Pearl Jam in Zagreb!

1283284286288289860

Comments

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    hvala killroy, ali ni to ne funkcionira.

    kliknem install now, i on mi ne prepoznaje ekstenziju.
    ne mogu nikako otvoriti to što instaliram.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Hej ljudi!
    Mi se vratili sinoc oko 1 sat u noci tak da smo preskocili webcast :( ali vec ga skidam tak da ce se gledat danas :D
    Bili u Dubrovniku zadnja 3 dana i utekli taman prije ovog kaosa. Culi smo se sa Nikom jucer navecer i fakat je bilo kriticno jer je bas njegov kvart di su mu starci i radiona bio najugrozeniji :(. Evo bas se sad javio i kaze da je sad sve OK.

    Inace smo se bas super druzili sa Nikom i familijom mu, gledalo se finale divlje lige, divili se njegovom prekrasnom poslu i opcenito gustali (kad aploadamo fotke javimo).
    Prije DU 10-ak dana na Korculi gdje smo se fino odmorili i uspjeli vidjet se sa Ivom i Rankom (nazalost propustili smo Maestral band, ali su nam njih dvoje radili relay setliste tak da...:D) i tak...

    Ei btw, pratili smo forum (super je ova Opera za mobitele) i nama se cinilo kao da stalno nesto postate tak da svaka cast.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ljudi se vraćaju, jeeeeeeeeeeee!

    i drago mi je da je u dubrovniku mirnije.
  • snihsnih Posts: 1,052
    Podrška ekipi iz Dubrovnika! Držite se!

    Također pozdrav svim povratnicima! He,he,he .... mi tek idemo na GO! Ko se zadnji...:D

    Također ne gledah noćni prijenos jerbo mora se šljaka, a ne mogu baš doći polumrtav na šljaku. Pokušat će se skinit neđe!:)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    A, doborodosli nazad. Drago mi je da vam je bilo lijepo. odmorite se jos malo i citajte ako vam se da, ima sto za citat bar :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    Da...sretnici jedni :)
    Nadam se da ste se dobro iskupali i odmorili...i sad tako odmorni mozete jos jace rokautat!
    Pozdrav i Niki...nadam se da je sve ok...
  • lesteslestes Posts: 959
    ono jučer, zapravo danas, je bilo super!! nije setlista ko vic, al... :)

    vratili se skoro svi polako. nadam se da vam je bilo dobro i da ste se odmorilli :)
    niko, drž' se :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pazi ovo:

    http://www.youtube.com/watch?v=y92_SDI5h2A

    PJ tražili preko youtubea prevoditelja za gluhe osobe!
  • drngdrng Posts: 36
    Ne razumijem zasto nekih misle da ako si gluh onda nemozes voziti (jedan od linkova uz gore prilozeni)?

    Nije da se hvalim ali kada vidim kako slabovidnih ljudi ima za volanom to je katastrofa. Moja okulistica se redovito svadja s komisijom za vozacke jer ekipa sa 65+ godina vrlo cesto ima daleko sporije reflekse od pijanca s 1.0 o/oo alkohola u krvi. Evo nedavno je jedan dida dobio vozacku ali se nije mogao popeti na kat da dodje po nju. Da stvar bude tragicna, dida umre za dva dana...

    S druge strane, znam par bakica koje sa 80 godina kazu za onu od 75 - to je mlada zena!!!

    I za kraj, napokon sam nasao odgovor na onaj sig. - "You tried Your best and failed miserably, the moral is don't try..." ili tako nekako:

    "Fail again. Fail better!" - Samuel Beckett
  • drngdrng Posts: 36
    pajo wrote:
    Hej ljudi!
    -.cut.-
    Ei btw, pratili smo forum (super je ova Opera za mobitele) i nama se cinilo kao da stalno nesto postate tak da svaka cast.

    Eee, Pajo, idesss! Ajde, drago mi je da se citamo... Budemo se i culi...

    Nikola
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hey ekipa, pozdrav svima i hvala na podršci.
    Sve je u redu i ako nakon 3 dana vatra još gori sa svih strana. Moji kvartovi su sad sigurni, bilo je malo napato ovih dana. Prvi dan sam morao evakuirat familiju iz novog stana jer se vatra približila na 100 metara od zgrada a drugi dan je bilo i gore kod kuće mojih roditelja jer je taj požar bio puno veći i bura je puhala cijeli dan i noć.
    Mislim da se ovakav požar ne pamti u ovim krajevima, još nisam vidio kako sve to izgleda okolo ali ljudi govore da je štrašno...katastrofa.

