Pearl Jam in Zagreb!

1222223225227228860

Comments

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    siljo wrote:
    hej...

    jel netko ima detalje oko druzenja vecer prije u londonu? ono, gdje, kada, kako i to sve...

    iva&pajo - niste li se vi prijavljivali negdje za taj party? ili rezervirali neke majice, bedzeve?

    mislim, idemo, ne? :)
    To je tu ;)

    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=231946
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    hej...

    jel netko ima detalje oko druzenja vecer prije u londonu? ono, gdje, kada, kako i to sve...

    iva&pajo - niste li se vi prijavljivali negdje za taj party? ili rezervirali neke majice, bedzeve?

    mislim, idemo, ne? :)
    Nismo nigdje, samo smo se stavili na onaj London Crew Blog. Mislim da su briti pokusavali organizirat majice i bedzeve, ali da nist od toga ili sam mozda u krivu

    Inace sav info o partyu je ovdje i ofkors da idemo.
    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=231946

    edit: Iva: mislim da se to s majicama i badgevima na kraju nije realiziralo nego je taj frajer dostavio pripremu za tisak majica i izradu badgeva nekoj tvrtki kod koje možeš naručiti on-line majicu pa ti oni dostave... ali nije ništa bilo organizirano kao kod nas, pa nemaju oni niku... :D
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    pajo wrote:
    Evo, mi bi rekli da fali ovako:

    Killroy ili u2fan - 1 muška L (killroy sad očito ima jednu L od u2fana jer njegova M nije bila napravljena, ali to nije loše jer mu i tako bolje stoji L :) pa zapravo samo treba napraviti još jednu mušku L)

    given to grunge (koji se uopće ne javlja) - 1 muška S

    Sid - 1 ženska M
    Potato girl - 1 ženska M

    Dakle to su 4 extra majice koje bi teoretski teta Jadranka trebala napraviti zabadava jer je napravila krive majice. Teta je očito draga pa joj to ne bi trebao biti problem, ipak je na nama zaradila 2700kn pa bi mogla žrtvovati još 4 majice. Ali ako joj bude baš veeeelik problem, Sid je već rekla da može stati u S, a Iva brije da bi i potato girl mogla bez beda stati u S, ali o tome se ona sama mora očitovati, jel'... :)
    Razlika između ženske S i M je ta da je M nešto manje od 1cm šira i dulja.

    Idealno bi bilo kad bi teta ponovno otisnula te 4...

    može meni onda S da ne gnjavimo previše tetu Jadranku... uostalom, to je dobra motivacija za izgubit kilu-dvije... ili pet :D

    pozdrav do sutra :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    evo ako još netko želi uplatiti majice na žiro račun ako ne dolazi na meeting u petak

    RBA
    Niko Čučković
    2484008-3212609171

    majice su po 90 kn

    Hvala :)
    Evo, ja sam jucer uplatila. :) Hvala.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Evo, ja sam jucer uplatila. :) Hvala.

    hvala, hvala!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • killroykillroy Posts: 739
    Stigla karta od Barteka. Covjek se potrudio, fora izgleda.
    Vidimo se sutra...errr....danas :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    killroy wrote:
    Stigla karta od Barteka. Covjek se potrudio, fora izgleda.
    Vidimo se sutra...errr....danas :)
    Zakon, zakon, evo sad bas citam mail :) Woohoo! :)
    Odi na msn na kratko ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    E da...evo sad smo bas Sid i ja malo diskutirali...
    Bilo bi mozda fora da Barteku poklonimo jednu nasu majicu...po mogucnosti ne zensku small :D....
  • pajopajo Posts: 3,292
    killroy wrote:
    E da...evo sad smo bas Sid i ja malo diskutirali...
    Bilo bi mozda fora da Barteku poklonimo jednu nasu majicu...po mogucnosti ne zensku small :D....
    Kaj jednu, damo mu 2 ženske small! :D:D:D

    Niko, čekaš da se teta Jadranka probudi ili ćeš odmah u ranu zoru napasti... :D
  • RijekaRijeka Posts: 801
    e, jel mi može netko na pm ili javno ostavit svoj broj mobitela (u slučaju da se izgubim :D), ja sam svoj već negdje napisao, al ću ga ponovit - 091/ 760-6261, Viktor

    Ja ću bit tamo oko tog Melina u potrazi negdje oko 17:40
    Death or glory!

