Pearl Jam in Zagreb!

1221222224226227860

Comments

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Slike su koma:) to ste se dobro zabavljali uz gitaru!! Kad je to bilo??

    Majice su gotove, pajo i iva su na putu da ih pokupe :) siljo je već uzeo njegove majice i sad cekamo sliku :D:D

    vidimo se u petak
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • u2fan1975u2fan1975 Posts: 41
    pajo wrote:
    Ako znas gdje je Melin, tzv. parkić-narkić je odmah ispred. Ako ne znaš gdje je Melin on je negdje na sredini Tkalčićeve s lijeve strane ako ideš od Trga.
    A što se tiče prepoznavanja, mislim da ćeš nas skužit...hrpa čudaka u PJ majicama :D
    U to ime evo podsjetnik na snihove fotke sa zadnjeg velikog okupljanja:
    http://s103.photobucket.com/albums/m121/snih/PJ%20meeting/
    Edit: ovaj photobucket je fakat spor

    Ok onda nema problema vidimo se onda u petak.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Slike su koma:) to ste se dobro zabavljali uz gitaru!! Kad je to bilo??

    Majice su gotove, pajo i iva su na putu da ih pokupe :) siljo je već uzeo njegove majice i sad cekamo sliku :D:D

    vidimo se u petak


    To jr bilo u 10.mjesecu. Post tour meetup :)
    Jedva cekam majice.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • mali mujomali mujo Posts: 12
    e,pa sad sam skuzio. poznata mi ta gitara jebote. na njoj sam/smo svirali prije koncerta u zagrebu.
    istina da se ljudi bas ne sjecam sto zbog vremena koje je proslo ali uglavnom zbog velike kolicine alkohola u krvi taj dan.(isuse,nostalgija me hvata)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Hej people,

    pokupili smo majice i dobra je vijest da su super, što možete vidjeti i ovdje: http://picasaweb.google.com/pearljam.tour.2006/PJTour2007TShirts

    Loša vijest je da majice koje su napravljene ne odgovaraju zadnjem popisu koji smo mi imali. :( Sad ćemo vam napisati prema onoj tablici što smo mi pokupili pa vi pokušajte dešifrirati što kome ide.

    Prvo su danas prije nas bili Šiljo i Iva i pokupili su svoje majice kako slijedi:

    iva&siljo - L,L (m) i M,M (ž)

    Onda smo došli mi i pokupili:
    elcielo - M, S
    iva&pajo - L(m) i L(ž)
    lestes - M(ž) i L(ž)
    Sid - S (m) - fali jedna ženska M majica!!! (uzeli smo umjesto ženske M žensku S)
    u2fan1975 - L
    masni - L
    sintija - L(ž)
    ana j. - L(m)
    Rijeka - XL, XXL
    jurasica (za krešu i vikija) - XL, S
    Dirty Frankk - S, XL, XL
    potato girl - S(ž) - fali jedna ženska M majica!!! (uzeli smo umjesto ženske M žensku S)
    nikola - L

    Osim toga je bila ostala jedna muška L koju je nakon nas uzeo Killroy, iako je on bio naručio mušku M. Trenutno su u Termotisku ostale još 3 ženske S majice od čega je jedna za helen cross, a za ostale nemamo pojma.

    Dakle, iz svega ispada da Killroy nije dobio svoju mušku M (nego umjesto nje L) i da su Sid i Potato girl umjesto ženskih M dobile ženske S.

    Pa sad tko može, neka otkrije kako se i što dogodilo...
  • u2fan1975u2fan1975 Posts: 41
    pajo wrote:
    Hej people,

    pokupili smo majice i dobra je vijest da su super, što možete vidjeti i ovdje: http://picasaweb.google.com/pearljam.tour.2006/PJTour2007TShirts

    Loša vijest je da majice koje su napravljene ne odgovaraju zadnjem popisu koji smo mi imali. :( Sad ćemo vam napisati prema onoj tablici što smo mi pokupili pa vi pokušajte dešifrirati što kome ide.

