Pearl Jam in Zagreb!

1218219221223224860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    waaaaaaaaait a minute...koji je to petak?!? onaj jucer? jer ako je, ja ocito nisam bio :D
    Nije nitko bio :)...meet-up je iduci petak
  • masnimasni Posts: 1,657
    uf.. ok. moze :)
    auu.. sad sam se sjetio.. mozda ja budem isao na zabranjeno u petak.. ma dobro, iskombinirat cemo nesto vec..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    hm, Iva surfa po kuhinji, a ja po netu grickajuci mrkvu pa si malo mislimo kolko nas ide u minken onim jutarnjim vlakom...

    jurasica
    sintija
    lestes
    killroy
    iva&pajo
    iva&siljo

    još netko?

    fino je to društvo... uzimamo neke drustvene igre? prerano je za alkohol pa tequilu, tonik i kockice ostavite doma :D

    tko kaže da je prerano za alkohol? :) rakija se i mora piti ujutro!!! :):):)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • killroykillroy Posts: 739
    jurasica wrote:
    tko kaže da je prerano za alkohol? :) rakija se i mora piti ujutro!!! :):):)

    hihi...svidja mi se takav pristup... :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Znate nekoga tko treba 10c za Katowice? Katja i Emi ne mogu ici, imamo 2 ekstra.. :(
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Achtung, achtung...ein animalische sex...oops, to je dio teksta od leta3...nevermind...

    Ja moram u metropolu u utorak, maloprije saznao. I moram bit na aerodromu oko 12-12:30...Sad sam si ja zamislio da krenem ranije ujutro pa da skočim po one majice usput jer neću moć u petak do Zagreba. Pa ako ima nekakva dobra duša da mi pobliže objasni gdje je taj studio (koliko sam ja skužio, to je u Mesničkoj a ta ulica je neka koja je okomito na Ilicu i prilično je blizu Jelačićevom trgu/placu whatever). Am i right, toliko se još znam snać u Zg...

    Zatim još jedno pitanjce-Pošto dolazim autom, a nemam se namjeru gurat po centru Zg u jutarnjim satima, jer sam vidio kako to izgleda, a djelomično i zbog toga jer se u Zg snalazim kao Dado Topić na eurosongu :D-planirah ostavit auto negdje kod velesajma pa do grada tramvajem(ako vozi) ili busom. Pa me zanima koji bus/tramvaj vozi od velesajma do Jelačićevog trga ili do želj. kolodvora pa da i malo batke rastegnem :D...

    Tenkju, ili ako je netko za kavu/čaj/sok/pivo itd...

    +Hladno pivo u Ri bilo fenomenalno, samo malo lošije ozvučenje...
    I još se moje dupence našlo među onim sretnim guzicama koji su dobili džabe VIP ulaznice za Let3 u Rijeci...

    da citiram masnog

    "mah" :D
    Death or glory!

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ne znam hoće li majice biti gotove u utorak, nazovi prvo Termotisak i provjeri kod tete Jadranke :) je su li gotove da se ne bi uzalud tramakavao (gnjavio na putu do centara) ako već ne moraš iz nekih drugih razloga.

    A kad smo opet kod Vegete, ja sam jednu L majicu zamjenio sa S (muška) znaći imam 2 XXL i 1 S pa tko se razumje u tablice neka promjeni, ja sam na listi kod J. to već obavio.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    ok, hvala na info
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    OK, majice bi trebale biti gotove u srijedu. Mi se poslije posla zaletimo pokupit nase, od lestes i nike (Niko, pretpostavljam da tvoje uzimamo i dajemo ti ih u petak).
    Da li da uzimamo jos nekome i donesemo u petak na meet-up ili u ponedjeljak na vlak ili cete si ici sami po njih. Ako netko jos hoce nek posta.
  • killroykillroy Posts: 739
    Hej

    Samo krenes od trga prema zapadu Ilicom. Dodjes do prvog veceg krizanja, ima neki spomenik na sredini i Mesnicka je ulica koja je okomita na Ilicu. Termotisak ti je skoro pa na pocetku s lijeve strane.
    http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&q=zagreb&ie=UTF8&t=h&om=1&ll=45.814107,15.973692&spn=0.004277,0.008669&z=17&iwloc=addr
    Mozes si i tu upisat Mesnicka 9 pa ce ti tocno izbacit lokaciju
    https://e-uprava.apis-it.hr/gup/

