Pearl Jam in Zagreb!

1285286288290291860

Comments

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    Ma mislimo pogledajte vi ove naše momke! Jedan u crocsicama, jedan u poplava hlačama i martama iz 90-ih, ed u šuljici iz wal marta... koji su to carevi! :)
    http://s27.photobucket.com/albums/c177/vespertine_images/Pearl%20Jam%20-%20Vic%20Theater%208-2-07/?action=view&current=PJVic23.jpg

    ajme meni, crocsice :eek:
    al' 'ko bi to drugi stavio na sebe nego stone :D
    i crop :D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ljudovi, željela bih vas pozdraviti, napokon i ja da odem na godišnji!

    budite aktivni, pišemo se za koja 2-3 tjedna!

    more, here i come!
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    ljudovi, željela bih vas pozdraviti, napokon i ja da odem na godišnji!

    budite aktivni, pišemo se za koja 2-3 tjedna!

    more, here i come!
    Iva: zasluženo, nema šta :) super si s ostalima održavala naš thread na životu!

    uživaj i odmori se! :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    elcielo uživaj i mi ćemo uskoro (kad jesen završi):D

    Zna li netko koliko je ljudi bilo na Vicu? Par stotina pretpostavljam!

    pajo - neprevaziđeni i neponovlji caru linkova!:D

    Đe bi mi bez tebe - izgubli se u bespućima interneta, a ovako ti to vidiš, nađeš, gledaš i podijeliš s prijateljima!:)

    Mi također nemamo sve te neke materijale pa bi se također stali u neki red gdje se to dijeli.

    E, da! Dogodila se jedna katastrofa!

    Jankov najdraži DVD na kojemu je AOL music session je stradao. Točnije, Janko ga je, kao i svaki dan htio gledati te ga pokušao izvaditi iz kutije, a kako nije stručno rukovao, DVD je pukao. A backup nemamo! I sad je tuga pregolema... Dobro, puštamo mi njemu neke druge DVD-je, ali nije to to!
    Znači, molimo imaoce takvog materijala da se jave, ne bi li nam to snimili. Zbog djeteta, malog i slatkog! He he he....

    Inače, Janko je sanjao danas popodne Edija Vedera - LOL!
    I dok svira najčešće je Eddie, ali često i Met (naravno jer su mu bubnjevi ipak na prvom mjestu, ali najbolji je kad je Majk Tvidi!:):) Tvidi - presmiješno zvuči kad on to govori! Ljubica i ja ćemo mu napismeno dati da je veći fan od nas dvoje zajedno!
  • lesteslestes Posts: 959
    elcielo wrote:
    ajme meni, crocsice :eek:
    al' 'ko bi to drugi stavio na sebe nego stone :D
    i crop :D

    sid, kaj ti to fakat imaš???

    elcielo, odmori se!

    a janko je luuuuuuuud :) u pozitivnom smislu, naravno ;)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Janko rocks :D

    To pajo samo ti daj linkove, to je super...izabrano, probrano i servirano :D

    A pajo što je to sa VIC boot??? Žašto ne valja?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    A pajo što je to sa VIC boot??? Žašto ne valja?

    LOL :D:D! Kad Ameri kazu da je nesto THE SHIT, to je u pozitivnom smislu.
    Ne da boot valja, nego je jedan od najboljih koje sam cuo!
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Zna li netko koliko je ljudi bilo na Vicu? Par stotina pretpostavljam!

    Mislim da je bilo tipa 1.500 ljudi. Tako nesto
    snih wrote:
    E, da! Dogodila se jedna katastrofa!
    Jankov najdraži DVD na kojemu je AOL music session je stradao.

    E, Janko je takav car da je to neviđeno. Kao mi svi brijemo na PJ, ali bogami nitko nije poceo tako rano :). A frajer vec ima sve elemente PJ freaka, najdrazi dvd koji pusta dok se ne potrga, sanja Eda, ne moze se odlucit tko mu je iz benda najdrazi, bolji mu je Tvidi nego Tweety...:D
    Imamo mi jedan DVD na kojem je AOL sessions pa ga ja zaprzim i dogovorimo se jedan dan.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    snih wrote:
    Inače, Janko je sanjao danas popodne Edija Vedera - LOL!
    I dok svira najčešće je Eddie, ali često i Met (naravno jer su mu bubnjevi ipak na prvom mjestu, ali najbolji je kad je Majk Tvidi!:):) Tvidi - presmiješno zvuči kad on to govori! Ljubica i ja ćemo mu napismeno dati da je veći fan od nas dvoje zajedno!

