Pearl Jam in Zagreb!

1284285287289290860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ehej people, evo nas opet opadosmo na 2. stranicu... otkad su se pridruzili ovi ameri fakat je nastala guzva... a i stalno otvaraju nove threadove...
    anyway, mi smo si danas ujutro fino stavili Benaroyu (video, ne cd :)) i tako započeli dan gledajuci momke kako sviraju, skroz nelose... (naravno, prestrasno smo zakasnili na posao, ali who cares :))


    edit: uh, mogla sam se malo bolje koordinirat s hubbyem, sad vidim da je on mrvu prije mene vec nesto postao da nas 'spasi' 2. stranice... :D
  • snihsnih Posts: 1,052
    Baš slušam soundtrack iz filma Prije kiše od Anastasia-e! Lepa glazba!
    Je li slučajno netko gledao film - meni jedan od najdražih svih vremena! Prekrasan!:)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Bas sam skinuo Vic boot u flacu, malo sam samo poslusao i mogu samo ponovit rijeci kojima je netko nazvao thread: Vic bootleg is THE SHIT! :D:D
  • asfoasfo Posts: 315
    Dok malo surfate, evo sa drugog threed-a mali slatki klipić iz vremena dok su svi bili mladi i slatki i ludi, a chris je još mogao pjevati :)


    PJ SOUNDGARDEN 92 LIVE - Outshined - Lollapalooza

    Eddie sneeks up next to matt cameron:

    http://nl.youtube.com/watch?v=uK2JdUPK72A
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    asfo wrote:
    Dok malo surfate, evo sa drugog threed-a mali slatki klipić iz vremena dok su svi bili mladi i slatki i ludi, a chris je još mogao pjevati :)


    PJ SOUNDGARDEN 92 LIVE - Outshined - Lollapalooza


    hah, zakon, hvala na linku!
  • lesteslestes Posts: 959
    asfo wrote:
    Dok malo surfate, evo sa drugog threed-a mali slatki klipić iz vremena dok su svi bili mladi i slatki i ludi, a chris je još mogao pjevati :)


    PJ SOUNDGARDEN 92 LIVE - Outshined - Lollapalooza

    Eddie sneeks up next to matt cameron:

    http://nl.youtube.com/watch?v=uK2JdUPK72A

    haha :D hvala za link. chris mi je tu isto smješan s onim svojim cupkanjem, al
    niko nemre nadmašit stonea :D:D a nekak mu je glas malo u fafu...

    vic... moram to skinut. ima negdje mp3?
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Vic linkovi

    ...ako imaš frkenzi s megauploadom reci pa ti ja uploadam na sendspace ;)..Nije frka
    Death or glory!

  • lesteslestes Posts: 959
    Rijeka wrote:
    Vic linkovi

    ...ako imaš frkenzi s megauploadom reci pa ti ja uploadam na sendspace ;)..Nije frka

    hvala :) već skidam sa sendspacea :) hvala, sid :)
  • jel sigurno narucivat dvd s pearl jamove stranice.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    jel sigurno narucivat dvd s pearl jamove stranice.

    Sve ti je sigurno narućivati sa 10c good section, jedino ako nemaš poštara u kvartu sa dugim prstima :)
    Meni od milion narudžbi koje sam napravio samo jedan poster se nije pojavio na moja vrata.
    Možeš slobodno narućivati.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • ...proshlo je tachno 5 dana od famoznog koncerta na Lollapaloozi, a ja sam josh uvek pod utiskom! :))) Najpozitivnijem mogucem, naravno...Necu vam sada pisati o SEt listi, cenzurama i sl., jer ste svi vec dobro upoznati sa detaljima, a i koliko vidim, vecina vas je pratila show uzivo...tako da znate i ko je sve bio, pevao, skakao i sl. hehehee~~ Ma, luuudooo!! Ja se samo mogu pohvaliti da sam sa svojim suprugom i nekolicinom prijatelja sa foruma bila u prvom redu u sredini!!!! U zavisnosti od situacije, tj. talasanja mase, moja pozicija je varirala izmedju 1-3, hahahaa...Mi smo bili jedni od manijaka koji su taj najtopliji i najvlazniji dan u Chicagu ovog leta proveli na poljani Grant Park-a , bez hlada...sa uvek nedovoljnim zalihama H2O...vishe od 9 chasova ;p...ne zalim se, samo smo posle koncerta jedva hodali...ma, vredelo je i puzati, jer onog trenutka kada su se nashi omiljeni momci pojavili na stejdzu i kada su zasvirali prve akorde Why go, zaboravilo se na svu vrelinu, premor i ostalo...sve je bilo kao san...soliteri u okolini koji bljeshte kao sazvezdja, vatromet iznad nashih glava, prelepo jezero Michigan koje nam je slalo dashke vetra kao poljupce spasa...EzoteriCHno, ludoo, pozitivno, sublimirajuce!!! Na trenutke sam se vratila u onu dobru, staru grunge eru i zlatne pochetke svih bendova koji su obelezili moje odrastanje...svakako, nostalgija...to se moglo nazreti i u Edijevom glasu, u trenucima kada je spominjao njihov prvi nastup na ovom festivalu...takva je bila i setlista-nostalgichna (niposhto "patetichna") i explozivna :)))
    Moram priznati da sam plakala, posebno na Elderly Woman...ne zato shto se ja osecam kao "starica", vec zato shto me ta pesma uvek asocira na moje drage ljude koji su bili...otishli...i koji uvek JESu i ostaju...a ja sam sada ovde, preko velike vode...i moj prvi PJ koncert...i tako...
    Prvo iznenadjenje i pozitivni shok je pao kada je EDDIE istrchao na stejdz sa parom daira i pridruzio se fantastichnim Kings of Leon...Eddie zvani "Lavlje Srce" je polomio pomenute instrumente i to je na neki chudesan nachin razgalilo "skuvanu" publiku! hahahaaa~~~
    Sam kraj PJ nastupa uz zvuke Keep on rockin'... me je asocirao na vreme Woodstocka, na divne ljude koji su obelezili nashe vreme i postojanje, na plemenite vitezove koji se bore za ljubav, lepotu i chistotu misli...setila sam se Jim-a, John-a, Janis....svih NAS ;p...etc...etc...
    Kao i uvek, zvuci Pearl Jam-a su ostavili veliki pozitivni naboj u mom bicu i ja se osecam veoma ALIVE ovih dana...

