Pearl Jam in Zagreb!

1220221223225226860

Comments

  • RijekaRijeka Posts: 801
    Ja ću ipak doć u petak u Zg, al neću moć do Jaruna jer imam u planu oko 5-6 krenut nazad za Rijeku. Pa ću ja sutra kontaktirat g. Jadranku ako mi može ostavit moje majice za petak pa da ih preuzmem tamo...

    Samo me zanima da li da uplatim na žiro račun ili da platim tamo u Termotisku? Meni apsolutno svejedno.
    Death or glory!

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    lestes wrote:
    da, al malo mi je sa sve na knap jer sam od sutra do nedjelje bez interneta
    :( :( pa, i da mi se javi neko, ne bih mogla odgovoriti..
    sretno tebi s potragom za kartama! :)

    probala. pa kaj bude...

    daj nam svima broj moba da te možemo maltretirati i kad nisi na netu... za istač... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    ups, meni to nikako, ali nikako ne paše, ni vrijeme, a ni mjesto, ipak sam ja s krajnjeg istoka grada.

    ako se fakat dogovorite za jarun, onda mi pajo nemojte pokupit' majice jer se necemo vidjeti u petak...

    ja sam mislila Jarun zbog parkinga i zato što je jednostavnije doći, ali ako ti samo zbog lokacije ne bi dolazila možemo negdje drugdje... što se tiče vremena, ja mogu bilo kada... meni je isto ovih 18H možda malo prerano jer brijem da ću zbog turneje (tjedan godišnjeg) morati ostati na poslu i srediti i pripremiti neke stvari, ali budem se požurila... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • lesteslestes Posts: 959
    jurasica wrote:
    daj nam svima broj moba da te možemo maltretirati i kad nisi na netu... za istač... :)

    namjeravala sam :D 0915260025 evo, da budem u toku :):) hehe ;)
  • u2fan1975u2fan1975 Posts: 41
    Meni je osobno svejedno ja sam zapadni dio grada ali možda zbog drugih i onih koji nisu iz Zagreba ako će dolazit po majice bolje bi bilo da se nađemo negdje u centru.
  • lesteslestes Posts: 959
    i tak... idem ja. nemojte se preveč raspisati tak da stignem sve pročitati u nedjelju,
    hehe :D;) želim vam ugodan provod u petak, di god se našli. nadam se da se svi još vidimo
    nakon turneje! iva i pajo, hvala za majicu :)
    c u soon, munchen grupa! :D joooooooooooj, jeeeedva čekam! :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Pa ajmo onda staro mjesto - parkić-narkić u Tkalči pa npr. Melin. A vrijeme od 18h nadalje pa kad tko stigne (nekima paše ranije, nekima kasnije, do 19h ili 20h ćemo se svi skupit...). :D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    Pa ajmo onda staro mjesto - parkić-narkić u Tkalči pa npr. Melin. A vrijeme od 18h nadalje pa kad tko stigne (nekima paše ranije, nekima kasnije, do 19h ili 20h ćemo se svi skupit...). :D

    e, to je već bolje :)

    s tim da se nadam da ćete biti tamo barem do 20:30, jer prije jednostavno ne stignem...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    hey, pozdrav svima.
    Ja sam u Rijeci opet kod mojih, mali Markec me jutros probudio u 6 ali mi nije bilo krivo:) sad sam ga stavio spavat pa imam 5 min da se javim.
    Sutra majice, baš me zanima kako će ispasti?!?!
    @pajo, je si li promjenio na tablici veličinu za mene umjesto L jedna S + 2 XXL.
    U petak sam u Zg, uzet ću autobus oko 3 tako da sam u 18 u Zg, pajo je li ti problem me pokupiti kao i obicno na kolodvoru pa da zajendno idemo??
    Ja moram već biti na aerodromu u 20:30 radi aviona tako da necu moci dugo ostati na chatu.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    hey, pozdrav svima.
    Ja sam u Rijeci opet kod mojih, mali Markec me jutros probudio u 6 ali mi nije bilo krivo:) sad sam ga stavio spavat pa imam 5 min da se javim.
    Sutra majice, baš me zanima kako će ispasti?!?!
    @pajo, je si li promjenio na tablici veličinu za mene umjesto L jedna S + 2 XXL.
    U petak sam u Zg, uzet ću autobus oko 3 tako da sam u 18 u Zg, pajo je li ti problem me pokupiti kao i obicno na kolodvoru pa da zajendno idemo??
    Ja moram već biti na aerodromu u 20:30 radi aviona tako da necu moci dugo ostati na chatu.
    Iva: hej, pajo je na nekom sastanku u Sloveniji i nije pri internetu pa ću ti ja odgovoriti što znam:
    - veličine koje su upisane za tebe u tablici su jedna S i dvije XL
    - mario će te pokupiti prije meet-upa, on tamo blizu radi pa mu je i usput

