Pearl Jam in Zagreb!

1217218220222223860

Comments

  • siljosiljo Posts: 2,203
    killroy wrote:
    Ja bi definitivno kupio kartu prije. 99% da ce bit mjesta ali ne bih htio ni malo riskirati. Znam da ne bih spavao noc prije od muke. Mislio sam to iduci tjedan kupit...ovu za 7:50.

    lestes, ako nisi u zg iduci tjedan, mogu uzet kartu i za tebe pa da budes sigurna

    i mi bi ovim vlakom u 7:50... znaci to je dogovoreno...
    karte cemo kupiti ovih dana da ne gubimo vrijeme to jutro...

    woohooo! i tak, ne? :)

    Edit: e da... buduci da nas ide hrpa u munchen... a da si narucimo limenu glazbu da nam sviraju na kolodvoru prije nego vlak krene?
    i napravimo im PJ majice! :D

    Edit2: e da... ako se ode na http://www.hznet.hr i na izvadak iz voznog reda, klikne na naš vlak koji krece u 07:50, kraj njega stoji oznaka R koja kao znaci da su obavezne rezervacije... mislim da je uobicajena praksa to stavljati, ali za svaki slucaj bi bilo pametno ranije kupiti karte... i tak, ne? :)

    Edit3: e da... izgleda da je Zagreb polazna stanica tog vlaka, tako da mozemo ubosti prazne kupe(e) (hm, kak ide mnozina?) ako dođemo dovoljno rano... i tak, ne? :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    killroy wrote:
    Ja bi definitivno kupio kartu prije. 99% da ce bit mjesta ali ne bih htio ni malo riskirati. Znam da ne bih spavao noc prije od muke. Mislio sam to iduci tjedan kupit...ovu za 7:50.

    lestes, ako nisi u zg iduci tjedan, mogu uzet kartu i za tebe pa da budes sigurna

    hvala, domagoj. budem ja otišla ovaj tjedan i kupila kartu :) al ak nekaj pođe po zlu.. ;)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Al smo se raspisali...
    @Sid, ja u Rka udem 4.6 a vračam se 8.6, uvijek idem avion do ZG a do Rka busom se spuštam.

    Vi koji ste promjenili brojeve majica upiši te se u tablicu jer ču sutra zaključiti narudžbu kod J.
    I sutra dobijemo krajnu cijenu.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Fala Ivi i silji na upozorenju za velicinu majice, u skladu s tim napravila sam malu promjenu u tablici... Stavila sam jednu S i jednu M, al je broj komada ostao, jel, isti... :D Nadam se da ce Niko ovo vidjet prije slanja narudzbe... :)

    Racunajte na mene 8.6. ;)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Limena glazba? :D
    Ja cu ponijeti flautu pa vas docekam u Minhenu u zasviram vam malo :p
    Ostatak glazbe mislim da je zauzet, tj. nisu PJ fanovi...buuuuuu!

    OBAVEZNO kupite karte za vlak jos ovaj tjedan ili sljedeci, za svaki slucaj.
    i rezervacije napravite da imate gdje sjediti do gore ;)

    Mislim da mi je velicina majica OK, zenska M i muska S.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    cropdustress, inbox ti je pun :o
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    lestes wrote:
    cropdustress, inbox ti je pun :o
    Uhm, sorry...sad ga cistim.
    Nego, ti nisi na ucq? Dodala sam te jos prije pa te nije bilo.
    Idem sad gore, pa ako si online da pocaskamo ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    OBAVEZNO kupite karte za vlak jos ovaj tjedan ili sljedeci, za svaki slucaj.
    i rezervacije napravite da imate gdje sjediti do gore ;)
    Iva: hej ppl, ja ne znam kak to ide s tim rezervacijama, ja sam mislila da je to u vlakovima prilično cool tj. da se zicneš di hoćeš... ali ako nije nego ti daju baš neki kupe i broj sjedala, hajde onda tko prvi kupi kartu postajte na forumu u kojem ste kupeu, ono, da mi ostali možemo teti kartoprodavačici reći: 'a ja bi sjedila s Anom, a ne s Perom' :D:D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Eto ga mali interview sa Timom Biermanom iliti big bossom Ten Cluba:

    http://www.seattleweekly.com/2007-05-30/music/pearl-jam-s-fan-herder-may-be-used-but-he-s-a-10.php
  • siljosiljo Posts: 2,203
    malo oftopičarenja...

    evo nove stvari od Laufera : http://www.myspace.com/lauferbend

    mislim, imaju i my space stranicu.. a raspali se prije 11 godina...

    wtf? nešto nije u redu... zovite policiju! :D

    go Laufer! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Eto ga mali interview sa Timom Biermanom iliti big bossom Ten Cluba:

    http://www.seattleweekly.com/2007-05-30/music/pearl-jam-s-fan-herder-may-be-used-but-he-s-a-10.php

    najs! thnx... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Al smo se raspisali...
    @Sid, ja u Rka udem 4.6 a vračam se 8.6, uvijek idem avion do ZG a do Rka busom se spuštam.

