Pearl Jam in Zagreb!

1286287289291292860

Comments

  • asfoasfo Posts: 315
    Super vrijeme i mjesto za meetup, ali The Supertrojka nažalost neće moći nazočiti jer se taj vikend vraćamo s godišnjeg.... bilo bi tu mač ;)
  • snihsnih Posts: 1,052
    Mi na žalost nismo u mogućnoti, jerbo se tek 2.9. vraćamo s mora (južna Dalmacija) tako da...:(
  • snihsnih Posts: 1,052
    Prethodna dva posta možda pomalo upućuju zašto smo se asfo i ja našli u braku!:):):D:D
    Već su se događala istovremena postanja bračnih drugova!:)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ok, evo i mene!

    *PAZNJA PAZNJA!!!*
    molim vas da sljedeci post procitate SVI od A do Z i OBAVEZNO iskazete svoje misljenje, zelje, komentare itd. :D

    fino :)

    ALI... radim nocnu sa subote na nedjelju... bas ste me pogodili s datumom jer 9. mjesec mi je najbolji mjesec u zadnjih godinu i pol kaj se tice smjena... najbolji u smislu da sam samo par puta dezuran... ah...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Pa idemo onda onaj vikend iza, 8. i 9. rujna. Ako Ivi to paše... :) (ona ipak ima pravo veta za taj vikend :))
    Bit će sigurno još uvijek dobro vrijeme...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Super sve to zvuci i izgleda ali ja 99% necu moci doci jer idem sad u RKA 21.8 da spremim familiju za transfer u Dubrovnik (oni se sele na jug) krajem 8 mj. moramo biti ovdje sve to organizirat i onda maloj Jani pocinje skola tako da sumljam da cu u toj guzvi moci doci do RKA opet.

    Opet cu propustit veliki meet-up tulum...smrc,smrc :(:(

    ali zato vi uzivajte!!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ok, nerado priznajem, ali na compu imam gorespomenuti film... i surfam ja malo po filmu, ono, klikam i preskacem po 5-10 min, cisto da vidim da li ima puno pucnjave, spašavanja kad ono naš bruce i neki lik se voze u autu i pocnu pricati o muzici... ono, upalili radio i tak... i kad tip spomene pearl jam... nikakav razlog, pricaju o tome kad su zadnji put culi nesto popularno na radiju... i tak...

    idem sad pogledat cijeli film :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: Pa idemo onda onaj vikend iza, 8. i 9. rujna. Ako Ivi to paše... :) (ona ipak ima pravo veta za taj vikend :))
    Bit će sigurno još uvijek dobro vrijeme...

    taj vikend je fajn vit mi, ali vidjet cemo jos kaj ce šefica reci.. veceras se vraca s mora :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Super sve to zvuci i izgleda ali ja 99% necu moci doci jer idem sad u RKA 21.8 da spremim familiju za transfer u Dubrovnik (oni se sele na jug) krajem 8 mj. moramo biti ovdje sve to organizirat i onda maloj Jani pocinje skola tako da sumljam da cu u toj guzvi moci doci do RKA opet.

    Opet cu propustit veliki meet-up tulum...smrc,smrc :(:(

    ali zato vi uzivajte!!!

    a damn... ali hajde, imas slatke brige doma pa se samo zabavljaj :)

    nego, cesto se na Bugs mailinglisti pise o raznim druzenjima po nizozemskoj, njemackoj i di si vec ekipa organizira... mi od toga uopce ne radimo spektakl... mislm, ovak mali kakvi jesmo, bez problema skupimo 10ak fanova...

    that rocks... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    opet ja :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • asfoasfo Posts: 315
    ...a kaj očeš? :P
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:
    ok, nerado priznajem, ali na compu imam gorespomenuti film... i surfam ja malo po filmu, ono, klikam i preskacem po 5-10 min, cisto da vidim da li ima puno pucnjave, spašavanja kad ono naš bruce i neki lik se voze u autu i pocnu pricati o muzici... ono, upalili radio i tak... i kad tip spomene pearl jam... nikakav razlog, pricaju o tome kad su zadnji put culi nesto popularno na radiju... i tak...