  • siljosiljo Posts: 2,203
    Rijeka wrote:
    e, jel mi može netko na pm ili javno ostavit svoj broj mobitela (u slučaju da se izgubim :D), ja sam svoj već negdje napisao, al ću ga ponovit - 091/ 760-6261, Viktor

    Ja ću bit tamo oko tog Melina u potrazi negdje oko 17:40

    iva i ja cemo isto tako negdje doci... ja moram iza 18:30 na posao tak da necu biti dugo... htio bi vas sto vise uloviti, ali kako kome paše...

    anyway, moj broj je 095...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    killroy wrote:
    E da...evo sad smo bas Sid i ja malo diskutirali...
    Bilo bi mozda fora da Barteku poklonimo jednu nasu majicu...po mogucnosti ne zensku small :D....

    mi smo za.... mislim da je on za M velicinu... ne znam da li je i Tomek na turneji i da li ima prste u svemu tome (njegov brat blizanac) pa ako napravimo 2 M viška :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    siljo wrote:
    iva i ja cemo isto tako negdje doci... ja moram iza 18:30 na posao tak da necu biti dugo... htio bi vas sto vise uloviti, ali kako kome paše...

    anyway, moj broj je 095 9046417

    ok, hvala. Nadam se da neću trebat zvat danas :D...
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Niko je dao sve od sebe, molio, kumio, ali nazalost nista od dodatnih majica. Nema gdje. Jadranke, a izgleda da nitko drugi ne moze tiskat majice...

    Tako da cemo morat zbit redove i zadovoljit se ovim sto imamo:
    - cure ostaju na S majicama
    - Niko je velikodusno ponudio svoju musku S za given to grunge-a
    - killroyu ostaje ona L
    - U2fana molimo da se strpi pa ce se sljedeci tjedan naruciti jos jedna L
    - nazalost nista od majice za Barteka...
    - one 2 S zenske koje su ostale mozemo pokupit ako netko hoce
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Niko je dao sve od sebe, molio, kumio, ali nazalost nista od dodatnih majica. Nema gdje. Jadranke, a izgleda da nitko drugi ne moze tiskat majice...

    Tako da cemo morat zbit redove i zadovoljit se ovim sto imamo:
    - cure ostaju na S majicama
    - Niko je velikodusno ponudio svoju musku S za given to grunge-a
    - killroyu ostaje ona L
    - U2fana molimo da se strpi pa ce se sljedeci tjedan naruciti jos jedna L
    - nazalost nista od majice za Barteka...
    - one 2 S zenske koje su ostale mozemo pokupit ako netko hoce

    a neki drugi print studio? ja cu mozda biti u gradu kasnije... zapravo iva ce biti sigurno... a mozemo i navecer prije druzenja pogledati... ima onaj u Ilici od frankopanske prema trgu s lijeve strane...

    majice vjerojatno nece biti identicne, ali wtf, ne?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    a neki drugi print studio? ja cu mozda biti u gradu kasnije... zapravo iva ce biti sigurno... a mozemo i navecer prije druzenja pogledati... ima onaj u Ilici od frankopanske prema trgu s lijeve strane...

    majice vjerojatno nece biti identicne, ali wtf, ne?
    Iva: Dobra ideja, ali onda te majice treba platiti, a teta Jadranka bi nam ih trebala/mogla napraviti i za džabe budući da je malčice zeznula. Eventualno ako je nekome užasno hitno da za koncert ima majicu, ali zasad svi imaju bar po jednu majicu.
    u2fan, je li tebi jako hitno da prije utorka imaš tu drugu majicu? zaboravih na koji koncert ideš, sorry... :o
  • killroykillroy Posts: 739
    pajo wrote:
    Iva: Dobra ideja, ali onda te majice treba platiti, a teta Jadranka bi nam ih trebala/mogla napraviti i za džabe budući da je malčice zeznula. Eventualno ako je nekome užasno hitno da za koncert ima majicu, ali zasad svi imaju bar po jednu majicu.
    u2fan, je li tebi jako hitno da prije utorka imaš tu drugu majicu? zaboravih na koji koncert ideš, sorry... :o

    Jedino ako bi radili za Barteka onda bi ta bila ionako dodatna pa bi je mozda mogli u drugom studiju isprintat danas. Covjek se stvarno potrudio oko tog busa i olaksao nam put, pa cisto iz fore da mu nesto damo.
    Siljo, kad ces bit u gradu?...da se nadjemo prije meetupa pa da odemo vidjet jel se moze sta napravit?
  • siljosiljo Posts: 2,203
    killroy wrote:
    Jedino ako bi radili za Barteka onda bi ta bila ionako dodatna pa bi je mozda mogli u drugom studiju isprintat danas. Covjek se stvarno potrudio oko tog busa i olaksao nam put, pa cisto iz fore da mu nesto damo.
    Siljo, kad ces bit u gradu?...da se nadjemo prije meetupa pa da odemo vidjet jel se moze sta napravit?

