Pearl Jam in Zagreb!

1274275277279280860

Comments

  • killroykillroy Posts: 739
    Agonija se nastavlja, treći dio u ponedeljak :( jebote ako nakon svih ovih peglanja ne uspijem barem jedan kupiti....shit...

    Eh...blago tebi...:)
    Ovo me podsjetilo na agoniju dobivanja karata prosle godine za talijanske koncerte i POGOTOVO ove godine za London i Katowice. Ali vrolo rado bih opet prosao kroz takvu mentalnu torturu za recimo....mmmm....PJ in Roma u 9. mj. :D:D
  • asfoasfo Posts: 315
    E Niko, reci mi kaj ti radiš sa svim tim posterima? Svi su uramljeni i vise po kući?
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    asfo wrote:
    E Niko, reci mi kaj ti radiš sa svim tim posterima? Svi su uramljeni i vise po kući?

    Još ne, samo jedan sam uokvirio do sada :( 300kn okvir, tako da sam odlučio sam raditi okvire s obzirom da ih trenutno imam 30 (bez duplikata) plus 7 narućenih a ako budem imao sreće sa BK prodajom bit će tu još materijala.
    A kad budu gotovi okviri onda ću ih raspodijeliti; malo u radionu, malo doma a neki će ostati u ladici for trade.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lesteslestes Posts: 959
    ljeto, nikog nema...

    niko, sretno sutra s posterima :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    lestes wrote:
    ljeto, nikog nema...

    niko, sretno sutra s posterima :)
    da... ja sam ovdje tu i tamo.
    bila sam na moru ovih dana malo i tako...
    ako netko slucajno prolazi oko mojih krajeva, javite mi se obavezno :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    ja se vratih u Ri...Ujutro razgovor za posao, ako Bog da bit će nešto i od toga...Radi ljeti za trošit na jesen :D...

    A natjecanje covera, o da, o da, o daaa :D
    Death or glory!

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Rijeka wrote:
    ja se vratih u Ri...Ujutro razgovor za posao, ako Bog da bit će nešto i od toga...Radi ljeti za trošit na jesen :D...

    A natjecanje covera, o da, o da, o daaa :D
    di ides radit? Ajde, nek ti to upali. ja moram isto nesto naci :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    di ides radit? Ajde, nek ti to upali. ja moram isto nesto naci :o


    Hvala :)
    nadam se ovdje http://www.hr.sgs.com/ , radno mjesto bi bilo luka Rijeka i terminal za ugljen i rasute terete u Bakru...

    Let it be
    Death or glory!

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Rijeka wrote:
    Hvala :)
    nadam se ovdje http://www.hr.sgs.com/ , radno mjesto bi bilo luka Rijeka i terminal za ugljen i rasute terete u Bakru...

    Let it be
    Drzimo fige ;)
    NAdam se da ce biti. grozno je bit bez posla, mislim, mi koji nismo vise na faksu...ja ne znam sto cu sad, moram nesto traziti...uf uf
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    a valjda će bit šta, možda bi čak i za duže ostao s obzirom da je to prilično blizu mojoj struci (LOL, mojoj struci :D:D), al sve će ovisit o faxu. Nadam se da ću sad bar 2 mjeseca odgulit tamo...

    A mogli bi mi i na neku kafu ovih dana...


    I opet sam imao san PJ in Arena, Pula :D

    I još jedan edit, skinuo sam povratnički koncert smashing pumpkinsa iz Pariza, super koncert...30-ak pjesama, ok kvalitete. Vrlo su dobri..A sad je vrijeme da i njihov novi album preslušam!
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    I&M: Hej, evo da se javimo i mi iz lijepljive metropole u kojoj ne puše niti najmanji dašak vjetra...
    Upravo se vratili sa badmintona ispred zgrade (dobra strana ljeta - kasno pada mrak pa u 21:15h možeš igrat badminton), brojimo sitno do godišnjeg...

    Držimo fige za sva moguća zaposlenja, razgovore za posao i sl. :D Držite se!

    A Niki želimo ugodan shopping sutra! :D (ako se budeš zaletavao na okolne otoke javi se, mi ćemo biti na Korčuli:))

    Pozdrav svima!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Di ste, di ste, di ste!!!
    Slušali se Gorge??
    Komentari na te koncerte??