    Love, Peace & Truth
    Vasha PJ drugarica Sarah

    p.s. Fotke sa ovog koncerta mozete pogledati i "skinuti" sa mog MS profila...izvolite, uzivajte...ko ima profil tamo, mogao bi da se pridruzi mom malom, odabranom drushtvu iz "cyber sela"...
    My MySpace URL: myspace.com/sailing_the_seas_of_love
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • killroykillroy Posts: 739
    ...proshlo je tachno 5 dana od famoznog koncerta na Lollapaloozi, a ja sam josh uvek pod utiskom! :)))

    Hej Hej!

    Wow, super ti je review. Bas mogu zamisliti koliko vam je dobro bilo taj dan. I RESPECT na 1. redu. Bit na prvom redu na festivalima je hrabro i svakako iscrpljujuce. Gledao sam webcast uzivo i to je isto bilo odlicno iskustvo. Bend se cinio pun energije a cijeli koncert je bio pun jedinstvenih dogadjanja...Don't go BP AMACO, pa iracki veteran, Ben Harper, neocekivani vatromet...
    Vjerujem da je za Edija isto to bio poseban koncert, buduci da je on u Chicagu proveo dobar dio svog zivota.
    Sve u svemu, odlican koncert za kraj visegodisnje multikontinentalne turneje.
  • asfoasfo Posts: 315
    prekrasno...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Hej Battergirl Sarah! Bas ti hvala na insiderskom pogledu na koncert! Super ti je review! :D

    A hej i ostalima! Bas sam htjela komentirati nesto sa svima. Ne znam da li odete kad pogledati ostale threadove, ali eto, meni je danas bila laganica na poslu pa sam malo citala porch i gtf threadove i bome moram primijetiti da otkad su nam se pridruzili fanovi preko bare da je pit postao puno, puno agresivniji. Onako, svako malo se javljaju threadovi sa kretenskim naslovima koje ekipa zapocinje samo da bi izivcirali druge ljude da komentiraju (npr. o tome kako je Ed nizak?!?, kako ih zivcira politicki angazman benda i sl.). I onda ih valjda zabavlja kad se ekipa navuce na to i izivcira ili sto li? Anyway, meni je taj trolling fakat nejasan tj. ne kuzim kako netko misli da je faca zbog toga...
    eto, samo mojih nekoliko thoughts of the day :) necu sad vise ni o cemu razmisljati, da se ne preforsiram, ipak je vrijeme godisnjih... :D
  • RijekaRijeka Posts: 801
    ^ ja ne pratim baš previše ostatak foruma. Tu i tamo preletim, ali se moram složiti da ima ohoho kretenoidnih tema i postova. I to uglavnom traženja dlaka u jajetu i čistih provokejšnsa. Možda je to i razlog zašto se uglavnom držim GTF dijela foruma, makar i ovdje ima svega. Uglavnom takve demone je najbolje ignorirati, drž'm se one "Never argue with an idiot, they drag you down to their level and beat you with experience".

    Skinuo se napokon Lisabon DVD od lani, sad sam onako nabrzinu pogledao. Predobro :)...

    Bettergirl Sarah..Hvala na iscrpnom raportu :) I super usporedba s woodstockom! Those were the days kad nisam bio u ama baš nikakvim planovima :D
    Death or glory!

