Pearl Jam in Zagreb!

1301302304306307860

Comments

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    joj joj, pucam se zadnjih dana ITw-om i vic showom, i evo nekoliko skromnih zapažanja. o svemu pomalo :D

    - ITW mi je genijalan. skroz. favoriti zasad su setting forth, hard sun, society i guaranteed

    - pjesma end of the road k'o da je došla sa soundtracka filma 'dead man' jima jarmuscha

    - kak ekipa pjeva na vic boot! trnci me prođu svaki put na 'all or none' i 'in hiding'

    - vic boot je dosta laganiji nego što sam očekivala. mislim, vidjela sam i prije setlistu, ali nikak ja to sebi ne mogu vizualizirati, ili bolje rečeno, audizirati :D, dok ne čujem 'the real thing'. pajina iva, hvala još jednom na CD-u

    - kad će više to natjecanje, iliti 'song battle'? snih? :) naime, tek sad shvatih koja je 'sad' pjesmetina, ovaj put bi mogla pobijediti i neke stare mi favorite

    - i na kraju, samo da istaknem da ste mi svi vi i ovaj forum prirasli srcu, pa se pitam, može li netko kompjutorski potkovaniji od mene nekako sačuvati cijeli ovaj thread, za slučaj da ga jednom ugase/ukinu/prebace

    - hvala na čitanju :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    moze neki linkic gdje ima skinut vic? :)
    lijepo provod, sid.. iako vec ne cita ovo :D
    opijena negdje izmedju sisa onih njemackih kelnerica...

    mah

    p.s. ima sta zanimljivo u zg ovaj vikend?
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • RijekaRijeka Posts: 801
    masni wrote:
    moze neki linkic gdje ima skinut vic? :)

    Čin prvi - http://lix.in/362ce6
    Čin drugi - http://lix.in/a4dd17
    Čin treći - http://lix.in/1c3f09

    Ugodan provod u Minkenu Sid..


    Air - Pocket Symphony, most played zadnji tjedan, odmah iza toga slijedi The National s Aligatorom :).
    Preslušah nove Foo Fighterse, niš posebno..
    Death or glory!

  • snihsnih Posts: 1,052
    Rijeka wrote:
    Čin prvi - http://lix.in/362ce6
    Čin drugi - http://lix.in/a4dd17
    Čin treći - http://lix.in/1c3f09

    Ugodan provod u Minkenu Sid..


    Air - Pocket Symphony, most played zadnji tjedan, odmah iza toga slijedi The National s Aligatorom :).
    Preslušah nove Foo Fighterse, niš posebno..

    Ja perem najviše Eduarda i The National - Boxer i Alligator. I to po nekoliko puta na dan.!

    s ITW-a mi se izdvajaju: Far Behind (odlična i najžešća), Hard Sun (odlična izvedba - žal mi je kaj i nju nije Edvard napisal), Setting Forth, Society (totalni seventies - folk singing:) i prefakinjebena Long Nights (fenomenalna atmosfera). I ostale su lepe pesme - recimo No Ceiling...

    Dudu forever!:D:D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ehej people! citam tu u hladnoj i konstantno vjetrovitoj Nizozemksoj kako vas muci toplo vrijeme i tome slicno... lijepo uzivajte jer bar nemate ozebline na rukama kao ja - ludi vjetar dere stalno, svakih pola sata par minuta padne kisa i tak...
    a sto se tice dosade, vjerujte mi, tesko vam moze biti dosadnije nego sto je u Hagu. sutra idemo u Amsterdam na oporavak! :)

    i da, za PJ loving zemlju sokantno je koliko malo PJ cd-a (o singlovima i sl. da i ne govorim) imaju u cd shopovima. nadam se da ce sutra Amsterdam popraviti trenutni dojam...

    pozdrav svima!
  • masnimasni Posts: 1,657
    hvala na linkovima iako sam ih nasao cim sam postao post :D
    ali, cijenim trud.. to je u biti bio test, da vidim jel ste jos u formu :D

    mah
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: ehej people! citam tu u hladnoj i konstantno vjetrovitoj Nizozemksoj kako vas muci toplo vrijeme i tome slicno... lijepo uzivajte jer bar nemate ozebline na rukama kao ja - ludi vjetar dere stalno, svakih pola sata par minuta padne kisa i tak...
    a sto se tice dosade, vjerujte mi, tesko vam moze biti dosadnije nego sto je u Hagu. sutra idemo u Amsterdam na oporavak! :)

    i da, za PJ loving zemlju sokantno je koliko malo PJ cd-a (o singlovima i sl. da i ne govorim) imaju u cd shopovima. nadam se da ce sutra Amsterdam popraviti trenutni dojam...

    pozdrav svima!

