Pearl Jam in Zagreb!

1275276278280281860

Comments

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Baš mi je drago što ste se raspisali... :)

    Od druge muzike volim Lifehouse, oni su mi jaaaaako dragi i tu su mi negdje u rangu PJ-a. Nedavno su izdali novi album pa sad jedva čekam da to nabavim, imam hrpu njihovih stvari pa ak nekom treba... :D Osim njih, trenutno dosta slušam i Snow Patrol, isto odličan bend, toplo preporučam... :) Ta dva benda bih stvarno voljela vidjeti uživo...

    Onda su tu još Foo Fighters, Goo Goo Dolls, Thermals, Strokes, Coldplay, a od stare garde Clash, Ramones, Who i tak... Ima još puno stvari koje volim slušat, ali ovo mi sad prvo pada na pamet...

    Frend mi isto jako hvali The National, tak da se možda i zaletim na koncert... Mene kao teško nagovorit da idem u KSET... :D

    Na Muse se ide i tak... :) Bit će dobrih koncerata na jesen...
    The National? Pa to je taj band koji Elcielo hvali stalno, ne?
    ocu i ja malo toga cut...kojiput, pa bih u ZG mozda.
    sad sam doznala (od Viktora) da su Arcade Fire u Becu u 11.mj. ja bi isla, aaaa.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    a netko nam se otrijeznio?!?!?! :)
    da ste ga vidjeli u subotu?!?! dobro da je Iva prava i da se znalački pobrinula za svog muškarca... :) čas ga vidiš, čas ga ne vidiš.... :)

    osvetit cu ti se zbog ovoga... :D

    ali da, gadno je kad pijuckas cijelo vrijeme pivu, ali te svako malo ekipa s planinarenja trzne sa slavonskom rakijom... postane dosta okrutno... ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    Trenutačno na mp3 plejeru se vrti: 3 albuma Radiohead, novi Arcade Fire i nešto Pearl Jama...

    Inače, od domaćih: iz prošlosti Azra (Johnny je bog:D) i Haustor
    iz sadašnjosti: TBF, Pipsi, Hladno Pivo, Letu Štuke

    stranjski: Strokes, Radiohead, Nick Drake (još jedan bog:)), Manu Chao, My Morning Jacket, REM, Pixies, Wilco, Super Furry Animals, David Gray, Stone Temple Pilots, Velevet Revolver a nađu se tu i Huovci i Cepelini, Jesus and Mary Chain, Husker Du, Nirvana, AIC...

    I tak...;)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    jurasica wrote:
    znaš kaj, ja sam to probala slušati... dala sam šansu dvjema pjesmama i mislim da neću imati snage za drugo slušanje.... preteško mi je i ne osjećam neku kemiju.... sori... nadam se da nisam povrijedila tvoje osjećaje...

    ma nemaš beda.
    al probaj još jednom, i to ove dvije pjesme:


    'abel' (spot)
    http://www.youtube.com/watch?v=LvM4T6BVX-g

    'mr. november' (uživo u NYC)
    http://www.youtube.com/watch?v=3SofnZ1oKqk



    ako ni nakon toga ništa, onda si jednostavmo niste suđeni :)

    ma ne bih vas ja uopće gnjavila s njima, ali preporučam ih jer dolaze uskoro u zagreb, a uvjerila sam se da su uživo fenomenalni. :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Evo ljudi, konacno i mojih slika. vecina ih je tu, ima i filmica koje cu uskoro stavit na net nadam se pa da se malo svi prisjetimo. ponovili ovo opet! :)


    http://www.facebook.com/album.php?aid=3001&l=1a493&id=500399631
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • asfoasfo Posts: 315
    Super su mi sve fotke, i tvoje i sve koje smo već prije vidjeli :D

    Nego, cropica, kako si ti dobila ime i što znači?
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    asfo wrote:
    Super su mi sve fotke, i tvoje i sve koje smo već prije vidjeli :D

    Nego, cropica, kako si ti dobila ime i što znači?
    Moje pravo ime ili moj board name? :D

    Sidonija je zena iz Sidona. to otprilike znaci to :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    Odlicne su slike :)
    Kao i uvijek...Janko rules na slikama!
  • RijekaRijeka Posts: 801
    hey ho, let's go

    evo mene prvi dan na novom radnom mjestu, kao što se vidi imam i internet, nije dsl ali male stvari čine čovjeka sretnim..

    ok je, danas nema puno posla, malo je boring ali bit će para. Do 10 sam ovdje, a sutra valjda fraj..U petak nam dolaze 2 broda iz Italije pa će se radit punom parom, ebg...

