Pearl Jam in Zagreb!

1302303305307308860

Comments

  • lesteslestes Posts: 959
    snih wrote:
    Inače, baš po cca. 50-ti puta vrtim onog Eddija iz Prl Đema i baš mu nekako fin i milozvučan taj njegov sauntrek! :) Lepo čovek može da radi, nije agresivan, ugodan je uhu... Pravi kantri pevač! :D Ali lajt!!!

    ja isto slušala do maloprije! baš paaaašeeee :)


    malo velki offtopic :o ranko, ti trčiš.. jesi imal kad kakvih problema? mislim na
    bolove i sl. zadnja 3 put kad sam išla me lijeva noga bolela. i još boli. pojma
    nemam od čega :( a baš sam se nekak navukla...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    lestes wrote:
    ja isto slušala do maloprije! baš paaaašeeee


    malo velki offtopic :o ranko, ti trčiš.. jesi imal kad kakvih problema? mislim na
    bolove i sl. zadnja 3 put kad sam išla me lijeva noga bolela. i još boli. pojma
    nemam od čega :( a baš sam se nekak navukla...

    mi imamo par stvari samo... cekamo da nam stigne, iz Amazona poslali prije tjedan dana... :)

    a trcanje... trik je u postupnosti... ne jurcaj bezveze... trckaraj polako, bez zurbe... i u tenisicama za trcanje, nikako u onima sa ravnim đonom... ak te boli, odmori par dana... iako, ne znam kaj te boli, noga je dugacka :)

    e, kad sam tu prije par redaka napisao da je "trik" u postupnosti sjetio sam se one stvari od Garbagea: "...the trick is to keep breathing..." ... zakon pjesmuljak :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snih wrote:
    Vi se tamo kupate!?! Ajoooj! Blago vama, a neblago nama u kopnenoj unutrašnjosti! Zavidim vam i točka... :D

    Inače, baš po cca. 50-ti puta vrtim onog Eddija iz Prl Đema i baš mu nekako fin i milozvučan taj njegov sauntrek! :) Lepo čovek može da radi, nije agresivan, ugodan je uhu... Pravi kantri pevač! Ali lajt!!! :)

    Da, sad su najljepša vremena za kupanje, još je lijepo, nema gužve a mogu i pobjeći malo iz radione i tu je gužva manja i onda se svi ukrcamo na mali brod; dijeca, kolica i biramo na koji otok da idemo, šetnja, kupanje i ručak.
    Pravi dnevni izleti ko ps-u :)

    Ja sam sad stavio VIC boot :D laki bastardc
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Rijeka wrote:
    Mogu, večeras ću, samo da ga iskopam jer sam ga spržio na neki dvd. Nego, na šta da ti ga mailam? Ili da ti uploadam negdje?

    Možeš mailat na ourladypeace47@yahoo.com

    Hvala još jednom... :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Ne znam da li je tko vidio, ne znam ni da li se smije. Ali evo link
    Death or glory!

  • killroykillroy Posts: 739
    Rijeka wrote:
    Ne znam da li je tko vidio, ne znam ni da li se smije. Ali evo link

    Wow!!! Super!
    A i nasa ekipica je bila tu negdje. I to u prvim redovima na barijeri. Sjecam se kao da je jucer bilo kako je jurasice mahala zastavom ispred malih talijana :D:D
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Kad će ti dvd / cd doći????

    Nemam pojma, nadam se da će doć do 11. mjeseca :D...
    Možeš mailat na ourladypeace47@yahoo.com

    Hvala još jednom... :)

    Poslano ;)...
    Death or glory!

  • masnimasni Posts: 1,657
    tejk miiiiiiiiiiii juras :D
    gdje se mogu ubost karte za ovaj otvoreni u petak? mislim cak da mi je frend rekao da ih niti nema vise..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • snihsnih Posts: 1,052
    Rijeka wrote:
    Ne znam da li je tko vidio, ne znam ni da li se smije. Ali evo link

    Ovo je SJAJNO! Fenomenalno... Ne znam jesam li ikada ovako doživio neko gledanje Alive u live verziji. Prvo sam se naježio, a moram priznati da su mi u jednom trenu i oči zasuzile (pussyboy:D ). Fuck... a nisam ni bio u Milanu!;)
    Ne znam stvarno kaj da velim osim da sam ovime oduševljen. Sound je DO JAJA! I super mi je to kad Ed rokne - kaj je totalno dokumentaristički odrađeno! Super, super, super... Publika, atmosfera...
    Ovaj Clinch zaista zna znanje... Ne znam može li se bolje predočit PJ u nekoj snimci od ovoga. Najluđe mi je kaj mi je atmosfera toliko dobra...
    Ako takav bude cijeli DVD, to će biti remek djelo!:)
  • lesteslestes Posts: 959
    wow, alive je... :)
    damn skoro sam prolijala vrelu kavu po sebi i laptopu.
    @siljo - niti ne mogu brzo, još :D imam osjećaj da me cijela lijeva tibia i fibula
    bole, kosti u potkoljenici. obuća mi još nije savršena, al radim na tome :)
    sad sam našla i neki članak o ''trkačkoj potkoljenici''. idem čitat...
    edit: nije to ono kaj mene muči
  • snihsnih Posts: 1,052
    masni wrote:
    tejk miiiiiiiiiiii juras :D
    gdje se mogu ubost karte za ovaj otvoreni u petak? mislim cak da mi je frend rekao da ih niti nema vise..

