Pearl Jam in Zagreb!

1304305307309310860

Comments

  • Da se priključim čestitkama :):)

    U Gradu pada kiša a ja sam pustio Mad Season...Wake up, kako dobro leži uz ovo vrijeme.

    Hey, pajo ili snih ko je dobrovoljac da mi sprži jedan cd sa Pipsima ono best of, jebiga ja nemam ništa od njih :( ali obavezno da bude ona Dinamova himna :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lesteslestes Posts: 959
    U Gradu pada kiša a ja sam pustio Mad Season...Wake up, kako dobro leži uz ovo vrijeme.

    :):) dugo ih nisam slušala... slušam, naravno, zagreb. al mad season bi bolje
    pasalo. možda kasnije odgledam live at the moore :)

    i ja se pridružujem čestitkama!

    a kakva to on jaja jede...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    super, godišnjica nije mogla bolje početi!!!

    j***** pauk mi digne auto s pločnika ispred vlastite j***** zgrade!

    pa ja nemrem vjerovat!!!

    sad moram platiti 900 j****** kuna, ej 900!!!

    s tim se može pojesti 100 jaja, jelda eddie, ha? ili kupiti čak 4 albuma tvog benda, jelda???

    joj, baš sam pissed off, nemojte uzet k srcu. grrrrrrrr
  • snihsnih Posts: 1,052
    Da se priključim čestitkama :)

    U Gradu pada kiša a ja sam pustio Mad Season...Wake up, kako dobro leži uz ovo vrijeme.

    Hey, pajo ili snih ko je dobrovoljac da mi sprži jedan cd sa Pipsima ono best of, jebiga ja nemam ništa od njih :( ali obavezno da bude ona Dinamova himna

    Mogu ja! Kontaktirati ću paju u vezi popisa stvari! Da bude vjerodostojna kompilacija! :):D

    Šalji adresu na pm!

    @pajo: kontaktiramo se preko pm u vezi kompiliranja!:D
  • killroykillroy Posts: 739
    elcielo wrote:
    super, godišnjica nije mogla bolje početi!!!

    j***** pauk mi digne auto s pločnika ispred vlastite j***** zgrade!

    pa ja nemrem vjerovat!!!

    sad moram platiti 900 j****** kuna, ej 900!!!

    s tim se može pojesti 100 jaja, jelda eddie, ha? ili kupiti čak 4 albuma tvog benda, jelda???

    joj, baš sam pissed off, nemojte uzet k srcu. grrrrrrrr

    ufff....gadovi...kako 900? sta nije bilo 500 il tak nesto?

    Eto, proslo godinu dana. A tolko toga se dogodilo izmedju. Citava PJ turneja, hrpa dobrih koncerata, meetupi i fini rostilji. E pa nadam se da ce tako bit i ubuduce.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    killroy wrote:
    ufff....gadovi...kako 900? sta nije bilo 500 il tak nesto?

    500 kuna pauku, a 400 kuna prometne kazne za parkiranje na mjestu gdje se apsolutno svi stanari parkiraju jer zgrada ima 10 parkirnih mjesta na 20 stanova, a ja se vraćam s posla u ponoć, pa si možeš misliti koliko mi izbora tad ostane.

    joj, sad kad čitam, baš zvuči glupo, jer znam da sam kriva, ali, opet s druge strane, i nisam kriva. ne znam. ne samo da sam ljuta, nego sam i zbunjena na kvadrat.
  • snihsnih Posts: 1,052
    elcielo wrote:
    500 kuna pauku, a 400 kuna prometne kazne za parkiranje na mjestu gdje se apsolutno svi stanari parkiraju jer zgrada ima 10 parkirnih mjesta na 20 stanova, a ja se vraćam s posla u ponoć, pa si možeš misliti koliko mi izbora tad ostane.

    joj, sad kad čitam, baš zvuči glupo, jer znam da sam kriva, ali, opet s druge strane, i nisam kriva. ne znam. ne samo da sam ljuta, nego sam i zbunjena na kvadrat.

