Pearl Jam in Zagreb!

1273274276278279860

Comments

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Cutki wrote:
    ja sam od subote do negdje 23.7. u Omislju(Krk),
    onda train-Europe

    :)
    U Omislju? Pa to je je tu blizu. :)

    STa train Europe?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    U Vodice... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • snihsnih Posts: 1,052
    Naša ekipa ide u Trogir pa na Brač, ali tek od 18.8. na dva tjedna!:)

    Tu se krije i odgovor na pitanje o mogućem odlasku na InMusic festival, iako bi inače rado išli.

    Mi smo inače fanovi Letu Štuka i to svi, a Janko obožava Mjesto za dvoje! Kad god dođemo u auto, on naručuje tu jedno te istu stvar po miljon puta!:D Moglo bi se reći da mu je nakon WWS to najbolja stvar!:)

    Također suosjećamo s crop zbog nedobivanja vize!:(

    Viđenje u Rijeci - interesting!:)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Ja sam mislio skočit na Inmusic, Iggy Pop je car, makar znam 10 pjesama :D...

    Da li zna netko nešto konkretno o eventualnom koncertu Muse u Zg negdje u 10 mjesecu? Načuo sam nešto, a evo i neki link.... http://www.totalportal.hr/index.php?article_id=113553

    I Arcade Fire su u Beču na jesen, i ja planiram ić gore, oni su mi baš "lovely jobbly" kak bi rekao Del Trotter...

    A sljedeći vikend je Istra rock festival kraj Labina, i zanimljiva je postava..Laibach, Let3, Zabranjeno Pušenje, Majke i još neki... Nadam se da ću se skrpat pa i otić barem jednu večer...

    Onda vikend nakon toga je Viva la Pola :D..ali tamo sam pak sto posto siguran da ne idem...

    I Urban &4 u Malinskoj sredinom/krajem 8. mjeseca :) Me likes, a gost će bit opet Vava Simčić pa će opet bit malo Lauferovog repertoara tamo. Me likes Laufer :D

    A meet u Rijeci, me likes meet u Rijeci!!
    Death or glory!

  • lesteslestes Posts: 959
    Jos kad vam kazem da u 8.mjesecu najvjerojatnije idem na Cornella u Austriju i da cu ga jos i upoznati...:eek:

    :eek: pričaj :)


    ja najvjerojatnije na lastovo 19.-24.7. al to je teren.
  • asfoasfo Posts: 315
    Ja bih u Pulu na Disciplinu kičme, gledala sam ih u KSET-u prije nešto godina i bili su baš super, a na Igija i cijeli fest bih jako rado.

    Al niš od svega toga.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Rijeka wrote:

    Da li zna netko nešto konkretno o eventualnom koncertu Muse u Zg negdje u 10 mjesecu? Načuo sam nešto, a evo i neki link.... http://www.totalportal.hr/index.php?article_id=113553

    I Arcade Fire su u Beču na jesen, i ja planiram ić gore, oni su mi baš "lovely jobbly" kak bi rekao Del Trotter...

    I Urban &4 u Malinskoj sredinom/krajem 8. mjeseca Me likes, a gost će bit opet Vava Simčić pa će opet bit malo Lauferovog repertoara tamo. Me likes Laufer

    http://www.forum.hr/showthread.php?t=232974

    na gornjem linku imas nesto o Muse u ZG... ekipa iz Lupe koji su radili PJ u ZG se na HR forumu raspituju da li ljude zanima Muse... datum bi bio 09.10. ... navodno je sa agentom sve dogovoreno, samo se ceka potpisivanje ugovora... drugim rijecima, nista nije dogovoreno :D

    ja ih vidio 2003. i bila mi je predobra svirka... tada sam znao samo onu "Time is running out"...

    glede Arcade Fire, to bi htio vidjeti.. ma doci ce oni i do nas... pokusavaju ih dofurati vec neko vrijeme tako da sam optimist :)

    a za Urbana i Laufer se uvijek nađe benzina u autu :) potegli jednom do ljubljane i bila odlicna svirka... jel tak jurasica? :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ja bi na Arcade Fire :)
    Sa Muse nisam upoznata, al me zanima...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • asfoasfo Posts: 315
    Ma vid' mene blesavu, samo da se očitujem u vezi pobjednika našeg Kupa:

    Još bih samo rekla, kao što na telki komentiraju pobjednike (a slično i masovne ubojice): "drago mi je da je pobijedila, znala sam da ima potencijala"

    poglečte samo moj signature ;)
  • snihsnih Posts: 1,052
    Kaj je to Muse, nekaj za prigrist?!?:D:D

    Znam jednu pjesmu! Ovo-ono... Mislim znam za njih ovak po imenu - to su neki gay englezi ili ...