    Fora mi je kako zajebavaju Tom Petty-a :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Di ste, di ste, di ste!!!
    Slušali se Gorge??
    Komentari na te koncerte??

    Fora mi je kako zajebavaju Tom Petty-a :)

    Hellooooo Tooom :D...

    Gorge se sluša, maksimalno...

    I, dobio sam šljaku, sad sam na stand by-u i čekam poziv kad da se nacrtam u Bakru...Radit će se puno, ali u radu (hladu) je spas :D
    Death or glory!

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Rijeka wrote:
    Hellooooo Tooom :D...

    Gorge se sluša, maksimalno...

    I, dobio sam šljaku, sad sam na stand by-u i čekam poziv kad da se nacrtam u Bakru...Radit će se puno, ali u radu (hladu) je spas
    bravo bravo :)

    I ja sam slusala gorge 1, ali nemam jos diskove :o
    Nadam se da cu to uspjet kupit ovo ljeto...turneja je maksimalno ozmikala moj novcanik, a pare od avio karte za USA jos nisam dobila natrag :mad:
    Tako se to posluje kod nas u HR, cro airlines: Da, nazvat cu vas kad skupim novce jer mi svi placaju karticom.
    Molim??? :mad:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    Di ste, di ste, di ste!!!
    Slušali se Gorge??
    Komentari na te koncerte??

    Fora mi je kako zajebavaju Tom Petty-a :)

    nope, nema se još :(
  • RijekaRijeka Posts: 801
    ...bio na moru, ravno sat i pol... *ebeš ljeto kad je toplije u moru nego vani...Užas...

    Bog nam je podario klima uređaj, nekako mi nije više do kupanja po ovim temperaturama, i u moru sam se počeo znojit :D:D... A da ne spominjem priceless kavu na korzu, vrućina gradskog asfalta
    Kad će jesen? :)

    O muse u Zg su svi naglo zašutjeli, pa čak i na forum.hr...Možda i dođu

    A dočepao sam se i ove knjige -> http://www.dopmagazin.com/file.asp?area=8&pd=20060903_145009&print=print pa se malo kulturno uzdižem, a i obožavao sam Metallicu ranije... Ok se čini knjižica..
    Death or glory!

  • potato girlpotato girl Posts: 474
    U Zagrebu je užas živi, možeš si zamislit vožnju tramvajem i busom na +40°C, a nigdje ni daška vjetra... Dijagnoza nakon dva sata uživanja u blagodatima gradskog prijevoza: popizditis vulgaris...

    Nabavila sam Gorge u petak, još ga nisam u cijelosti poslušala, ali budem uskoro pa cu onda valjda napisat dojmove...

    Viktore, čestitke na poslu! Što se tiče Muse, nadam se da ipak na kraju bude nešto od toga...

    Niko, jesi uspio nabavit koji poster?
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Na forum.hr-u kažu da Muse sigurno dolazi u Zagreb, službena najava ide kroz koji dan!!! :D:D:D

    Kad sam se već malo maknula od PJ-a, da vas pitam...

    Što slušate kad ne slušate Pearl Jam? Nešto ranije smo imali postotke, a sad možemo nabacivat imena bendova i tak...

    Imate kakve preporuke? Što nabaviti kod svog lokalnog glazbenog dilera? :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Što slusam kad ne svira PJ...a ima tu puno toga, zavisi kako sam raspoložen: od Gibonnia pa do Metallica dug je put, a bude tu i jazz-a, talijanske muzike kao Tiromancino pa onda malo Cafe' de Mar ili Morcheeba ako se želim opustiti ili stari rock kao Creedence ili Eagles, pa onda može malo i Bob Marley a da ne zaboravimo Pink Floyd-e, a da budem iskren bude malo i Madonne kao i Robbie Williams ili Jamiroquai...mislim da je to dosta :D:D
    E da, još Ben Harper i AC/DC
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Danas sam sa ocem probao napraviti prvi okvir i rezultat je: jako loše :(
    Nažalost nema meštra bez pravog alata.
    Morat ću žicati neki deal sa frendom okvirašem, ja njemu neka staklena vrata a on meni okvire :)

    Klausen se još ne javlja, mislim da još nisu riješili problem sa serverom, ali zato dragi nam je Santos objavio prodaju sutra u ponoća novog 10c postera u goods section...veselo:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    1. bravo Viktor za job... ajmo Rijeka! :)

    2. Sid, jebemu miša američkoga.... :/

    3. vruce je, ali u petak na more... Pelješac pa ako netko navrati... :)

    4. fino za Muse, mi cemo ici.... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Što slušam kad ne slušam PJ? hmm, dalo bi se tu nabrajat ali ukratko...