    Živimo u Hrvatskoj pa je normalno da na 20 stanova naprave 10 parkirališnih mjesta, pa je normalno da se nemaš gdje parkirati i onda se parkiraš na nekoj neparkirališnoj površini, što je također normalno. E sada, tu nastupa ovaj naš prebolesni sustav na snagu... policajci i službe javnog reda i mira svoj posao rade "temeljito i profesionalno". Kada je u pitanju kažnjavanje "nas", a kad se treba pokažnjavti "njih" koji zgrću ogromne pare onda ... banana!
    Aktualno je da sam već na par strana čuo da se državni aparat strašno angažirao na raznim stranama ne bi li napunio kasu (jerbo izbori su pred vratima)... Tako npr. znam da su u nekoliko firmi poslali naloge za ovrhu po predmetima koji su stari po nekoliko godina i nisu riješeni do kraja isl. Oni jednostavno znaju gdje trebaju doći kad se nabrzinu treba prikupiti para. Na takva i slična parkirališta, sačekivati iza grmlja 100 metara od znaka koji upućuje na ograničenje brzine od 20 km/h, a do tada je bilo 80 km/h... i tako, sve metode prestrašne... katastrofa!
    Jednostavno, što prije preboli pare, pusti si butleg i razveseli se! Nije vrijedno prevelikog živciranja! :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    joj, ma pare sam već nekako pregrmila, ali me brine što moj problem time nije riješen, jer ja ću i sljedeći tjedan morati raditi do ponoći, i sljedeći tjedan ću živjeti u istoj zgradi s manjkom parkirnih mjesta, i sljedeći tjedan ću se morati nepropisno parkirati itd.

    pa neću valjda stalno ići po auto u zgparking... s 900 kuna u džepu...


    joj, ma zaboravite sve, baš sam blesava da nam ovako divne hvaospjeve na našu važnu obljetnicu uništim svojim tužaljkama.

    oprostite ljudovi :)

    odsad samo PJ.
    i neki oftopik tu i tamo, ali samo pozitiva :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Jednostavno, što prije preboli pare, pusti si butleg i razveseli se! Nije vrijedno prevelikog živciranja! :)

    Tak je, dobro kaže snih, oderi po bootlegu i bit će bolje.

    Iako na samu pomisao o toj prekrasnoj kompaniji zvanoj Zagrebparking s kojom smo svi u nekom trenutku "surađivali", čovjek se unervozi, ali šta ćeš...
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    @pajo: kontaktiramo se preko pm u vezi kompiliranja!:D

    Može, može, ima da mu složimo the ultimate kompilaciju...
  • masnimasni Posts: 1,657
    butlegic se vrti :)
    ima sad u nasim shopovima cda svih njihovih.. vidio ja. ako ces skupljat :)

    hoce netko u petak na cvjetni? 2 najrokerskija benda: zabranjeno pusenje i majke.. di ces bolje.. tamo sam od 17 :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • asfoasfo Posts: 315
    Mislili smo snih i ja na Majke malo se razbit... ali vele da je prognoza loša..... kiša :(
    A nas svrbe već noge, moramo nekam van! (nisu gljivice, časna riječ)

    Sretna svima obljetnica! :D
  • Sretna godišnjica svima! Wooohooo!! :D

    Idem si pustit zg koncert, bacit papke u zrak i uživat...
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • Na današnji dan..lani...prelepi spomini....hvala Zagreb, nikoli ne bom pozabila..vse je vtetovirano vame..še posebej Eddijev stisk roke in direkten pogled v oči..... ;)
    Upam, da še kdaj! :D
    The worst enemies of music? Money and Mathematics. Combined with music, they both do the exact opposite of what they're supposed to do. Money makes music cheap, mathematics makes it stupid and predictable.