    Arcade Fire - to je već druga priča!:) Fini bend! Nije mi sjeo baš onak skroz, ali su tak na blizu 80%!:D Bilo bi ih lijepo vidjeti u živo!
  • lesteslestes Posts: 959
    planira ko krajem 8. mjeseca protegnut do vž na špancirfest? ne znam kolko je
    program dobar za ovu godinu... mislim da sam vidla majke, rundeka, overflow,
    beatles revival band... ja to niš ne slušam...
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    lestes wrote:
    planira ko krajem 8. mjeseca protegnut do vž na špancirfest? ne znam kolko je
    program dobar za ovu godinu... mislim da sam vidla majke, rundeka, overflow,
    beatles revival band... ja to niš ne slušam...

    Overflow mi je ok... Vidla sam da će bit i Hladno pivo dan ranije... Beatles revival band isto zvuči zanimljivo... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    lestes wrote:
    planira ko krajem 8. mjeseca protegnut do vž na špancirfest? ne znam kolko je
    program dobar za ovu godinu... mislim da sam vidla majke, rundeka, overflow,
    beatles revival band... ja to niš ne slušam...

    Ja sam danas dobio poziv da sudjelujem na Špancirfestu, ali neću pjevati :D
    Trebao bi sudjelovati na prodajnom sajmu sa mojim staklenim proizvodima, tako da upravo razmišljam da li da se upustim u tu avanturu. Navodno se velika lova vrti na tom sajmu ali ne znam da li vremenski mogu napraviti toliko robe za prodat. Bilo bi lijepo to vidjeti, čuo sam da je odličan sajam, fešta, koncerti, klopa itd.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Što nije lani Bob Dylan bio skoro pa siguran gost na špancirfestu? :D...

    A ti Beatles revival bend su ako se ja ne varam (nikad nisam baš obožavao beatlese :o) ista ekipica koja redovito ljude zabavlja pod imenom Belfast Food, a s njima je dernek uvijek zagarantiran...

    A ja odoh opet na Krk, ima koncert Jelene Rozge večeras :D...

    A nema više nikakvih pj nadmetanja, pa se tokom vikenda ne trebam grist kome dat svoj glas :)...

    Oj, Jelo Jeloooo, slatka karameeeelooooo :D

    Hev a najs vikend!
    Death or glory!

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hey, mogli bi jedan brzi, kratki fest sa cover pjesmama???
    Ima materijala :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    evo ljudi, da se pozdravim..
    nadam se da cu dolje u ova dva mjeseca uspjet u neki internet caffe uskocit pa postat nesto mozda..
    ako je tko u makaraskoj, neka se slobodno javi..

    "Ljeto hooo '85.
    More hooo
    I pičke s drugog svijeta
    Šteta
    Baš šteta
    Jer klinci nikad neće znati
    Što bi bilo da se vrati
    To ljeto
    I pišanje uz vjetar
    More hooo
    I tad sam bio sretan
    Ljeto hooo
    I pet bombona u sebe
    More hooo
    Davno prošlo vrijeme
    Šteta
    Baš šteta
    Tog ljeta
    Baš šteta
    "

    sto se tice covera: na sluzbenoj stranici ima puuuno covera koje ja nisam cuo... ali od ovih sto sam cuo stvarno ne znam za sta bih glasao.. hunger strike, crazy mary, crown, it's ok, gimme some truth.. necu dalje, izgubit cu se :D

    mah mah svima :) uzivajte
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Za covere bi možda da se napravi lista 15 -20 pjesama koliko ih ima i da svak posloži svoju top listu od 1 do 20 i da se po tome boduje (br.1-20 bodova, br.2-19 bodova....br.20-1 bod) i na kraju zbraja koliko je svaka pjesama dobila pojena.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    @ masni...što ideš 2 mjeseca u Makarsku...pa zaleti se koji dan u Dubrovnik, evo ti broj 091 769 3993
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Sretan put svima koji putuju ovaj vikend :)

    Malo gledam filmice na you tube, pa sam naisla na ovaj
    http://youtube.com/watch?v=mnmQOMh-jzk
    Alive iz Londona, na kraju se jedva vidi kako bacam majicu Mike-u, al se skuzi.
    negjde oko 5:10 ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Vidi se da je ljeto stiglo...vruće je, nitko me se ne piše.
    Vi odmarajte i uživajte koji možete, meni je radno ljeto, ja odmaram zimi jebiga :)