    eto, toliko od mene, daljnja pojašnjena kad se suprug vrati iz susjedstva :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    go meet up, go.. nadam se da nece kisiti.. to bi bilo stvarno ne fer odozgo :)
    pa ne nalazimo se svaki dan..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    kaj onda, parkić kod Melina?

    ja radim od 19:30 tako da bi trebao krenuti iz parkica najkasnije u 18:45, ovisno o tome gdje cu parkirati...

    bilo bi ful kul kad bi nas se par skupilo u 18 pa da se podruzim malo :)
    iva ce ostati duze...

    i tak, ne?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ovaj, ja necu doci. nego, Rijeka (Viktor) ce pokupiti majice i za mene,
    dam mu pare ovih dana. tako da za mene ne trabe nitko uzet. ok? :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    U petak sam na predavanju do 18 pa dojdem tak oko 18.15-18.30, taman ste mi potrefili vrijeme... :D

    Joj, hoce netko ic polagat ispite umjesto mene tak da mogu na koji komcerat najdrazeg mi benda? :D:D:D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ovaj, ja necu doci. nego, Rijeka (Viktor) ce pokupiti majice i za mene,
    dam mu pare ovih dana. tako da za mene ne trabe nitko uzet. ok? :)
    Ok, nećemo pokupit tvoje majice. Viktoru daš pare da ih na meet-upu da Niki ili kako? Baš guba ako to znači da on dolazi na meet-up, da i njega upoznamo prije toura... :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    Ok, nećemo pokupit tvoje majice. Viktoru daš pare da ih na meet-upu da Niki ili kako? Baš guba ako to znači da on dolazi na meet-up, da i njega upoznamo prije toura... :)
    Uhm, ne citate postove :o
    Viktor je rekao da je u petak u ZG-u ali da ne moze doci na meetup.
    Pa je pitao da li moze pokupit majice kod Jadranke i odmah im plaitit.
    Svoje i moje. Milsila sam da je to vec dogovoreno...sad ne znam :confused:
    Da li da mu dam pare ili da uplatim sad? Mislim, ako ovo nije moguce....
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Uhm, ne citate postove :o
    Viktor je rekao da je u petak u ZG-u ali da ne moze doci na meetup.
    Pa je pitao da li moze pokupit majice kod Jadranke i odmah im plaitit.
    Svoje i moje. Milsila sam da je to vec dogovoreno...sad ne znam :confused:
    Da li da mu dam pare ili da uplatim sad? Mislim, ako ovo nije moguce....
    Iva: valjda je malo teško pratiti...
    ja sam naime bila u uvjerenju da je Niko platio za sve majice preko svoje firme pa da lovu trebamo dati njemu ili uplatiti na njegov račun, ali ako ste se vi drugačije dogovorili...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: valjda je malo teško pratiti...
    ja sam naime bila u uvjerenju da je Niko platio za sve majice preko svoje firme pa da lovu trebamo dati njemu ili uplatiti na njegov račun, ali ako ste se vi drugačije dogovorili...

    i ja sam tako shvatio...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Moj bed... :o Ja nisam tako shvatila. onda nis. budem se cula
    sa Viktorom pa mu tako rekla. Ja uplatim na ziro a on mi pokupi majice, ako je moguce. On u petak ide u ZG kako sam skuzila, al se vraca u Ri prije meetupa.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Evo info o polasku busa iz Minehna za Poljsku
    http://www.pearljam.pl/bus

    Mozda malo na knap stizemo, al krecemo sat vremena nakon sto
    koncert u Minhenu zavrsi. Super :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: e, super, thnx za info o busu!

