Pearl Jam in Zagreb!

1299300302304305860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: WOW Helen, koji posao pa još k tome i umorna od puta! Stvarno hvala! ;)

    elcielo, strgah se od smijeha na imidž u kornetu :D zapravo je imađine in korniće, ali imidž u kornetu je soooo much better :D (sad se sjetih da ima Kornić na Krku, možda ti to pomogne da bolje smjestiš tu sliku ;))

    anyway, ostalima se odzdravljam iz rvacke i odoh underground tj. below sea level :)
  • Ides u Nigdjezemsku? Tj. Holandiju ili Netherlands? :)
    A super.

    Ej, ej, kako je prosao taj intervju u 4? Nisam bila doma pa nisam mogla gledati :(
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    eto bio je to prijevod na brzinu...možda sam nešto i zeznula...ali malo sam umorna....bila sam cijeli tjedan na putu i malo prije sam došla doma...:(

    go girl! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    helen, hvala na prijevodu :)

    iva, sretan put! :)
    nisam ni ja gledala jučer, nisam bila doma. a i zaboravila sam :(
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ljudi, mogli bi u kino, jest da nije bas "in theaters near you", ali...:)

    http://www.dandeentertainment.com/pearljam.html
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ja opet gulim vikend na poslu pa me malo svrbe prsti :)

    bacio sam pogled na Cinestar stranicu i malo prosurfao po cjeniku najma dvorana za razlicite evente... evo, mozete baciti pogled ovdje:
    http://www.blitz-cinestar.hr/konferencije_view.php?view_page=13

    ako sam dobro shvatio, najam dvorane sa 150 sjedala na 4 sata bi bio cca 7500kn... e sad, imaju oni i manje dvorane... dvorana 6 ima 107 sjedala i cijena bi bila 107x49====racunam===racunam===5243kn .....

    teoretski bi se to dalo skupiti kada bi imali 50-60 sigurnih ljudi... ispalo bi 100tinjak kn po osobi... znam da nije malo, al je naše :D

    s druge strane, mogli bi pokazati malo poduzetnickog duha, povuci prijatelje za rukav, poljubiti koju guzicu i naci sponzora... kaj je to jednom VIP-u pljunuti pola necije place da se mladi malo zabavljaju? ili npr. T-Mobileu? ha jurasica? ;)

    i tak... zao mi je kaj nam to nije prije palo na pamet, stvarno smo mogli tako nesto organizirati... mislim stvarno nije svemirska lova, osim ako uz sve to nije potrebno platiti još i razne điđe, poreze, prireze, zareze.. i ne znam kako ide iznajmljivanje fizickim osobama, ali mislim da nije problem, ipak je to biznis...

    joj, joj... vec si zamisljam kako sami slazemo pozivnice/ulaznice/flajere i ostale điđe... na pocetku emitiranja reflektori osvjetljavaju 2 vegeta majice obješene sa svake strane platna, jednu sa prednje strane, drugu sa straznje... u piš pauzi se prikazuju fotke sa turneje na kojima jurasica i lestes peglaju linkin park fanove... :D

    i onda sam se probudio...

    I DARE YOU ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    shit, ajmo fakat to napravit... ne mora biti fensi cinestar... ima super fora kino dvorana sa losim stolicama, ustajalim zrakom, ali kao da nam je bilo bolje u krcatim dvoranama na koncertima...

    kino croatia... tuskanac... gric... e da, jedino ne znam kaj je sa pravima emitiranja? vidiš, vidiš...

    trebalo bi kontaktirati 10c mozda... hm, da....
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    siljo wrote:
    ...

    joj, joj... vec si zamisljam kako sami slazemo pozivnice/ulaznice/flajere i ostale điđe... na pocetku emitiranja reflektori osvjetljavaju 2 vegeta majice obješene sa svake strane platna, jednu sa prednje strane, drugu sa straznje... u piš pauzi se prikazuju fotke sa turneje na kojima jurasica i lestes peglaju linkin park fanove... :D

    i onda sam se probudio...