    ____

    Zagreb 2006/ Munich 2007/ Venice 2007/ Berlin 2009 / Venice 2010 / 2 x Berlin 2012 / Stockholm 2012 / Milan 2014 / Trieste 2014 / Vienna 2014 / Florence (EV) 2019 / Padova 2018 / Prague 2018 / Imola 2022 / Budapest 2022 / Vienna 2022 / Prague 2022 

  • Hehe, da, happy happy anniversary :)
    Jedan sat je, a moram ustat u 6 :eek:
    Slusat cu boot sutra. Moramo slavit 2 godinu zajedno svi :D

    da iduću godišnjicu bi baš mogli slavit svi skupa......al bilo bi lijepo kad bi do tad imali još godišnjica u kalendaru za slavit....čisto sumnjam ali svejedno bilo bi lijepo....:)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • Također i s moje strane čestitke forumašima na proslavi prve godišnjice.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    super, godišnjica nije mogla bolje početi!!!

    j***** pauk mi digne auto s pločnika ispred vlastite j***** zgrade!

    pa ja nemrem vjerovat!!!

    sad moram platiti 900 j****** kuna, ej 900!!!

    s tim se može pojesti 100 jaja, jelda eddie, ha? ili kupiti čak 4 albuma tvog benda, jelda???

    joj, baš sam pissed off, nemojte uzet k srcu. grrrrrrrr

    suosjećam, j... bandića!!! to je on i njegov zavod za davanje građevinskih dozvola sve sje... moj viki si je dobar s ekipom u strojarskoj jer je svako malo tamo pa znam kak ti je. :) drž se!!! mi smo s tobom...
    ali koliko si jaja mogla kupiti za to!!! :) eh...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    butlegic se vrti :)
    ima sad u nasim shopovima cda svih njihovih.. vidio ja. ako ces skupljat :)

    hoce netko u petak na cvjetni? 2 najrokerskija benda: zabranjeno pusenje i majke.. di ces bolje.. tamo sam od 17

    jel možeš doći ranije, oko 16h, pa da odemo na kavu (ili kaj ti već piješ)... ja sam ova 3 dana na nekom seminaru u hot. dubrovnik i u petak završavamo oko 16h pa bi se veselila popodnevnoj kavici na cvjetnom... :) ali u 18h moram biti kod autobusnog pa sam eto limitirana da ne mogu ostati na končertu... :(
    a mogli bi se i ostali frikovi ukazati, ha? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jedan mali off topic:
    http://www.pentagonstrike.co.uk/
    jedan od boljih filmića na tu temu.....
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • snihsnih Posts: 1,052
    Baš je u toku finale Ten - survivor-a:

    Black - Release

    tijesno je, ali ipak naš pobjednik vodi, zasada: 48 - 39 (kako znam? prebrojao sam! :D )

    Pa, ak vam se da glasajte! :)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Ok, shame on me :(

    Valjda jedini koji nije niti neće preslušati boot na godišnjicu.. Kako stvari stoje opet dolazim doma u gluho doba noći (hvala usrana kišo i kvarovi na dizalicama) mislim da ga neću poslušati prije sutrašnjeg popodneva..Al ću onda 2x za kaznu to učiniti (neš ti kazne :D)... Al imam par stvarčica na mobitelu pa malo sluham u uredu...


    I vezano uz The National, malo sam gricnuo za taj koncert. Jel na kraju to u Kset-u ili je premješteno u Pauk? (što pročitah već na par foruma, a nemam pojma ni di je jedan ni drugi :D) i jel se zna cijena upada? I onaj ludjak od Knopflera će nas pohoditi sljedeće godine, imam to u vidu..

    Subota, Dinamo-Rijeka :).. I'll be there..
    Death or glory!

  • snihsnih Posts: 1,052
    Rijeka wrote:
    Ok, shame on me

    Valjda jedini koji nije niti neće preslušati boot na godišnjicu.. Kako stvari stoje opet dolazim doma u gluho doba noći (hvala usrana kišo i kvarovi na dizalicama) mislim da ga neću poslušati prije sutrašnjeg popodneva..Al ću onda 2x za kaznu to učiniti (neš ti kazne )... Al imam par stvarčica na mobitelu pa malo sluham u uredu...


    I vezano uz The National, malo sam gricnuo za taj koncert. Jel na kraju to u Kset-u ili je premješteno u Pauk? (što pročitah već na par foruma, a nemam pojma ni di je jedan ni drugi ) i jel se zna cijena upada? I onaj ludjak od Knopflera će nas pohoditi sljedeće godine, imam to u vidu..

    Subota, Dinamo-Rijeka .. I'll be there..

