Pearl Jam in Zagreb!

1281282284286287860

Comments

  • RijekaRijeka Posts: 801
    Ja je nisam nosio nakon koncerta, nekako mi je žao.

    I opet čitam ovaj set od sinoć i ne vjerujem...

    I savršen vikend, danas konačno završili brod što znači da imam slobodan vikend i idem ujutro na Krk malo se bućkat. Nadam se da će se vrijeme popravit jerbo je danas kiša u Rijeci..Ako ostane ovako, ostajem u Ri... Tako da moguće da neću pratit Lolla set, iako bi vjerojatno odustao kao i sinoć oko 4 ujutro kad sam skužio da nije to praćenje za mene i otišao (opet) u horizontalu (pozdrav Sid :) - only the strong survive :D)

    A Tom Petty je morao popi*dit 01.09.2005 :D
    Death or glory!

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Haha, Niko, kad sam vidila da si postao, znala sam da ces spomenut poster :p
    I da, nadam se da ces ga uspjet dobit od Tylera, pa cu ga doc pogledat :D

    Ja sam bila budna do 6 ujutro. Mike mi je pisao update, i Sandra i Lori su se javile prije i poslije koncerta. Wow, koja setlista, a videa ste vidjeli? Wow :eek:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    Hey da li je netko od nosi po gradu ili samo služi kao piđama????
    Ja sam je nosio nekoliko puta.

    ja ju nosim :D al pokušavam ne prečesto, bojim se da bude se brzo isprala... :(
  • lesteslestes Posts: 959
    Rijeka wrote:
    ... Tako da moguće da neću pratit Lolla set, iako bi vjerojatno odustao kao i sinoć oko 4 ujutro kad sam skužio da nije to praćenje za mene i otišao (opet) u horizontalu (pozdrav Sid :) - only the strong survive :D)

    znači ne budeš gledal? ja budem :D jel prenose uopće cijeli koncert ili samo dio?
  • Prava fanovska setlista, svaka čast... :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • snihsnih Posts: 1,052
    Info - Lollapalooza

    Pearl Jam počinju u nedjelju u 20:00 po Čikaškom:) vremenu! To je 3:00 u jutra rana u Hrvatskoj, naravno ponedjeljak! E sad, bio ja na službenoj stranici od Lolla-e i tamo vidio neku satnicu webcasta po danima. Zanimljivo je da tamo nigdje ne stoji ime nama najdražeg PJ-a.
    Zna li netko možda nešto više o tom webcastu i Pearl Jam-u na njemu! (koja rima:D

    Kako i afo i ja imamo majice usprkos tome što na koncertu(ima) nismo bili evo info: asfo ju je nosila jednom, a ja nijednom (žao mi je nositi:D Ali evo danas ću je obući!:)
  • Tako sam uzbudjena!!! Josh samo DAN me deli od Loolapalloze!!!! Shaljem vam fotke & review ;)...puno pozdrava za sve jammere!!!

    p.s. josh uvek ne mogu da verujem da nisam uspela da nadjem kartu za VIC
    :(... imam drugaricu koja JESTE bila tamo...idemo zajedno na Loolu, pa ce mi reci sve!!!! Kakva SRECNICA!!!! bila je u prvom redu (sa Mike-ove strane)!!!!...
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    :) i tak...

    vratili se mi s morena... zapravo, ivu sam ostavio na obali na 10ak dana, a ja se vratio arbajtat... poceo sam citati postove od 20.07. kad smo otisli, ali skupilo se toga pa ce mi trebati vremena...

    bili na peljescu u jednom malom kampu kojeg smo otkrili prosle godine i totalno se odmorili... jednu vecer se podruzili s ivom i pajom na korculi i to je to od divljih izlazaka.. zapravo, bila je u kampu neka ribarska festa pa smo imali i live svirku... band Maestral... joj... strasno :D

    na povratku jedan dan zujali po slapovima krke, jedan dan po zlarinu, u vodicama nam bura potrgala sator, na murteru se okupali u najhladnijem moru ever... i tak... :)

    nis, idem dalje citat postove... e da, vidio tu na kraju da je bettergirl na loli... go girl! zakon...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    snih wrote:
    Evo kaj ekipa iz Rolling Stone veli o najboljim "live" bendovima u ovom trenutku:

    1. White Stripes
    2. Radiohead
    3. Pearl Jam
    4

    Radiohead nisam gledao u živo, a ni White Stripes...

    Radiohead stvarno peru odlično kaj je - je, a White Stripes??? Da su baš oni najbolji live band, pa ne bih baš rekao! To je čisti marketing od strane Rolling Stone-a!

    mi bili u zg na white stripesima i bilo je predobro... nevjerojatno kakav zvuk rade njih dvoje... bubanj i gitara, bez killroya ;)

    trajalo je oko 70min, ali mi je bilo vise nego dovoljno...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    siljo wrote:
    mi bili u zg na white stripesima i bilo je predobro... nevjerojatno kakav zvuk rade njih dvoje... bubanj i gitara, bez killroya ;)

    trajalo je oko 70min, ali mi je bilo vise nego dovoljno...

    Ma mogu prihvatiti da su odlični, ali baš najbolji???:D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Rijeka wrote:
    Imam, skinuto od negdje nekad davno. Ali ne znam baš točno što je to??? :D...Može, spržim ja to a za preuzimanje se dogovorimo...