    Ej Iva,
    pozdravi mi niskozemsku,najdražu mi zemlju poslije domovine... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    znate li vi gdje je sjedište t-mobile usa? a bez gledanja na internetu??? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    znate li vi gdje je sjedište t-mobile usa? a bez gledanja na internetu??? :)

    sijetl? :)

    idem sutra trcat nesto u sloveniju... 21km... e sad, ne bi to bilo nista posebno da na onim okrijepnim stanicama nemaju osim vode i izotonika i mošt, šunku, sir, orehnjače i ostale domace specijalitete...

    hm, mislim da ce mi ovo biti najsporija trka do sada.. vise onak, turisticki :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    sijetl? :)

    idem sutra trcat nesto u sloveniju... 21km... e sad, ne bi to bilo nista posebno da na onim okrijepnim stanicama nemaju osim vode i izotonika i mošt, šunku, sir, orehnjače i ostale domace specijalitete...

    hm, mislim da ce mi ovo biti najsporija trka do sada.. vise onak, turisticki :D

    iako je sad prekasno, gud lak... :) ono, u mislima smo s tobom... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • RijekaRijeka Posts: 801
    jurasica wrote:
    ono, u mislima smo s tobom... :)

    ...na okrijepnim stanicama :D


    Skinuh neki Sonic Youth bootleg iz Pariza, i na kraju svake pjesme neka žena melje nešto na francuskom. Pa na kraju koncerta melje nešto jako dugo i spomene Pearl Jam. Nažalost, moj francuski nije došao dalje od Peugeotovog priručnika pa nemam pojma što je nadrobila.
    Death or glory!

  • masnimasni Posts: 1,657
    sta siljo, tour de slovenija? :)
    a sorryte, preocito je bilo, a svi ste tako fini..

    mah mah
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ja ne kužim... kaj su ovi iz 10c već šipali dvd? kaj ne izlazi on tek 25?

    "Date: Thu, 20 Sep 2007 10:01:04 -0700 (PDT)
    From: donotreply@tenclub.net Add to Address Book Add Mobile Alert
    To: anajuras@yahoo.com
    Subject: Your Pearl Jam Ten Club order has been processed

    Dear ana juras,

    Your order has been processed and will ship within 24 hours.

    Domestic orders are shipped via USPS First Class/Priority Mail and
    will arrive in 3-5 days. International orders can take up to 4-8
    weeks for delivery. Please take into account holidays and poor
    weather conditions. Shipments to Canada, Mexico and Australia can
    expect delays due to increased Customs scrutiny.

    If you have any questions or concerns, please contact
    shipping@tenclub.net.

    Sincerely,

    The Ten Club"
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • T-mobile USA - Fresno :)

    Lijepo se zabavljate vidim, neki guštaju u Nizozemskoj, neki se opijaju u Minchenu :) a neki guštaju jedući orahnjaće i trće u pauzama da bolje probave :) super

    Definitivno ako netko zna kako sejvati ovaj forum to bi bilo super...odlična ideja. Mislim da imamo još vremena ali da se pripremimo za taj tužni dan kad ćemo krenuti ispočetka...amo hakeri !
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasica wrote:
    ja ne kužim... kaj su ovi iz 10c već šipali dvd? kaj ne izlazi on tek 25?

    "Date: Thu, 20 Sep 2007 10:01:04 -0700 (PDT)
    From: donotreply@tenclub.net Add to Address Book Add Mobile Alert
    To: anajuras@yahoo.com
    Subject: Your Pearl Jam Ten Club order has been processed

    Dear ana juras,

    Your order has been processed and will ship within 24 hours.

    Domestic orders are shipped via USPS First Class/Priority Mail and
    will arrive in 3-5 days. International orders can take up to 4-8
    weeks for delivery. Please take into account holidays and poor
    weather conditions. Shipments to Canada, Mexico and Australia can
    expect delays due to increased Customs scrutiny.

    If you have any questions or concerns, please contact
    shipping@tenclub.net.

