Pearl Jam in Zagreb!

1296297299301302860

Comments

  • fotorocker wrote:
    hi folks,

    i just wanted to share a couple of Pearl Jam moments from Zagreb show i managed to capture in first two songs that we were allowed to shoot.

    Here is the link to my blog post about it:

    http://fotorocker.blogspot.com/2007/09/even-my-grandma-likes-pearl-jam.html

    Enjoy!

    M.

    Thanks M.

    Nice shoots and great show!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Evo poziva od 10c da pripremimo Pj party u vašem/našem gradu :D

    Imali kakvih ideja???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Evo poziva od 10c da pripremimo Pj party u vašem/našem gradu :D

    Imali kakvih ideja???
    Iva: super ideja osim što: This contest is limited to US residents only.

    OPET!!! A baš kad sam to vidjela sam pomislila da hoće ovaj put napraviti neki contest u kojem možemo sudjelovati i mi ostali da nam se malo oduže za prošli contest. Ali izgleda da im se fakat ne da bakćati s organizacijom worldwide natjecanja... :(
  • killroykillroy Posts: 739
    pajo wrote:
    Iva: super ideja osim što: This contest is limited to US residents only.

    OPET!!! A baš kad sam to vidjela sam pomislila da hoće ovaj put napraviti neki contest u kojem možemo sudjelovati i mi ostali da nam se malo oduže za prošli contest. Ali izgleda da im se fakat ne da bakćati s organizacijom worldwide natjecanja... :(

    Mozemo im jednostavno rec da smo i mi US residents....kao da ce ludi ameri znat jel jesmo il nismo :)
  • dreadisdreadis Posts: 109
    Nakon gotovo godinu dana da i ja nesto prozborim. Uspio sam se vidjeti/cuti sa nekima od vas u ZG-u na TOOL-u....bas lijepo!

    Nego, vezano za promo DVD-a "Slika u ramu" :) i meni je zao sto je samo limitirano na US.

    Razlog: brat i ja, sa nekoliko prijatelja, planiramo da do kraja godine napravimo PJ tribute concert, vjerovatno 2 noci sa nekih 50-ak pjesama. Steta sto ne mozemo iskoristiti ovu priliku za to! No, neise, opet ce da bude super...

    Kada odredimo datum, javicu vam....

    p.s. Zvucimo bolje od originala.....HAHAHAHAHAHA....
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • pajopajo Posts: 3,292
    dreadis wrote:
    Razlog: brat i ja, sa nekoliko prijatelja, planiramo da do kraja godine napravimo PJ tribute concert, vjerovatno 2 noci sa nekih 50-ak pjesama. Steta sto ne mozemo iskoristiti ovu priliku za to! No, neise, opet ce da bude super...

    Kada odredimo datum, javicu vam....

    p.s. Zvucimo bolje od originala.....HAHAHAHAHAHA....

    Racunaj na 10-ak frikova u istim majicama za obje noci naravno. Jos ako izmedju 2 showa treba malo putovat, tipa busom cca 1000 km...we're so in!

    I hocemo 10C karte...:D

    Samo ti javi kad se organizirate jer stvarno dolazimo, a mogao bi se i inace cesce javit...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    gritings from blgeria! :D

    e, kolko ovdje ima bugara! narod stenje pod pecenim paprikama :D

    nego, ja sam si sav nekak sretan kaj nisam us resident... pj partije si i sami znamo organizirat...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    http://www.siddharta.net/hr/news/2727

    jel vas ovo podsjeca na nesto.. ok, pj-u bi trebalo ultramaraton za odsvirati sve svoje stvari, ali bostonski podvig rules :)

    i da, iva i ja volimo siddhartu pa si nekak razmisljam da odemo... ha mala? :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    siljo wrote:
    http://www.siddharta.net/hr/news/2727
    i da, iva i ja volimo siddhartu pa si nekak razmisljam da odemo... ha mala? :)


    IVA: (LOL! Kak si znao da cu gledat pit, a ne npr. prat suđe???) :D

    Uuu, bas bi mogli malo do ljubljane! Slovenski pozeri rule! ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    killroy wrote:
    Mozemo im jednostavno rec da smo i mi US residents....kao da ce ludi ameri znat jel jesmo il nismo :)

    LOL! pa da, sam im napisemo da smo iz Zagreb, Iowa. Ko da ce oni znat? ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    IVA: (LOL! Kak si znao da cu gledat pit, a ne npr. prat suđe???) :D

    Uuu, bas bi mogli malo do ljubljane! Slovenski pozeri rule! ;)

    e, vas dva ste fakat frikovi!!! :) Iva, ne znam točno kada ti je ročkas ali SRETAN TI BIO i sve naj-naj... ne? i pusa....
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Racunaj na 10-ak frikova u istim majicama za obje noci naravno. Jos ako izmedju 2 showa treba malo putovat, tipa busom cca 1000 km...we're so in!