    idem sad pogledat cijeli film :D

    To je dobar razlog za pogledat film :) sječam se da je Sharone Stone u nekom filmu brijala da ide na koncert Pearl Jam i nakon toga dugo mi je bila naj glumica.........ok i radi one scene u B.I. kad je ekipa ispitiva :D:D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:
    a damn... ali hajde, imas slatke brige doma pa se samo zabavljaj :)

    nego, cesto se na Bugs mailinglisti pise o raznim druzenjima po nizozemskoj, njemackoj i di si vec ekipa organizira... mi od toga uopce ne radimo spektakl... mislm, ovak mali kakvi jesmo, bez problema skupimo 10ak fanova...

    that rocks... :)

    E da ja se još nisam prijavio na taj Bugs list...ali tko bi i to sve pratio ionako ovaj PJ mi oduzima veliki dio slobodnog vremena...malo previše :D mogao bi se slobodno baviti nečim drugim, neki tečaj kuhanja da ženi nešto lijepo spremim za večeru ili školu jedrenja da odem sa jedrlicom barem malo oko Elafita :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    uff....danas mi kreditna kartica plaće ko luda.
    Hvala Iva na pozivu za poster madness upravo sam sklopio deal sa tipom za Ames tris CA. 03 postere.
    To je set od tri komada a na jednom koncertu sam bio Mountain View 03, to sam stvarno želio.
    http://www.expressobeans.com/public/search.php?text=pearl+jam+CA+ames+03&available=

    ova tri diječija postera :):) za Marka u sobu :)

    Jedan od njih je potpisam od Mike, Jeff and Boom :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    uff....danas mi kreditna kartica plaće ko luda.
    Hvala Iva na pozivu za poster madness upravo sam sklopio deal sa tipom za Ames tris CA. 03 postere.
    To je set od tri komada a na jednom koncertu sam bio Mountain View 03, to sam stvarno želio.
    http://www.expressobeans.com/public/search.php?text=pearl+jam+CA+ames+03&available=

    ova tri diječija postera za Marka u sobu

    Jedan od njih je potpisam od Mike, Jeff and Boom :D
    Ajme zakon.
    Cek, bio si na koncertu u Mountain View??? :eek:
    Mislim da si mi rekao, al sam zaboravila... :o
    A super ce mu biti soba, tebi je to super izgovor da uzmes jos ta tri, haha, bas zakon.

    I da, bas gledam taj thread, ima super postera, sva sreca da nisam zarazena, al da je Ottawa tamo i jos druga dva koja mi fale od koncerata na kojima sam bila, onda bih razmilsila...


    Inace, vidim da ste govorili o 2. vikendu u 9.mjesecu...
    meni je malo nezgodno tada, jer Jason (onaj ludi toruing van Kanadjanin) dolazi tu subotu ovamo. I to navecer...
    ne znam kako cemo onda, jedino onaj vikend kasnije...a Viktor i ja da bismo mozda na Incubus u MIlano tu nedjelju...a uf, uvijek nesto...

    Vidite malo, pa se dogovorimo.

    Tko je onda za sada in?
    Domagoj
    Viktor
    ja
    Iva i Mario isto
    Ranko i Iva ne? :(
    Snih, Asfo i mali Jankec ne :(

    Ostali?
    Moram javit Svenu i Marinu da vidim ako i kako oni mogu, a
    zna netko do kad je Ana Zadro na ljetovanju i da li joj netko moze javiti da nesto eventualno planiramo?


    Btw, ja SIGURNO dolazim u ZG 27. i 28.8. pa se vidimo tamo tko isto ide, bilo
    bi super kad bismo se nasli tamo, a tko ne ide, onda cemo neki ne-festivalski
    meetup nabacit, ne?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    siljo wrote:
    ok, nerado priznajem, ali na compu imam gorespomenuti film... i surfam ja malo po filmu, ono, klikam i preskacem po 5-10 min, cisto da vidim da li ima puno pucnjave, spašavanja kad ono naš bruce i neki lik se voze u autu i pocnu pricati o muzici... ono, upalili radio i tak... i kad tip spomene pearl jam... nikakav razlog, pricaju o tome kad su zadnji put culi nesto popularno na radiju... i tak...

