Pearl Jam in Zagreb!

1216217219221222860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    http://www.box.net/files#0:f:6593186
    nadam se da se vidi
    Posljedna verzija vegete, malo sam je doradio i to je to!!
    TAKO BI TO TREBALO IZGLEDATI:):)
    Sutra šaljem teti Jadranki, ej da pitat ću je što je to sa plavim bojama????

    Evo linka:
    http://www.box.net/shared/g5f5z76m7n
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    To Pajo, znao sam da češ ti to riješit, ja i tehnološke barijere - katastrofa:o
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Majice su naručene :)

    28 komada

    žene
    S - 6 kom
    M - 3 kom
    L - 3 kom

    muške
    S - 2 kom
    M - 2 kom
    L - 7 kom
    XL - 4 kom
    XXL - 1 kom

    Što se tiće boje Jadranka mi je rekla da su sve iste, ZG plava.
    Sutra bi mi trebala poslati predračun pa vam javim krajnu cijenu, rekla mi je da će nam dati mali popust na račun Dubrovnika jer joj je netko iz svojte iz Grada:):)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Majice su naručene :)

    28 komada

    žene
    S - 6 kom
    M - 3 kom
    L - 3 kom

    muške
    S - 2 kom
    M - 2 kom
    L - 7 kom
    XL - 4 kom
    XXL - 1 kom

    Što se tiće boje Jadranka mi je rekla da su sve iste, ZG plava.
    Sutra bi mi trebala poslati predračun pa vam javim krajnu cijenu, rekla mi je da će nam dati mali popust na račun Dubrovnika jer joj je netko iz svojte iz Grada:):)

    nije li cijena 100kn? ili je to bilo okvirno?

    anyway, mi bili danas tamo po neke svoje majice... kaze J da bi naše plave bile gotove početkom idučeg tjedna... kako ćemo dogovoriti preuzimanje? svak za sebe ili netko pokupi pa se nalazimo?

    Niko, ti plačaš preko računa? pošalji nam onda podatke za uplatu na PM pa da ti platimo... ili ako imaš drugu ideju, pucaj :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    nije li cijena 100kn? ili je to bilo okvirno?

    anyway, mi bili danas tamo po neke svoje majice... kaze J da bi naše plave bile gotove početkom idučeg tjedna... kako ćemo dogovoriti preuzimanje? svak za sebe ili netko pokupi pa se nalazimo?

    Niko, ti plačaš preko računa? pošalji nam onda podatke za uplatu na PM pa da ti platimo... ili ako imaš drugu ideju, pucaj :)

    Niko, hoćeš da ti ja kupim zlote za ovih mojih cca 400kn? :) he, što sam domišljata... javi mi što prije da eventualno zaradim na tečajnim razlikama... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Majice su naručene :)

    28 komada

    Što se tiće boje Jadranka mi je rekla da su sve iste, ZG plava.
    Sutra bi mi trebala poslati predračun pa vam javim krajnu cijenu, rekla mi je da će nam dati mali popust na račun Dubrovnika jer joj je netko iz svojte iz Grada:):)
    GO NIKO!!!! Hvala!
  • masnimasni Posts: 1,657
    kul kul.. super mi je kod svih pj majica, pa tako i ovih novih, sto se ne vidi iz aviona da je to pj.. :)
    onak, tko zna, zna.. tko ne primjeti, tko mu kriv..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    jurasica wrote:
    Niko, hoćeš da ti ja kupim zlote za ovih mojih cca 400kn? :) he, što sam domišljata... javi mi što prije da eventualno zaradim na tečajnim razlikama... :)

    Vidiš to nije loša ideja, dobro da su nas Doktor i Siljo upozorili za taj problem, thanks!!
    E sad nemam pojma kako se tamo živi i koliko nam zlota treba za tri dana cca ima li netko ideju, okvirnu???

    Javim ako mi bude trebalo zlota, mislim ako ne nabavim u Dbk.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:
    nije li cijena 100kn? ili je to bilo okvirno?

    anyway, mi bili danas tamo po neke svoje majice... kaze J da bi naše plave bile gotove početkom idučeg tjedna... kako ćemo dogovoriti preuzimanje? svak za sebe ili netko pokupi pa se nalazimo?

    Niko, ti plačaš preko računa? pošalji nam onda podatke za uplatu na PM pa da ti platimo... ili ako imaš drugu ideju, pucaj :)



    Cijena je bila cca 100kn po komadu, rekla je J da će nam dati discount, valjda će mi sutra javiti mailom.