    To ti je kad si tako blizu granice i imaš takve susjede koji ti šalju ovakve tople čestitke a mi se pravimo fini jer hoćemo u evropu.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Evo nešto fotki iz Dubrovnika, većina iz Nikinog carstva PJ postera iliti njegove radione, a ima i nešto fotki i jedan video sa finala vatrpolske divlje lige (koji ludjaci :) )
    http://picasaweb.google.com/pearljam.2006.2007/DubrovnikSummer2007
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    Evo nešto fotki iz Dubrovnika, većina iz Nikinog carstva PJ postera iliti njegove radione, a ima i nešto fotki i jedan video sa finala vatrpolske divlje lige (koji ludjaci :) )
    http://picasaweb.google.com/pearljam.2006.2007/DubrovnikSummer2007

    Video je mrak. Kakva ludnica :D:D ... a mali Marko spava mirnim snom!:)
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Video je mrak. Kakva ludnica :D:D ... a mali Marko spava mirnim snom!:)
    To je posebna priča, takvog coolera nema nigdje :D
  • killroykillroy Posts: 739
    Wow!
    Super su posteri a bome i ove Nikine umjetnine. Odlicno se uklapa zajedno.
    A mali Marko je car, hehe, vec brije na surfanje :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    slike super, posteri još bolji! :)

    nego, napokon sam uspjela skinut video s lolla palooze, i presmiješno mi je vidjeti kako je za vrijeme 'education' edu pramen kose na čelu napravio ustaško slovo u. hehehe :D
    stavim mute, i pustim 'sude mi' :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Evo da nas vratim na prvu stranicu, inaće čekam vijesti od Tyler-a da vidim kako je bilo na koncertu :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lesteslestes Posts: 959
    wow, niko, super ti je radiona! :)


    jeste vidli ovo (eddie sviral u chicagu)? i slike. nisam
    naviknuta na eda u takvim košuljicama :D
  • lesteslestes Posts: 959
    i da zaokružim na 400 :o:D:D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ajme, koje slike. :eek:
    Radiona ti je super, i sve stvarcice od stakla, posteri jos bolji, slazem se :)
    I bas mi dobro izgledate svi na slikama, uspjela sam vas pohvatat malo.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Pozdrav svima.Nisam se jako dugo javljao pa da vas sve pozdravim a onima koji su bili na odmoru nadam se da su ga dobro iskoristili a oni koji tek idu želim ugodan odmor.Eto još jednom pozdrav i tu je jedan link sa Lollapaloze

    http://www.net.hr/film-glazba/page/2007/08/07/0439006.html

    Bok!!!!!
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Pozdrav svima..

    Niko, super je radiona :) ekšli, više galerija no radiona. Zakon. I hvala Bogu da su oni požari dole pod kontrolom..

    Skinul sam si neki Birmingham 1998 dvd, doma se skida Lisabon od lani te još neki dvd iz 1994. Javim kad se to sve poskida, a onda mogu ja to i pržit po željama. Blaženi flat-rate :D... I tako, ne radim više na ugljenu, sad sam na šećeru. Bar sam sladak ako niš drugo :D..Iz krajnosti u krajnost hehe...

    Eh, i kad smo već kod Lollapalooze, ako neka dobra dušica naleti na link za download Interpolovog nastupa nek ga ubaci u neki post :)
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    wow, niko, super ti je radiona! :)


    jeste vidli ovo (eddie sviral u chicagu)? i slike. nisam
    naviknuta na eda u takvim košuljicama :D

    Ovo je jednostavno precool, a za upad je trebalo imat zeleni wristband koji izgleda isto kao onaj kaj smo dobili za Wembley Arenu...e da smo znali, mogli smo se zaletit :D
  • asfoasfo Posts: 315
    ... zakaj meni niko nije dojavil? bi se i ja tam prešetala malo :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    lestes wrote:
    wow, niko, super ti je radiona! :)


    jeste vidli ovo (eddie sviral u chicagu)? i slike. nisam
    naviknuta na eda u takvim košuljicama :D

    Da Eddie je malkoc smiješan u cijeloj opravi - nekak se gejkasto skockal!:D Ta šulja, kapica, narukvica - sve je u stilu, jedino kaj je koji gumbić previše na šuljici otkopčan.:D

    A koji klub??? Stage! Kaos....

    Jedino... kaj nije u USA zabranjeno pušenje u birtijama!:D
  • asfoasfo Posts: 315
    Nego, ljudi, ste vidli ovaj thread?

    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=253740

    Eto kak muški nemaju problema....!
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:

    Na Amazonu je na statusu Pre-order...

    Mnogo me zanima kaj je to Eddie složil!:)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Evo setliste Edovog nastupa u Stanley's baru:

    Black, Elderly Woman, LA Woman (Doors cover), Breath, I'm One (w/Kid Rock doing back beats)(Who cover), Take Me Out To The Ballgame (w/Kid Rock, Chris Chelios), I Can't Explain (Who cover), Behind Blue Eyes (Who cover), Baba O'Riley (Who cover), Yellow Ledbetter, Rockin' In The Free World (Neil Young)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Nisam znao da su im scenzurirali webcast sa Lolle kako bi izbacili dijelove o Bushu. Katastrofa.
    http://pearljam.com/news/index.php?what=News#195
Sign In or Register to comment.