    Vi koji ste promjenili brojeve majica upiši te se u tablicu jer ču sutra zaključiti narudžbu kod J.
    I sutra dobijemo krajnu cijenu.


    daj molin te prijevi me za 1 majicu SMALL

    ili reci link na koji da se prijavin....nisan odavno bio tu na forumu...jebiga
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • killroykillroy Posts: 739
    daj molin te prijevi me za 1 majicu SMALL

    ili reci link na koji da se prijavin....nisan odavno bio tu na forumu...jebiga

    Prijavljen.

    http://pjtour2007.pbwiki.com/PJ+Tour+2007+-+T-shirts
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ... u Londonu 19.06., dan nakon Pj-a... e sad nam je žao kaj se vraćamo taj, a ne idući dan... damn!

    iva&pajo, ne znam da li vas zanima, ali evo vam prilike za još jednu dobru svirku i Corganovo vrištanje :)

    sorry na novom oftopičarenju ;)

    Edit: joj, joj, joj! :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    izgubio sam se u vasim voznim redovima :)
    ne znam sta pametno reci.. ali..

    tocno 282900 minutes to goooooooooo... (za mene) :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    hm, Iva surfa po kuhinji, a ja po netu grickajuci mrkvu pa si malo mislimo kolko nas ide u minken onim jutarnjim vlakom...

    jurasica
    sintija
    lestes
    killroy
    iva&pajo
    iva&siljo

    još netko?

    fino je to društvo... uzimamo neke drustvene igre? prerano je za alkohol pa tequilu, tonik i kockice ostavite doma :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • helen crosshelen cross Posts: 228
    evo malo se provozajte po seattleu...možda naletite na nekog poznatog..:)
    http://preview.local.live.com/
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • lesteslestes Posts: 959
    e, da... treba možda neko kartu za munchen? (stajanje...)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    U goods section opet 10c karte za Minhen...a što ga šaraju:)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ma ne valjda! :eek:
    Ludi su!


    A da, Domagoj. ne znam dal ces vidjet ovaj post, al
    onaj frend ima Standing Pitch za Minhen pa mislim da smo OK.
    Jesmo li? :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Dobio sam napokon zadnju ponudu od Termotiska i majice su 90 kn po komadu.
    Narućeno 29 komada i do srijede bi trebalo biti sve gotovo.

    Vidimo se u petak u ZG.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Dobio sam napokon zadnju ponudu od Termotiska i majice su 90 kn po komadu.
    Narućeno 29 komada i do srijede bi trebalo biti sve gotovo.

    Vidimo se u petak u ZG.
    Ajme ajme. Super :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Dobio sam napokon zadnju ponudu od Termotiska i majice su 90 kn po komadu.
    Narućeno 29 komada i do srijede bi trebalo biti sve gotovo.

    Vidimo se u petak u ZG.

    fino :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Dobio sam napokon zadnju ponudu od Termotiska i majice su 90 kn po komadu.
    Narućeno 29 komada i do srijede bi trebalo biti sve gotovo.

    Vidimo se u petak u ZG.

    To!

    Ajde onda kad budu gotove javi pa se ja zaletim po njih.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Ajme ajme. Super :)


    hej sid, isprazni malo inbox, pliz :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Prvo eBay kupovanje sam obavio sinoc, u ponoć je bio kraj za ponude, bas je fora u iscekivanju hoce li netko u zadnjim sekundama ponuditi vise, samo da se jos ne zakacim i na to:D
    Naravno o posteru se radilo CCFA Perth 06 http://www.expressobeans.com/public/detail.php/43668
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lesteslestes Posts: 959
    Dobio sam napokon zadnju ponudu od Termotiska i majice su 90 kn po komadu.
    Narućeno 29 komada i do srijede bi trebalo biti sve gotovo.

    Vidimo se u petak u ZG.

    Ja sigurno svoju ne budem stigla pokupit pa onda Pajo i Iva, ak još može, uzmete
    mi u ponedjeljak na vlak. Plaćene su. I hvala :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    Ja sigurno svoju ne budem stigla pokupit pa onda Pajo i Iva, ak još može, uzmete
    mi u ponedjeljak na vlak. Plaćene su. I hvala :)
    Will do.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    evo ako još netko želi uplatiti majice na žiro račun ako ne dolazi na meeting u petak

    RBA
    Niko Čučković
    2484008-3212609171

    majice su po 90 kn

    Hvala :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    waaaaaaaaait a minute...koji je to petak?!? onaj jucer? jer ako je, ja ocito nisam bio :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
Sign In or Register to comment.