Pearl Jam in Zagreb!

1300301303305306860

Comments

  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    he, meni su iz amazona danas odšipali ITW tak da ga očekujem za nekih tjedan dana... :) nisam poslušala niti jednu pjesmu i baš sam ponosna na sebe... isto tako nisam niti vidjela niti jedan klipić sa DVDa... :) neverjetno, jel tak?

    nego, koji nam je svima? pa di ste ljudi? hoćemo se sada pred godišnjicu najljepšeg nam koncerta u životu ulijeniti? ajmo, neki meet up? :)

    yes i nama su jucer poslali... znas ti kolko golubu treba do hrvatske? barem 2-3 tjedna... ili ne? :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    Ljubica se sprema na posel, a ja radim (Janko spava:))... Neka ogromna set lista ide na random... I tako dođe red i na PJ - Hunger Strike... live odnekud s nekim... Ja pomislim na to, a Ljubica dođe i to izgovori: Nitko osim tadašnjeg Cornella nemre to otpjevat...:( Slušao sam razne verzije, s nekoliko izvođača i to je sve više ili manje loše, čak i vezija s Chris-om od prije tri četiri godine. Ni on to više ne može.:( Eddie svoju dionicu odrađuje odlično - ko u stara dobra vremena, čak i bolje...:)
    Žao mi je da se takva jedna stvarčina ne može više pristojno izvesti! A to možda i pokazuje koji je Chris bio fakin pjevač!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    snih wrote:
    Ljubica se sprema na posel, a ja radim (Janko spava:))... Neka ogromna set lista ide na random... I tako dođe red i na PJ - Hunger Strike... live odnekud s nekim... Ja pomislim na to, a Ljubica dođe i to izgovori: Nitko osim tadašnjeg Cornella nemre to otpjevat...:( Slušao sam razne verzije, s nekoliko izvođača i to je sve više ili manje loše, čak i vezija s Chris-om od prije tri četiri godine. Ni on to više ne može. Eddie svoju dionicu odrađuje odlično - ko u stara dobra vremena, čak i bolje...
    Žao mi je da se takva jedna stvarčina ne može više pristojno izvesti! A to možda i pokazuje koji je Chris bio fakin pjevač!

    Iva: Eee daaa, i meni je to oduvijek bila jedna od legendarnijih stvari! Bas zato jer chris to tolko dobro odvristi je tolko posebna (ed je naravno zaduzen za opceniti total coolness dojam ;), znam da me to bilo totalno odusevilo pri prvim a i kasnijim slusanjima (blown away!). koji duet! ;)
    Cini mi se doduse, ovijeh dana, ko da se chris malo pogubio, ove zadnje stvari su malo (puno) komercijalnije, ne pasu mi tolko uz njega, navikla sam da je skroz eksplozivan i poseban i u svom svijetu (Soundgarden!!)... gn. al svejedno mi je drag, uvijek cemo imat hunger strike i spunmena i sl. ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Ljubica se sprema na posel, a ja radim (Janko spava:))... Neka ogromna set lista ide na random... I tako dođe red i na PJ - Hunger Strike... live odnekud s nekim... Ja pomislim na to, a Ljubica dođe i to izgovori: Nitko osim tadašnjeg Cornella nemre to otpjevat...:( Slušao sam razne verzije, s nekoliko izvođača i to je sve više ili manje loše, čak i vezija s Chris-om od prije tri četiri godine. Ni on to više ne može.:( Eddie svoju dionicu odrađuje odlično - ko u stara dobra vremena, čak i bolje...:)
    Žao mi je da se takva jedna stvarčina ne može više pristojno izvesti! A to možda i pokazuje koji je Chris bio fakin pjevač!

    Kad smo vec kod toga, ovo je Chris nedavno izjavio negdje na pitanje o TOTD:

    "I think some combination of those people making a record is always going to appeal to me. I don't know if it'll be called Temple of the Dog but some collaboration with any combination of those guys, I'll always be open to because it was such a great experience. Quite literally Temple of the Dog is the reason why Audioslave happened as far as I'm concerned. That was the only reason I was really open to it. After Temple of the Dog I felt that I wanted to always keep an open mind in my career about different collaborations because I felt like that was an exciting experience and it taught me that it was totally possible and pretty painless to do it."
  • masnimasni Posts: 1,657
    pozdrafcek svima, konacno, sa slobodnog kompa.. duge price, zajebancija, ispit, nije bitno.. sad sam tu, i ne mislim se micat :)
    kad ste vec spomenuli cornella - bas ga slusam, onaj anplagd u švedskoj..
    onaj prijevod je super, tj ono sto pise u njemu.. mislim da necu narucivat oriđiđi nego nabavit si ga odmah..