    Viktor pa daj ostani još malo u Zgb ako možeš i dođi bar na početak meet-upa. Termotisak je blizu mjesta meet-upa (Mesnička, Tkalčićeva) pa možeš krenuti nazad za RI i u 18,30 npr. Ha, šta kažeš?

    E, a ako bude padala kiša onda se nađemo u Melinu, a ne u parkiću-narkiću (ispred Melina)?
  • lesteslestes Posts: 959
    sad na brzinu čitam postove... vidim ima infa o busu za poljsku super super! pozdrav svima s krka! :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    lestes wrote:
    sad na brzinu čitam postove... vidim ima infa o busu za poljsku super super! pozdrav svima s krka! :)
    Sa Krka? Ja sam mislila da si u G.Kotru? :confused:
    Pa ti si blizu mene onda :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Iva: e, super, thnx za info o busu!

    Viktor pa daj ostani još malo u Zgb ako možeš i dođi bar na početak meet-upa. Termotisak je blizu mjesta meet-upa (Mesnička, Tkalčićeva) pa možeš krenuti nazad za RI i u 18,30 npr. Ha, šta kažeš?

    E, a ako bude padala kiša onda se nađemo u Melinu, a ne u parkiću-narkiću (ispred Melina)?

    baš htjedoh javit da vjerojatno za Ri krećem oko 8 navečer, malo kasnim na besplatan belfast food ali šta je tu je :) tako da ću stić na meet up...Ja sam na 091/760 6261, valjda nađem taj parkić-narkić :D...
    Death or glory!

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Onda moze ovako, ljudi?


    I Vitkor i ja uplatimo, i onda Viktor pokupi majice za mene i sebe u petak?
    Je to OK? Da li treba po majice ici u Termotisak ili ce ih netko uzeti prije meetupa?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Onda moze ovako, ljudi?


    I Vitkor i ja uplatimo, i onda Viktor pokupi majice za mene i sebe u petak?
    Je to OK? Da li treba po majice ici u Termotisak ili ce ih netko uzeti prije meetupa?
    Budemo ih mi danas uzeli i on ih dobije na meet-upu
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    Budemo ih mi danas uzeli i on ih dobije na meet-upu
    Ma zakon, odlicno.
    I sorryite zbog zbunjenosti moje prije, jos jednom.
    ja uplatim danas, nadam se ;) Vitkor pokupi u petak :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • u2fan1975u2fan1975 Posts: 41
    Evo pošto ću po prvi puta vidjeti vas koji ćete doći na meeting da mi netko kaže točno gdje je sastanak i gdje je taj parkić i po čemu ću vas raspoznat.
  • masnimasni Posts: 1,657
    zna li netko nekoga tko ne ide na koncert, a posjeduje kartu viska, koju bi htio prodati eventualno po malo nižoj cijeni? :)

    ako da, pliz call me.. 0915805176 ...

    mah
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    u2fan1975 wrote:
    Evo pošto ću po prvi puta vidjeti vas koji ćete doći na meeting da mi netko kaže točno gdje je sastanak i gdje je taj parkić i po čemu ću vas raspoznat.
    Ako znas gdje je Melin, tzv. parkić-narkić je odmah ispred. Ako ne znaš gdje je Melin on je negdje na sredini Tkalčićeve s lijeve strane ako ideš od Trga.
    A što se tiče prepoznavanja, mislim da ćeš nas skužit...hrpa čudaka u PJ majicama :D
    U to ime evo podsjetnik na snihove fotke sa zadnjeg velikog okupljanja:
    http://s103.photobucket.com/albums/m121/snih/PJ%20meeting/
    Edit: ovaj photobucket je fakat spor
Sign In or Register to comment.