    Ako bude kakvog meet upa s roštiljem, javite mi pa da se pobrinem za ugljen. Trenutno je tu oko mene približno 40 000 tona :D. A u petak se ta cifra diže u nebesa..

    I tako, gledao bi slike ali malo sporo to ide i ne mogu stalno bit na netu jer će šef popi*dit

    Pozdrafček
    Death or glory!

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hey, super slike. Baš mi je žao što nisam bio.
    Pakleno je vruće, da se barem stignem spustiti na plažu. Gledam je svaki dan ali nikako do nje :(
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Muse u Zg 09.10.
    Cijena oko 250 lisica..

    Više o tome ovdje

    "navodno".. :D
    Death or glory!

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Upravo sam uspio skinuti veličanstveni Gorge poster od braće Ames :D:D:D

    http://www.expressobeans.com/public/detail.php/41102

    Čekanje se isplatilo jer je prodan u manje od 3 minute.
    Sad sretan idem mirno spavati.


    Laku noć :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Upravo sam uspio skinuti veličanstveni Gorge poster od braće Ames :D:D:D

    http://www.expressobeans.com/public/detail.php/41102

    Čekanje se isplatilo jer je prodan u manje od 3 minute.
    Sad sretan idem mirno spavati.


    Laku noć :)
    Bravo bravo. drago mi je da je bilo uspjesno. I nasi US i Kandadski frendovi su isto uspjesni bili. super. laku noc :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Jest da je stara vijest, mislim nisam htio nista spominjat, ali evo ajde ipak...sviram sa Edom na nekom albumu :D:D:D:D

    http://www.pitchforkmedia.com/article/news/41393-gibbard-oldham-vedder-pajo-iburn-to-shinei
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    ^^ Hehe, izgleda da imamo poznate i slavne na ovom forumu... :D


    Evo vam jedan zabavan link, ovo čak ni Sandra Dabo ne može nadmašit... :D

    Whitney Houston, eat your heart out! :D:D:D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    ^^ LOL :D:D

    Aranžman Goran Bregović :D...Muzika kao u filmu "underground"
    Death or glory!

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    ^^ Hehe, izgleda da imamo poznate i slavne na ovom forumu...


    Evo vam jedan zabavan link, ovo čak ni Sandra Dabo ne može nadmašit...

    Whitney Houston, eat your heart out! :D:D:D

    To sam neki dan dobio....koma, nisam mogao do kraja posluša.

    Pa dobro pajo nisam znao da si tako blizak sa Ed, mogao si nam to priznati :D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lesteslestes Posts: 959
    nisam mogao do kraja posluša.

    ni ja...

    pajo, koji si ti kuler :);)

    sid, slike su super! jedva čekam filmiće :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    ovdje vlada mir i tišina
    ubilo vas sunce :):)

    BUĐENJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Što smo stali sa festivalima?? Pa nećemo valjda čekati da završi Ferragosto??

    Ajde snih, daj neki prijedlog.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snihsnih Posts: 1,052
    Ubija nas vrućina!:(

    Natjecatelji su me zamolili da sve tekme odgodim za rujan, kad malo mine ova žega!:D:D
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Ubila me vrućina

    Ja bi ipak neko natjecanje, s obzirom da sam na poslu, a posla danas nema pa da malo ubijem monotoniju, do 10 navečer imam (nemam) šta za radit :D... A dosta mi je briškule protiv kompjutera, gad vidi koje karte imam :D

    Moja ponuda za ugljen i dalje vrijedi :D...

    Pozdrav iz Bakra, hrvatskog kraljevstva ugljena :D

    I počelo je odbrojavanje dana do Lole...
    Death or glory!

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    http://video.google.com/videoplay?docid=-7435729253194136388

    evo malo starih snimaka '95
    sa strane ima još materijala pa kome je dosadno neka gleda.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lesteslestes Posts: 959
    i mene ubija vrućina. i niski tlak...

    baš je pusto. ja sam isto za neko natjecanje, al mogla bi glasati samo danas -
    idem na lastovo sutra :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ok, ARC je sviran 9 puta ali žašto su ga skinuli sa bootlega???
    Nema ga ni na jednom???
    Dobio sam Arcansas Little Rock Boot i nema ga a to sam i čitao negdje na forumu.
    Šteta, baš sam se nadao poslušati live verziju te pjesme.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Danas mi je napokn stigao SHARK u radionu....fakat je fenomenalan, so happy.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • asfoasfo Posts: 315
    @ rijeka: hej, ako ništa drugo, barem se možeš malo bućnuti na divnoj plaži. Sestra mi je rekla, kad je išla na praksu, da u brodogradilištima radnici šamaraju inžinjere i određuju tko gdje sjedi za gablecom. Kak je kod vas? Imate neku gomilicu opakih radnika koji su strah i trepet?

