Pearl Jam in Zagreb!

1278279281283284860

Comments

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ček, jel ovo istina?

    "at the end of this song (faithful), eddie sings 'you are everything', only it sounds like he's saying 'you are a furry thing', which is hilarious."

    aaaa, nemam yield ovdje, hoću čut to.

    živim li zbilja u zabludi sve ove godine, je li jedna od najdražih mi pjesama drugačija nego što sam mislila?
    ma zapravo, nema veze, meni se sviđa furry thing i točka. :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    nastavljam ja sa svojim monologom :D

    super su mi komentari 31 (whipping) i 29 (nothingman) :D


    s druge strane, komentar 27 (off he goes) jednostavno nije točan!
    off he goes je o vedderu samom, a ne o stoneu.
    ili ja opet živim u zabludi? sve ove godine?
  • lesteslestes Posts: 959
    evo nekaj za jurasicu i potato girl :Dlink

    a na ove lyricse se vraćam kasnije...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    lestes wrote:
    evo nekaj za jurasicu i potato girl :Dlink

    pa nakon svih tih godina u zatvoru, nije ni čudo :D
    Death or glory!

  • lesteslestes Posts: 959
    elcielo wrote:
    ček, jel ovo istina?

    "at the end of this song (faithful), eddie sings 'you are everything', only it sounds like he's saying 'you are a furry thing', which is hilarious."

    aaaa, nemam yield ovdje, hoću čut to.

    živim li zbilja u zabludi sve ove godine, je li jedna od najdražih mi pjesama drugačija nego što sam mislila?
    ma zapravo, nema veze, meni se sviđa furry thing i točka. :)

    tu čak i piše you are a furry thing. a i veli to, sad sam preslušala da provjerim.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    lestes wrote:
    tu čak i piše you are a furry thing. a i veli to, sad sam preslušala da provjerim.

    fala! :)

    sjecam se kad smo pajina iva i ja pričale o toj pjesmi, i baš smo komentirale taj stih - 'furry thing'.

    kako sam uopće mogla posumnjati, pasti na pisanje tamo nekog... piskarala :)

    ipak, tip je duhovit i baš me podsjetio na neke pjesme.
    koje sad nemam kraj sebe, a baš mi se slušaju.
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    lestes wrote:
    evo nekaj za jurasicu i potato girl :Dlink

    Odbijam vjerovati u to... :D:D:D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    elcielo wrote:
    super su mi komentari 31 (whipping) i 29 (nothingman) :D

    Slažem se, komentar za Whipping mi je najbolji... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Gledam malo ove argentince munjene, natukli su 85 stranica postova u nepunih mjesec dana novog topića... Zakon :)

    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=248665

    Inače Argentina je meni jedna od zemalja koju najviše želim posjetit, mislim da je to zbog Maradone i ostatka Gaučosa. Pa mislim da ne trebam ni spominjati za koga navijam u većini sportova, osim naravno Hrvatske. I oba Buenos Airesa su mi uz Zagreb vjerojatno bootlezi koje sam najviše puta preslušao...

    Argentina :)
    Death or glory!

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Rijeka wrote:
    Argentina :)

    brazil :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Rijeka wrote:
    Gledam malo ove argentince munjene, natukli su 85 stranica postova u nepunih mjesec dana novog topića... Zakon :)

    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=248665

    Inače Argentina je meni jedna od zemalja koju najviše želim posjetit, mislim da je to zbog Maradone i ostatka Gaučosa. Pa mislim da ne trebam ni spominjati za koga navijam u većini sportova, osim naravno Hrvatske. I oba Buenos Airesa su mi uz Zagreb vjerojatno bootlezi koje sam najviše puta preslušao...

    Argentina :)


    MOJ NAJDRAŽI IGRAĆ SVIH VREMENA ZBOG KOJEGA SAM I ZAVOLIO TAJ SPORT I FIORENTINU ZA KOJU I DALJE NAVIJAM SVIM SRCEM....3 RIJEĆI

    GABRIEL OMAR BATISTUTA
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    http://www.justinhampton.com/index.html

    nemam sreču u zadnje vrijeme i ovaj poster nisam uspio kupiti :(:(

    a ovo je nešto najljepše što sam vidio u zadnje vrijeme, sad mogu samo plakat.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    hm kad smo već kod nogometa i Argentine, moram se pohvaliti da sam zahvaljujući svom bratiću sa svojih nepunih 10 godina imao prilike uživati u majstorijama Batistute, Caniggie, Maradone, Redonda, Simeonea i ostatka legendarne argentinske ekipe. Bilo je to u Maksimiru 1994, i iako je bila prijateljska utakmica i završila je 0:0 to je meni osobno druga najdraža nogometna utakmica na kojoj sam bio. Prva je ona 2005-e na Poljudu kada je Mitu zabio za 0:1 i donio NK Rijeci prvi trofej (kup) nakon 25 godina...

    A najdraži igrač, hmm, imam par kandidata ali samo je jedan bog i batina

    http://content.answers.com/main/content/wp/en/6/6e/Eric_Cantona_kung-fu_kick.jpg
    Death or glory!

  • lesteslestes Posts: 959
    woooohoooo skidam dusseldorf :D
    još ''samo'' 2 i pol sata da se skine... :rolleyes: :(
  • asfoasfo Posts: 315
    Netko dobije novi komad tehnike, nekome ode stari komad tehnike...