    Clash mi ga dođe kao lektira, čili peperse (bez zadnja 2 albuma, najviše one old skul albume), my morning jacket su mi zakon, onda arcade fire zadnjih pol godine, pa i Interpol mi je super, onda dobre stare muzičare tipa metallica, iron maiden, ramones, guns 'n roses..I incubus su mi ušli u uho nekako, makar su mi bili skroz odbojni u početku, smashing pumpkinse volim mnogo, već spomenuti Ben Harper se često nađe u winampu (bože mi prosti na ilegalnog muzici :D)..

    Ali daleko najviše u zadnjih godinu, godinu i pol slušam solo albume John Frusciante-a (gitarist RHCP) i sve što mogu reći je da mu skidam kapu na albumima, da ne kažem da skidam hlače :D. Totalna glazbena suprotnost onome što rade RHCP, jednostavno uživam u njegovim uradcima...Apsolutna preporuka za njegove albume (možem vam i ja spržim :D)..

    Od domaćih najviše slušam dobar stari ri rock, dakle -> let3, laufer, paraf, rad, fit, pa ponešto i novovalne muzike, onda quasarr mi je ok u zadnje vrijeme, hladno pivo je uvijek tu pri ruci... I ima još hrpa toga, pa čak i što bi moji doma rekli da ponekad poslušam i "normalnu muziku"...

    Ali ne prođe mi dan bez...
    ...
    ..Josipa Katalenića i Sandre Dabo, ja ih obožavam!!

    A rekao sam ukratko na početku :D
    I ovo je samo jedan mali djelić svega
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Ah, non-PJ glazba...lagano samo zaboravio da to uopce postoji.
    Lijenost/starost ili pitaj boga sto, ali nekako ne uspijevam pratit novu glazbu. Prije sam slusao sve zivo sto se moze lako uocit pogledom na cd kolekciju...ali kao da je zastala oko cca 2001.-2002. god. :)

    Ajde, ovi MMJ su mi super, tj. njihov live album, natjerah se malo poslusat Arcade Fire i mogu reci da su jako dobri. Ali od ostalog prakticki samo vrebam nove uratke bendova koji su mi odmah uz PJ tipa Radiohead ili Flaming Lips.

    Zakon su mi Strokesi i White Stripesi, obozavam RATM i ADF, prije slusah i hrpu hip-hopa, a bogami i elektronike tipa Chemical Brothers ili Underworld te lagane AIR, Massive Attack ili Morcheebu. Od "starije" se glazbe uvijek nadje mjesta za U2 iz trabant faze, R.E.M., Joy Division/New Order, Pixies, Primal Scream, Foo Fighterse...
    Ali posto mi supruga kupila 30GB iPod u Londonu, lagano ga krcam glazbom i bacam se na intenzivnije slusanje...naravno 80% je PJ :D:D

    Eto, malo vas udavih...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    helo helo!

    svi negdje putujete, a meni godišnji tek polovicom 8.
    ali neka, planira se makarska rivijera i okolica, pa poslije tog malo hiking/camping/fishing, i to ni više ni manje nego po sloveniji (bok ranko!) :)

    što se druge glazbe tiče... slušam jako puno ne-PJ muzike.
    moram odmah citirati Rijeku, john frusciante je apsloutno genijalan. preporučam.

    trenutno puno slušam novi album kings of leon, kao i novi od manic street preachers. i nešto što sam otkrila tek sad, a tako bi mi pasao u jeku grungea i puberteta - album buffalo toma 'let me come over' (album iz '91.).

    jako volim rani R.E.M., zatim jeff buckleyja, elliott smitha, cat power, radiohead...