    Odmah mi slika iz nekih mafijaško-sindikatskih filmova prolazi pred očima, usporena snimka, naravno.

    Ajmo se izjasniti tko ima klimu na poslu! Ja ne!
  • RijekaRijeka Posts: 801
    asfo wrote:
    @ rijeka: hej, ako ništa drugo, barem se možeš malo bućnuti na divnoj plaži.

    Divna plaža u Bakru, a gdje je to :D...Imam neki mulić di se mogu sunčat ako nema posla, ali ovdje ni neprijatelju ne bi poželio kupanje. Rast treće noge i viška ostalih udova je neizbježan...
    asfo wrote:
    Sestra mi je rekla, kad je išla na praksu, da u brodogradilištima radnici šamaraju inžinjere i određuju tko gdje sjedi za gablecom. Kak je kod vas? Imate neku gomilicu opakih radnika koji su strah i trepet?

    Pa, ne bih znao, ovo ipak nije brodogradilište i nema puno zaposlenih ovdje, gablec je uglavnom na otvorenom uz pivicu, osim ako nemate privilegije (kao ja) da marendate u office-u...I nemamo nikakvih strašnih radnika, bar ih ja nisam vidio. Doduše po smjeni je nas ovdje 20-ak zaposlenih...

    asfo wrote:
    Odmah mi slika iz nekih mafijaško-sindikatskih filmova prolazi pred očima, usporena snimka, naravno.

    LOL :D
    asfo wrote:
    Ajmo se izjasniti tko ima klimu na poslu! Ja ne!

    Ja imam, ali je više kao ukras s obzirom da od nje ima koristi ko od durex automata u Vatikanu. Ne radi...Ali imam ugljena zato... :D

    I tako, mrtvilo na forumu, danas radim do 12 sati, dakle još 12 sati kuhanja ovdje.Večeras nam dolazi brod kojeg krcamo, a od sutra stalno frend i ja radimo svaki 12 h. Ovo ljeto sam lagano prekrižio, kupat ću se u 9. mj

    mah :D
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ehej people, mogu se samo složit da je fest vruće, šta je, je...
    (asfo suosjećam s tobom ako nemaš klimu na poslu :()

    Niko, pojavila se mogućnost da ćemo pajo i ja od petka, 3.8. do nedjelje 5.8. u Dubrovniku. Čim budemo znali sigurno da li ću ja morati ići u DBK ili ne, javimo ti! Ali eto, možda se vidimo! :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    asfo wrote:
    @ rijeka: hej, ako ništa drugo, barem se možeš malo bućnuti na divnoj plaži. Sestra mi je rekla, kad je išla na praksu, da u brodogradilištima radnici šamaraju inžinjere i određuju tko gdje sjedi za gablecom. Kak je kod vas? Imate neku gomilicu opakih radnika koji su strah i trepet?

    Odmah mi slika iz nekih mafijaško-sindikatskih filmova prolazi pred očima, usporena snimka, naravno.

    Ajmo se izjasniti tko ima klimu na poslu! Ja ne!

    A bogami imam klimu u radioni gdje provodim najviše vremena, poludio bi da nemam, radi na 21-22 cijeli dan, kad izlazim vanka toplotni udar me čeka.

    O ovo je stvarno pustoš ovog foruma, pa zar su svi išli u divljinu na ljetovanje, zar nema internet cafea ili slično. Pa ja bi umro da ne mogu svaki dan (ok, može pauza max 2 dana) kontrolirati internet i postere...bila bi kriza:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    asfo wrote:
    Ajmo se izjasniti tko ima klimu na poslu! Ja ne!

    Nemam na poslu, al imam doma i mislim da bih riknula bez nje... Van izlazim rano ujutro ili kasno navečer, i to samo ako baš moram... :D:D:D

    Jel imaš bar ventilator ili nekaj takvog?
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
Sign In or Register to comment.