    I DARE YOU ;)

    dobro si me nasmijal s ovim! :D:D

    al bilo bi fora sve to... zajedničko gledanje dvd-a... :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    šteta što niste vidjeli prilog, bilo je kratko i slatko, a iva je bila super :)

    btw, iva, sretan ti put u nigdjezemsku, iako ni put u kornić ne bi bio loš, vrijeme je pravo ljetno :D

    siljo, ideja o projekciji ti je za 5, potpuno podržavam. možda bi bilo dobro kontaktirati nekog na bugsima oko te projekcije koju organiziraju u njemačkoj da nam kažu kako s pravima i sl.
  • siljo wrote:
    go girl! :)

    nema na čemu....nisam se baš naradila...njemački je nešto gdje vam uvijek mogu pomoć....dobro da bila sam umorna ali nabrijavanje na dvd je nadjačalo umor....:D
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    šteta što niste vidjeli prilog, bilo je kratko i slatko, a iva je bila super :)

    btw, iva, sretan ti put u nigdjezemsku, iako ni put u kornić ne bi bio loš, vrijeme je pravo ljetno :D

    siljo, ideja o projekciji ti je za 5, potpuno podržavam. možda bi bilo dobro kontaktirati nekog na bugsima oko te projekcije koju organiziraju u njemačkoj da nam kažu kako s pravima i sl.

    ja sam vidjela Ivu (jer sam si fakat stavila rimajnder) i fakat je bila super... meni osobno, totalno objektivno, puno zanimljivija od šefice.... :)

    nego, htjela sam promokentirati rankov plan.... dobro zvuči, zapravo zvuči jebeno, ali ne znam kako bi došli do dvd-a prije 26/09...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • snihsnih Posts: 1,052
    Evo, baš Janko i ja vrtimo neke PJ klipove na You Tube-u, pa gledamo RVM i Porch sa Saturday Night Live-a iz daleke prošlosti, valjda negdje 92 ili 93... šejm on mi, ali ne znam točno...
    I baš kužim koliko je Dave Abbruzzese dobro svirao, totalni mrak. Ima taj neki hebeni druk, šljaka ko vurica, moćno udara, praši manijakalno... Super, super. Inače, Matt mi je totalno kul i super im paše u ovu sadašnju postavu.:) Iskusno i kvalitetno svira. Ali ovaj bijes i druk... :):) Vau...
    A, da i ostali su totalno nabrijani - i odlično zvuče!:)
  • Danas sam napokon uzeo dan odmora i guštali smo na Kalamoti, mali otok kraj DBK. Lijepo vrijeme, sunce, kupanje itd :D
    Nažalost Klausen je baš danas odlučio pustiti neke od svojih postera u prodaju tako da sam ja sve propustio, e jebiga čekaš mjesecima i na kraju banana, ma briga me imao sam super dan con la familia :D

    Ideja za kino, zajedničku premijeru mi zvući fenomenalno samo ako se da organizirati.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    ja sam vidjela Ivu (jer sam si fakat stavila rimajnder) i fakat je bila super... meni osobno, totalno objektivno, puno zanimljivija od šefice.... :)

    nego, htjela sam promokentirati rankov plan.... dobro zvuči, zapravo zvuči jebeno, ali ne znam kako bi došli do dvd-a prije 26/09...

    int. nisamo vidjeli... skroz nekako preskocili... previdjeli... damn...

    glede prikazivanja... pa ne mora to biti 26.09. DVD tada necemo imati... moze biti i u prvoj polovici 10. mjeseca... dovoljno vremena za organizaciju... kaj ovi nasi biseri znaju kad to stvarno izlazi? :D

    J Records je pod Sony-em jel tak? tko je zastupnik za Sony kod nas? dalo bi se mozda sa njima nesto sloziti...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    ja opet gulim vikend na poslu pa me malo svrbe prsti :)

    bacio sam pogled na Cinestar stranicu i malo prosurfao po cjeniku najma dvorana za razlicite evente... evo, mozete baciti pogled ovdje:
    http://www.blitz-cinestar.hr/konferencije_view.php?view_page=13

    ako sam dobro shvatio, najam dvorane sa 150 sjedala na 4 sata bi bio cca 7500kn... e sad, imaju oni i manje dvorane... dvorana 6 ima 107 sjedala i cijena bi bila 107x49====racunam===racunam===5243kn .....

    teoretski bi se to dalo skupiti kada bi imali 50-60 sigurnih ljudi... ispalo bi 100tinjak kn po osobi... znam da nije malo, al je naše

    s druge strane, mogli bi pokazati malo poduzetnickog duha, povuci prijatelje za rukav, poljubiti koju guzicu i naci sponzora... kaj je to jednom VIP-u pljunuti pola necije place da se mladi malo zabavljaju? ili npr. T-Mobileu? ha jurasica?

    i tak... zao mi je kaj nam to nije prije palo na pamet, stvarno smo mogli tako nesto organizirati... mislim stvarno nije svemirska lova, osim ako uz sve to nije potrebno platiti još i razne điđe, poreze, prireze, zareze.. i ne znam kako ide iznajmljivanje fizickim osobama, ali mislim da nije problem, ipak je to biznis...

    joj, joj... vec si zamisljam kako sami slazemo pozivnice/ulaznice/flajere i ostale điđe... na pocetku emitiranja reflektori osvjetljavaju 2 vegeta majice obješene sa svake strane platna, jednu sa prednje strane, drugu sa straznje... u piš pauzi se prikazuju fotke sa turneje na kojima jurasica i lestes peglaju linkin park fanove... :D

    i onda sam se probudio...

