Pearl Jam in Zagreb!

1219220222224225860

Comments

  • killroykillroy Posts: 739
    pajo wrote:
    A jel' znaš ti da si i ti u Munchen grupi? :)

    hehe, aha, javio siljo :)
  • lesteslestes Posts: 959
    pajo wrote:
    Ej ekipa, još nismo ni krenuli, a već dobro prolazimo! Sad smo grupica za Munchen na čelu s vođom puta Jurasicom (go Jurasica! :)) pa smo u to ime zarabali karte skoro u pola cijene (HŽ ima popust za grupe)...
    Dobro je počelo... :D:D:D

    hehe grupa glazbenih kritičara :D
  • lesteslestes Posts: 959
    masni wrote:
    lapsus calami :) sad se ne smijem pojavit na meetu, ovaj me zeli likvidirat, ovoj sam stavio L viška.. jao.. idem si jedan state of love and trust pustit :D

    Edit: skoro zaboravio:

    mah :)

    ja nem došla na meet (:() tak da se slobodno pojaviš :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    lestes wrote:
    hehe grupa glazbenih kritičara :D

    da, morali smo napisati kakva je to grupa pa je iva pametno spomenula da bi mogli proči kao grupa glazbenih kritičara i tak se sad zovemo... samo se nadam da nas neko u vlaku ne bu tražio neke novinarske iskaznice ili kaj ja znam... Munchen grupa, ponesite kaj god imate... možda bi nam ELCIELO mogla krivotvoriti nešto slično... :)
    e tak mi je super kaj smo se udružili i zajdno kupili karte... brijem da smo jebeno prošli... i ne znam da li vi, ostali - ne munchen grupa, :) , znate da se u hrvatskim željeznicama još koristi indigo papir... jebote, ja sam mislila da se to više ne proizvodi... :) iiiihhhhaaaa informatička revolucija....
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Haha, bas zakon. Minhen grupa glazbenih kriticara :D
    Svaka cast. I jos popust. ma zakon. super je pocelo :)

    Evo mene doma nakon dugog dana. i ja se zabavila sa PJ fanom iz Australije,
    turistkinje smo bile, hehe...
    nego, da...jos ne znam dal dolazim u petak, al ako ne, uplatim za majice i
    netko mi ih pokupi. moze? Hvala :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    OK, majice bi trebale biti gotove u srijedu. Mi se poslije posla zaletimo pokupit nase, od lestes i nike (Niko, pretpostavljam da tvoje uzimamo i dajemo ti ih u petak).
    Da li da uzimamo jos nekome i donesemo u petak na meet-up ili u ponedjeljak na vlak ili cete si ici sami po njih. Ako netko jos hoce nek posta.


    pajo, lijepo molim da i meni pokupite te majice.

    mislim da cu stici u petak na meet-up, pa ti onda niko dam novce.

    i da, svaka čast, grupa glazbenih kritičara zvuči prejako, i nimalo neistinito, samo u ovom slučaju, bit ćete hrpa nevjerojatno neobjektivnih i pristranih kritičara :D

    ako vam se baš igra do kraja, sami si plastificirajte iskaznice, i na njih napišite štogod.

    npr, siljo mpže napisati:

    SILJO - glazbeni urednik
    radio PREČKO

    :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    dobar je taj radio prečko kad vas toliko šalje u minken radi kritike :D
    predobro...
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • lesteslestes Posts: 959
    i tak... uspjela sam danas dobiti gospona mladena i vraćam se s urban
    travelom iz poljske ako ne bude odgođemo... naime, za sad ima samo
    dvoje na popisu...

    mah mah :)

    :eek: sad sam ko masni :o
  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    i tak... uspjela sam danas dobiti gospona mladena i vraćam se s urban
    travelom iz poljske ako ne bude odgođemo... naime, za sad ima samo
    dvoje na popisu...

    Iva: joj, meni je sad baš brat javio da mu je Mladen rekao da Chorzow visi pa će se on vjerojatno prebaciti na Munchen... tako da se čini da će biti samo 1 za chorzow... :(

    ali imaš onu foru vlak do Beča pa vlak do Zgb ako to propadne... ili pitaj nekog od Slovenaca na forumu, možda oni imaju neki organizirani prijevoz...
    držim fige :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    dobar je taj radio prečko kad vas toliko šalje u minken radi kritike :D
    predobro...
    Iva: nemoj tako, ima nas i s radio dugave... :D ne bi to sve radio prečko mogao sam, ali kad se udruži s radio dugavama, da vidiš onda moći... :D
  • lesteslestes Posts: 959
    pajo wrote:
    Iva: joj, meni je sad baš brat javio da mu je Mladen rekao da Chorzow visi pa će se on vjerojatno prebaciti na Munchen... tako da se čini da će biti samo 1 za chorzow... :(