    Što se tiće preuzimanja netko će morati pokupiti majice od nas koji smo van ZG...Sid, Rka, ja...ima li još netko??

    Ja sam opet u Zg 8.6 petak pa bi se mogli naći na pre-tour meeting i tamo raspodijelit majice i lovu??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ja sam opet u Zg 8.6 petak pa bi se mogli naći na pre-tour meeting i tamo raspodijelit majice i lovu??
    Dobra ideja, jedino što je to petak pa bismo se trebali naći popodne, poslije posla. Hoćeš ti moći popodne?
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Vidiš to nije loša ideja, dobro da su nas Doktor i Siljo upozorili za taj problem, thanks!!
    E sad nemam pojma kako se tamo živi i koliko nam zlota treba za tri dana cca ima li netko ideju, okvirnu???

    Otprilike 1 Euro vam je 4 zlote. Znaci opet otprilike, valuta je 2 puta jaca od kune.

    Cijene su skroz normalne. Mislim da zivotne namirnice i sve ostalo sto se kupuje dok ste na turistickom putovanju nije skuplje u odnosu na Cro, pogotovo u manjim mjestima. U Krakovu sam na najvecem trgu u Evropi, koji je ono - Waau, pio pivu za 3 eura.

    Kad sam kod pive, poljaci su veliki alkoholicari i pivopije. Normalno je vidjeti veliki broj ljudi svaku noc koji jedva hodaju :)
    Inace, veoma lose govore engleski (osim turistickih radnika) za razliku od Njemačkog.

    Auschwitz (valjda se tako pise) vam je udaljen od Krakova nekih sat, sat i pol vožnje busom, pa preporučujem da odete na turističku turu (traje skoro 2 sata), a ako zatrazite dobicete i vodica koji govori na hrvatskom jeziku. Stvarno ce vas sve to dojmiti (ako se mogu tako izraziti sobzirom da je rijec o znate cemu vec). Samo se najavite dan-dva prije. Mi smo isli u velikoj grupi pa samo placali nesto malo, mozda 1.5 euro ponaosob.

    Eto, nadam se da sam malo pomogao, a za detalje me pitajte sve u Minhenu :D
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Vidiš to nije loša ideja, dobro da su nas Doktor i Siljo upozorili za taj problem, thanks!!
    E sad nemam pojma kako se tamo živi i koliko nam zlota treba za tri dana cca ima li netko ideju, okvirnu???

    Javim ako mi bude trebalo zlota, mislim ako ne nabavim u Dbk.

    Iva i ja samo u banci naručili 500 Zlota što je oko 1000kn... to nam je za prva 2 dana, a onda cemo placati karticom i podići još nešto love na bankomatima... ne da nam se furati previše gotovine sa sobom...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Cijena je bila cca 100kn po komadu, rekla je J da će nam dati discount, valjda će mi sutra javiti mailom.

    Što se tiće preuzimanja netko će morati pokupiti majice od nas koji smo van ZG...Sid, Rka, ja...ima li još netko??

    Ja sam opet u Zg 8.6 petak pa bi se mogli naći na pre-tour meeting i tamo raspodijelit majice i lovu??

    hej ekipa...

    Iva i ja smo kod Jadranke podigli 2 majice koje smo naručili... meni je muška majica L ok, Ivi je ženska S tak-tak... ono, taman, ali ako se malo stisne bit će joj premala...
    zato bi Iva htjela promijeniti svoju narudžbu u 2 ženske M... jel možeš to odraditi Niko sa J ili da joj se mi javimo?
    isto tak je to upozorenje ostalim curkama... achtung! achtung! :)
    i tak, ne... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Dobra ideja, jedino što je to petak pa bismo se trebali naći popodne, poslije posla. Hoćeš ti moći popodne?

    Evo ja sam upravo promjenio kartu za 21:20 navečer, tako da sam do 20 sati slobodan, a doću negdje popodne kao i uvijek iz Rijeke pa se čujemo.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:
    hej ekipa...

    Iva i ja smo kod Jadranke podigli 2 majice koje smo naručili... meni je muška majica L ok, Ivi je ženska S tak-tak... ono, taman, ali ako se malo stisne bit će joj premala...
    zato bi Iva htjela promijeniti svoju narudžbu u 2 ženske M... jel možeš to odraditi Niko sa J ili da joj se mi javimo?
    isto tak je to upozorenje ostalim curkama... achtung! achtung! :)
    i tak, ne... :)

    achtung! achtung! požurite sa promjenama jer sad sam opet se čuo sa J. i dogovorio tisak, sad će mi poslati nove cijene.
    Deadline za isporuku je negdje utorak/srijeda, 5/6 rekao sam da je petak zadnji dan.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    meni ostaje L onda.. :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • u2fan1975u2fan1975 Posts: 41
    Ja mogu u petak popodne jer radim stalno u jutro.Pa ako bude sastanak u petak neka mi netko javi PM.