    Prvo su danas prije nas bili Šiljo i Iva i pokupili su svoje majice kako slijedi:

    iva&siljo - L,L (m) i M,M (ž)

    Onda smo došli mi i pokupili:
    elcielo - M, S
    iva&pajo - L(m) i L(ž)
    lestes - M(ž) i L(ž)
    Sid - S (m) - fali jedna ženska M majica!!! (uzeli smo umjesto ženske M žensku S)
    u2fan1975 - L
    masni - L
    sintija - L(ž)
    ana j. - L(m)
    Rijeka - XL, XXL
    jurasica (za krešu i vikija) - XL, S
    Dirty Frankk - S, XL, XL
    potato girl - S(ž) - fali jedna ženska M majica!!! (uzeli smo umjesto ženske M žensku S)
    nikola - L

    Osim toga je bila ostala jedna muška L koju je nakon nas uzeo Killroy, iako je on bio naručio mušku M. Trenutno su u Termotisku ostale još 3 ženske S majice od čega je jedna za helen cross, a za ostale nemamo pojma.

    Dakle, iz svega ispada da Killroy nije dobio svoju mušku M (nego umjesto nje L) i da su Sid i Potato girl umjesto ženskih M dobile ženske S.

    Pa sad tko može, neka otkrije kako se i što dogodilo...


    Ja sam naručio 2 majice L da ne bi bilo zabune
  • pajopajo Posts: 3,292
    u2fan1975 wrote:
    Ja sam naručio 2 majice L da ne bi bilo zabune
    Au shit, nemamo pojma što se dogodilo. Trebalo bi pitat Niku koja je tablica išla na narudžbu (jer očito nije išla zadnja) pa će se vidjeti tko je dobio svoju staru narudžbu, a kome nije uvažena izmjena.
    Svi mi koji nismo ništa mijenjali bismo trebali dobiti sve što smo naručili. Jedino ako nije i teta Jadranka nešto zeznula. Ali onda bi to trebalo dešifrirati do petka d joj možemo reći da to ispravi u petak dok još stignemo...
  • u2fan1975u2fan1975 Posts: 41
    pajo wrote:
    Au shit, nemamo pojma što se dogodilo. Trebalo bi pitat Niku koja je tablica išla na narudžbu (jer očito nije išla zadnja) pa će se vidjeti tko je dobio svoju staru narudžbu, a kome nije uvažena izmjena.
    Svi mi koji nismo ništa mijenjali bismo trebali dobiti sve što smo naručili. Jedino ako nije i teta Jadranka nešto zeznula. Ali onda bi to trebalo dešifrirati do petka d joj možemo reći da to ispravi u petak dok još stignemo...

    Ja nisam ništa mjenjao tako da je moja naruđba ostala ista daj molim te ako možeš nekako provjerit jer mi je to stvarno bitno da imam 2 majice.
  • pajopajo Posts: 3,292
    u2fan1975 wrote:
    Ja nisam ništa mjenjao tako da je moja naruđba ostala ista daj molim te ako možeš nekako provjerit jer mi je to stvarno bitno da imam 2 majice.
    Evo zvali smo Niku, ali se ne javlja. Čim ga dobijemo ćemo ga pitati da posta finalnu tablicu koju je slao teti Jadranki pa ćemo vidjeti ako je teta pogriješila da u petak otisne još te koje fale... Možda je najbolje da Niko to riješi s njom, on je i naručio i platio...
  • killroykillroy Posts: 739
    u2fan1975 wrote:
    Ja nisam ništa mjenjao tako da je moja naruđba ostala ista daj molim te ako možeš nekako provjerit jer mi je to stvarno bitno da imam 2 majice.

    Ja sam uzeo preostalu musku L. Sad su samo jos 3 zenske small ostale. Buduci da tehnicki nisam narucio L nego M, brijem da bi ovo mogla bit tvoja.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Hej Niko, prema našoj računici teta jadranka je napravila stvarno 30 majica, ali ovih veličina:

    muške:
    S-4
    M-1
    L-8
    XL-4
    XXL-1

    ženske:
    S-6
    M-3
    L-3

    Da li to odgovara tvojoj narudžbi ili ne?