    Od velesajma mozda najbolje ici busom do glavnog kolodvora. Hm, nisam siguran koje su tocno linije ali voze svaki cas, ne mozes fulat...Stanice su na Aveniji Venceslava Holjevca.
    http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&q=zagreb&ie=UTF8&t=h&om=1&ll=45.778127,15.978488&spn=0.00428,0.008669&z=17&iwloc=addr
    Tramvaj broj 14 isto vozi na trg od velesajma, al ces se navozat jer ide malo okolnim putem.
  • masnimasni Posts: 1,657
    pajo wrote:
    OK, majice bi trebale biti gotove u srijedu. Mi se poslije posla zaletimo pokupit nase, od lestes i nike (Niko, pretpostavljam da tvoje uzimamo i dajemo ti ih u petak).
    Da li da uzimamo jos nekome i donesemo u petak na meet-up ili u ponedjeljak na vlak ili cete si ici sami po njih. Ako netko jos hoce nek posta.

    ja bih ako nije problem.. pa u petak dam nofce :)

    mah
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • u2fan1975u2fan1975 Posts: 41
    pajo wrote:
    OK, majice bi trebale biti gotove u srijedu. Mi se poslije posla zaletimo pokupit nase, od lestes i nike (Niko, pretpostavljam da tvoje uzimamo i dajemo ti ih u petak).
    Da li da uzimamo jos nekome i donesemo u petak na meet-up ili u ponedjeljak na vlak ili cete si ici sami po njih. Ako netko jos hoce nek posta.

    Možete uzet za mene ako nije problem pa ja donesem onda novce u petak ako nije problem a ako treba ranije za novce nema problema samo recite gdje i kad.
  • helen crosshelen cross Posts: 228
    ja ću onda sama otić po majicu...kaj ja se tamo samo pojavim i tražim svoju majicu?
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    evo ako još netko želi uplatiti majice na žiro račun ako ne dolazi na meeting u petak

    RBA
    Niko Čučković
    2484008-3212609171

    majice su po 90 kn

    Hvala :)

    mogu ja na ŽR bez obzira kaj se vidimo u petak? jednostavnije mi je tako, ali je tebi možda, zapravo sigurno, bolje da ti dam keš da se ne vidi nigdje... razmišljam sad kao računovođa... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    hm, Iva surfa po kuhinji, a ja po netu grickajuci mrkvu pa si malo mislimo kolko nas ide u minken onim jutarnjim vlakom...

    jurasica
    sintija
    lestes
    killroy
    iva&pajo
    iva&siljo

    još netko?

    fino je to društvo... uzimamo neke drustvene igre? prerano je za alkohol pa tequilu, tonik i kockice ostavite doma :D

    jel netko već kupio karte? hoćemo zajedno ići? možda danas nije loše... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    jurasica wrote:
    mogu ja na ŽR bez obzira kaj se vidimo u petak? jednostavnije mi je tako, ali je tebi možda, zapravo sigurno, bolje da ti dam keš da se ne vidi nigdje... razmišljam sad kao računovođa... :)

    To mi nije račun od firme a nadam se da nisam toliko zanimljiv poreznoj da mi kontrolira i tekući račun...nadam se :):D
    Svejedno, ako dolazite u petak na meet-up može keš ako je ne tu je tekući.

    Nadam se da će majice biti dobre, jedva čekam da ih vidim:)

    Hoće te se u petak pojaviti u njima???:D Mislim da bi nas ljudi zbunjeno gledali.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    jel netko već kupio karte? hoćemo zajedno ići? možda danas nije loše... :)

    iva i ja bili neki dan na glavnom, ali im nije radio comp pa nismo mogli uzeti kartu s rezervacijom nego samo bez... razlika je 20-ak kn pa smo odlucili ne kupiti bez rezervacije da nas netko ne digne... ok, sad sam zakomplicirao... dakle, kupit cemo sa rezervacijom da ne bi bilo nismo znali i da ne moramo nekoga bacati sa vlaka ako bude guzva :D
    veceras cemo mozda u kino pa bi se mogli naci i kupiti... oko 20:30? javimo se jos ako se promijene planovi...

    još netko?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    siljo wrote:
    iva i ja bili neki dan na glavnom, ali im nije radio comp pa nismo mogli uzeti kartu s rezervacijom nego samo bez... razlika je 20-ak kn pa smo odlucili ne kupiti bez rezervacije da nas netko ne digne... ok, sad sam zakomplicirao... dakle, kupit cemo sa rezervacijom da ne bi bilo nismo znali i da ne moramo nekoga bacati sa vlaka ako bude guzva :D
    veceras cemo mozda u kino pa bi se mogli naci i kupiti... oko 20:30? javimo se jos ako se promijene planovi...

    još netko?

    budem ja došla ako stignem. :)

    znači na glavnom oko pol 9?
  • masnimasni Posts: 1,657
    nemoj oftopičarit, lestles ;) pravo pitanje je što idu gledat? :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    lestes wrote:
    budem ja došla ako stignem. :)

    znači na glavnom oko pol 9?

    je, mi tam oko pol 21...

    ja sam na 095/ 9046 417 pa ono...