    a za kraj - nesto edukativno - nova emisija : "Na rubu topika"
    (ako ste vec vidjeli, isprike)
    http://www.youtube.com/watch?v=a2RpKh_Zreg

    mah svima.. :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masni wrote:
    pozdrafcek svima, konacno, sa slobodnog kompa.. duge price, zajebancija, ispit, nije bitno.. sad sam tu, i ne mislim se micat :)
    kad ste vec spomenuli cornella - bas ga slusam, onaj anplagd u švedskoj..
    onaj prijevod je super, tj ono sto pise u njemu.. mislim da necu narucivat oriđiđi nego nabavit si ga odmah..

    a za kraj - nesto edukativno - nova emisija : "Na rubu topika"
    (ako ste vec vidjeli, isprike)
    http://www.youtube.com/watch?v=a2RpKh_Zreg

    mah svima.. :)


    Zakon ovaj cover cd, hvala!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    ..onaj blood video iz Zg-a koji se pojavio pred par dana na threadu, pa mi vrag nije dao mira i danas sam preko youtube-a poslao poruku autoru filmića s pitanjima

    -Da li je to iz Zagreba?
    -Da li postoji snimka cijelog koncerta?
    -Da li postoji mogućnost da će se cijeli video pojaviti jednog dana?

    Začudilo me što sam dobio odgovor u relativno kratkom roku, pred par minuta. A kaže vako..




    Re: Hello, just one question...Actually two
    so you figured out where the blood clip is from.... congrats. now where is the 2005 clip from????;-)

    here are the answers to your questions......

    yes, the full show was filmed.
    someday the complete recording might circulate.

    later,
    DZ






    Imam feeling da me netko zajebava :D
    Death or glory!

  • snihsnih Posts: 1,052
    Rijeka wrote:
    ..onaj blood video iz Zg-a koji se pojavio pred par dana na threadu, pa mi vrag nije dao mira i danas sam preko youtube-a poslao poruku autoru filmića s pitanjima

    -Da li je to iz Zagreba?
    -Da li postoji snimka cijelog koncerta?
    -Da li postoji mogućnost da će se cijeli video pojaviti jednog dana?

    Začudilo me što sam dobio odgovor u relativno kratkom roku, pred par minuta. A kaže vako..




    Re: Hello, just one question...Actually two
    so you figured out where the blood clip is from.... congrats. now where is the 2005 clip from????;-)

    here are the answers to your questions......

    yes, the full show was filmed.
    someday the complete recording might circulate.

    later,
    DZ






    Imam feeling da me netko zajebava :D

    Meni je po onom Blood filmiću nekako logično da je snimljen cijeli koncert. Zašto? Čini mi se daje puno kvalitetnije izveden od svih filmića zajedno koje smo mi i ostali aploudali. Po kvaliteti snimke da se zaključiti da se radi o kvalitetnijoj snimateljskoj opremi. Zatim pozicija s koje je snimano. Sve upućuje na to da je netko došao na koncert s misijom! :):D
    E, sad. Je li ta misija u potpunosti izvršena!
    ????
  • masnimasni Posts: 1,657
    nadajmo se.. iako vjerojatno znamo sve napamet, gdje se tko gibao i to :D

    sigurno ce izac na godisnjicu film.. :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Rijeka wrote:
    ..onaj blood video iz Zg-a koji se pojavio pred par dana na threadu, pa mi vrag nije dao mira i danas sam preko youtube-a poslao poruku autoru filmića s pitanjima

    -Da li je to iz Zagreba?
    -Da li postoji snimka cijelog koncerta?
    -Da li postoji mogućnost da će se cijeli video pojaviti jednog dana?

    Začudilo me što sam dobio odgovor u relativno kratkom roku, pred par minuta. A kaže vako..




    Re: Hello, just one question...Actually two
    so you figured out where the blood clip is from.... congrats. now where is the 2005 clip from????;-)

    here are the answers to your questions......

    yes, the full show was filmed.
    someday the complete recording might circulate.

    later,
    DZ


    Ma posalji mu ponovo poruku i reci da cemo platiti za taj snimak.. mislim, neka 10 nas da po npr 5 eura to je ukupno 50 i gdje ce bolju zaradu :D
    Fakat je video fantastican pa kad je vec neko snimio steta da se ne podjeli i sa drugima..
    Bilo bi extra za nekih 10 god pustiti taj video i sjecati se prvog PJ koncerta..

    al znam ja da ce to jednog dana procuriti medju nas ludjake pa ce svi biti happy..

    pozz svim pj-ovcima u cro i dalje iz el olimpica :D...
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • lesteslestes Posts: 959
    wow cijeli koncert! nadam se :)

    masni, hvala za link. dobro dođe :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:

    Kako mi ovo dobro zvuci :D:
    “We’ve been a group for a long time,” the singer said. “And we will continue to be so, I hope, for a really long time.”
  • MineMine Posts: 556
    U vezi sa Zagreb dvd-om, znam da postoji 17 min od Blood-a do prvih 20 s od YL.
    I knew who I was before other people started telling me who I was. J.Joplin
  • CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajo wrote:

    m(a)claren kolica... predobro... :D:D

    jupi za dvd, valjda bude nes od toga... :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Mine wrote:
    U vezi sa Zagreb dvd-om, znam da postoji 17 min od Blood-a do prvih 20 s od YL.

    imas?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Zakon...zamisli da ih tako slučajno sretneš na aerodromu, ono isti let...samo što bi vjerovatno trebao letiti business klasom :D da budeš blizu

    I onda kao fol se praviš da ti je vruće pa skineš majicu a ispod nje imaš vegeta t-shirt pa malo prodefiliraš po avionu ko Naomi Campbell na pisti. Kao ono, imam problema s mokrenjem a katetere mi nisu dali da uvedem u avion.. I tako dok mu ne dopi**** :D..

