Pearl Jam in Zagreb!

1277278280282283860

Comments

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Hej ljudi, samo da se odjavimo. Sutra ujutro palimo za Korčulu i sljedeća 2 tjedna smo so offline :)
    Svima veliki pozdrav!


    Vidimo se u Gradu :D, bit će i mali Marko sa mnom :):)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • asfoasfo Posts: 315
    Evo, smilovao nam se konačno šef, nakon katastrofalnog petka, i kupio klimu!
    Istina da malo čudno miriši, ali nije 37.
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Netko dobije novi komad tehnike, nekome ode stari komad tehnike...

    Riknula mi je veš mašina... :D:D:D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • killroykillroy Posts: 739
    Netko dobije novi komad tehnike, nekome ode stari komad tehnike...

    Riknula mi je veš mašina... :D:D:D

    aaa...jadna ves masina...vjerojatno ju je herc strefio zbog ovih vrucina. Jel pila dovoljno vode...mozda je dehidrirala? :D
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    killroy wrote:
    aaa...jadna ves masina...vjerojatno ju je herc strefio zbog ovih vrucina. Jel pila dovoljno vode...mozda je dehidrirala? :D

    Popila je i previše, svoj višak je darežljivo podijelila s podom kupaonice... :D

    Niš, ostaje mi ribača i pravac potok... Ionak sam seosko dete pa mi ne pada teško... :D:D:D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • drngdrng Posts: 36
    pajo wrote:
    Hej ljudi, samo da se odjavimo. Sutra ujutro palimo za Korčulu i sljedeća 2 tjedna smo so offline :)
    Svima veliki pozdrav!

    Sretan put ekipa i dobro se odmorite.

    Evo ja radim a Last Kiss lagano smeta bolesnike koji čuju PJ kroz moj otvoreni prozor. U ovoj sobi je danas bilo 39 čitav radni dan pa se već pomalo čudim kako se ovaj komp nije zapalio a radi neprekidno od 1.10.2006.

    Još samo 9x24h pa i ja ode na more!
  • drngdrng Posts: 36
    asfo wrote:
    Evo, smilovao nam se konačno šef, nakon katastrofalnog petka, i kupio klimu!
    Istina da malo čudno miriši, ali nije 37.

    Ne znam kako kod vas, ali mene ubija kada moram unutra-van klimatiziranog prostora, jer neki strojevi na poslu zahtjevaju 25 i manje celzijevaca dok je ovdje gdje pišem bilo 38+ Pa si vi računajte što moj mozgić kaže kada uletim iz mjesta A u mjesto B i natrag 15-20 puta u radnom danu.

    Usput, ne miriši klima... to mi smrdimo... Inače ne kukam toliko ali nekako me puklo... nisam bio slušao PJ tri tjedna pa eto... sad nadoknađujem.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    drng wrote:
    Sretan put ekipa i dobro se odmorite.

    Evo ja radim a Last Kiss lagano smeta bolesnike koji čuju PJ kroz moj otvoreni prozor. U ovoj sobi je danas bilo 39 čitav radni dan pa se već pomalo čudim kako se ovaj komp nije zapalio a radi neprekidno od 1.10.2006.

    Još samo 9x24h pa i ja ode na more!

    Bog Doktore, ti si rođak/bratić od Ive ako ne griješim???
    Pozdrav, ukljući nas se ti malo češće, neće bolesnici nikamo pobljeći :D:D
    Nismo se uspijeli upoznati u Minchenu ali mislim da te imam na jednoj slici, nepoznati sa vegeta majicom...to mora da si ti :D

    Pajo i Iva biće sad lagano guštaju na Korčuli, trebali bi se naći u petak u Dubrovniku...imali još kandidata za meet up?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    hej ljudi, na forum.hr se pojavio podatak koliko košta PJ, odnosno koliko traže za nastup.
    navodno $200 000.

    http://www.forum.hr/showpost.php?p=9444119&postcount=184

    ja nemam pojma kak se kreću cijene inozemnih izvođača, pa ne znam kako da komentiram tu cifru :D
  • lesteslestes Posts: 959
    hej, hej... evo mene doma... prošla sam valjda sve lokve na lastovu... i tak...
    vruće je... nemam klimu...
    killroy wrote:
    Evo, izraelci su snimili kratki film u minhenu.
    Vide se Niko i Sid :)
    http://mooma.keshet-tv.com/Article.asp?GroupID=1912&ItemID=79876&ArtistID=36

    a ovaj filmić je super :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    elcielo wrote:
    hej ljudi, na forum.hr se pojavio podatak koliko košta PJ, odnosno koliko traže za nastup.
    navodno $200 000.

    http://www.forum.hr/showpost.php?p=9444119&postcount=184

    ja nemam pojma kak se kreću cijene inozemnih izvođača, pa ne znam kako da komentiram tu cifru :D

    Ko zna te njihove tajne prometera i menađera, oni sugurno ne dobilju ni pola od toga, ali opet to samo oni znaju :)
    A čuo sam da Stonsi traže i po miljun eura a ne vrijede ni milju kuna :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Evo i mene malo da vam se javim.
    Niko, na kupujem nis preko ebaya nazalost :(
    Nemam para i to ne prakticiram bas...zasad. Tako da za Ottawu cu
    se morat malo nacekat..jednog dana.

