije nastupa dok su se zagrijavali u Route 66 i vidjeli ga u toj majici. Ugodno smo se iznenadili.
    Inače sam od ekipe iz Menarta dobio info (gdje bajdvej Stipe radi) da je PIAF naručen i da stiže za koji dan. :)

    ....ah, kako je moj muž samozatajan.....
    Ja sam Stipi parirala sa svojom novom majicom. Pa kakvom, pitati ćete?
    Kako mi je u četvrtak bio rođendan, od muža sam dobila unikatnu pj majicu na duge rukave. Snih ju je posložio i odnio na tisak, a ja sam ju odmah oprala na rukice svoje nježne tak da se mogu malo prošetati u njoj. Majica je jednostavna i prekrasna (možda jesam malo subjektivna, ali mi je fakat super: bijela, sa crnim slovima ispisan naziv benda i jedan mali crveni misteriozni znakić između riječi).

    Htjela bih napomenuti da smo poslije route 66 otišli u jedan mali rock klub za koji nisam znala, ali mi je drago da smo ga otkrili, a to je Soba. Taman kada smo ušli, svirao je tročlani bend, i to Hendrixa. Snih se našalio da je gitarist (ujedno i pjevač) sigurno obilazio Jimijeve koncerte. Nisu bili fenomenalni, ali mi je baš bilo super čuti Hendrixove pjesme uživo, a i gitarist se uživljavao i vidjelo se da s guštom svira. Uglavnom, toplo preporučam mjesto. Niti piva nije skupa, runda za nas petoro oko 50 kuna.

    E, pa da, a nismo niti napisali da smo u četvrtak bili na Let3! I to, ni manje ni više nego u Sesvetama, svirali su u San Antoniu. Ulaz besplatan, kao što to biva kada su tamo svirke, ali piva samo mala i skupa. Nema veze, i tamo smo se dobro zabavili, nakon što smo stavili dijete u kimbić i uzeli babysitericu u liku moje sestre (i ovim se putem zahvaljujem svim sestrama - mojim i općenito).
    Kako je snih na Let3 došao u svojoj Vegeti, na kraju svirke pristupila nam je jedna djevojka, pozdravila ga (ja sam odmah počela sumnjičavo gledati, da kaj ti imaš pričat na uho s nekom curicom, ovo ono) i upitala koji mu je nick na forumu. Uglavnom upoznali smo se i ovim putem pozivam ifku da češće posta!


    I tak, kad se udaš, ipak ne umreš! :D;)
  • asfoasfo Posts: 315
    ....a sad, vraćam se peglanju.
Sign In or Register to comment.