Pearl Jam in Zagreb!

1276277279281282860

Comments

  • killroykillroy Posts: 739
    Fala bogu, ima klima na poslu. Inace ne znam kak bi.
    Ono najgore je kad se ujutro probudis, a vec je 30 stupnjeva, nebo bez i jednog oblacka i znas sta te ceka :)
    Al to je pravo ljeto...pa neka przi!
  • asfoasfo Posts: 315
    Ma znam kak je u Bakru, mislim prolazila sam kroz Bakar više od nekoliko puta; je, krasno je :D za kupati se :P

    Doma imamo klimu, hvala Bogu kaj smo bili tak rastrošni kada smo opremali stan.

    Na poslu imamo samostojeću klimu koja niti zrak ne okrene, a kamoli da rashladi. Izgledam k'o špric kantica!
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Huraaa, vijest koja mi je malčice skratila dan..

    Inter Zaprešić-Rijeka 0:1 :)

    Još 2 ure i pičim doma, broda nam još nema na vidiku. I nek ne dolazi do 12....

    Al ste se raspisali :D
    Death or glory!

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    hej ljudi, pustoš ovdje, evo da se i ja malo javim.

    odmah da se izjasnim, na poslu imam klimu :D

    al zato je doma nemam, a živim na zadnjem katu, ou jea!
    jedini izlaz nam je ona špricaljka za cvijeće, svako malo se malo poškropimo :D

    imam dosta posla, pa se stvarno ne stignem javiti, ali čitam vas i sve vaše vapaje za pisanjem :)

    ovaj vikend pičim iz zagreba, na neku rijeku, neku planinu, sve je bolje od ovog asfalta.

    pozdrav!
  • snihsnih Posts: 1,052
    Baš smo se danas raspisali, nakon 3 dana skočili na drugu stranicu!:P

    Ja klimu na poslu nemam, tj. imam ali ne u prostoriji u kojoj radim!:D
    Dobra je stvar u tome kaj radim u podrumskom dijelu gdje je i bez klime temperatura dosta pristojna, tako da se ne bunim!

    Baš me zanima ko bu postao za jedno tjedan dana? Samo Niko (s kojim suosjećam zbog radnog ljeta - radeći:)), Rijeka (spremaj ugljen trebat će nam:)) i naših malenkosti (idemo na godišnji tek za 4 tjedna - :D!

    I tak...

    Iva i pajo - sretan put i mirno more!

    i svim ostalima koji kreću put odmora!:)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    o, pa i ja sam tu do 10.8. :)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Spremam ja marljivo...

    Ihi, vapim za klimom... Brod nam kasni sat i pol, što meni savršeno odgovara..

    I postat ću ja još poduže ovdje kako stvari stoje

    20 min do smjene..

    Au revoir i laku noć

    EDIT...

    I svima koji putuju sretan put i dobru zabavu..

    I upravo je na vidiku pilotiranje talijanskog prasca s još cca 35 000 t ugljena... :D
    Death or glory!

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ja čekam još 10 min do nove prodaje postera sa 10c good section.
    Večeras će biti ludo ovaj poster je još bolji od predhodnog.
    Ako se onaj prodao u 3 minute ovaj bi trebao srušit server....što se nadam da neće :)
    Dršte mi fige :D


    Idem udarat F5 :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Idem udarat F5 :D

    To me sad podsjetilo na onu foru...

    "Feeling hot?
    > Press F5!" :D:D:D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ovaj put sam popušio poster, shit!!!
    5 minuta prije ponoća sam počeo udarati F5 i nisam uspio.
    Mislim da je nakon 4 sekunde sve bilo gotovo. Nije mi jasno kako je moglo tako brzo završiti, kako se moglo proći sva tri step-a kad kupuješ nešto u good section u 4 sekunde???
    WTF :MAD:

    http://www.expressobeans.com/public/detail.php/46282
    sad mogu samo plakat :(

    E jebiga valjda će biti sreće sljedeći put........
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Sretan put svima koji bježe van Zagreba, uživajte... :)

    Viktore, mislim da ćeš sljedeća dva mjeseca sanjat ugljen... :D

    Niko, držim fige da ubereš još jedan u nizu postera, javi nam kako je prošlo... :)



    Nego, jel gleda tko od vas Uvod u anatomiju? :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Ne da mi se editirat...