    I DARE YOU ;)

    Let's do it!

    Al ja mogu samo ako je za vikend. :o

    Moze i petak :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • snihsnih Posts: 1,052
    siljo wrote:
    int. nisamo vidjeli... skroz nekako preskocili... previdjeli... damn...

    glede prikazivanja... pa ne mora to biti 26.09. DVD tada necemo imati... moze biti i u prvoj polovici 10. mjeseca... dovoljno vremena za organizaciju... kaj ovi nasi biseri znaju kad to stvarno izlazi? :D

    J Records je pod Sony-em jel tak? tko je zastupnik za Sony kod nas? dalo bi se mozda sa njima nesto sloziti...

    Inače PJ u Hrvatskoj izdaje Menart, koliko sam upućen! Tako da bi bilo najbolje njih kontaktirati u vezi svega - izlaska DVD-a, eventualnog javnog prikazivnja, sponzorstva....
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    snih wrote:
    Inače PJ u Hrvatskoj izdaje Menart, koliko sam upućen! Tako da bi bilo najbolje njih kontaktirati u vezi svega - izlaska DVD-a, eventualnog javnog prikazivnja, sponzorstva....


    lec du it!!! :) tko zove menart? NISAM!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • lesteslestes Posts: 959
    samo imam potrebu reći da sam danas vidla nekog lika u onoj super bijeloj
    majici s ovogodišnje turneje i baš sam bila nekak hepi :o a imala sam i ja
    jednu od svojih na sebi :D
  • asfoasfo Posts: 315
    Ma ne bi ti bila tak hepi da lik nije bil zgodan, ajde priznaj ;)

    (hi hi hi)
  • lestes wrote:
    samo imam potrebu reći da sam danas vidla nekog lika u onoj super bijeloj
    majici s ovogodišnje turneje i baš sam bila nekak hepi :o a imala sam i ja
    jednu od svojih na sebi :D


    Trebala si ga iz peglati malo :D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lesteslestes Posts: 959
    asfo wrote:
    Ma ne bi ti bila tak hepi da lik nije bil zgodan, ajde priznaj ;)

    (hi hi hi)

    stvar je u tome da sam se ja zagledala u majicu i kad sam htela vidjet facu, više
    nisam mogla, skrenul je nekam :( :D;)

    neeeeeeeeeee, peglamo samo lp ;) i jeffa
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    još jedan super intervju, ovaj put s edom i pennom:

    http://www.time.com/time/magazine/article/0,9171,1661699-1,00.html
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    još jedan super intervju, ovaj put s edom i pennom:

    http://www.time.com/time/magazine/article/0,9171,1661699-1,00.html

    najs.... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    he, meni su iz amazona danas odšipali ITW tak da ga očekujem za nekih tjedan dana... :) nisam poslušala niti jednu pjesmu i baš sam ponosna na sebe... isto tako nisam niti vidjela niti jedan klipić sa DVDa... :) neverjetno, jel tak?

    nego, koji nam je svima? pa di ste ljudi? hoćemo se sada pred godišnjicu najljepšeg nam koncerta u životu ulijeniti? ajmo, neki meet up? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • bijah danas u profile megastore i obznanila sam stričeku koji tamo radi koji je danas cd danas izašao i natjerala ga da mi obeća da će ga dobit do kraja tjedna...baš ćemo vidjet....
    a ja se nadala da ću se ja prije svog primjerka dočepat nego vi koji ste naručili iz 10c....pih...
    možda da mu sad odmah napomenem i za dvd....:)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • lesteslestes Posts: 959
    jedno pitanje za one koji su live at the gorge kupili u hr. kolko ste platili? :)
  • http://www.cedeterija.hr/kat_naslov-opsirnije.php?barcode=081227997878

    a mislim da ti je u dućanu oko dvjesto i nešto kuna...
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • lesteslestes Posts: 959
    http://www.cedeterija.hr/kat_naslov-opsirnije.php?barcode=081227997878

    a mislim da ti je u dućanu oko dvjesto i nešto kuna...

    thanks :)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    lestes wrote:
    jedno pitanje za one koji su live at the gorge kupili u hr. kolko ste platili? :)

    239 kn, Aquarius
    Death or glory!

  • lesteslestes Posts: 959
    Rijeka wrote:
    239 kn, Aquarius

    thanks i tebi. ma pitam zato jer sam neki dan vidla za 206 kn :eek: kaj stvarno
    nije puno za tolko cd-a. još samo treba ušparati za to :(
Sign In or Register to comment.