Pearl Jam in Zagreb!

1225226228230231860

Comments

  • killroykillroy Posts: 739
    Ne mogu vjerovat...dok Animal svira oni zavrsavaju s programom...:( :( :(
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Da, to je netko od Portugalaca postao na jedan drugi thread. navodno da su rekli da mogu samo 4 pjesme prenosit :(
    Bar nesto, al sad smo se taman zagrijali...ajde, jos malo do Minhena :)

    A ja bi jos samo maaaalo veceras :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    bar sam linkin park vidio :)
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Da, tko će ga znat zašto su sad završili?!? Možda je do telke (u rasporedu su imali prijenos samo do 1h), a možda momci spremaju video bootove pa neće konkurenciju...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    bar sam linkin park vidio :)
    još da si bio prebacio na Škoru na tren život bi ti bio potpuno ispunjen :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    Da, tko će ga znat zašto su sad završili?!? Možda je do telke (u rasporedu su imali prijenos samo do 1h), a možda momci spremaju video bootove pa neće konkurenciju...
    ne, navodno su ONI bas dozvolili samo 4 pjesme da budu broadcast-ane...eto, toliko od njih za veceras za nas...moramo se strpit do utorka...al ja ocu cut ostatak seta SAD!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    Da, tko će ga znat zašto su sad završili?!? Možda je do telke (u rasporedu su imali prijenos samo do 1h), a možda momci spremaju video bootove pa neće konkurenciju...

    ma to je samo nastavak politike koju PJ vodi...

    kad su oni uopće dali da neka TV prenosi/snima CIJELI nastup? sjećate se MTV-ja i 2000. na rock ma ring ili rock in park, ne sjećam se sad više...
    bilo je puno više od 4 pjesme, ali mislim da nije bio cijeli nastup.
    ispravite me ako griješim.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    elcielo wrote:
    ma to je samo nastavak politike koju PJ vodi...

    kad su oni uopće dali da neka TV prenosi/snima CIJELI nastup? sjećate se MTV-ja i 2000. na rock ma ring ili rock in park, ne sjećam se sad više...
    bilo je puno više od 4 pjesme, ali mislim da nije bio cijeli nastup.
    ispravite me ako griješim.
    Istina, istina, ali lani mislim da je kod Lettermana onaj show sto je bio za fanove bio cijeli...ne sjecam se tocno, mislim da je...
    Jel to to, DOmagoj? Sjecas se da smo pricali na msn dok su svirali?
    taj je bio cijeli mi se cini. mozda :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    al ja ocu cut ostatak seta SAD!
    go you! :)
    mi odosmo spavat! laku noć svima!
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    damn it, taman dođem na kraj... :D

    e da, htjedoh samo reć da su majice superiška! :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    go you! :)
    mi odosmo spavat! laku noć svima!
    Haha, uvijek me nasmijete: Go you! :D

    Da, idem i ja u krpe...jos brdo toga prije nego krenem u ponedjeljak
    moram napravit...a stalno sam tu :o


    PS jedva cekam majice vidjet sutra!!! :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    odoh i ja!
    bilo kratko, ali slatko :D
    laku noć!
  • RijekaRijeka Posts: 801
    In the end, odoh i ja u kinderbet

    laku noć!


    stvarno mi je žao nekog tko ujutro bude ovo čitao u nadi da će naći neku informaciju :D
    Death or glory!

  • siljosiljo Posts: 2,203
    Rijeka wrote:
    In the end, odoh i ja u kinderbet

    laku noć!

    stvarno mi je žao nekog tko ujutro bude ovo čitao u nadi da će naći neku informaciju :D

    hehe, citam i samo prve 4 stvari? pih! nego, dobro jutro :)

    e, kako me grlo ubija od sinoc... popio dosta hladne vode, mozda od toga... idem se doma naspavat pa uzet neku kemiju, strepsilse ili nest... e da, imamo i med s cijelim bademima unutra... olrajt!

    aj bok :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    aaaaa sto ste se raspisali, ja sam bio koma umoran tako da nisam nista pratio :( danas pakiranje zadnje kontrole, veceras Hladno Pivo za zagrijavanje i sutra u 7 u jutro vec na aerodromu ... partenza:D:D:)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Počeo je Dugave open air, hoćete da relayamo setlistu? :D Sad su neki mali pankeri...
    anyway, tko se nađe u blizini, ima pive u fridgeu pa se javite. :) imamo ful dobra mjesta, prozor nam gleda na stage... :D
  • u2fan1975u2fan1975 Posts: 41
    Turneja je konačno počela evo jučerašnje set liste.

    Souncheck: Big Wave, Severed Hand, Blood, Elderly Woman, Crazy Mary.. još su valjda neke bile ali nisam uspio naći info.

    Glavna set lista.

