Pearl Jam in Zagreb!

1297298300302303860

Comments

  • Angus wrote:
    She has landed in Treviso earlier today and goes with a rental car into Croatia, she's only staying in Zagreb for 2 days and is in Croatie for about 8 days.
    Oh cool.
    Im sure she'll have fun. ;)

    And will have to say a lot about our country. maybe you even come and see Pearl Jam when they play next time here :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    ...

    Iva, sretan rođendan i sve najbolje sa zakašnjenjem. Htjedoh čestitati u prethodnom postu ali krele zaboravilo istipkat tih par slova.

    Pa eto sad..
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    IvA: 70 + London Underground ne? :D Ajme zakon morat ces organizirat neku izlozbu evo mi cemo ti svi doci
    Iva: dakle plan je tu, idemo u Tuzlu na PJ cover band mini tour (special appearance by masni :)) i po putu svraćamo u Dubrovnik na izložbu... uh, uh, što ćemo bit kulturno uzdignuti - dva koncerta i izložba! :D

    edit: koji bezveze post za prelazak na 600. stranicu... :( ne skužih da će to sad biti, sorry...

    no evo, PJ su zakon!!! :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Evo par fotki naseg momka na premijeri ITW-a u Torontu. Naravno, frajer na party obuce majicu nekog benda, ovaj put Sleater Kinney.
    I da li sam je poludio ili majstor ima u dzepu kosulje (naravno prestrasne :) ) iPhone ili iPod...hmmm ili mozda pljosku :D (vidi zadnju sliku)

    http://bp3.blogger.com/_qvWxg-8A3Pg/RubOZaJa6hI/AAAAAAAAA3o/pJSs0H_IhKA/s1600-h/toronto2.jpg

    http://bp1.blogger.com/_qvWxg-8A3Pg/RuceDqJa6kI/AAAAAAAAA4A/3LqqJoaSFqg/s1600-h/itw1.jpg

    http://bp2.blogger.com/_qvWxg-8A3Pg/RuceD6Ja6lI/AAAAAAAAA4I/SBwfMyGz_nc/s1600-h/itw2.jpg
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Rijeka wrote:
    I Elcielo, također da se i tebi zahvalim na preporuci za The National, ovih dana sam par puta prevrtio Boxer, Sad songs for dirty lovers i The Alligator. Vrlo odlično, razmišljam i o pohođenju koncerta u Zg. Još mi ostaju Cherry tree i The National za poslušati..

    jeee!

    dolazak na koncert je obavezan, zato sam ih i stalno spominjala. a mi se tak i tak još nismo upoznali, pa je i to, u nedostatku PJ meet-upa, dobra prilika :)

    @sid:
    intervju s ivom nije pravi intervju, to će više biti njena izjava/dvije inkoporirana u jedan prilog o hrvatskoj i EU, a moći će se vidjeti ove subote oko 16h na 1. programu HTV-a.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Evo par fotki naseg momka na premijeri ITW-a u Torontu. Naravno, frajer na party obuce majicu nekog benda, ovaj put Sleater Kinney.
    I da li sam je poludio ili majstor ima u dzepu kosulje (naravno prestrasne :) ) iPhone ili iPod...hmmm ili mozda pljosku :D (vidi zadnju sliku)

    http://bp3.blogger.com/_qvWxg-8A3Pg/RubOZaJa6hI/AAAAAAAAA3o/pJSs0H_IhKA/s1600-h/toronto2.jpg

    http://bp1.blogger.com/_qvWxg-8A3Pg/RuceDqJa6kI/AAAAAAAAA4A/3LqqJoaSFqg/s1600-h/itw1.jpg

    http://bp2.blogger.com/_qvWxg-8A3Pg/RuceD6Ja6lI/AAAAAAAAA4I/SBwfMyGz_nc/s1600-h/itw2.jpg

    mislim da je to neki palm... :) T-mobile MDA - Eddie je sigurno na t-mobile mreži u ameriki... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    @sid:
    intervju s ivom nije pravi intervju, to će više biti njena izjava/dvije inkoporirana u jedan prilog o hrvatskoj i EU, a moći će se vidjeti ove subote oko 16h na 1. programu HTV-a.