    ja mislim da bi snih i asfo trebali napisati neki priručnik kako odgojiti genijalno dijete.. to bi nam svima moglo pomoći u budućnosti, ha? :)

    nego, glede Vic boota, hoćemo neki mali meet up nabaciti? :) i ja ga isto htjela imati... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    A pro-po tog AOL sessions, sad sam ga upravo vrtio na youtube, zašto to nikad nije izašlo kao official 10c dvd??? Mrak izgleda i super zvući, što je s time??

    Ti to imaš sprženo pajo??
    Pa onda ću se ja morat zadržati malo više u ZG dok ne poskidam cijeli taj materijal :D

    A kakva je kvaliteta tog VIC boot-a?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    A pro-po tog AOL sessions, sad sam ga upravo vrtio na youtube, zašto to nikad nije izašlo kao official 10c dvd??? Mrak izgleda i super zvući, što je s time??
    Ti to imaš sprženo pajo??
    Prosle godine dok smo poceli brijat po PJ threadu na forum.hr je Tomo legenda dijelio dupli dvd sa promo nastupima s pocetka 2006., prije izdavanja albuma i turneje. Na njima su AOL Sessions, pa nastupi na SNL-u, Jools Hooland Show-u, na Lettermanu, BBC Radio 1 i jos neke stvari.
    Samo ti planiraj u ZG za neki meet-up pa će da se prži :)
    A kakva je kvaliteta tog VIC boot-a?
    Kvaliteta je odlicna
  • lesteslestes Posts: 959
    pajo wrote:
    Prosle godine dok smo poceli brijat po PJ threadu na forum.hr je Tomo legenda dijelio dupli dvd sa promo nastupima s pocetka 2006., prije izdavanja albuma i turneje. Na njima su AOL Sessions, pa nastupi na SNL-u, Jools Hooland Show-u, na Lettermanu, BBC Radio 1 i jos neke stvari.
    Samo ti planiraj u ZG za neki meet-up pa će da se prži :)

    se može i za mene to spržit? :o
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    Prosle godine dok smo poceli brijat po PJ threadu na forum.hr je Tomo legenda dijelio dupli dvd sa promo nastupima s pocetka 2006., prije izdavanja albuma i turneje. Na njima su AOL Sessions, pa nastupi na SNL-u, Jools Hooland Show-u, na Lettermanu, BBC Radio 1 i jos neke stvari.
    Samo ti planiraj u ZG za neki meet-up pa će da se prži

    Uparvo taj DVD i mi imamo! Dva komada! Sada samo jedan!:(

    I odlična im je ta AOL svirka. Super sound. Jedino kaj sam uočio u odnosu na koncertne lajvove je da je sve pomalo sterilno. Sve se nekako paze, fini su, precizni... sve se čuje, nema publike, nema adrenalina, nema onih ubrzavanja, onog butlegovskog koncertnog štiha...:):D

    Pajusino, javim ti se na PM sa spiskom za prženje! Past će neka cuga ili kolači zauzvrat...:D
  • snihsnih Posts: 1,052
    E, da! Pajo hvala!:):)

    Zaboravio to napisati u prošlom postu!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ako idete na kolaće u Kaptol - Torta...eto i mene :D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Malo off topic, razmisljamo uzet flat rate internet i telefon od Amis Telekoma pa da li je netko imao ikakvih iskustava sa njima tj. zna li netko kakva im je usluga?

    E, a za Torte i to uvijek spremni!
  • snihsnih Posts: 1,052
    Mislim da Ljubica zna nekoga ko ima to prek Amisa i da nisu baš neka super iskustva!:(

    Kad se vrate ona i Janko s terena poručit ću joj da vam ih prenese!

    Mali update: znate da je Janku glavna stvar WWS. E, sad više nije jedina: priključio se Comatose i sad najnovije Alive, kojega zove Lajf.:):)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Meetup veliiki sljedeci bi trebao biti TU, u mojim krajevima :D

    Javim vam sprijedlog uskoro :) Nadam se da cemo uspjeti u 9.mj ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ok, evo i mene!