    Ja sam bila sad prosli tjedan malo na moru, dalje tu od mene, prema Jablancu dole kod sestricne. pa sam doma dosla u subotu i nedjelju i jucer opet na more tu u medveju. Nis ne radim posebno, malo me depra hvata kad vidim sto mi svi rade u kampu, a ja sam isto trebala bit tamo... :( Pa onda mozak na pasu i na more, ne mislim na nis. PJ nisam vec par dana slusala, nekako se malo odmaram od sve muzike, doslo mi tako :eek: al bootovi ce se naravno vrtit brzo opet ;)

    pratim ja sve tu sto ima na forumu i okoli po netu, al mi se nekad ne da komentriat, nemam sto za reci..cudo, ali istinito, haha.
    Ajde ljudi, nadam se da uzivate bar malo, da vam nije pre toplo, kod nas ce kisa danas, nadam se...nek malo osvjezi. I nadam se da cemo se uskoro vidjeti tu ili u ZG. Ja sigurno idem na In Music, tko jos misli ici?
    kad se vrate nasi ZG parovi sa ljetovanja, mislim da oni misle, pa se dogovorimo. nadam se da dolje na Korculi i Peljescu nije bed s obzirom da sam cula da je nestasica vode...

    I da, slike od ljeta (i od meetupa sam stavila) stavljam na facebook, pa se nadam da cete se pridruziti tamo i dobit jos jednu novu opsesiju, kao ja i dosta ljudi sa pita haha. Stalno nesto slikam sa aparatom, jer moze i pod vodu, pa se malo izivljavam. i kupila sam si masku i peraje da mogu ronit. nekad sam to obozavala, pa valjda zaboravila i prerasla, al ovo ljeto opet ja po podmorju picim.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Opet pustoš ovdje...a danas je u good section fešta, 2 nova postera u prodaji, poludili su. Još je ostalo 6 komada do kraja prodaje a onda možda krenu sa posterima od 07 turneje...fali mi samo Copenhagen :)

    A na eBay-u sam popušio mrak poster za dobru cijenu u zadnjim sekundama...damn :(:(

    A eto malo kiše u Zagrebu vidim a u Rijeci isto drama sa vremenom, malo da vas rashladi pa da počnete više pisat :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=251490

    Posrečilo se amerima, dobili su super pre-lolla show samo za 10c.

    blago im se :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lesteslestes Posts: 959
    ovo bi trebal biti link za dusseldorf http://www.megaupload.com/it/?d=837OHJAB :)
    al mene internet zajebava i spor je pa nemrem skinuti :mad:
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    lestes wrote:
    ovo bi trebal biti link za dusseldorf http://www.megaupload.com/it/?d=837OHJAB :)
    al mene internet zajebava i spor je pa nemrem skinuti :mad:
    Ne mogu ni ja skinut :( A ne mogu torrente isto...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Hvala lestes na linku za Dusseldorf, evo baš skidam. Ne pratim ostale topice na forumu zadnjih dana, samo spavam :D...

    Sid, spržim ti ja Dusseldorf, a ostalima mogu pomoć jedino uploadanjem na neki drugi servis, ovaj megaupload je džubre... Ili slanje poštom :D
    Death or glory!

  • Pa, za neke bash i nije "blago"... deco!!! ja se iz Evrope preselila u Chicago pre 3,5 meseca i josh si nisam kupila 10c membership!!! A sad je kasno!!! Shta da radim??!! Osecam se poprilichno UKLETO...prvo, Europe tour 2007 a ja ovde, zatim SPECIAL concert downtown Chi a ja bez te kartice....WTF?!?! ...Ukratko, ochajna sam.... Zna li neko NEKOGA odavde ko je 10c member a da nema s kim da ide??!! Please, help!!!
    Love & respect for my great PJ Friends :)))

    p.s. I'll always remember September 26th, 2007 in Zagreb!!!



    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=251490

    Posrečilo se amerima, dobili su super pre-lolla show samo za 10c.

    blago im se :D
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Pa, za neke bash i nije "blago"... deco!!! ja se iz Evrope preselila u Chicago pre 3,5 meseca i josh si nisam kupila 10c membership!!! A sad je kasno!!! Shta da radim??!! Osecam se poprilichno UKLETO...prvo, Europe tour 2007 a ja ovde, zatim SPECIAL concert downtown Chi a ja bez te kartice....WTF?!?! ...Ukratko, ochajna sam.... Zna li neko NEKOGA odavde ko je 10c member a da nema s kim da ide??!! Please, help!!!
    Love & respect for my great PJ Friends :)))

    p.s. I'll always remember September 26th, 2007 in Zagreb!!!


    ajoj!

    pouka na najbolniji način: uvijek obnavljati membership na vrijeme...

    ja ti, nažalost, ne mogu pomoći, ali ako netko može, onda je to cropdustress.
    ona zna najviše ljudi ovdje na forumu, mogla bi te povezati s nekim. čuda je radila kad je trebalo naći karte za neke koncerte.
    pa joj PM-aj, ili pričekaj da dođe na net.

    e, i još nešto, bit će JAKO teško uopće kupit kartu za ovaj koncert (predviđam pad servera i puno prije nego što prodaja počne), pa ako te mogu utješiti (iako znam, nije utjeha), 10c membership nije nikakva garancija da bi kartu i dobila...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Jedan super montirani klip, sa reign o'er me u pozadini. Zakon :)
    http://www.youtube.com/watch?v=a8BuAVVNh6w

    Danas normalno radno vrijeme, i još sam dobio natrag lovu od Venezie i mog nesuđenog PJ-a "more than once this year"...