    Pazi se u Subotu! :D

    The National je zasada u KSETU. Ali da, postoje neke informacije da bi se kao, ako bude većeg interesa preselio u PAUK.

    KSET je legendarni zagrebački klub. Stane cca. 300-tinjak ljudi i koncerti znaju biti odlični. Ali ako bude tam koncert, nekak brijem da će biti krkljanac.
    PAUK je OK prostor. cca. 1000+nešto kapaciteta. Slabiji je po atmosferi, ali puno veći, pa mi se čini da bi bio i prikladniji, jer si nekako mislim da će biti dosta velikog interesa.

    Ja sam se inače totalno zakačio na The National. Stalno ih slušam. Dva albuma - Alligator i Boxer. Vrhunski mi sjelo i zato zahvaljujem elcielo koja ih je toliko gurala!:):D

    Ako dođeš, vidimo se na koncertu, a možemo te preuzeti i ostatak večeri da te malo provedemo! :) Dobrodošao si, ofkors! :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    Kako to da nitko ništa ne piše?

    Da niste mamurni od proslave godišnjice! :):D

    Ili ste možda u bedu zbog iste? :(

    Ili vas je jednostavno jesen zela? ;)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    snih wrote:
    Kako to da nitko ništa ne piše?

    Da niste mamurni od proslave godišnjice!

    Ili ste možda u bedu zbog iste?

    Ili vas je jednostavno jesen zela? ;)

    godišnjica prešla preko mene, a da ju nisam osjetio :)
    nisam ni slušao PJ... osim kad mi zazvoni mobitel i cujem urlik:

    one, two, three, four i pocne I believe in miracles, ali u izvedbi Ramonesa :)

    jurasica mi jutros javila da joj je stigao ITW i da ga ide na poštu pokupiti... upravo mi je javila da i moj danas stize, ma što to znacilo... ce da vidimo :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    aaa.. covjece, jos nisam ni jednu stvar poslusao s ITW.. shame on me.. moram u nabavku od faksa :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Evo Porch iz Zagreb od onog lika kaj je stavil Blood

    http://www.youtube.com/watch?v=wEiCGR0Ohlc

    Ja sam ga ispitival jel ima još nešt iz Zagreba. Reko je da ima skoro sve možda čak i sve al dok sam ga tražio da stavi još, reko je da će možda stavit još par pjesama.
    Mogli bi ga svi malo pritisnut, možda popusti
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    e, hvala na linku, idem odmah gledat penjanje na konstrukciju :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    Evo Porch iz Zagreb od onog lika kaj je stavil Blood

    http://www.youtube.com/watch?v=wEiCGR0Ohlc

    Ja sam ga ispitival jel ima još nešt iz Zagreba. Reko je da ima skoro sve možda čak i sve al dok sam ga tražio da stavi još, reko je da će možda stavit još par pjesama.
    Mogli bi ga svi malo pritisnut, možda popusti

    Ovo je nevjerojatno! Kakva ekskluziva!:):):)

    A frajer je neki ili idiot ili nema pojma od kuda mu te snimke. Kak je nazvao snimku! Nevjerojatno! :(
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ja mislim da su to neki ljudi s misijom, ili preprodavanja snimke za neke pare, ili fakat prcanja drugih u zdrav mozak.
    pa pogledaj im ostale klipiće, to je cijela mašinerija, ponegdje i više kamera, montirani snimci, itd.
    i ono što me čudi, to je da je sve drugo uglavnom iz USA, pa vjerujem da je i ekipa američka.
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    ja mislim da su to neki ljudi s misijom, ili preprodavanja snimke za neke pare, ili fakat prcanja drugih u zdrav mozak.
    pa pogledaj im ostale klipiće, to je cijela mašinerija, ponegdje i više kamera, montirani snimci, itd.
    i ono što me čudi, to je da je sve drugo uglavnom iz USA, pa vjerujem da je i ekipa američka.

    Moglo bi to lako biti, a ekipa je vjerojatno iz USA, pise im i u profilu na jubitou.
    A i jucer je isti lik koji je postao kod nas stavio link na onom Zagreb Fanviews threadu.
Sign In or Register to comment.