    Što ga keenjam
    Death or glory!

  • masnimasni Posts: 1,657
    dodjes do njega, kao sorry, znamo se mi od nekud? :)
    btw, ono s omotom cd-a je super, a "na rubu topica" je bilo jer je, kao sto ste skuzili, omot radjen za YIELD...
    koja slucajnost.. zujis po jutubu, nadjes tako neku zajebanciju, i opet PEarl Jam.. haha :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • MineMine Posts: 556
    siljo wrote:
    imas?
    Nemam ali probat ču doći do toga :)
    I knew who I was before other people started telling me who I was. J.Joplin
  • lesteslestes Posts: 959
    masni wrote:
    btw, ono s omotom cd-a je super, a "na rubu topica" je bilo jer je, kao sto ste skuzili, omot radjen za YIELD...
    koja slucajnost.. zujis po jutubu, nadjes tako neku zajebanciju, i opet PEarl Jam.. haha :D

    je, je, to sam prvo skužila :D


    baš je slatka maslina :o
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Mine wrote:
    Nemam ali probat ču doći do toga :)

    to! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    http://www.ultimate-guitar.com/reviews/compact_discs/eddie_vedder/into_the_wild/index.html

    stranica je uglavnom za tablature za gitare, ali ima i rivjua i inih stvari, pa se na tapeti nasao i "into the wild".. pogledajte ocjene desno :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Bok svima.
    Evo sto sam dobila u mailu, kad vec pricate o *maslini* :D

    http://www.contactmusic.com/news.nsf/article/vedder%20fatherhood%20made%20me%20more%20angry_1044275


    Odoh ja malo u Minhen na Oktoberfest ovaj vikend. :) Pit pivo, al bitnije
    da cu se druzit sa ludom PJ ekipom :D

    Uzivajte mi i cujemo se kad se vratim ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    javiše oni iz Amazona da su nam poslali i DVD...

    poštari svih zemalja ujedinite se! :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    Odoh ja malo u Minhen na Oktoberfest ovaj vikend. :) Pit pivo, al bitnije
    da cu se druzit sa ludom PJ ekipom :D

    Uzivajte mi i cujemo se kad se vratim ;)

    Hej hej!!!
    Ajd uzivaj, mmmmm....pivaaaaa
    I ocemo slike! :)

    Jos samo 5 dana do godisnjice koncerta...eh....bas danas me pukla nostalgija kako smo negdje u ovo vrijeme tumarali po europi. Bella Italia...pa savrseni Prag. Sutra je godisnjica koncerta u pragu i kad se sjetim kako je bilo dobro....uf...OCU NAZAD!!! :D
  • lesteslestes Posts: 959
    siljo wrote:
    javiše oni iz Amazona da su nam poslali i DVD...

    poštari svih zemalja ujedinite se! :D

    i meni iz 10c-a :D bar mislim da je za to... prije 6 dana su poslali za itw :)
  • asfoasfo Posts: 315
    Djevojčica je mala prekrasna, ali zašto ju voze u kolicima? Tak da ju mogu zavezat?!?!? HA? HA? Kakvi su to manijaci?!?!?

    Sad malo ozbiljno :), znala sam da postoji snimka koncerta, u srcu sam to znala i nadala se i nadala....

    I još sam odlučila da ću žutu trzalicu koju sam dobila 26.09.2006. za roćkas od Ive i Paje pokloniti Janku kad nauči svirati gitaru.

    Evo, moram napisati da se osjećam poluludo, možda je to od ovog prekrasnog vremena.
  • killroy wrote:
    Hej hej!!!
    Ajd uzivaj, mmmmm....pivaaaaa
    I ocemo slike! :)

    Jos samo 5 dana do godisnjice koncerta...eh....bas danas me pukla nostalgija kako smo negdje u ovo vrijeme tumarali po europi. Bella Italia...pa savrseni Prag. Sutra je godisnjica koncerta u pragu i kad se sjetim kako je bilo dobro....uf...OCU NAZAD!!! :D

    Ah, nemoj mi ništa govoriti...uhvatit će me depra :)
    Kad bi svake godine bila turneja kako bi to bilo lijepo, 2/3 koncerta ne treba više :D:D
    Ja sam ih u zadnjih par večeri poćeo i sanjati...ono neke totalne nebuloze, druženja, frendovi, pucaju me neki filmovi. Probudim se u jutro i mislim se; a jesam ja bolestan!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.