    (Interstellar Overdrive)/Corduroy
    Do The Evolution
    World Wide Suicide
    Animal
    Elderly Woman...
    Severed Hand
    Even Flow
    Big Wave
    Daughter
    State Of Love And Trust
    Life Wasted
    Alive
    Given To Fly
    Why Go
    Better Man
    Crazy Mary
    Rearviewmirror
    Black
    Rockin´ In The Free World
    Yellow Ledbetter

    Po meni dobra set lista možda malo prekratka 20 pjesama ali budu se oni popravili do Venecije nadam se.Glavno da su dečki krenuli u žestokom tonu.
  • pajopajo Posts: 3,292
    I'm Gone jedan od likova sa foruma ima odlican PJ blog called The Army Reserve:
    http://thearmyreserve.blogspot.com/ i na njemu vec i prve slike iz Lisabona
  • siljosiljo Posts: 2,203
    u2fan1975 wrote:
    Turneja je konačno počela evo jučerašnje set liste.

    ...

    Po meni dobra set lista možda malo prekratka 20 pjesama ali budu se oni popravili do Venecije nadam se.Glavno da su dečki krenuli u žestokom tonu.

    nice... svirka je malo kraca nego inace jer je to festival... iako, prosle godine su znali 3-4 stvari vise odsvirati na festivalima... drzim fige za veneciju..

    nego u2, jel se mi od nekud znamo? nisam te stigao jucer pitati kad je bila guzva... nekak si mi poznat... mozda si neciji frend, buraz, ferovac, something :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • u2fan1975u2fan1975 Posts: 41
    A može bit da se i znamo tko će ga znat.Imam ja mlađeg brata koji je na FER-u a imam i starijeg koji je bio davno prije.Budemo se ispričali onda idući ad se vidimo malo više.
  • pajopajo Posts: 3,292
    A krenuli su u YouTube clipovi...Ed prica porutgalski i malo RVM:
    http://youtube.com/watch?v=w3Qp4xGUm8A
  • masnimasni Posts: 1,657
    Spojio sam ja da si ti Marijev brat.. Ja s njim na faksu. Isti ste :) a mislim cak da sam te jednom upoznao i prije jucer, samo nisam bio siguran..

    mah..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • u2fan1975u2fan1975 Posts: 41
    masni wrote:
    Spojio sam ja da si ti Marijev brat.. Ja s njim na faksu. Isti ste :) a mislim cak da sam te jednom upoznao i prije jucer, samo nisam bio siguran..

    mah..

    Eto vidiš šta muzika radi.
  • u2fan1975u2fan1975 Posts: 41
    Ma sad sam pitao buraza i rekao mi je da ste na prvoj godini išli zajedno na neka predavanja.
  • Malo vam uzurpiram topic :D, meni je setlista od jucer mrak (jos da je malo duza), jedva cekam Veneciju i zavidim svima vama koji idete na 3,4,5 ili koliko vec koncerata!

    Usput jedno pitanje, jel tko od vas narucivao nesto od 10c, zanima me koliko im treba da dostave nesto u HR?
  • pajopajo Posts: 3,292
    Malo vam uzurpiram topic :D, meni je setlista od jucer mrak (jos da je malo duza), jedva cekam Veneciju i zavidim svima vama koji idete na 3,4,5 ili koliko vec koncerata!

    Usput jedno pitanje, jel tko od vas narucivao nesto od 10c, zanima me koliko im treba da dostave nesto u HR?
    Iva: Hej justanothergirl! Samo ti uzurpiraj i slobodno nas posjeti i češće! :D
    Mi (pajo i ja) naručujemo stalno, a i većina ekipe s ovog threada i obično im treba dosta dugo, obično 4-5 tjedana ili tako nešto.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: Hej justanothergirl! Samo ti uzurpiraj i slobodno nas posjeti i češće! :D
    Mi (pajo i ja) naručujemo stalno, a i većina ekipe s ovog threada i obično im treba dosta dugo, obično 4-5 tjedana ili tako nešto.

    ja obično dobijem za 2, max 3 tjedna... ono, kad ja naručujem... ne kad oni sami šalju božićni single za uskrs... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    u2fan1975 wrote:
    A može bit da se i znamo tko će ga znat.Imam ja mlađeg brata koji je na FER-u a imam i starijeg koji je bio davno prije.Budemo se ispričali onda idući ad se vidimo malo više.

    :) he, meni si isto poznat... :) a zg je ipak selo... koliko god mi ne voljeli pričat o tome... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    samo sam hjela reći da na karti ne piše koji je peron, ili sam ja glupa, ali ivenčuali, kad nađemo naš peron, onda smo wagen 275, sitzplaetze 32,34,36,42-46 - tako piše... und, auch, (sintija će popizditi kad skuži :) ) wir sind eine Nichtraucher Gruppe, jaaaaa? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
Sign In or Register to comment.