    idem sad pogledat cijeli film :D

    ok, na kraju filma svira "Fortunate son" :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: @ crop: ja sam možda od 16.09. do 29.09. u nizozemskoj pa tad mi više ne možemo (tj. može pajo sam)... a zakaj ne možemo i amera s nama na meet-up, šta će mu falit? prva večer u hrvatskoj pa odmah pj meet-up! :D
    ali budemo vidjeli, nešto ćemo se dogovorit... :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    Iva: @ crop: ja sam možda od 16.09. do 29.09. u nizozemskoj pa tad mi više ne možemo (tj. može pajo sam)... a zakaj ne možemo i amera s nama na meet-up, šta će mu falit? prva večer u hrvatskoj pa odmah pj meet-up! :D
    ali budemo vidjeli, nešto ćemo se dogovorit... :)
    Ma nije to problem, ja bih bez beda ga povela. bed je jedino sto dolazi bas tu vecer 8.9. znaci da moram ici all the way to Krk, i nazad u Medveju, sto znaci manje vremena sa vama, a mislim da do navecer ce vec bit i par bambusa u meni :D
    I tu je za vikend i jos 2 dana, a ja se nadam da cu u 9. pocet radit (negdje) tako da u ponedjeljak i utorak opet ne mogu bit tiristicki vodic mu full time....
    kazem, uvijek nesto...ah ah
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ma nije to problem, ja bih bez beda ga povela. bed je jedino sto dolazi bas tu vecer 8.9. znaci da moram ici all the way to Krk, i nazad u Medveju, sto znaci manje vremena sa vama, a mislim da do navecer ce vec bit i par bambusa u meni :D
    I tu je za vikend i jos 2 dana, a ja se nadam da cu u 9. pocet radit (negdje) tako da u ponedjeljak i utorak opet ne mogu bit tiristicki vodic mu full time....
    kazem, uvijek nesto...ah ah

    Jason leti na Krk...ne mogu vjerovati. Odakle to dolazi da će sletiti na Krk???
    Cazzo zašto nema let Dubrovnik - Krk :(:(
    Koliko će Jason ostati u HR?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Jason leti na Krk...ne mogu vjerovati. Odakle to dolazi da će sletiti na Krk???
    Cazzo zašto nema let Dubrovnik - Krk :(:(
    Koliko će Jason ostati u HR?
    Ima iz Londona letova za Krk. Iz Minhena isto i jos nekih gradova ;)

    Nece biti dugo tu, od 8. do 11.9., a zeli ici i na Plitivice. tako da sam ja tu nedjelju mislila ici tamo ako u pon i uto ne budem mogla cijeli dan...a nis ne mogu jos tocno planirat, ovo je samo okvirno. zato ja taj vikend bas i ne mogu :(

    I da, nema letova DU-Krk nazalost...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Trailer za talijanski DVD...predobro izgleda :D:D:D

    http://threeonthetree.com/PJTRAILER1B.mov
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Tko je onda za sada in?
    Domagoj
    Viktor
    ja
    Iva i Mario isto
    Ranko i Iva ne? :(
    Snih, Asfo i mali Jankec ne :(

    ne znaci da Iva nece doci ako ja ne mogu... a uostalom, probat cu se zamijeniti za nedjelju navecer... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Trailer za talijanski DVD...predobro izgleda :D:D:D

    http://threeonthetree.com/PJTRAILER1B.mov


    rrrrrrrrrrrrr :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    Trailer za talijanski DVD...predobro izgleda

    http://threeonthetree.com/PJTRAILER1B.mov

    Bemti ... odlično!:):):):):)

    Naježil sam se!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    siljo wrote:
    ne znaci da Iva nece doci ako ja ne mogu... a uostalom, probat cu se zamijeniti za nedjelju navecer... :)
    Ajde, probaj, super :)

    Ovaj trailer sam sinoc jos pogledala i ful ostala...joj, bit ce odlican DVD!
    Najbolje mi je na kraju kad Ed kaze: I dont know what it means.
    kad prica s onim Talijanom o nazivu benda. :D hahaha
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Trailer za talijanski DVD...predobro izgleda :D:D:D

    http://threeonthetree.com/PJTRAILER1B.mov

    Mrak mrakova :):) pop iz Pistoia sa marmeladom, zakon
    jedva čekam
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    Tko je onda za sada in?
    Domagoj
    Viktor
    ja
    Iva i Mario isto
    Ranko i Iva ne? :(
    Snih, Asfo i mali Jankec ne :(

    evo i mene da se javim. malo mi visi taj prvi vikend u zraku, al najvjerojatnije
    mogu :) woohoo meetup
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ej ekipica,
    evo i ja se napokon odjavljujem.... idem na GO i nema me do 02.09.... ako se nešto dogovorite, javite SMSom, ali ovaj prvi vikend sam nula bodova...

    pusa svima i budite mi dobri... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.