    Trenutno dakle fale:
    muške - jedna M i jedna S
    ženske - dvije M

    A viška su:
    ženske - dvije S
  • pajopajo Posts: 3,292
    killroy wrote:
    Ja sam uzeo preostalu musku L. Sad su samo jos 3 zenske small ostale. Buduci da tehnicki nisam narucio L nego M, brijem da bi ovo mogla bit tvoja.
    a kaj, ti briješ da bi stao u žensku s pa ti je to ok? :D:D:D koji si ti car! bravo ti! ful smo bili ubedirani oko ovog cirkusa pa si nas
    sad s ovom poztivom ful nasmijao!
    čekaj, budemo probali svi skupa odgonetnuti što se dogodilo pa ćemo vidjeti kako to riješiti...
  • killroykillroy Posts: 739
    pajo wrote:
    a kaj, ti briješ da bi stao u žensku s pa ti je to ok? :D:D:D koji si ti car! bravo ti!
    čekaj, budemo probali svi skupa odgonetnuti što se dogodilo pa ćemo vidjeti kako to riješiti...

    hihihi :)
    mmmm.....ne bih bas to pokusavao :D
    da...bumo nekaj smislili...malo cemo se izrotirat i dobro...
    a vidim i da sam se zeznuo sa medium...large mi je taman...a jebat ga...
  • pajopajo Posts: 3,292
    killroy wrote:
    hihihi :)
    mmmm.....ne bih bas to pokusavao :D
    da...bumo nekaj smislili...malo cemo se izrotirat i dobro...
    a vidim i da sam se zeznuo sa medium...large mi je taman...a jebat ga...
    teški LOL!!! :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ovako, lista mi je u Dubrovniku
    Sad sam provjerio na Wiki site-u tablicu

    ja sam narucio
    zenske 3 S, 6 M, 3 L - 12 komada
    muskih: 4 S, 1 M, 7+1 L, 4 XL, 1XXL - 17 + 1(naknadno narucena)

    total 29 to jest 30 komada

    Sutra je praznik, ja cu probati nazvati J. da nam ubaci koju majicu u petak na peglu nadam se da nije problem.
    Samo daj da se dogovorite tocno sto treba napraviti, to jest ako netko moze obuci broj manje ili vece da se ne gnjavimo previse...naravno ako je to moguce:)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Bas da kazin :D

    Um, ja ne znam ako cu stat u tu zensku small :o
    Al ako ne moze nis drugo onda cu tu za ovu turneju, sto sad...
    sto cemo onda sa preostalim small majicama??? Samo idu u smece ili sto?
    mislim, ako isprintaju velicine koje nam trebaju
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: crop. ako to nešto pomaže, meni je ženska L ful ok, onako, još ima mjesta, :D nije mi uska nego baš taman. brijem da bi i tebi S mogla biti ok...

    opet smo samo mi curice tu, muški svi gledaju tekmu... :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    Iva: crop. ako to nešto pomaže, meni je ženska L ful ok, onako, još ima mjesta, :D nije mi uska nego baš taman. brijem da bi i tebi S mogla biti ok...

    opet smo samo mi curice tu, muški svi gledaju tekmu... :D
    Haha, da, muski gledaju tekmu. Ja sam gledala CSI i sad opet na forum :D

    Nadam se da ce mi bit S dobra, ako ne, idem na dijetu...konacno :p
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • u2fan1975u2fan1975 Posts: 41
    killroy wrote:
    Ja sam uzeo preostalu musku L. Sad su samo jos 3 zenske small ostale. Buduci da tehnicki nisam narucio L nego M, brijem da bi ovo mogla bit tvoja.

    Ja definitivno ne mogu stat u M pa meni trebaju 2 L veličina ako može jer druge veličine ne bi uzimao ako je to još moguće izvesti.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    u2fan1975 wrote:
    Ja definitivno ne mogu stat u M pa meni trebaju 2 L veličina ako može jer druge veličine ne bi uzimao ako je to još moguće izvesti.

    Ne brini, napravit ce se majica, danas nitko ne radi praznik, pokusao sam zazvati ali nista. Dobra vijest je da rade u subotu, ima dva dana da isprinta 2-3 majice prije puta.
    Sutra cu zazvati J. i zamoliti da spasi situaciju.

    Trenutno dakle fale:
    muške - jedna M i jedna S
    ženske - dvije M

    A viška su:
    ženske - dvije S

    Ali jako je bitno da tocno vidimo tko me fali i sto???
    E sad je li muskima fali 1 M i 1 S ili fali 2 L???
    Ovdje vlada konfuzija totalna:)

    Pajo ajde molim te pokusaj razvrstat doma majice da vidimo situaciju.
    Mogu li zene uci u te S ako su narucili M...kolika je razlika????
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Evo, mi bi rekli da fali ovako:

    Killroy ili u2fan - 1 muška L (killroy sad očito ima jednu L od u2fana jer njegova M nije bila napravljena, ali to nije loše jer mu i tako bolje stoji L :) pa zapravo samo treba napraviti još jednu mušku L)

    given to grunge (koji se uopće ne javlja) - 1 muška S

    Sid - 1 ženska M
    Potato girl - 1 ženska M

    Dakle to su 4 extra majice koje bi teoretski teta Jadranka trebala napraviti zabadava jer je napravila krive majice. Teta je očito draga pa joj to ne bi trebao biti problem, ipak je na nama zaradila 2700kn pa bi mogla žrtvovati još 4 majice. Ali ako joj bude baš veeeelik problem, Sid je već rekla da može stati u S, a Iva brije da bi i potato girl mogla bez beda stati u S, ali o tome se ona sama mora očitovati, jel'... :)
    Razlika između ženske S i M je ta da je M nešto manje od 1cm šira i dulja.

    Idealno bi bilo kad bi teta ponovno otisnula te 4...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ufff, koja zbrka!

    dobro da sam ove postove pročitala ujutro, jer da sam ih čitala neposredno prije spavanja, mislim da bih sanjala L-ove, M-ove i S-ove :D

    inače, majice su stvarno dobro ispale!
    još jednom, svaka čast niko na vegeta ideji!
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    ufff, koja zbrka!

    dobro da sam ove postove pročitala ujutro, jer da sam ih čitala neposredno prije spavanja, mislim da bih sanjala L-ove, M-ove i S-ove :D

    inače, majice su stvarno dobro ispale!
    još jednom, svaka čast niko na vegeta ideji!

    E a kad ce biti onaj briljanteen o PJ-u?
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    E a kad ce biti onaj briljanteen o PJ-u?

    pa neće ga biti... nitko mi se nije javio, osim crop koja je baš željela sudjelovati, ali zbog organizacijskih ograničenja, reportaže se mogu snimati samo u zagrebu... ful šteta...
    sad ćemo gledati prilog o nekim drugim fanovima nekih drugih bendova.
    ah, što ćeš, očito su PJ fanovi, po uzoru na svoj omiljeni bend, pomalo media-shy :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    ufff, koja zbrka!

    dobro da sam ove postove pročitala ujutro, jer da sam ih čitala neposredno prije spavanja, mislim da bih sanjala L-ove, M-ove i S-ove :D

    inače, majice su stvarno dobro ispale!
    još jednom, svaka čast niko na vegeta ideji!

    e da, super je ispalo s ovim plavim unutar bijele vegeta elipse... ma znate kaj mislim :D

    mislim sam da ce tako glupo izgledati na majici, a zapravo je bas dobro :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    hey....je li netko od vas dobio mail od Barteka, neke karte, rezervacije??????????????????????????

    Ja nista nisam dobio?????
    Poslao sam mu PM, valjda ce se javit:(
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    hey....je li netko od vas dobio mail od Barteka, neke karte, rezervacije??????????????????????????

    Ja nista nisam dobio?????
    Poslao sam mu PM, valjda ce se javit:(
    Iva: Da, piše tamo na onom webu da će nam ovih dana poslati mailom karte. Siroče, tko zna što sve jadan mora napraviti da bi to sve organizirao...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: Da, piše tamo na onom webu da će nam ovih dana poslati mailom karte. Siroče, tko zna što sve jadan mora napraviti da bi to sve organizirao...

    danas bi to trebalo stici... mi cemo si isprintati i onu potvrdu koju smo dobili nakon prijave...

    na kraju, vozac ce sigurno imati popis putnika tako da ne bi trebalo biti problema...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    pajo wrote:
    Evo, mi bi rekli da fali ovako:

    Killroy ili u2fan - 1 muška L (killroy sad očito ima jednu L od u2fana jer njegova M nije bila napravljena, ali to nije loše jer mu i tako bolje stoji L :) pa zapravo samo treba napraviti još jednu mušku L)

    Hehehe....da...definitivno L umjesto M....:)

    given to grunge se meni javio preko PMa, nije bas u toku sa ovom pomutnjom...ali izgleda da i njemu fali muska S, ako su ostale jos samo 3 zenske S

    Majice su inace stvarno super!

    Mail od Barteka jos nije stigao...bude danas, sutra valjda.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    hej...

    jel netko ima detalje oko druzenja vecer prije u londonu? ono, gdje, kada, kako i to sve...

    iva&pajo - niste li se vi prijavljivali negdje za taj party? ili rezervirali neke majice, bedzeve?

    mislim, idemo, ne? :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
Sign In or Register to comment.