    *PAZNJA PAZNJA!!!*
    molim vas da sljedeci post procitate SVI od A do Z i OBAVEZNO iskazete svoje misljenje, zelje, komentare itd. :D

    Pricajuci s Domagojem nedavno, dosla sam na ideju da se opet svi nadjemo jos ovog ljeta! Da, ovog ljeta, jer nam je bilo SUPER u ZG na Jarunu, i bas bih vas voljela jos malo vidjet u ljetnijoj varijanti tu na moru.
    Nadam se da cemo se uspjet nekako organizirat, ipak ZG i RI nisu daleko, a nije ni HR tako velika :D pa sve je to jedno veliko selo, hehe.

    Ovako, sad, ideja je da se nadjemo tu u *mojim* (i VIktorovim krajevima) nasoj prelijepoj PGZ na jedan vikend. Jos malo ljeta da se iskoristi,
    a govore da ce 9.mj biti topao, pa zasto ne?

    U kampu u Medveji nam otprilike ima sve sto nam treba: super kamp i pozicija, cist, pod Uckom, blizu mora, nije skupo, ima i trgovina i sve tamo, blizu je Opatije, Lovrana, Rijeka malo dalje.

    Medveja se zove i od Opatije je nekih par km, znaci nakon Lovrana.
    Ja se godinama tamo kupam, od malena, al necu sad o tome...lol

    Trazila sam cjenik i istrazila: za jedan dan po osobi bi doslo nekih 88kn,
    s tim da je ukljucen i auto u to, a racunam da nece svatko od vas dolaziti svojim autom vec ce vas se nekoliko potrpat unutra, pa se tih 20,50kn
    za auto dijeli :)
    ovo je kampiranje, sto znaci: sator, cijena za jednu osobu,
    boravisna pristojba i prijava.
    (Znaci po osobi to dodje 67.5 kn ako sam dobro izracunala :D)

    Ima jos ostalih stvari kao frizider i bla bla ako nam bude trebalo,
    al ako bude rostilja onda da. a to nije bed kad nas ima vise,
    i nismo tamo dugo. to je nekih 20ak kuna, struja u frizider.


    Gledala sam jos cijene za bungalove, pa sam vam htjela i to napisati, al mi se cini dosta nekako...
    Bungalovi su po osobi 200 ili 260 kn ovisno o kojem bung. se radi (1/2 ili 1/1, ovo su valjda sobe, ja sam malo bedasta tu, haha)
    To mi se nekako cini dosta jer treba jos i neke druge stvari tu placat, kao i aute, i ako uzimamo hranu i pice,
    onda nam svima dodje skupo.
    Ovo je samo okvirno, al ipak detaljno sto sam vam htjela predloziti, pa mi vi iznesite misljenja i zelje.
    Znam da ce nekima mozda biti bed i tesko sva dana spojit, ne znam kako Snih i Asfo i Janko misle o kampiranju i o
    dva dana, al bilo bi super kad bi se svi skupili. pa makar da dodjete na jedan dan, ako netko ne moze na 2,
    ne znam kako svi rade itd...

    Vise mozete jos procitat tu http://www.liburnia.hr/medveja.do?lang=hr
    Ima nekoliko slika, a ja inace imam MASU slika od ljeta i Medveje na facebooku pa i to prilazem
    i lobiram va ovaj meetup na ovoj super plazi.

    http://www.facebook.com/album.php?aid=2992&l=fe453&id=500399631


    Jos jedan *detaljcic*, vazan...KADA?
    Pa sad, mislim da je datum 1.9. nekako OK, bar meni. ljeto pred kraj, a opet jos traje,
    bit ce nesto i ljudi tamo (al tko nama treba, hehe), a opet ne previse. I toplo sigruno bude.
    Pa onda od 1.9. do 2.9. a sad ne znam sto ekipa misli o dolasku u petak ;)

    Slusam sada VAS nakon ovom mog duuuuuugog posta.


    I da, ja sam sigurno IN, logicno, a DOmagoj je isto rekao da mu je super i OK taj vikend (ajde postaj!)
    VIktor mislim da bi, kad je tu, ne? I Anamariji sam bila spomenula. Nadam se da cemo SVI se vidjeti.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    AJMO! :D

    Da...pa slike su predobre, plaza je savrsena, jos 1.9. bude fino toplo i dobro vrijeme. Zaaakon! Jos kad Marin opali po gitari, pa bambus, piva, cevapi, more...jaoooo
    Ajd, ljudi javite se, to je vikend, ne radi se (osim mozda Ranko, nadam se da si slobodan)...PJ Meetup Medveja 2007...da obiljezimo skoro nadolazecu godisnjicu PJa u Zagrebu!!!
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Ja ne znam baš, hmm Medveja. Daleko je to.. Hmm

    :D
    Death or glory!