    ali imaš onu foru vlak do Beča pa vlak do Zgb ako to propadne... ili pitaj nekog od Slovenaca na forumu, možda oni imaju neki organizirani prijevoz...
    držim fige :)

    tak sam ja prije i mislila doma... jedino možda ne beč nego budimpešta. moram
    naći papir di sam ispisivala polaske/dolaske vlakova.
    a ako bratu treba karta za munchen (stajanje)... ;)
    zapravo, sid, kaj je s kartama?
  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    a ako bratu treba karta za munchen (stajanje)... ;)
    Iva: thnx, kupio je od stričeka Mladena već... ali thnx anyway :)
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Hehe, osjeti se ona ista atmosfera iz osmog i devetog mjeseca prosle godine :) yeah...

    Uglavnom, ja bi i dalje mjenjao karte za tribine (G3) za karte za stajanje pa ako neko nesto cuje molim proslijedite.
    Ne znam, stvarno se ne mogu zamisliti na tribinama, jos zamisli umorim se pa slucajno sjednem.. Uh, tesko je i pomisliti..

    Nadam se da ce iskrsnuti nesto, a ako nista ostaje mi sam dan koncerta i pkusaj da zamjenim ispred dvorane..

    Jos 8 dana!!
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • lesteslestes Posts: 959
    Doctor wrote:
    Hehe, osjeti se ona ista atmosfera iz osmog i devetog mjeseca prosle godine :) yeah...

    Uglavnom, ja bi i dalje mjenjao karte za tribine (G3) za karte za stajanje pa ako neko nesto cuje molim proslijedite.
    Ne znam, stvarno se ne mogu zamisliti na tribinama, jos zamisli umorim se pa slucajno sjednem.. Uh, tesko je i pomisliti..

    Nadam se da ce iskrsnuti nesto, a ako nista ostaje mi sam dan koncerta i pkusaj da zamjenim ispred dvorane..

    Jos 8 dana!!

    ja ti imam jednu za stajanje, al ju ne bi mjenjala nego prodala..
  • DoctorDoctor Posts: 256
    lestes wrote:
    ja ti imam jednu za stajanje, al ju ne bi mjenjala nego prodala..

    Ma moja "ciljna grupa" je je par koji se nesretno razbolio, imaju temperaturu 38.0, ne mogu stajati pa bi mjenjali karte :D

    Salim se, hvala na ponudi, ali to mi je onda jos jedan problem - prodati obje karte za sjedenje i nabaviti/kupiti jos jednu za stajanje..
    Ma bice nesto, a tebi savjetujem da das oglas na Porchu da prodajes kartu za stajanje, umanji cijenu 5 eura pa ti se valjda javi neko!
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • lesteslestes Posts: 959
    pajo wrote:
    Iva: thnx, kupio je od stričeka Mladena već... ali thnx anyway :)

    znači jedan više za munchen! zakon :D



    e, da, kaj ide nakon red mosquito-a? još 3 posta, nadam se...
  • lesteslestes Posts: 959
    Doctor wrote:
    Ma moja "ciljna grupa" je je par koji se nesretno razbolio, imaju temperaturu 38.0, ne mogu stajati pa bi mjenjali karte :D

    Salim se, hvala na ponudi, ali to mi je onda jos jedan problem - prodati obje karte za sjedenje i nabaviti/kupiti jos jednu za stajanje..
    Ma bice nesto, a tebi savjetujem da das oglas na Porchu da prodajes kartu za stajanje, umanji cijenu 5 eura pa ti se valjda javi neko!

    da, al malo mi je sa sve na knap jer sam od sutra do nedjelje bez interneta
    :( :( pa, i da mi se javi neko, ne bih mogla odgovoriti..
    sretno tebi s potragom za kartama! :)

    probala. pa kaj bude...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Koje karte, Anamarija? Sto te zanima?
    JA sam luda ovih dana. Jos imamo 2 ektra za Poljsku jer Katja i Emi ne idu :o

    Necemo se vidjeti ti i ja prije turneje pa onu majicu mi das u Minhenu. I ja tebi pare :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    psmtr, ja sam taj drugi za u Poljsku s Urban travelom :(

    moram ih zvat i probat se prešaltat u Minken
    Death or glory!

