Pearl Jam in Zagreb!

1280281283285286860

Comments

  • RijekaRijeka Posts: 801
    elcielo wrote:
    HVALA!!!

    rijeka, neće trebati presnimavanje ;)

    Oki doki...

    Večeras psihomodo pop u Opatiji, ja bi na to. Al sam od 2 frenda kojima sam to ponudio kao plan za večeras dobio lagani od**b :D... A njih nisam duugo gledao ni čuo...
    Death or glory!

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    op, op, probudite se!

    pali smo na 3. stranicu, pa to se nije desilo jako dugo, a još su maknuli sve fanview koncerata :D

    nemam ništa pametno za reći, samo sam nas htjela bumpnuti.

    no, da mi post ne bude sasvim PJ unrelated, reći ću da mi je verzija 'in my tree' s prvog diska live at gorge apsolutno neslušljiva.
    kako iskasapiše jednu od najdražih mi pjesama... buuuuuu
  • asfoasfo Posts: 315
    na phone box-u 2 pearl jama!!!!... (severed hand i nemrem se sjetit kaj još je bilo)

    i baba od who-a ;)

    pa na otvorenom još last kiss... pa beck i radioheadi... ovi dj-evi kaj rade prek ljeta konačno malo zagazili u dublju vodu od hitića :)

    Nekak je drugačije kada te ovak stvari iznenade na radiju, sva se naježim, a nekad se sjetim i koja je stvar iza bila nasnimljena na kazeti :D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    asfo wrote:
    na phone box-u 2 pearl jama!!!!

    koja?
  • killroykillroy Posts: 739
    elcielo wrote:
    no, da mi post ne bude sasvim PJ unrelated, reći ću da mi je verzija 'in my tree' s prvog diska live at gorge apsolutno neslušljiva.
    kako iskasapiše jednu od najdražih mi pjesama... buuuuuu

    'in my tree' mi je na zalost puno propatila od kad su je poceli svirati s boomom. Mislim da su je promijenili bas da se njemu prilagode. Puno mi je draza originalna verzija...npr. live berlin 96... i opet...Jack Irons :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hey da se i ja javim malo, u gužvi sam sa poslom i famijila mi je u Dubrovniku, uletili smo u novi stan pa ssve to treba opremiti, srediti a doma još nemam internet, to jest nemam ni fixnu liniju, sad moram smisliti neki wireless internet.
    Imate li kakvu ideju koja je najbolja opcija; vip, t-com ili nešto drugo??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcielo wrote:
    no, da mi post ne bude sasvim PJ unrelated, reći ću da mi je verzija 'in my tree' s prvog diska live at gorge apsolutno neslušljiva.
    kako iskasapiše jednu od najdražih mi pjesama... buuuuuu

    Najbolja mi je originalna verzija, Jack Irons, ludi bubnjevi na početku i tak to, mislim da sam to već negdje komentirala... Gorge In My Tree mi uopće ne zvuči ko In My Tree... Boom nek se drži Crazy Mary... :D:D

    Malo sam još bila iznenađena kad sam ubacila prvi cd i čula da I Believe In Miracles počinje sporo, rekoh wtf? :confused: Al nije loša ta verzija, malo onak za promjenu...

    E da, još kad Eddie fula Bettermana pa kaže... "Tom Petty would never do that. Never! He's a professional. He'd practise it. Or he's just a natural." :D:D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Svi su super, ali Hawaii i Dusseldorf su posebni... :)

    Jel znaš već kam ćeš koji objesit?
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    jeee, probudili ste se!

    potato i killroy, identični komentari u vezi 'in my tree' s kojima se apsolutno slažem :)

    niko, samo mirno sa selidbom, kažu da je to jedan od najvećih stresova.

    posteri su zakon, dusseldorf je zbilja moćan, a shark mi je prirastao srcu :)
    gdje si ga na kraju nabavio?

    kad dodjem doma, i ja cu slikati svoja jedina 2 PJ postera :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Mjenjao sam dupli Dusseldorf za Sharka i Hawaii i ako Dusseldorf ima puno jaču vrijednost od ova dva ja sam zadovoljan trejdom jer to sam i tražio.

    Još ne znam točno gdje ću ih smjestiti, vjerovatno doma ove najvrijednije jer me pomalo hvata paranoja da mi ne bi nestali iz radione, neki dan su mi neki talijani to snimali, slikavali...
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    neki dan su mi neki talijani to snimali, slikavali...

    jesu bili fanovi pearl jama ili likovne umjetnosti općenito? :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    elcielo wrote:
    jesu bili fanovi pearl jama ili likovne umjetnosti općenito? :D