    ja sam si već stavila reminder! :) iako u subotu idem na vjenčanje (ne znam u koliko sati) potrudit ću se da ovo pogledam, a ako ništa onda ću si snimiti!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    ja sam si već stavila reminder! :) iako u subotu idem na vjenčanje (ne znam u koliko sati) potrudit ću se da ovo pogledam, a ako ništa onda ću si snimiti!!! :)
    Iva: daj nemoj me zahebavati! :) there's nothing to see, move along people! :D
    jedino kaj imam onaj PJ bedž iz Londona na sebi :D
  • Ed ima iphone??? Tako mi izgleda. Moze bit i ipod, onaj 30gig, bo...
    Mozda malo previse ipak analiziramo :D I zakljucujemo *naprecac* haha
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    mislim da je to neki palm... :) T-mobile MDA - Eddie je sigurno na t-mobile mreži u ameriki... :)

    Je, i svira mu ona "super" T-mobile muzika kao ringtone...:D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: daj nemoj me zahebavati! :) there's nothing to see, move along people! :D
    jedino kaj imam onaj PJ bedž iz Londona na sebi :D

    kaj briješ?!?! znaš da ću gledati... ju muv along!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Je, i svira mu ona "super" T-mobile muzika kao ringtone...:D

    mislim, ne znam zašto si riječ super u gore navedenoj rečenici stavio u navodnike???? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasica wrote:
    radi se o divnoj osobi Terezi koja je, sada već bivša, susjeda od tvoje Ive... :) Tere je iz Rijeke, forza fiume!!!, ali radi u zgu... :)


    A Terezu sam upoznao u ZG, bio kod nje par puta na gostovanju. Kako mali svijet :D

    A u subotu moram se onda sjetiti i ja da pogleda intervju na telki...fora!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • DoctorDoctor Posts: 256
    dreadis wrote:
    Nakon gotovo godinu dana da i ja nesto prozborim. Uspio sam se vidjeti/cuti sa nekima od vas u ZG-u na TOOL-u....bas lijepo!

    Nego, vezano za promo DVD-a "Slika u ramu" :) i meni je zao sto je samo limitirano na US.

    Razlog: brat i ja, sa nekoliko prijatelja, planiramo da do kraja godine napravimo PJ tribute concert, vjerovatno 2 noci sa nekih 50-ak pjesama. Steta sto ne mozemo iskoristiti ovu priliku za to! No, neise, opet ce da bude super...

    Kada odredimo datum, javicu vam....

    p.s. Zvucimo bolje od originala.....HAHAHAHAHAHA....


    Prije svega Iva sretan rođendan!!

    A ti zemljak imas dobrih ideja.. Samo nas updateuj sa vremena na vrijeme kako napreduju pripreme i datum svega toga, pa da planiram odlazak u Tz (ili negdje drugo?)..

    Ja sam uveliko u iscekivanju novog dvd-a.. blago je reci da Jedva cekam :) ..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • LAM wrote:
    Hvala.
    Ima jos koji klip ili mozda cijeli koncert? :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    LAM wrote:
    Hi! First of all, welcome & thanks! Second of all, where did you get this clip and how can we get more? :D It's great!!!
  • http://forums.pearljam.com/showthread.php?p=4782063#post4782063

    Aaaaaaa!
    Ovu klipovi! Vidite to! Kako jedva cekam vidjet taj dvd! :)

    Za ovaj contest nemam bas talenta, al kad sam vidjela klipove.... :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • snihsnih Posts: 1,052
    Onaj Blood iz Zagreba je stvarno zakon! Najbolje video snimke koje sam vidio... i još k tome lijepo smontiran zvuk s butlega! Baš najs!