    I pala je temperatura, a u Bakru na šljaci tako lijepo puhalo. Milina :)


    A evo i LROM u izvedbi d hu.. I još Pink Floydov Gilmour s njima
    http://youtube.com/watch?v=DeLEo318Yec

    Al meni se više sviđa Ed-ovo deranje :)
    http://youtube.com/watch?v=JspHEtTfqfw
    Death or glory!

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Rijeka wrote:
    Hvala lestes na linku za Dusseldorf, evo baš skidam. Ne pratim ostale topice na forumu zadnjih dana, samo spavam :D...

    Sid, spržim ti ja Dusseldorf, a ostalima mogu pomoć jedino uploadanjem na neki drugi servis, ovaj megaupload je džubre... Ili slanje poštom :D

    Hey Viktore, je si li to već skinuo, ja sam danas stigao u RKA, daj ako ga imaš da mi napraviš kopiju. Ja sam tu sljedeća dva dana.

    please
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Jesam, onako osrednje kvalitete je. Ajmo opet neki mini Ri meet up ovih dana pa da vam to popržim...
    Death or glory!

  • snihsnih Posts: 1,052
    Evo kaj ekipa iz Rolling Stone veli o najboljim "live" bendovima u ovom trenutku:

    1. White Stripes
    2. Radiohead
    3. Pearl Jam
    4. Rage Against the Machine
    5. U2
    6. Metallica
    7. Flaming Lips
    8. My Morning Jacket
    9. The Hold Steady
    10. Arcade Fire
    11. The Raconteurs
    12. Wilco
    13. Yeah Yeah Yeahs
    14. Red Hot Chili Peppers
    15. Gogol Bordello
    16. Kings of Leon
    17. Muse
    18. Dave Matthews Band
    19. Tool
    20. LCD Soundsystem

    Naši momci su 3. - je li to uspjeh ili neuspjeh. Ja bih rekao da je - ne znam ni sam....

    Radiohead nisam gledao u živo, a ni White Stripes...

    Radiohead stvarno peru odlično kaj je - je, a White Stripes??? Da su baš oni najbolji live band, pa ne bih baš rekao! To je čisti marketing od strane Rolling Stone-a!

    Ja bih ipak stavio:

    1. Pearl Jam
    2. Radiohead
    :D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    haha, nakon inđije i svih onih natpisa je baš smiješno vidjeti pepperse na ovoj listi :D
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Mene čudi RATM tako visoko, mislim sve naj naj o tom bendu ali okupili su se tek nedavno nakon 6-7 godina stanke, odsvirali samo jedan festival (Coachella) ako se ne varam i odmah se nalaze na 4. mjestu u ovom trenutku... :confused:

    A Metallica se drži jako visoko... :)
    Death or glory!

  • potato girlpotato girl Posts: 474
    White Stripesi mi nikad nisu baš sjeli... :confused:

    Mislim da Muse zaslužuje biti u top 3... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    evo jedan tekst o PJ liriksima sa shouthmouth music communityja:

    http://www.shoutmouth.com/index.php/news/22924

    di mi je sad pajina iva da malo ovo prokomentira s jezično-fanovskog stajališta :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    haha, ovo je dobro:
    (preuzeto s shouthmouthovog linka):

    "so, this life is sacrificed
    to a stranger's bottom line
    i've seen the light
    i'm scared alive"
    - unemployable

    simply put: work sucks

    interesting sidenote: eddie vedder can sum up the plight of corporate america better than anyone else. also, eddie veder has never had a job."

    :D:D:D

    http://www.shoutmouth.com/index.php/news/22924
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    elcielo wrote:
    haha, ovo je dobro:
    (preuzeto s shouthmouthovog linka):

    "so, this life is sacrificed
    to a stranger's bottom line
    i've seen the light
    i'm scared alive"
    - unemployable

    simply put: work sucks

    interesting sidenote: eddie vedder can sum up the plight of corporate america better than anyone else. also, eddie veder has never had a job."

    :D:D:D

    http://www.shoutmouth.com/index.php/news/22924

    Bas citam. zanimljivo, ali ipa par gresaka. lyrics in neke cinjenice...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    čovjek je fan, mislim da nije novinar.

    tako da može imati neke krive činjenice, ajde, opraštam mu.

    da je novinar... morao bi sve provjeravati ne iz 2, nego iz 10 izvora, kad ima toliko priča/mitova i misheard lyricsa oko PJ-a :D
Sign In or Register to comment.