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Rijeka wrote:
    psmtr, ja sam taj drugi za u Poljsku s Urban travelom :(

    moram ih zvat i probat se prešaltat u Minken
    Ajde ajde. Minken, pa Poljska. Kartu 10c za Poljsku imas ako si jos in. nadam se da jesi ;)

    IMAMO JOS 2 za POLJSKU!!! 10c ljudi. Ako kome od frendova vasih ili poznanika treba, javite ;) znam da svi imate 10c za Poljksu vec
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Online sam na msn/icq pa ako imas vremena dodji da na miru popricamo.
    I Ana i Viktor.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    Ajde ajde. Minken, pa Poljska. Kartu 10c za Poljsku imas ako si jos in. nadam se da jesi ;)

    IMAMO JOS 2 za POLJSKU!!! 10c ljudi. Ako kome od frendova vasih ili poznanika treba, javite ;) znam da svi imate 10c za Poljksu vec

    Ak nema nikog, bit cemo prisiljeni ic na Linkin Park forum...pa ce bit Linkin Park fanova medju PJ redovima :):)
  • lesteslestes Posts: 959
    Online sam na msn/icq pa ako imas vremena dodji da na miru popricamo.
    I Ana i Viktor.

    ja ana? na faksu sam.. nema icq-a.. kad se vratim u sobu budem vidla dal si još gore ;)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Ajde ajde. Minken, pa Poljska. Kartu 10c za Poljsku imas ako si jos in. nadam se da jesi ;)

    IMAMO JOS 2 za POLJSKU!!! 10c ljudi. Ako kome od frendova vasih ili poznanika treba, javite ;) znam da svi imate 10c za Poljksu vec

    sorry, al tek sam danas ovo saznao, i da nije ovog foruma vjerojatno ni ne bi :(... Nemoguće mi je trenutno i minken i polska, iz financijskih razloga, a još je samo 7 dana, i nemoguće mi je nabavit lovu. Sad sam zvao UT i ponuđeno mi je mijenjanje Polske za Minken, ali će mi se gospodin iz UT javit danas/sutra, jer postoji mogućnost odlaska u polsku..

    Sorry, ali zasad nisam in nego out za poljsku, i baš mi je žao zbog toga :(
    Death or glory!

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Rijeka wrote:
    sorry, al tek sam danas ovo saznao, i da nije ovog foruma vjerojatno ni ne bi :(... Nemoguće mi je trenutno i minken i polska, iz financijskih razloga, a još je samo 7 dana, i nemoguće mi je nabavit lovu. Sad sam zvao UT i ponuđeno mi je mijenjanje Polske za Minken, ali će mi se gospodin iz UT javit danas/sutra, jer postoji mogućnost odlaska u polsku..

    Sorry, ali zasad nisam in nego out za poljsku, i baš mi je žao zbog toga :(
    A shit :(
    Nadam se da ce uspjet Poljska jer ce Poljaci napravit zakon zakon festu, oni su LUDI :)

    Ajde javi mi, molim te, da znam. Jer zasad imam 3 karte viska za Poljsku.
    Shit :(
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    niko
    crop
    lestes
    elcielo
    jurasica+sintija+viki&krešo
    potato girl
    masni
    u2fan

    ak' smo nekog zaboravili, vičite...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Predlaže naš vođa puta (Jurasica) da se u petak nađemo na Jarunu pa još k tome u 18h. Budući da je dan prije praznika i da će se vjerojanto skraćeno raditi, a da imamo neke glazbene kritičare :) koji moraju ranije na posao/avion (a posao je na aerodromu, viš kak je to zgodno :D) nama je super i mjesto i vrijeme.

    Ostali, što kažete na Đarun u 18h? I vi lokalci dajte predložite birc...
  • masnimasni Posts: 1,657
    meni je dobar onaj birc na jarunu kod aquarijusa.. onak, 3 su u trokut spojena, totalno dobro osoblje, na terasi se cesto zna rostiljat, i svak si muziku pusta koju zeli.. i sto je najbolje, radi do kad ti zelis da radi..
    ajmo tamo :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    niko
    crop
    lestes
    elcielo
    jurasica+sintija+viki&krešo
    potato girl
    masni
    u2fan

    ak' smo nekog zaboravili, vičite...
    Da, i meni cete morat :(
    Necu dolazit. al zato hocu nakon turneje. ;)
    Uplatim na ziro ovih dana. HVALA svima!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    Predlaže naš vođa puta (Jurasica) da se u petak nađemo na Jarunu pa još k tome u 18h. Budući da je dan prije praznika i da će se vjerojanto skraćeno raditi, a da imamo neke glazbene kritičare :) koji moraju ranije na posao/avion (a posao je na aerodromu, viš kak je to zgodno :D) nama je super i mjesto i vrijeme.

    Ostali, što kažete na Đarun u 18h? I vi lokalci dajte predložite birc...


    ups, meni to nikako, ali nikako ne paše, ni vrijeme, a ni mjesto, ipak sam ja s krajnjeg istoka grada.

    ako se fakat dogovorite za jarun, onda mi pajo nemojte pokupit' majice jer se necemo vidjeti u petak...
Sign In or Register to comment.