    Šteta zbog postera, al gledaj na to s ove strane... Nije Klausen... I ostat će ti pare... :D:D:D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • SycoraxSycorax Posts: 3
    Ok, ARC je sviran 9 puta ali žašto su ga skinuli sa bootlega???
    Nema ga ni na jednom???
    Dobio sam Arcansas Little Rock Boot i nema ga a to sam i čitao negdje na forumu.
    Šteta, baš sam se nadao poslušati live verziju te pjesme.

    The track was recorded as a vocal tribute to the nine people who died at the Roskilde Festival in June 2000. "Arc" was performed by Vedder at 9 shows, one show for each of the victims, during the third leg of the band's 2003 tour. As an act of respect it was not included on any of the official bootlegs.

    (s wikipedije) :)
    Anger is an energy...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Sycorax wrote:
    The track was recorded as a vocal tribute to the nine people who died at the Roskilde Festival in June 2000. "Arc" was performed by Vedder at 9 shows, one show for each of the victims, during the third leg of the band's 2003 tour. As an act of respect it was not included on any of the official bootlegs.

    (s wikipedije) :)

    Thanks, ali sve jedno mi je krivo. Znam i razumijem razlog ali....
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Nema nikog... :(
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • killroykillroy Posts: 739
    Evo, izraelci su snimili kratki film u minhenu.
    Vide se Niko i Sid :)
    http://mooma.keshet-tv.com/Article.asp?GroupID=1912&ItemID=79876&ArtistID=36
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    killroy wrote:
    Evo, izraelci su snimili kratki film u minhenu.
    Vide se Niko i Sid :)
    http://mooma.keshet-tv.com/Article.asp?GroupID=1912&ItemID=79876&ArtistID=36


    Sječa, se da su me zaustavili radi majice :)
    Samo meni film ne radi, pošao sam direktno na njihovu stranicu i ništa???

    Radi li vama snimka??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hey Sid, na eBay-u ti ima Ottawa Klausen poster, cijena je 70 dolara.
    Nije to velika cijena za taj poster, ja se štedim za druge prilike pa ti ga prepuštam ti si ipak bila na tom koncertu :D:D

    btw, di si??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • killroykillroy Posts: 739
    Sječa, se da su me zaustavili radi majice :)
    Samo meni film ne radi, pošao sam direktno na njihovu stranicu i ništa???

    Radi li vama snimka??

    Probaj u internet exploreru. Meni u Firefoxu isto nije radilo.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    hola, evo vratih se s vikenda na kojem se vidjelo (a ponegdje i okupalo) rijeke mrežnicu, ličku jesenicu, koranu i slunjčicu.
    sinoć sam spavala pokrivena dekom, u zagrebu sam već i zaboravila kako to izgleda :D
  • killroykillroy Posts: 739
    elcielo wrote:
    hola, evo vratih se s vikenda na kojem se vidjelo (a ponegdje i okupalo) rijeke mrežnicu, ličku jesenicu, koranu i slunjčicu.
    sinoć sam spavala pokrivena dekom, u zagrebu sam već i zaboravila kako to izgleda :D

    Jesi bila mozda u kampu Slapic na mreznici?
    Bio sam tamo prije mozda mjesec dana. Super je...isto je bilo kupanja na mreznici, a rijeka je bila skroz topla..mozda nekih 23 stupnja.
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    killroy wrote:
    Evo, izraelci su snimili kratki film u minhenu.
    Vide se Niko i Sid :)
    http://mooma.keshet-tv.com/Article.asp?GroupID=1912&ItemID=79876&ArtistID=36