    I hocemo 10C karte...:D

    Samo ti javi kad se organizirate jer stvarno dolazimo, a mogao bi se i inace cesce javit...

    IVa: Hoce bit one kricave papirnate narukvice tak da se vidi da smo bili na obadva koncerta? Ja inace neidem :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    evo, sad meni kolegica priča kak je i jedan njen odradio cijelu italiju i kak voli pj i tak.... ja nju gledam i mislim pa moram znati frika.... ona je iz rijeke i mislim si kako nitko iz rijeke nije bio na cijeloj italiji i tak i pitam ja od kuda je frik... ona kaže iz DUBROVNIKA!!! e pa to bi bio THE ONE AND ONLY AND TRULY OURS, NIKO... :) nevjerojatno... :) neka se prolomi glas o PJ frikovima.... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    e, vas dva ste fakat frikovi!!! :) Iva, ne znam točno kada ti je ročkas ali SRETAN TI BIO i sve naj-naj... ne? i pusa....

    IvA: Ej frikusho yourself! ;) jes, bio je 9.9.! (sad sam godinu dana starija frikusha :) Tenx bejbe! i tebi pusa :)


    E, btw. Rise, Long nights i Guaranteed su veri veri najs! Me like.
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Sretan rodjendan, Iva!
    Sa zakasnjenjem :o sorry.
    bio mi je Jason tu, pa smo bili okolo 2 dana i onda se jucer ja
    razbolila. danas se lijecim doma, nisam ni isla na posao :(

    Drago mi je da ste se raspisali, poslije cu komentirat ostalo, nisam 2 dana bila na netu :eek:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    dreadis wrote:
    Nakon gotovo godinu dana da i ja nesto prozborim. Uspio sam se vidjeti/cuti sa nekima od vas u ZG-u na TOOL-u....bas lijepo!

    Nego, vezano za promo DVD-a "Slika u ramu" :) i meni je zao sto je samo limitirano na US.

    Razlog: brat i ja, sa nekoliko prijatelja, planiramo da do kraja godine napravimo PJ tribute concert, vjerovatno 2 noci sa nekih 50-ak pjesama. Steta sto ne mozemo iskoristiti ovu priliku za to! No, neise, opet ce da bude super...

    Kada odredimo datum, javicu vam....

    p.s. Zvucimo bolje od originala.....HAHAHAHAHAHA....

    :) mogli bi kao PJ napraviti neki aranžmančić - odsjedanje u najboljem tuzlanskom hotelu (ili barem drugom najboljem) pre i post party, upoznavanje s bendom i tak... ne? :) i onda još nabaciti neki contest, ali koji se odnosi samo na ex yu residents, jel tak? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Sretan rodjendan, Iva!
    Sa zakasnjenjem :o sorry.
    bio mi je Jason tu, pa smo bili okolo 2 dana i onda se jucer ja
    razbolila. danas se lijecim doma, nisam ni isla na posao :(

    Drago mi je da ste se raspisali, poslije cu komentirat ostalo, nisam 2 dana bila na netu :eek:

    macica mala... sad kad si opet back na forumu sigurno ćeš se oporaviti... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Ah, hvala, Jurasica ;) Ma bit cu ok, jos sutra malo oporavljanja, i vec sam na nogama :)

    A ej, di mogu vidjeti taj intervju? Ne kuzim bas o cemu je rijec...
    al znam da sam vidjela ono za Halo EU, super je, Iva :)

    I Viktore, sorry ako si htio pjesme, nisam skuzila... :(
    Ja slusam online, ipak sam popustila. al samo su klipovi, ne cijele pjesme

    http://www.wrov.cc/cc-common/mfeatures/intothewildSP/
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801

    I Viktore, sorry ako si htio pjesme, nisam skuzila... :(
    Ja slusam online, ipak sam popustila. al samo su klipovi, ne cijele pjesme

    http://www.wrov.cc/cc-common/mfeatures/intothewildSP/

    Ne, ne.. nisam htio linkove, ali sam naletio na njih na onom jam-river.com pa mi vrag nije dao mira dok nisam skinuo i preslušao. Guaranteed mi je prezakon...

    Enivej ima li netko Dvd Milano 2006, ja se davim s njim već 2 mjeseca i tek sam došao do skinutih 26%. Pa ako ima neka dobra dušica koja je to voljna spržiti for me, naravno uslugu prženja vraćam ;)...