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Rijeka wrote:
    Ja ne znam baš, hmm Medveja. Daleko je to.. Hmm

    :D
    Ne pizdi :D lol
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Jos da dodam da se naravno tu podrazumijeva i sad vec tradicionalni rostilj :D
    koji bismo tamo napravili, hehe. Nadam se da ce nam Ranko moc pomoci oko detalja za kampiranje ako se vec odlucimo na to... :) a bilo bi super kampirat, pa campfire, PJ, cevapi, bambus...ma zakon!

    I jos nesto, mozda jedan izlazak, ili vise izlet u Opatiju i famozni COKO BAR, od Krasa...Danas sam bila prvi put i ko da sam otisla u raj :o
    Sad ga zovem COKO RAJ :D

    Jaffa kup, TOPLA bajadera u casi, sladoled i kupovi od Dorine, Jaffe, Bajadere Griotta, i svih ostalih poznatih Kras proizvoda, cak i 505 sa crtom sladoled, haha.
    I jos k tome kokteli, alkoholni i bezalkoholni...dobro, to jos ima, al ja sam odusevljena JAFFA KUPOM i tom toplom bajaderom koje smo konzumirale frednica i ja. Nismo se mogle pomaknut nakon sto smo to jedva pojele. fino, njam njam.

    I ne radim za Kras, ma da se ovo cini kao super propaganda, haha, samo sam jaaaaako odusevljena ovim svim, i zelim da dodjete svi OVAMO!!! :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Ne pizdi :D lol

    Ok :o

    Ozbiljan k'o i uvijek :D ...

    A u Medveji sam zadnji put bio auuuuuu.... "During the war" kako bi rek'o legendarni Uncle Albert iz mućki :D
    Death or glory!

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Rijeka wrote:
    Ok :o

    Ozbiljan k'o i uvijek :D ...

    A u Medveji sam zadnji put bio auuuuuu.... "During the war" kako bi rek'o legendarni Uncle Albert iz mućki :D
    Haha, ma salim se ja, znas mene :D
    Malo sam se ufurala u sve ovo pa sam nabrijana, haha
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Haha, ma salim se ja, znas mene :D
    Malo sam se ufurala u sve ovo pa sam nabrijana, haha

    Ma znam ;)...A ja sam kao ozbiljan :D...

    A sad si me napalila s ovim čoko barom u Opatiji...Odjednom cure sline, pitam se od čega :D

    Do kad radi to? Sad? :D
    Death or glory!

  • killroykillroy Posts: 739
    Rijeka wrote:
    Ma znam ;)...A ja sam kao ozbiljan :D...

    A sad si me napalila s ovim čoko barom u Opatiji...Odjednom cure sline, pitam se od čega :D

    Do kad radi to? Sad? :D

    E pa i meni to isto zvuci savrseno....ocu probat tu tekucu bajaderu!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Rijeka wrote:
    Ma znam ;)...A ja sam kao ozbiljan :D...

    A sad si me napalila s ovim čoko barom u Opatiji...Odjednom cure sline, pitam se od čega :D

    Do kad radi to? Sad? :D
    Da, pred malo se otvorilo. Mozda mjesec dana ima, tako nesto.
    tek sad sam isla, al je super... hehe

    Da, radi ti do pol noci mi se cini. svaki dan, lol
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Sad sam sebi pjevam... "Nemoj misliti na torticu" :D:D

    Prošlo je 12 hehe
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Mi smo u načelu za, jedino ne možemo spavati u kampu jer Iva ima malo skršenu kičmu, ali budemo bacili oko na te bungalove ili istražili nešto drugo u blizini. Dakle, načelno smo za i još nudimo i dva prilično udobna mjesta u autu (ok, iza mene nema baš mjesta, iza Ive ima) ili tri 'zgužvana' mjesta ako bude trebalo se malo stisnuti. :)

    a btw, u zgb taj krašev birc ima u Ilici (ali nismo još bili, nema veze, ići ćemo u riječki :))
Sign In or Register to comment.