    Fora filmić... :) Sviđa mi se to što počinje sa Sad... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    killroy wrote:
    Jesi bila mozda u kampu Slapic na mreznici?
    Bio sam tamo prije mozda mjesec dana. Super je...isto je bilo kupanja na mreznici, a rijeka je bila skroz topla..mozda nekih 23 stupnja.

    nisam, bila sam na mrežnici kod generalskog stola, a spavala sam u slunju, zimmer frei :)
    voda u mrežnici je fenomenalna, baš za osvježenje.
    s ovakvim temperaturama mora, rijeke definitivno više privlače.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Hola i od mene, vikend je cijeli radni, danas nabijamo nedjeljne prekovremene :D. Nadam se da će ekipa do sutra iskrcat sav ugljen s broda, a mi sve uzorkovat tako da od utorka radimo svaki drugi dan.

    Ovo mi je definitivno najcrnje poglavlje života :D, ni nakon 2 tuširanja ugljen ne ide s kože. Čak sam i nadimak novi dobio - Uglješa :D...

    I ja sam ozbiljno planirao skočit jedan dan na neku rijeku osvježit se, a možda i jezero (najprimamljivije i najbliže mi je tu Bajer u Fužinama pa ćemo vidjet) More je katastrofalno toplo.
    Death or glory!

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    killroy wrote:
    Probaj u internet exploreru. Meni u Firefoxu isto nije radilo.


    Ok, sad radi i ako malo prekida snimku.
    Pitanje nije bilo koja mi je najbolja pjesma nego što bi volio ćuti...LEAVIN HERE, to je tako dobra stvar u živo ali ne vjerujem da će je ikad u evropi svirati :(:(

    Sad mi se vratio malo doživljaj cijele turneje...uff kako je dobro bilo, ja bi još :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Rijeka wrote:
    Hola i od mene, vikend je cijeli radni, danas nabijamo nedjeljne prekovremene :D. Nadam se da će ekipa do sutra iskrcat sav ugljen s broda, a mi sve uzorkovat tako da od utorka radimo svaki drugi dan.

    Ovo mi je definitivno najcrnje poglavlje života :D, ni nakon 2 tuširanja ugljen ne ide s kože. Čak sam i nadimak novi dobio - Uglješa :D...

    I ja sam ozbiljno planirao skočit jedan dan na neku rijeku osvježit se, a možda i jezero (najprimamljivije i najbliže mi je tu Bajer u Fužinama pa ćemo vidjet) More je katastrofalno toplo.


    Hey, pa nije mi jasno pa zar iskrcavanje rasutog tereta ne postoje kontejneri dizalice i ostala pomagala. Pa nije valjda da lopatama iskcavate ugljen???

    Nadam se da ti je dobra dnevnica :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Hey, pa nije mi jasno pa zar iskrcavanje rasutog tereta ne postoje kontejneri dizalice i ostala pomagala. Pa nije valjda da lopatama iskcavate ugljen???

    Nadam se da ti je dobra dnevnica :)

    Ehehe, sve se to radi automatikom, mi samo od tog lopatama uzimamo uzorke s pokretne trake - svakih pol ure uzorak. I onda to drobimo i analiziramo i šaljemo dalje... Nije teško za radit, jedino sunce i prljavština itd. I to što radimo 12/12. Ali da pokucam, dnevnica je dobra, firma je strana i pouzdana, ekipa na šljaci je ok. Sve u svemu probat ću se uvalit za stalno :D...

    I ja bi volio čut Leavin Here :)
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Hej ljudi, samo da se odjavimo. Sutra ujutro palimo za Korčulu i sljedeća 2 tjedna smo so offline :)
    Svima veliki pozdrav!
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Uživajte :)
    Death or glory!

Sign In or Register to comment.