    @ masni: kaj idemo gledat? ako ti kazemo, morat cemo te likvidirat ;) a neku pucacinu... onak, za ubit vrijeme :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    masni wrote:
    nemoj oftopičarit, lestles ;) pravo pitanje je što idu gledat? :D

    bez ovog drugog L :mad: ;)
  • lesteslestes Posts: 959
    siljo wrote:
    je, mi tam oko pol 21...

    ja sam na 095/ 9046 417 pa ono...

    @ masni: kaj idemo gledat? ako ti kazemo, morat cemo te likvidirat ;) a neku pucacinu... onak, za ubit vrijeme :)

    ok. c u :)
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    pajo wrote:
    OK, majice bi trebale biti gotove u srijedu. Mi se poslije posla zaletimo pokupit nase, od lestes i nike (Niko, pretpostavljam da tvoje uzimamo i dajemo ti ih u petak).
    Da li da uzimamo jos nekome i donesemo u petak na meet-up ili u ponedjeljak na vlak ili cete si ici sami po njih. Ako netko jos hoce nek posta.

    jel morete i meni uzet pa dofurat na meet-up?
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Da, da, možemo pokupiti sve majice koje treba - uzet ćemo tablicu pa pokupit svima kome treba. A lova ide Niki, šta ćemo... :D
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    možda dobijete kakvu proviziju, nikad ne znaš... :D ajd hvala puno i vidimo se u petak...

    pozdrav svima!
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • masnimasni Posts: 1,657
    lestes wrote:
    bez ovog drugog L :mad: ;)

    lapsus calami :) sad se ne smijem pojavit na meetu, ovaj me zeli likvidirat, ovoj sam stavio L viška.. jao.. idem si jedan state of love and trust pustit :D

    Edit: skoro zaboravio:

    mah :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ej ekipa, još nismo ni krenuli, a već dobro prolazimo! Sad smo grupica za Munchen na čelu s vođom puta Jurasicom (go Jurasica! :)) pa smo u to ime zarabali karte skoro u pola cijene (HŽ ima popust za grupe)...
    Dobro je počelo... :D:D:D
  • killroykillroy Posts: 739
    pajo wrote:
    Ej ekipa, još nismo ni krenuli, a već dobro prolazimo! Sad smo grupica za Munchen na čelu s vođom puta Jurasicom (go Jurasica! :)) pa smo u to ime zarabali karte skoro u pola cijene (HŽ ima popust za grupe)...
    Dobro je počelo...

    woohoo :D:D
    go minhen PJ grupa!!!
  • RijekaRijeka Posts: 801
    killroy wrote:
    Hej

    Samo krenes od trga prema zapadu Ilicom. Dodjes do prvog veceg krizanja, ima neki spomenik na sredini i Mesnicka je ulica koja je okomita na Ilicu. Termotisak ti je skoro pa na pocetku s lijeve strane.
    http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&q=zagreb&ie=UTF8&t=h&om=1&ll=45.814107,15.973692&spn=0.004277,0.008669&z=17&iwloc=addr
    Mozes si i tu upisat Mesnicka 9 pa ce ti tocno izbacit lokaciju
    https://e-uprava.apis-it.hr/gup/

    Od velesajma mozda najbolje ici busom do glavnog kolodvora. Hm, nisam siguran koje su tocno linije ali voze svaki cas, ne mozes fulat...Stanice su na Aveniji Venceslava Holjevca.
    http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&q=zagreb&ie=UTF8&t=h&om=1&ll=45.778127,15.978488&spn=0.00428,0.008669&z=17&iwloc=addr
    Tramvaj broj 14 isto vozi na trg od velesajma, al ces se navozat jer ide malo okolnim putem.

    hvala puno :)...

    offtopic, jedan aktualni vic

    Kako su Vlatki Pokos tepali kad je bila mala?

    Gucci, Gucci :D:D
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    killroy wrote:
    woohoo :D:D
    go minhen PJ grupa!!!
    A jel' znaš ti da si i ti u Munchen grupi? :)
Sign In or Register to comment.