    izgleda da necu biti prije 17h u gradu... mozemo jedino onda... iva sad ide u grad, ali ima nekog posla... moze mozda svratiti i pitati... ako mi kaj javi ja zvrcnem tebe ili paju...

    nego, imali tko zadnju verziju filea za printanje? taj netko bi to onda trebao mailati u print studio... znaci oko 18h... idem sad van pa sam na mobu... kasnije jos provjerim forum prije nego odem u ad-gra :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    nego, imali tko zadnju verziju filea za printanje? taj netko bi to onda trebao mailati u print studio... znaci oko 18h... idem sad van pa sam na mobu... kasnije jos provjerim forum prije nego odem u ad-gra :D

    Fileovi su ovdje:
    http://www.box.net/shared/g5f5z76m7n
  • masnimasni Posts: 1,657
    uf.. nemate pojma kako je ovo bilo citat.. i to mamuran :D
    daklem, danas, kad pocinjemo? 19?
    gitara? da? ne? nisam dugo..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    uf.. nemate pojma kako je ovo bilo citat.. i to mamuran :D
    daklem, danas, kad pocinjemo? 19?
    gitara? da? ne? nisam dugo..

    iva, ja i rijeka smo tamo prije 18h... hajde dovucite svoje guzice da vas malo vidim prije nego odem na posao :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ja sam u 18 na kolodvoru, Pajo me kupi i dolazimo. ja moram zbrisati oko 20 sati radi aviona.

    vidimo se
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • MineMine Posts: 556
    Ako kome treba imam 2 karte za parter za Minhen...
    I knew who I was before other people started telling me who I was. J.Joplin
  • masnimasni Posts: 1,657
    ok, onda oko 18 se vidimo..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ja, nažalost, zbog posla neću moći doći.

    iako, vidjet ću paju i dirty frankka na 5 minuta na kolodvoru, od paje da pokupim majice, a niki da platim za iste. :)

    stvarno sam vas htjela sve vidjeti, ali obveze se ispriječile.
    ovim putem vam želim dobru zabavu, i sretan put na turneju. :)

    s nekima od vas se vidim u poljskoj!
  • u2fan1975u2fan1975 Posts: 41
    pajo wrote:
    Iva: Dobra ideja, ali onda te majice treba platiti, a teta Jadranka bi nam ih trebala/mogla napraviti i za džabe budući da je malčice zeznula. Eventualno ako je nekome užasno hitno da za koncert ima majicu, ali zasad svi imaju bar po jednu majicu.
    u2fan, je li tebi jako hitno da prije utorka imaš tu drugu majicu? zaboravih na koji koncert ideš, sorry... :o


    Ma nije problem ja idem u Veneciju tako da ja mogu najkasnije do četvrtka čekat.Ja ću danas doći na sastanak i dat lovu za te 2 majice a za ovu drugu se dogovorimo.Vidimo se danas.
  • pajopajo Posts: 3,292
    u2fan1975 wrote:
    Ma nije problem ja idem u Veneciju tako da ja mogu najkasnije do četvrtka čekat.Ja ću danas doći na sastanak i dat lovu za te 2 majice a za ovu drugu se dogovorimo.Vidimo se danas.
    Iva: jej! onda ćemo se svi u utorak bacit teti Jadranki za vrat (nažalost samo telefonski, ali i to će sigurno biti djelotvorno) :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Lijepo se zabavite i napricajte veceras, koliko budete stigli. :)
    Drugi put cu i ja s vama, a uostalom, vidimo se u pon. u Minhenu.
    Imat cu svoj mob pa mi makar sms-nite kad stignete :) Onda se nadjemo u
    Wombatsu.

    I da, ovdje je preparty u Londonu, ako je netko propustio
    http://forums.pearljam.com/showpost.php?p=4498917&postcount=386
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    http://www.youtube.com/watch?v=JVYGsSoTzgc

    zvuci poznato?

    trebalo bi biti... :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Eto nasli se na brzom meetingu u Melinu.
    Dijelile se majice (na kraju svi sretni i zadovoljni :D), raskusuravalo se na veliko, spojili neke nove face sa nickovima (pozdrav viktoru i u2fanu, vidimo se sto na turneji sto poslije) i sve u svemu jos jedno ugodno druzenje.

    Sad svi on the road! Nasi boys sviraju za koji sat!!
Sign In or Register to comment.