    @elcielo: zasada oko 80% šanse za odlazak na The National! :) Procjena se temelji na zadovoljstvu albumom Boxer.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    LAM wrote:

    hvala!

    hvala kogod da si, iako mislim da nas opako dražiš, i da nam želiš šapnuti u uho ono što smo svi nagađali jedno vrijeme, a to je da famozni zagreb devede ipak postoji :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    snih wrote:
    @elcielo: zasada oko 80% šanse za odlazak na The National! :) Procjena se temelji na zadovoljstvu albumom Boxer.

    zakon! a sad nabavi "alligator" da otklonimo svaku sumnju :)
  • http://forums.pearljam.com/showthread.php?p=4782063#post4782063

    Aaaaaaa!
    Ovu klipovi! Vidite to! Kako jedva cekam vidjet taj dvd! :)

    Za ovaj contest nemam bas talenta, al kad sam vidjela klipove.... :o

    Da klipovi su zakon, mislim da se neću skidat sa njega ko mala Jana kod mene kad dobije novi crtić dok ga ne izliže ne vadi se van :D

    U stanu pripremam moju malu sobicu (imamo jednu viška) Pearl jam teatar :D 16 postera u 7 kvadrata, tv gdje će se samo novi dvd vrtjeti a djeci će strogo biti zabranjen ulaz :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Je, i svira mu ona "super" T-mobile muzika kao ringtone...:D

    koja? mislis na Feist? bas smo skinuli neke stvari od nje i teta je ful ugodna za poslusat...

    elcielo, jesi ti bila prije par godina na njenom koncertu u ljubljani ili becu?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    koja? mislis na Feist? bas smo skinuli neke stvari od nje i teta je ful ugodna za poslusat...

    Ma mislim na onih "super" par tonova koji se cuju na kraju svake T-mobile reklame i koji su default ringtone kad kupis njihov mob, a sto bi se u svijetu suvremenog marketinga zvalo T-mobile-ov sonic logo.

    Jesam zaheban...:D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Ma mislim na onih "super" par tonova koji se cuju na kraju svake T-mobile reklame i koji su default ringtone kad kupis njihov mob, a sto bi se u svijetu suvremenog marketinga zvalo T-mobile-ov sonic logo.

    Jesam zaheban...:D

    jesi :D

    a jos zahebaniji je Berbatov koji je sinoc svojim bravurama iskusnog velemajstora potopio blijede luksemburzane na slabo popunjenom stadionu Vasil Levski u Sofiji... :D

    jesus, ovo mi je bila prva nogometna utakmica nakon Bobanove oproštaljke... a ukupno 3. ili 4. (prva je bila HRV:MEX davne '91. ili tako neke... ) :)

    kakav offtopic....

    edit: htio sam napeglat neku tamo ekipu, ali sam odustao jer su bili brojcano nadmocniji... e da su samnom bile jurasica i lestes... ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    siljo wrote:
    elcielo, jesi ti bila prije par godina na njenom koncertu u ljubljani ili becu?

    njet, zamijenio si me s nekim, volim poslušat tetu feist, ali ne bih potegnula izvan HR zbog tog.
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    (prva je bila HRV:MEX davne '91. ili tako neke... ) :)
    1992., sjecam se kao da je jucer bilo...besplatne karte, krcat stadion, stari mi napisao ispricnicu da ne idem u skolu taj dan...i Dean Racunica za 3:0 :D:D
  • pajopajo Posts: 3,292
    pajo wrote:
    1992., sjecam se kao da je jucer bilo...besplatne karte, krcat stadion, stari mi napisao ispricnicu da ne idem u skolu taj dan...i Dean Racunica za 3:0 :D:D
    Iva: frikovi obojica - i moj pajo i siljo! :D:D:D
  • snihsnih Posts: 1,052
    elcielo wrote:

    Veri veri guud! I spot i pesem! :):)
Sign In or Register to comment.