    I Elcielo, također da se i tebi zahvalim na preporuci za The National, ovih dana sam par puta prevrtio Boxer, Sad songs for dirty lovers i The Alligator. Vrlo odlično, razmišljam i o pohođenju koncerta u Zg. Još mi ostaju Cherry tree i The National za poslušati..

    Ali onaj Antics od Interpola se nikako ne da van iz winampa :D
    Death or glory!

  • killroykillroy Posts: 739
    Rijeka wrote:
    Enivej ima li netko Dvd Milano 2006, ja se davim s njim već 2 mjeseca i tek sam došao do skinutih 26%. Pa ako ima neka dobra dušica koja je to voljna spržiti for me, naravno uslugu prženja vraćam ;)...

    Hej, imam Milano i Veronu...pa ti posaljem...al mislim da i Sid ima jedan od tih...vjerojatno Veronu...vise se ne sjecam...enivej...vidi s njom pa ti posaljem ak vec nemate.

    E da, Iva hepi brzdej naravno sa zakasnjenjem...kad si samozatajna :D

    I da... odlicna ideja za cover bend. Moglo bi to bit super super! :)
    Slozit cemo neki vegeta team.

    I ono sa Nikom i jurasicinom kolegicom...LOL!!! kaj vise ne mozemo upoznat ni jednu osobu na ovom svijetu ko nije u nekoj vezi s PJ fanom? :)
  • Hey, pozdrav svima, dobro je da se opet piše redovno.
    PJ tribute concert u Tuzli zvući super...naravno svi prijedlozi oko 10c karata, narukvica pre party i ostalo su obavezne a kao gost na koncertu bi se mogao i masni ubaciti kao Ben Harper :)

    A Ana tko je ta oboba iz Rijeke???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Woohoo, jos malo pa smo na 600.oj stranici!!! :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • E Iva sretan rođendan sad sam skontao :D
    JUčer sam odnio VIC poster (btw hvala još jednom) da mi ga uokvire pa ću valjda jednog dana kad ih skupim slikati i objaviti...ne znam više koliko ih je možda blizu 70 komada :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    IvA: Tenx svima na cestitkama! Ipak se 19. ne slavi svaki dan ;) i nemojte se pliz nis ispricavat ni ja ne znam kad su vasi :/ al zelim vam sve najbolje! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    [quote="
    JUčer sam odnio VIC poster (btw hvala još jednom) da mi ga uokvire pa ću valjda jednog dana kad ih skupim slikati i objaviti...ne znam više koliko ih je možda blizu 70 komada :D[/quote"]

    IvA: 70 + London Underground ne? :D Ajme zakon morat ces organizirat neku izlozbu evo mi cemo ti svi doci :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    hej ljudovi! 3 stranice za pročitat.. uf... kad sam bez neta...

    iva, sretan rođendan sa zakašnjenjem!

    rijeka, imam i ja milano pa ti mogu poslat.

    i tak...
  • AngusAngus Posts: 376
    Dear people of Zagreb/Croatia,

    My sister is currently on vacation in your beautiful city/country. Please take care of her. :)

    Thank you!
    *****
    00: 7/2 (cancelled...)
    05: 9/11,9/12,9/13,9/15,9/16,9/19
    06: 8/23,8/30, 9/9, 9/11
    07: 6/26, 6/29
    *****
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Hey, pozdrav svima, dobro je da se opet piše redovno.
    PJ tribute concert u Tuzli zvući super...naravno svi prijedlozi oko 10c karata, narukvica pre party i ostalo su obavezne a kao gost na koncertu bi se mogao i masni ubaciti kao Ben Harper :)

    A Ana tko je ta oboba iz Rijeke???

    radi se o divnoj osobi Terezi koja je, sada već bivša, susjeda od tvoje Ive... :) Tere je iz Rijeke, forza fiume!!!, ali radi u zgu... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Angus wrote:
    Dear people of Zagreb/Croatia,

    My sister is currently on vacation in your beautiful city/country. Please take care of her. :)

    Thank you!
    Angus!
    We will, oh yes. She is on vacation is Zagreb, you say?
    going anywhere else?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • AngusAngus Posts: 376
    Angus!
    We will, oh yes. She is on vacation is Zagreb, you say?
    going anywhere else?

    She has landed in Treviso earlier today and goes with a rental car into Croatia, she's only staying in Zagreb for 2 days and is in Croatie for about 8 days.
    *****
    00: 7/2 (cancelled...)
    05: 9/11,9/12,9/13,9/15,9/16,9/19
    06: 8/23,8/30, 9/9, 9/11
    07: 6/26, 6/29
    *****
Sign In or Register to comment.