    Nema ih već desetak dana!

    I ja htio ići, ali već je prošli ponedjeljak bilo sold out!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    tejk miiiiiiiiiiii juras :D
    gdje se mogu ubost karte za ovaj otvoreni u petak? mislim cak da mi je frend rekao da ih niti nema vise..

    ma ti i pajo ste mi na vrhu liste, pa ako ne nabavim 3 karte dam vama dvoma... mada bih i ja htjela ići... :) ali sve za naše vjerne korisnike, osim kaj si ti na konkurenciji nam, ali o konkurenciji samo najbolje, tako da nema probljema...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    Ne znam da li je tko vidio, ne znam ni da li se smije. Ali evo link

    WOOOW! E, ovo je THE SHIT! Sljedecih x mjeseci ne ide van iz plejera.
    Predobro!
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Prvo sam se naježio, a moram priznati da su mi u jednom trenu i oči zasuzile (pussyboy:D ).

    Ajde, ajde, svi znamo da nam nije ni prvi, a vrlo vjerojatno ni zadnji put :)
  • Rijeka wrote:
    Ne znam da li je tko vidio, ne znam ni da li se smije. Ali evo link

    Mrak što drugo reći :D
    Kako se ED slešao preko zvučnika na koncertu mi nije tako strašno izgledalo kao na snimci.

    Sid - misli da se vidi ona talijanka (Barbara) u prvom redu (5min)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    uh, onaj Alive je predobar... mi vont mor :)

    evo jos malo:
    http://www.youtube.com/watch?v=kU3WAR8tWJM&NR=1

    cekirajte scene na 6:55 i 7:01 :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    Mrak što drugo reći :D
    Kako se ED slešao preko zvučnika na koncertu mi nije tako strašno izgledalo kao na snimci.

    Sid - misli da se vidi ona talijanka (Barbara) u prvom redu (5min)

    Da, fakat je. Ona skroz desno.

    A ove scene sta je siljo posto, hehehe...ovo na 7:01...ringispil by eddie :D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    super izgledaju ovi jutjub filmići.

    nekako mislim da će biti jako komplicirano/skupo organizirati taj DVD screening u kinu, pa predlažem da DVD pogledamo sami, napravimo neki privatni screening, s DVD projektora, ako ga tko ima ili zna kako nabaviti. i ako netko zna za neki dobar veliki zid za projiciranje, neka javi :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    super izgledaju ovi jutjub filmići.

    nekako mislim da će biti jako komplicirano/skupo organizirati taj DVD screening u kinu, pa predlažem da DVD pogledamo sami, napravimo neki privatni screening, s DVD projektora, ako ga tko ima ili zna kako nabaviti. i ako netko zna za neki dobar veliki zid za projiciranje, neka javi :D

    da, malo smo tromi glede organizacije neceg u kinu :)

    iva i ja smo mozda mislili sloziti nesto kod nas, ali ne bi bilo bas tako ugodno za smjestiti vise od 5-6 ljudi...i neki dan sam skuzio da nam na kucnom kinu ne radi sub-woofer... slusao ramonese i vidim da fali basova... moramo nesto iskemijati...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    htjela sam i ja nešto kod sebe, ali isto tako, nema mjesta za više od 6-7 ljudi pred ekranom, a bome nemam uopće kućno kino.
    a ako vam to pak ne predstavlja nikakav problem, onda može i kod mene PJ parti :D
  • killroykillroy Posts: 739
    sjecam se da je to bilo prije par godina...kad su u KSET-u pustali Touring band 2000 i to na stvarno velikom platnu. Skupio se stvarno impresivan broj ljudi, klub je bio fino popunjen i svi su pljeskali i sudjelovali kao da se radi o pravom koncertu. Bilo je odlicno. Mozda bi se i sad naslo malo muzicke volje kod voditelja kluba da nam puste taj filmic.
    Ima neko kakvu stelu...da probamo nesto sredit prek veze?
  • siljosiljo Posts: 2,203
    killroy wrote:
    sjecam se da je to bilo prije par godina...kad su u KSET-u pustali Touring band 2000 i to na stvarno velikom platnu. Skupio se stvarno impresivan broj ljudi, klub je bio fino popunjen i svi su pljeskali i sudjelovali kao da se radi o pravom koncertu. Bilo je odlicno. Mozda bi se i sad naslo malo muzicke volje kod voditelja kluba da nam puste taj filmic.
    Ima neko kakvu stelu...da probamo nesto sredit prek veze?