    Riknula mi je veš mašina... :D:D:D

    Znam da malo kasnim s odgovorom, ali da li si koristila Calgon? Sigurno je to :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Joj ljudi, ste vidjeli ovu ludnicu na Prochu oko karata za Vic show??? ajme meni, ljudi prodaju dusu za ekstra kartu.
    Samo da vas obavijestim ako vec ne znate, da Sandra ide :D
    Imaju karte ona i Emily, Helen i Barbara. jos se traze ekstra karte za nekoliko njih sa ove turneje, sto iz Europe, Meksika, Kanade... :o Nadam se da ce svi uspjet naci ili uci unutra barem, nikad ne gubi nadu.

    Jos nesto, htjela sam pitati Nika da li se jos cuje s Tylerom? i da li ide na Lollapaloozu i ovaj pre-show? :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    Samo da vas obavijestim ako vec ne znate, da Sandra ide :D

    i opet prvi red? :D:D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    lestes wrote:
    i opet prvi red? :D:D
    Pa vjerojatno :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    lestes wrote:
    i opet prvi red? :D:D
    Pa vjerojatno :D

    Kako je bilo na Lastovu? Imas kakve slike?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hey Sid, da čujem se sa Tylor onj ide sigurno na Lolla ali ne znam da li ide na Vic show...sretnici što drugo da rečem :)
    Pitat ću Ty-a da li ide i na Vic show???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • killroykillroy Posts: 739
    Eh...bas sam i ja doso u napast da kupim te karte :D
    Jel bi iso ko sa mnom da jesam? :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    killroy wrote:
    Eh...bas sam i ja doso u napast da kupim te karte :D
    Jel bi iso ko sa mnom da jesam? :)
    lol

    Ja da mogu, isla bih SVAKAMO :( Al nazalost, ne mogu uci u US ovaj put, pa tesko. (btw, vec sam skoro i dobila kartu od frenda, hehe, al kad sam tu, jbg)

    Zbilja si mislio kupiti??? :eek: :eek:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    lol

    Ja da mogu, isla bih SVAKAMO :( Al nazalost, ne mogu uci u US ovaj put, pa tesko. (btw, vec sam skoro i dobila kartu od frenda, hehe, al kad sam tu, jbg)

    Zbilja si mislio kupiti??? :eek: :eek:

    hehe...isto kao i onaj jeffov bass :)
  • drngdrng Posts: 36
    Bog Doktore, ti si rođak/bratić od Ive ako ne griješim???
    Pozdrav, ukljući nas se ti malo češće, neće bolesnici nikamo pobljeći :D:D
    Nismo se uspijeli upoznati u Minchenu ali mislim da te imam na jednoj slici, nepoznati sa vegeta majicom...to mora da si ti :D

    Pajo i Iva biće sad lagano guštaju na Korčuli, trebali bi se naći u petak u Dubrovniku...imali još kandidata za meet up?


    Je, vrlo vjerojatno da sam ja... A bolesnika ima da ne povjeruješ... Je, Pajo i Iva se brčkaju, a ja se saftam. Nisam bio baš u toku...
    Kada bi trebalo biti skupljanje?
  • drngdrng Posts: 36
    elcielo wrote:
    fala! :)

    sjecam se kad smo pajina iva i ja pričale o toj pjesmi, i baš smo komentirale taj stih - 'furry thing'.

    kako sam uopće mogla posumnjati, pasti na pisanje tamo nekog... piskarala :)

    ipak, tip je duhovit i baš me podsjetio na neke pjesme.
    koje sad nemam kraj sebe, a baš mi se slušaju.

    iskreno, ja bi se iznenadio da nije "furry thing". to doista nebi bilo u duhu ostalih pjesama. Možda je bolje reći, jednog od razloga zašto mi je PJ bolji od drugih.

    još uvijek me malo lupi kada čujem neke od pjesama iz Minkena... ufff...
    http://www.flickr.com/photos/9321055@N08/609978661/in/set-72157600462305002/
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    asfo wrote:
    Znam da malo kasnim s odgovorom, ali da li si koristila Calgon? Sigurno je to :D

    Znaš kaj, to sam i ja pomislila... :D Idem si sad naručit šleper Calgona, nek se nađe ubuduće... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • lesteslestes Posts: 959
    Pa vjerojatno :D

    Kako je bilo na Lastovu? Imas kakve slike?

    bilo je super :) samo je malo prekratko trajalo. nisam baš puno slikala, al evo
    nekoliko slika. nema baš mora jer smo tam bili zbog lokvi :D i helikoptera :D:D

    http://www.facebook.com/album.php?aid=8949&l=68394&id=629261718
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Super stvarčica ovaj facebook, sad se malo igram s tim

    Evo stavih i ja neke svoje slike iz Minkena, kasnije stavim možda i onu sirotinju iz Venezie s najboljeg koncerta u mom životu :D

    http://www.facebook.com/album.php?aid=5187&id=671763297

    A možete me i add-at kao prijatelja, nemam još nikog smilujte mi se :D


    Danas was a perfect day, malo posla i završio sam oko 3, a popodne brčkanje u vodici. Zakon, još je frend kupio pušku za ronjenje :D...Izbjegavajte ove krajeve, mi ćemo ulovit svega osim riba :D...A vikend je radni, sutra navečer napokon ponovno na Kantridu :) Forza Fiume!
    Death or glory!

  • Jel mi moze neko rec di u Zagrebu ima za kupit Pearl Jam live at the Gorge, il da narucim prek interneta http://www.cedeterija.hr/kosarica.php?pakcija=dodaj&pID=081227997878&return_url=%2Fizdanja_search.php%3Fpizvodjac%3DPEARL%2BJAM
Sign In or Register to comment.