    Sincerely,

    The Ten Club"


    A ja ču tek zadnji dobiti, kad vama dođe u ZG onda će do DBK putovati još tri dana :(...koji bed
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Rijeka wrote:
    Skinuh neki Sonic Youth bootleg iz Pariza, i na kraju svake pjesme neka žena melje nešto na francuskom. Pa na kraju koncerta melje nešto jako dugo i spomene Pearl Jam. Nažalost, moj francuski nije došao dalje od Peugeotovog priručnika pa nemam pojma što je nadrobila.

    jel mi možeš pliz mejlat taj dio di žena melje o pj-u? :)

    pozdrav svim putnicima svijeta ma gdje bili... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    iako je sad prekasno, gud lak... ono, u mislima smo s tobom... :)

    ah, nisam jeo orehnjacu... ali bilo je svega... jeo sam grožđe... na trci... svasta :)

    trcim pokraj neke kuce (inace se trcalo kroz sela, onak brdovito, prava idila) i ispred stoji gazda s casom i plasticnom flasom vina i nudi svakom trkacu koji prolazi... zakon :D

    nego, od kustosije do jednog gradica između Rogaške i Celja nam je trebalo tocno 26 pjesama Ramonesa ili jedan CD :D
    na tom su CD-u duze stvari... imamo jedan sa 35 stvari :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    siljo wrote:
    nego, od kustosije do jednog gradica između Rogaške i Celja nam je trebalo tocno 26 pjesama Ramonesa ili jedan CD :D
    na tom su CD-u duze stvari... imamo jedan sa 35 stvari :D

    Uuuuuu....RESPECT!!!
    hehehe...jel to znaci da vam je trebalo cirka 40 minuta, buduci da svaka pjesma traje minutu i pol :D
  • lesteslestes Posts: 959
    jurasica wrote:
    ja ne kužim... kaj su ovi iz 10c već šipali dvd? kaj ne izlazi on tek 25?

    "Date: Thu, 20 Sep 2007 10:01:04 -0700 (PDT)
    From: donotreply@tenclub.net Add to Address Book Add Mobile Alert
    To: anajuras@yahoo.com
    Subject: Your Pearl Jam Ten Club order has been processed

    Dear ana juras,

    Your order has been processed and will ship within 24 hours.

    Domestic orders are shipped via USPS First Class/Priority Mail and
    will arrive in 3-5 days. International orders can take up to 4-8
    weeks for delivery. Please take into account holidays and poor
    weather conditions. Shipments to Canada, Mexico and Australia can
    expect delays due to increased Customs scrutiny.

    If you have any questions or concerns, please contact
    shipping@tenclub.net.

    Sincerely,

    The Ten Club"

    čini se da jesu. ja sam jučer dobila taj mail.
  • snihsnih Posts: 1,052
    Prije cca. 15 minuta na 101 zavrtili Unemployable! :):)

    Bilo još i The National i Pipsa....

    Baš fina glazba! :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    Sjetih se da izvjestim one koji ne znaju da će se premijera novog albuma Pipsa " Pjesme za gladijatore" obaviti u kinu Europa 10.10.2007. Navodno će biti mogućnosti i za stajanje i za sjedenje!
    Pa, ko voli nek izvoli! Na koncertu bi trebalo biti moguće kupiti novi album!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    snih wrote:
    Sjetih se da izvjestim one koji ne znaju da će se premijera novog albuma Pipsa " Pjesme za gladijatore" obaviti u kinu Europa 10.10.2007. Navodno će biti mogućnosti i za stajanje i za sjedenje!
    Pa, ko voli nek izvoli! Na koncertu bi trebalo biti moguće kupiti novi album!

    he, kak moja firma djelomično sponzorira pipse tak mi se čini da bum se ja dočepala koje ulaznice for free, if ju nou vot aj min? možda bih mogla ugrabiti i za još nekoga na forumu... :) a taj dan će biti i potpisivanje novog albuma na cvjetnom u našem shopu, ako nekoga interesira...
    kad je izašao album žena dijete od urbana&4 onda sam ja otišla na potpisivanje i baš mi je bilo super... svašta mi je napisao - kao mojoj najdražoj i najljepšoj prijateljici ani... zapravo mi se cijeli ondašnji bend ispotpisivao na coveru...smiješno i simpatično... brijem da je to bilo '98. ili tak nešto... neki na ovom forumu se još nisu ni rodili... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • snihsnih Posts: 1,052
    Ja sam ih nekaj fotkal pa računam da će me sjetit s ponekom ulaznicom! :):D