    Ma neki fanovi, ali ne briju puno po koncertima kao mi :)
    Vidi li su izvanka postere i htijeli su skikavat ih.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lesteslestes Posts: 959
    super su ti posteri, niko! :)

    imam osjećaj da sam jedini luzer bez ijednog postera. i gorge-a :( :o
  • killroykillroy Posts: 739
    lestes wrote:
    super su ti posteri, niko! :)

    imam osjećaj da sam jedini luzer bez ijednog postera. i gorge-a :(

    hehe...ja isto nemam ni jedan...al nekako me ne peru posteri niti malo tako da nisam nikad ni razmisljao da kupim.
    S druge strane, kad vidim kako to predobro izgleda kao kod Nike i potato girl...:D

    posebno mi se svidjaju pazljivo odabrani okviri koji se svojom bojom odlicno uklapaju, stvarajuci odlicnu sinergiju okvira i postera, stvarajuci tako jos vece umjetnicko djelo :D:D (mogo bi u slikovne kriticare)
    Jednom rjecju MRAK!
  • RijekaRijeka Posts: 801
    lestes wrote:
    super su ti posteri, niko! :)

    imam osjećaj da sam jedini luzer bez ijednog postera. i gorge-a

    Nemam ni ja postera, nekako sam sam sebi zacrtao da neću još i na to počet trošit jerbo moj studentski džep ne bi to izdržao...A zadnji poster na koncertu u Zg mi je otišao pred nosom...Gooone...

    Ali imam gorge zato :)

    Niko, super to sve skupa izgleda... Kad urediš sve to na kraju balade pošalji sliku pj poster wall-a..
    Death or glory!

  • lesteslestes Posts: 959
    ni ja nisam prije razmišljala da još i postere kupujem, al ne bih se bunila da imam
    bar one od koncerata na kojima sam bila :(
  • asfoasfo Posts: 315
    posteri i okviri su super.... bum si mam jednog precrtala da i ja imam :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Kako sad brzo padamo na drugu stranicu, vjerovatno su promjenili neki sustav thread, nema više zajebancije :)

    Što se tiće postera ni ja nisam prije razmišljao o tome jednostavno me odjedanput ponijelo, to je lijepi sport ali skup ako se zakačiš.

    Ja sam u jednoj fotokopirnici pitao koliko bi me koštalo da neke postere skeniram i ponovo printam i kad sam čuo cijenu izvrnuo sam se preko 500 kn, za te pare mogu 2 originala kupiti.
    Nisam planirao lažno trgovati da se razumjemo :) ali da neke naj imam i doma i u radioni.

    Šteta što ovdje, barem kod mene u Dubrovniku nema boljih izbora za okvire i paspartue jer bi se to moglo još bolje posložiti...ima lik na Porch-u, nik mu je Master Frame...što taj radi od okvira, neki su mu bolji od samog postera.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    hehe, na threadu 'people already in line' se povela rasprava jesu li oni fanovi koji su pred vic došli čekati, ako sam dobro shvatila, i 30 sati prije showa, a među kojima ima i dobro nam znanih imena, luđaci ili ne. i to luđaci u smislu lunatics i stalkers :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    asfo wrote:
    na phone box-u 2 pearl jama!!!!... (severed hand i nemrem se sjetit kaj još je bilo)

    i baba od who-a ;)

    pa na otvorenom još last kiss... pa beck i radioheadi... ovi dj-evi kaj rade prek ljeta konačno malo zagazili u dublju vodu od hitića :)

    Nekak je drugačije kada te ovak stvari iznenade na radiju, sva se naježim, a nekad se sjetim i koja je stvar iza bila nasnimljena na kazeti :D

    eto, sada moram reagirati... ja sam bila prva taj dan.. i naručila bome marker in the sand... :) nisam je čula jer na poslu slušamo otvoreni, ali nevermind... bitno da su svirali... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • killroykillroy Posts: 739
    Isuse, ova lista je fakin nestvarna!!! Ne mogu vjerovat...taj Eddie je lud ako je to on slagao...vise mi izgleda kao da je neki fan slagao setlistu...

    Ne mogu uopce izdvojit rarities jer su valjda sve rarities...ovako nesto jos nisam vidio...
    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=253085
  • RijekaRijeka Posts: 801
    ne vjerujem svojim očima...

    Predobro,

    Sonic reducer :)
    Death or glory!

  • asfoasfo Posts: 315
    jurasica wrote:
    eto, sada moram reagirati... ja sam bila prva taj dan.. i naručila bome marker in the sand... :) nisam je čula jer na poslu slušamo otvoreni, ali nevermind... bitno da su svirali... :)


    Ma znaš kaj, baš dok sam te slušala da naručuješ, rekla sam "ovo je jurasica i bok!"

    tenjks!
  • lesteslestes Posts: 959
    Rijeka wrote:
    ne vjerujem svojim očima...

    Predobro,

    Sonic reducer :)

    je, to bi i ja :) a set lista je.... hard to imagine...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ovo je prave set lista za die hard fanove...
    All or None za početak i kraj sa BH Indifference...jebote za rezat vene

    Poster ja jako lijep, nadam se da frend Ty uspio nabaviti koji poster viška :):)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hey, večeras Pajo i Iva su u Gradu pa se vidimo. Imat će mo mali meet up i u Dubrovniku :D
    Mogao bi obući vegeta majicu :)

    Hey da li je netko od nosi po gradu ili samo služi kao piđama????
    Ja sam je nosio nekoliko puta.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.