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ...proshlo je tachno 5 dana od famoznog koncerta na Lollapaloozi, a ja sam josh uvek pod utiskom!

    ej Sarah, jebo te pas, fakat si luda ko gljiva, ali u najpozitivnijem smislu... :) stvarno poetičan review i dobro da si se javila... ja bih doduše htjela čuti kako si ti to nakraju završila u USA i što sad planiraš a i nisam znala da si se udala, :) , bat nevemajnd, GO GIRL!!! samo ti nas ovako srčano izvještavaj i sve 5!!! :)

    inače, ja sam si pre-ordala ovaj novi album, soundtrack, i jedva čekam da dođe negdje sredinom 10 mjeseca... :) već ću zaboraviti da sam nešto naručila ali zato će mi iznenađenje biti tim veće....

    inače, ja jadna nisam još bila na GO (luda sam ko gljiva), nisam gledala koncerte, nisam ništa skinula i nadam se da će mi neka dobra dušica to sve spržiti... ja mogu ispeći neki kolač zauzvrat... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    stiglo i do hrvatskih medija:

    http://www.net.hr/film-glazba/page/2007/08/10/0039006.html

    PJ ima novu pjesmu, a zove se 'daughters' :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    lol


    Oh wow, Sarah! Super review, ajme. ja cu evo, uskoro dobit i webcast pa cu opet malo pogledat :D

    I welcome back, Jurasica, nije te bilo neko vrijeme ;)

    Nego, slusam malo Vic boot i ludim :eek:
    MORATE to cut! VAU! Sve, bas sve je super, al tek IN HIDING :o
    I UNDONE! AAAAAAAAAAAAAAAA
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ...proshlo je tachno 5 dana od famoznog koncerta na Lollapaloozi, a ja sam josh uvek pod utiskom! :))) Najpozitivnijem mogucem, naravno...

    nice! :)

    i ode ti u ameriku... sad kad te zakaci iduca US turneja :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    inače, nisam gledala koncerte, nisam ništa skinula i nadam se da će mi neka dobra dušica to sve spržiti... ja mogu ispeći neki kolač zauzvrat... :)

    same here... vratio se s mora, iva je jos dolje... nista cuo, vidio... samo citam i virim iz prikrajka :)

    jedna dobra dusica ti jos duguje DVDove sa bootlegs iz 2006 ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Niko ništa ne spominješ postere... se nabavlja koji?
    npr. http://www.expressobeans.com/public/detail.php/64709
    šta je nastalo neko zatišje sad s prodajom preko 10c?
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Niko ništa ne spominješ postere... se nabavlja koji?
    npr. http://www.expressobeans.com/public/detail.php/64709
    šta je nastalo neko zatišje sad s prodajom preko 10c?


    Ma u velikom sam poslu plus familija ne znam gdje udaram, tu i tamo pogledam good section i eBay situaciju. Imam 7 naručenih postera na putu :) svaki dan kad poštar dođe glada se nosi li kakvu tubu :)
    Klausen još se ne javlja sa svojom prodajom a čekam i da mi se Tyler javi da vidim je li uspio mu pokupiti jedan od VIC ili Lolla postera??

    A ovo skidanje boot, slike i ostali forumi ništa ne stignem pogledati, zato kad dođem u ZG navratit ću na jedno prženje kod vas:)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    A ovo skidanje boot, slike i ostali forumi ništa ne stignem pogledati, zato kad dođem u ZG navratit ću na jedno prženje kod vas:)
    Može, može, dapače... :D
    A i još bolje, može ti Iva donijet pred kraj mjeseca jer ide poslovno na Šipan (ovo poslovno na Šipan zvuči presmiješno, ali tak je :))
  • Hej, hej!! Bash mi je drago shto ste osetili celokupnu atmosferu kroz moj post! BTw, dali ste pogledali fotke?? Ako niste, obavezno to uradite, jer stvarno ima dooooobrih!
    Uzivajteeee~~~
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • siljo wrote:
    nice! :)

    i ode ti u ameriku... sad kad te zakaci iduca US turneja :)


    Znam, znam!!! I am ready!! :p
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ma mislimo pogledajte vi ove naše momke! Jedan u crocsicama, jedan u poplava hlačama i martama iz 90-ih, ed u šuljici iz wal marta... koji su to carevi! :)
    http://s27.photobucket.com/albums/c177/vespertine_images/Pearl%20Jam%20-%20Vic%20Theater%208-2-07/?action=view&current=PJVic23.jpg

    A netko je vidio i slikao riječi od YL http://www.flickr.com/photos/jamestr68/1044633361/in/set-72157601280652624/
    Iako ed to ipak smumlja svaki put na svoj način... :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    Ma mislimo pogledajte vi ove naše momke! Jedan u crocsicama, jedan u poplava hlačama i martama iz 90-ih, ed u šuljici iz wal marta... koji su to carevi! :)
    http://s27.photobucket.com/albums/c177/vespertine_images/Pearl%20Jam%20-%20Vic%20Theater%208-2-07/?action=view&current=PJVic23.jpg
    haha, totalni carevi :)

    Stone i ja smo crocs fanovi, lol :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    ja još nisam sve poskidala, al rado podijelim s vama ovo kaj imam :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Btw, ovdje mozete naci profi fotke sa Lolle i Vica:

    http://s27.photobucket.com/albums/c177/vespertine_images/
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Kaže Ed car kad se nije mogao sjetiti druge strofe pjesme koju je napisao o chicago cubsima: 'I remember it being good, I just don't remember it!' Car svih careva! :D
Sign In or Register to comment.