    Većeras u 21 sati po našem vremenu kreće prodaja Brad Klausen postera na njegovom situ...već mi se znoje dlanovi, samo da ne padne server kao sa kartama, valjda neće nama toliko budala :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Sretan put svima koji putuju ovaj vikend :)

    Malo gledam filmice na you tube, pa sam naisla na ovaj
    http://youtube.com/watch?v=mnmQOMh-jzk
    Alive iz Londona, na kraju se jedva vidi kako bacam majicu Mike-u, al se skuzi.
    negjde oko 5:10 ;)


    Da vidi se kako leti majica...smiješno :)
    Snimka je katastrofa kako ti se dalo čekat i slušat ovakav zvuk...to je pravi fan :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Vidi se da je ljeto stiglo...vruće je, nitko me se ne piše.
    Vi odmarajte i uživajte koji možete, meni je radno ljeto, ja odmaram zimi jebiga :)

    Većeras u 21 sati po našem vremenu kreće prodaja Brad Klausen postera na njegovom situ...već mi se znoje dlanovi, samo da ne padne server kao sa kartama, valjda neće nama toliko budala :D

    ma razbježali se ljudi... ja nešto tražim po netu di bi mogli ići na more.... mislim da ćemo na dugi otok - nismo tamo nikad bili... inače mi je južna dalmacija zakon odn. otoci mljet i vis i tu bi mogla ići stalno, ali ove godine smo u banani pa ne znamo kaj ćemo....
    čujemo se uglavnom...

    nego sid, totalni bed za vizu, da ima pas mater!!! brijem da nije dobro da si diplomirala, jel tak... odmah se boje da ćeš prebjeći... faking šit... drži se ti nama jer te u domovini sigurno čeka puno lipih stvari... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • CutkiCutki Posts: 235
    pozdrav,
    odo ja na Krk,
    Sid, broj imas, ak bus u blizini,
    javi :)
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • snihsnih Posts: 1,052
    asfo i snih se ovim putem neizmjerno zahvaljuju ekipi s foruma na prekrasnim majicama (bajdvej - idealnih veličina) s turneje 2007. - dizajnd baj gospar Niko. Ta gesta nam je predobra i oduševljeni smo kaj ste nas se sjetili i to pokazali na ovaj način. Puno nam to znači.
    Face ste i bok!:):):):):)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Fali nešto manje od 2 sata..osječam nervozu ko pred koncert :) ali imam neki bad feeling da će mi nešto zaštekat, kompjuter, internet veza, pay pal...uffff
    Bože pomozi...obećajem da ću se ostaviti ovoga poroka samo da mi većeras spustiš koji poster u my cart :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Fali nešto manje od 2 sata..osječam nervozu ko pred koncert :) ali imam neki bad feeling da će mi nešto zaštekat, kompjuter, internet veza, pay pal...uffff
    Bože pomozi...obećajem da ću se ostaviti ovoga poroka samo da mi većeras spustiš koji poster u my cart :)
    A Niko, Niko, uz tebe smo.
    Nego kad vec kupujes, mi mozes uzet Ottawu 05? :o:D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    A Niko, Niko, uz tebe smo.
    Nego kad vec kupujes, mi mozes uzet Ottawu 05? :o:D

    Super je to poster ali ga nažalost nema na prodaji :(

    Shit...site već ne radi...bad feeling is coming again :(:(
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Kako to? Neki dan sam gledala, tamo je bio poster...
    ma nema veze, salim se, znam da ces pokupovat pola toga i da si vec lud.
    koji je ono web site?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Kako to? Neki dan sam gledala, tamo je bio poster...
    ma nema veze, salim se, znam da ces pokupovat pola toga i da si vec lud.
    koji je ono web site?


    Ma nema ti na tom site-u ottawe 05, 36 puta sam sve prevrtio i okrenuo prostudirao??
    Ottawa je crni poster sa crveno narančastim slovima i ispod neke bijele skice, crteži.
    U svakom slučaju ne radi, ovo će završiti kao i London ticket...porco juda :(
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Agonija se nastavlja, treći dio u ponedeljak :( jebote ako nakon svih ovih peglanja ne uspijem barem jedan kupiti....shit.

    Server nije izdržao, nije mi jasno kako to nisu predvidjeli, pa zar toliko ima luđaka :):)

    Idem van, popit koju pivu i zapalit koji stik da se opustim!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.