    raspitat cu se malo za kset... imam frenda koji je tamo duuugo bio DJ, ima dozivotno clanstvo, s njim sam slagao pj i grunge slusaonice... uh, bilo je tada i crowd surfinga :)

    iako, ovaj dvd je malo drugaciji... nije klasicno koncertni kao ova 2 prije, ima puno insajderskog materijala koji mozda ne bi bio toliko zanimljiv siroj publici... ali mozemo probat..
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    raspitat cu se malo za kset... imam frenda koji je tamo duuugo bio DJ, ima dozivotno clanstvo, s njim sam slagao pj i grunge slusaonice... uh, bilo je tada i crowd surfinga :)

    iako, ovaj dvd je malo drugaciji... nije klasicno koncertni kao ova 2 prije, ima puno insajderskog materijala koji mozda ne bi bio toliko zanimljiv siroj publici... ali mozemo probat..

    capko, capko!!! :) znam da sam to već rekla, ali LEC DU IT! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    cekirajte scene na 6:55 i 7:01 :D

    koji si ti zapravo sentimentalac... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    koji si ti zapravo sentimentalac... :)

    oduvijek bio... placem na sport ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Ajde, ajde, svi znamo da nam nije ni prvi, a vrlo vjerojatno ni zadnji put :)

    e, ja sam tak u k.... u zadnje vrijeme - na poslu grozno, nema mi vikija (već mjesec dana je u jebenoj njemačkoj), od kolegice nećak ubijen (katastrofa) pa smo na inače groznom poslu još gore i tak... - ali kad sam vidjela ovaj alive, odma mi je bilo bolje... što meni taj bend djeluje kao najpozitivnija terapija, to je prestrašno... i onda meni moj viki kenja da kaj ja tak puno vremena tu provodim... pih... :) evo, morala sam se malo izjadati... ova naša realnost je nakad preokrutna...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    e, ja sam tak u k.... u zadnje vrijeme - na poslu grozno, nema mi vikija (već mjesec dana je u jebenoj njemačkoj), od kolegice nećak ubijen (katastrofa) pa smo na inače groznom poslu još gore i tak... - ali kad sam vidjela ovaj alive, odma mi je bilo bolje... što meni taj bend djeluje kao najpozitivnija terapija, to je prestrašno... i onda meni moj viki kenja da kaj ja tak puno vremena tu provodim... pih... :) evo, morala sam se malo izjadati... ova naša realnost je nakad preokrutna...
    Iva: bash bed :(
    nadam se da se bar Viki misli brzo vratit...

    drzi se! znas kako se kaze u narodu: 'proci ce dok se budes udavala!' :D
  • lesteslestes Posts: 959
    jurasica wrote:
    e, ja sam tak u k.... u zadnje vrijeme - na poslu grozno, nema mi vikija (već mjesec dana je u jebenoj njemačkoj), od kolegice nećak ubijen (katastrofa) pa smo na inače groznom poslu još gore i tak... - ali kad sam vidjela ovaj alive, odma mi je bilo bolje... što meni taj bend djeluje kao najpozitivnija terapija, to je prestrašno... i onda meni moj viki kenja da kaj ja tak puno vremena tu provodim... pih... :) evo, morala sam se malo izjadati... ova naša realnost je nakad preokrutna...

    ajoj :( baš mi je žal. al nadam se da uskoro stiže piaf pa da te razveseli ;) a do
    onda - hug od mene :)
  • Pozdrav svima!
    Evo mene doma s Oktoberfesta!
    Bilo je super, prekratko je trajalo (za mene) hehe.
    Opet PJ meetup, internacionalni.
    Ekipa pol Europa pol Kanada :D

    Evo nesto slika, jos ih stize kasnije

    http://www.facebook.com/album.php?aid=7694&l=7abfe&id=500399631


    Vidim da ste se raspisali, sve sam procitala, al nisam imala snage komentirat.
    a ni volje, koma sam bila jucer. drito na posao ujutro s puta :eek: :D
    Ludnica. i onda spavala popdne.
    A i ne da mi se na tom pitu komentirat nis vani, bacaju me u depru svi koji
    vec imaju ITW i dvd. I vec su slusali i gledali mac puta. i imali screeninge.
    Nadam se da ce i nasi uskoro stici, da cemo to u miru pogledat, a mozda i kji meetup nabacit.

    Da, sutra je godisnjica Zagreba. Vau, vec godinu dana.
    Danas je Bec.

    Bas smo se prisjecali lanjskoj Septembra sad u Minhenu i stalno govorili: Ah, danas je godina od Praga, pa Berlina. pa sad je bilo ovo, pa ono, pa sad otprilike je Barbara dobila tamburin, ovo doba, haha. Pa onda day off in Vienna, to je bilo jucer. Tipicni PJ dorks :)

    Cujemo se kasnije, idem malo radit.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    pa ako mislimo da se vecini u ksetu nece svidjeti ovaj "ostatak" poslije 13 pjesama, nabavimo neki drugi dvd slicnog benda, i predlozimo dvoboj dvd-a.. bar da nesto vidimo i skupimo se :)
    iako je meni bas zbog ovog drugog dijela dvd privlacniji od ostalih :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
Sign In or Register to comment.