    i na kraju, kao što sam rekla na PJ roštilju, svima toplo preporučam da u 11. mjesecu dođu u KSET na koncert grupe the national.
    možda je prerano već sad planirati, ali nije naodmet nabaviti albume (najbolje početi od prošlog 'alligator' i najnovijeg 'boxer') i početi se s njima upoznavati. zahtjevni su, ne u smislu kompliciranosti, nego na prvo slušanje zvuče dosadno, treba im dati ne drugu, nego petu šansu. ali, kad se zavuku pod kožu, teško ih se riješiti. lyricsi su zakon.

    meni su drugi najdraži bend, i uživo su zbilja nevjerojatni.
    kome treba, spržim cijelu diskografiju :)
    ovdje je njihova stranica, možete malo pogledati koji video, poslušat koju pjesmu, i naravno, na linku 'shows' se uvjeriti da zbilja dolaze u zagreb :D

    http://www.americanmary.com
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ja još slušam, u zadnje vrijeme intenzivnije ngo inače, led zep i the who... naravno, nađe se tu i urban, TBF, edo majka i sl.... a inače REM, peppersi, STP, skunk anansie, FNM i sl volim... puuusaaaa
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    1. bravo Viktor za job... ajmo Rijeka! :)

    2. Sid, jebemu miša američkoga....

    3. vruce je, ali u petak na more... Pelješac pa ako netko navrati...
    4. fino za Muse, mi cemo ici....


    a netko nam se otrijeznio?!?!?! :)
    da ste ga vidjeli u subotu?!?! :) dobro da je Iva prava i da se znalački pobrinula za svog muškarca... :) čas ga vidiš, čas ga ne vidiš.... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    helo helo!

    Meni su drugi najdraži bend, i uživo su zbilja nevjerojatni.
    kome treba, spržim cijelu diskografiju :)
    ovdje je njihova stranica, možete malo pogledati koji video, poslušat koju pjesmu, i naravno, na linku 'shows' se uvjeriti da zbilja dolaze u zagreb :D

    http://www.americanmary.com

    znaš kaj, ja sam to probala slušati... dala sam šansu dvjema pjesmama i mislim da neću imati snage za drugo slušanje.... preteško mi je i ne osjećam neku kemiju.... :) sori... nadam se da nisam povrijedila tvoje osjećaje... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • killroykillroy Posts: 739
    hehe...obicno ako slusam nesto drugo onda to ide u pozadini....samo se PJ slusa tako da si stavim slusalice i koncentriram se na mjuzu...

    ali od ostalih...
    djed Neil Young i Ramonesi - ako mi je PJ zena, ovi su mi dida i braca.
    Tool, A Perfect Circle, Mars Volta, Mad Season, Three Fish cesto ali ovisno o raspolozenju.
    U zadnje vrijeme Supersuckers i odlicna Tori Amos.
    A tu su jos i Dead Moon, The Police, Fugazi, Jeff Buckley, RHCP, U2, Crowded House...
  • lesteslestes Posts: 959
    nekak mi se zadnjih mjesec dana jako malo sluša non-pj glazba. al volim si
    pustit led zeppelin, mad season, radiohead, mother love bone, soundgarden, aic
    (iako ih baš ne slušam nakon kaj su se ponovno okupili, nije isto bez laynea),
    tool, apc, atdi, jurasica me podsjetila na faith no more :), mogla bi si to pustit,
    urban je ok, frusciante, lanegan, massive attack... dosta nabrajanja :)
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Baš mi je drago što ste se raspisali... :)

    Od druge muzike volim Lifehouse, oni su mi jaaaaako dragi i tu su mi negdje u rangu PJ-a. Nedavno su izdali novi album pa sad jedva čekam da to nabavim, imam hrpu njihovih stvari pa ak nekom treba... :D Osim njih, trenutno dosta slušam i Snow Patrol, isto odličan bend, toplo preporučam... :) Ta dva benda bih stvarno voljela vidjeti uživo...

    Onda su tu još Foo Fighters, Goo Goo Dolls, Thermals, Strokes, Coldplay, a od stare garde Clash, Ramones, Who i tak... Ima još puno stvari koje volim slušat, ali ovo mi sad prvo pada na pamet...

    Frend mi isto jako hvali The National, tak da se možda i zaletim na koncert... Mene kao teško nagovorit da idem u KSET... :D

    Na Muse se ide i tak... :) Bit će dobrih koncerata na jesen...
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
Sign In or Register to comment.