    Ak` nisu zaboravni! ;)
  • masnimasni Posts: 1,657
    jurasica wrote:
    he, kak moja firma djelomično sponzorira pipse tak mi se čini da bum se ja dočepala koje ulaznice for free, if ju nou vot aj min? možda bih mogla ugrabiti i za još nekoga na forumu... :) a taj dan će biti i potpisivanje novog albuma na cvjetnom u našem shopu, ako nekoga interesira...
    kad je izašao album žena dijete od urbana&4 onda sam ja otišla na potpisivanje i baš mi je bilo super... svašta mi je napisao - kao mojoj najdražoj i najljepšoj prijateljici ani... zapravo mi se cijeli ondašnji bend ispotpisivao na coveru...smiješno i simpatično... brijem da je to bilo '98. ili tak nešto... neki na ovom forumu se još nisu ni rodili... :)

    take meeee, take meee :)
    bas mi je jucer jedna hard core njihova fenica pricala da ce biti samo 500 karata, tako nesto.. pa da se pozurim.. a ja jos nemam pojma ocu ic.. 60kn, a jos ni albumcek nemam..

    pa zato, take meee :D
    idem se bacit na danasnji kakuro...

    p.s. valjda ste vidjeli po gradu da je na cvjetnom next friday zabranjeno pusenje + majke.. jebenica :) i'm so there..

    mah mah
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masni wrote:
    p.s. valjda ste vidjeli po gradu da je na cvjetnom next friday zabranjeno pusenje + majke.. jebenica :) i'm so there..

    i koncert povodom 10 godina otvorenog u domu sportova i severina u lampašima... :D:D

    so many choices, so little time... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    p.s. valjda ste vidjeli po gradu da je na cvjetnom next friday zabranjeno pusenje + majke.. jebenica :) i'm so there..
    Iva: and I'm so still here...u terribly exciting hagu! jej! :(
    no uzivajte vi koji ste tada u zg!

    a vidim da cu opet morati voditi muza na pipse... ah, te obaveze... :D
  • RijekaRijeka Posts: 801
    jel mi možeš pliz mejlat taj dio di žena melje o pj-u? :)

    Mogu, večeras ću, samo da ga iskopam jer sam ga spržio na neki dvd. Nego, na šta da ti ga mailam? Ili da ti uploadam negdje?



    A jučer, a jučer. Kako je Hajduk pao bez ispaljenog metka na Kantridi. Još jedan dan za pamćenje. Onaj zadnji gol je čista perverzija bila :)
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    he, kak moja firma djelomično sponzorira pipse tak mi se čini da bum se ja dočepala koje ulaznice for free, if ju nou vot aj min? možda bih mogla ugrabiti i za još nekoga na forumu... :)

    Jesam spomenuo koliko je meni tvoja firma zakon...omogucavaju mi mobilno komuniciranje, klijenti su mi tako da mi omogucavaju i placu, i sad jos i velikodusno sponzriraju omiljeni mi domaci bend. Mislim fakat su super!




    E, ak nam ne nabavis karte za koncert:

    Jesam spomenuo koliko mi tvoja firma nije zakon...omogucavaju da me sef moze uvijek dobit i tlacit (i to za 0 kn), klijenti su mi pa me i oni mogu bilo kad tlacit, a sad su mi jos i kupili omiljeni domaci bend i natjerali ih da izdaju novi album na freakin' mobitelu :D:D:D
  • Rijeka wrote:
    Mogu, večeras ću, samo da ga iskopam jer sam ga spržio na neki dvd. Nego, na šta da ti ga mailam? Ili da ti uploadam negdje?



    A jučer, a jučer. Kako je Hajduk pao bez ispaljenog metka na Kantridi. Još jedan dan za pamćenje. Onaj zadnji gol je čista perverzija bila :)


    Svaka čast Rijeka da ste onim tovarima dali po pizdi, sve ih na bauštelu treba poslati!!!
    Ja sam danas opet guštao na kupanju, ovaj put na otoku Lopud...veselo:)

    Kad će ti dvd / cd doći????
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snihsnih Posts: 1,052
    Svaka čast Rijeka da ste onim tovarima dali po pizdi, sve ih na bauštelu treba poslati!!!
    Ja sam danas opet guštao na kupanju, ovaj put na otoku Lopud...veselo

    Kad će ti dvd / cd doći????


    Vi se tamo kupate!?! Ajoooj! Blago vama, a neblago nama u kopnenoj unutrašnjosti! Zavidim vam i točka... :D

    Inače, baš po cca. 50-ti puta vrtim onog Eddija iz Prl Đema i baš mu nekako fin i milozvučan taj njegov sauntrek! :) Lepo čovek može da radi, nije agresivan, ugodan je uhu... Pravi kantri pevač! :D:D Ali lajt!!! :)
Sign In or Register to comment.