    Uglavnom evo par jubito linkova od tog "official movie-a"

    Eddie u ulozi Mitch Buchannona :D
    http://www.youtube.com/watch?v=oX7ulO-gr-0

    aaaaa, ne ri-se!!! :D kako dobro... u rangu najjacih trash filmova... ovoga bi se i bore-lee (ili kak se vec pise) posramio :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    snih wrote:
    Ma mogu prihvatiti da su odlični, ali baš najbolji???:D

    a gle, ja sam bio na barem 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 boljih koncerata :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    siljo, dobrodošao natrag!

    samo ti idi po redu, bilo nas je malo ovih dana, ali ipak održavasmo ovaj topic na životu :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    siljo, dobrodošao natrag!

    samo ti idi po redu, bilo nas je malo ovih dana, ali ipak održavasmo ovaj topic na životu :)

    a joj, ne mogu ja to.. poceo sam citat unatrag :D a valjda sam sve polovio...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Welcome back, Siljo. I goodluck s tim citanjem :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    pali smo na 2. stranicu...

    je ko isprobaval onaj webcast? pj jesu na programu. nadam se da bude sve
    radilo ovu noć :)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    lestes wrote:
    pali smo na 2. stranicu...

    je ko isprobaval onaj webcast? pj jesu na programu. nadam se da bude sve
    radilo ovu noć

    Padamo stalno na drugu stranicu :D..Ipak gledam Lollu, ostao u Ri..

    Evo baš sam sad testirao streaming, u firefoxu nikako krenut, a kad je napokon krenulo onda je bilo "firefox has encountered a problem and needs to close" :D. I to dvaput. U operi također 10 minuta čekanja i niš se ne događa. Ali zato Internet Explorer rules. Radi ko urica, evo baš gledam te neke Heartless bastards. I ful mi je drago što je Interpol prije PJ-a. Super mi je taj bend.

    Oko 11 i pol će krenut Kings of Leon


    Đizs krajst, bacio oko na tv. Kad ono Vuco na novoj tv?? Mislim ta emisija lipa 35 kako već je dno dna i bez Vuce, ali nisam očekivao da će takav tip dobit svojih 5 tv minuta. Užas i strava i užas


    Evo završili valjda ti Heartless bastards, sljedeći izvođač na Lolli je (ili jesu) neki Lupe Fiasco..


    Nego, što nisu i MMJ trebali nastupiti danas??
    Death or glory!

  • killroykillroy Posts: 739
    Jel PJ negdje oko 3 sata nastupa?
    Kvragu...stvarno je nezgodno vrijeme...treba otic spavat oko 11...pa se probudit u 3 :)
  • Hey da li je netko od nosi po gradu ili samo služi kao piđama????
    Ja sam je nosio nekoliko puta.

    ja svoju ponosno pokazujem po njemachkoj....:)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • lesteslestes Posts: 959
    radi i meni u IE :)
    je, negdje posle 3 tek. ja nejdem spavat, bojim se da se ne probudim na
    vrijeme :D
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Ja spavam :D

    Ić ću malo leć do Interpola, navit sve moguće budilice, mobitele i ostalo :D

    Žao mi je Kings of Leon, ali vjerojatno vas propuštam.

    A sad već razmišljam da i Amy Winehouse pogledam, ok mi je ona. Bar ono malo što sam imao prilike poslušati...
    Death or glory!

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ha, kako je bubnjar kings of leon urokan! :D

    ali dobri su, skroz!
    zaslužuju malo više pozornosti od publike.

    hoće im doć' ed, što mislite?
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Hehe, ja ih malo gledam, malo pisem ovuda. VIse slusam, al ful su mi dobri :D
    Sandra, Barbara, Helen, Em i jos neki od ekipice mozda su u prvom redu :eek:
    Pa pripazite ako ih skuzite :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    moram ponoviti kako kings of leon rasturaju!
    najbolja muzička porodica još od jackson 5! :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    elcielo wrote:
    moram ponoviti kako kings of leon rasturaju!
    najbolja muzička porodica još od jackson 5! :D
    Ma super su mi. zbilja.
    bas sad mislim da bi bilo super vidjet ih live...eh, da sam isla do
    Nijmegena i Werchtera....sjecam se kad sam gledala Wecrchter webcast...
    kao ovo sad :o opet ocu bit tamo,, aaaaa
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ed rasturio dva defa!
    :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ajme, Eddie je dosao :o
    Kako dobro izgleda! Ljetni look mu super stoji. Njam njam :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    offtopic:

    jel se itko čuo s nikom?

    čitam da je dubrovnik blokiran i spreman za evakuaciju zbog požara.
    nadam se da je ok.
  • lesteslestes Posts: 959
    Ajme, Eddie je dosao :o
    Kako dobro izgleda! Ljetni look mu super stoji. Njam njam :D

    aha baš je dobar bil :D;)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    elcielo wrote:
    offtopic:

    jel se itko čuo s nikom?

    čitam da je dubrovnik blokiran i spreman za evakuaciju zbog požara.
    nadam se da je ok.
    AU, zbilja? :( :o
    Nisam nis cula o Dubrovniku ni o njemu. A joj, ti pozari. kad ce vise to prestat?
    Kod nas je hladnije, ima i vjetra, al bar nema manijaka koji podmecu pozare...
    nadam se da je sve OK s njim i njegovima...sutra cu mu sms-at.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.