    Hvala!!!!!!
  • helen crosshelen cross Posts: 228
    ja u petak imam školu do pola pet tako da mogu bilo kad nakon pola pet...
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ajme ajme, koliko informacija! :eek: :D

    Bila sam 2 dana u Veroni a vi se raspisali...hehe

    Ok, prvo, Ana, sto je to s tim Birljantinom? Javi mi malo ;) Mozda
    bi ja...


    Majice, super. Ne znam jos uvijek, nazalost, da li cu stici na meetup, sve
    mi je to na knap, a jos mi nisu papiri za visu gotovi. Bed mi je, jer sam
    zbilja htjela dolazit, a opet moram u ZG kad budem isla po vizu (sto ce biti nakon turneje mi se cini)...uf...I opet mi je to onda dupli trosak i stalno na putu...
    a ionako me nece bit 10 dana kad odem na turneju...
    Sve u svemu, probat cu doci. Niko, kad ti ides u ZG i s cim?

    Za majice nije bed, mislim da ce opet Domagoj tu morat kupit za mene (sorry, stari, al znas da si mi ti desna ruka u ZG), pa onda ja kad dodjem ili
    u Minkenu sve sredimo.Toliko zasada od mene, moram jos citat forum, nisam 2 dana bila! Vau!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    Za majice nije bed, mislim da ce opet Domagoj tu morat kupit za mene (sorry, stari, al znas da si mi ti desna ruka u ZG), pa onda ja kad dodjem ili u Minkenu sve sredimo.Toliko zasada od mene, moram jos citat forum, nisam 2 dana bila! Vau!

    Hehe...no problem...ofkors...mmmm...sad cu moc probat i kak mi zenska PJ majica stoji :D:D

    Nego, meni pase taj 8.6. Taman malo nabrijavanja prije turneje.
  • lesteslestes Posts: 959
    ja ne mogu 8.6. :(
    ako majice ne budu gotove do ponedjeljka (do onda ih mogu sama pokupiti), bi
    mogel neko uzeti moje 2 (ženske, L i M)? :o ja pare mogu uplatiti na račun (isto
    do ponedjeljka) ili sredimo u vlaku za munchen ili u munchenu. može? :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Evo ja sam upravo promjenio kartu za 21:20 navečer, tako da sam do 20 sati slobodan, a doću negdje popodne kao i uvijek iz Rijeke pa se čujemo.

    ja u petak u 19:30 moram biti na poslu pa vjerojatno preskacem druzenje... pojavim se nakratko ako cemo se ranije nalaziti... Iva jos ne zna kako je s tim petkom...

    mah :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    nema toga.. ja bi bio pola sala, ja nebi.. idemo si nac termincic kad cemo svi bit cijelo vrijeme...
    ako me pamcenje sluzi, snih je predlagao da se tako okupimo, gitarica, cuga.. i sto ide.. parkic..
    ali ako niste za to, nema problema, ja dolazim gdje god ste dogovorili.. poslije 5.6. ja slobodan..

    mah svima:)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    sredimo u vlaku za munchen ili u munchenu. može? :)
    budemo ti mi pokupili majice ako treba...
    a kaj je s tim vlakom, za koji onda trebamo kupiti karte tj. u koliko sati idemo? mi smo mislili kupiti za onaj u 7.50...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    ja bi trebao doć jedan dan drugi tjedan u Zg, točnije moram po starog na aerodrom pa bi mogao nakratko skočit i to preuzet nekako...još vidim kad sam sa sobom sredim sve, Viktor je Viktoru neprijatelj :D...prekosutra hladno pivo u Ri, počinje lagano zagrijavanje pred Katowice i Veneziu...
    Death or glory!

  • lesteslestes Posts: 959
    pajo wrote:
    budemo ti mi pokupili majice ako treba...
    a kaj je s tim vlakom, za koji onda trebamo kupiti karte tj. u koliko sati idemo? mi smo mislili kupiti za onaj u 7.50...

    hvala, hvala! :)

    da, idemo s tim u 7:50. jel vi mislite prije kupovat kartu? ili bar rezervirat? ja sam
    pitala ženu u hž i rekla je da nije potrebno. al nekak se bojim da ne ostanem bez
    karte...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Rijeka wrote:
    ja bi trebao doć jedan dan drugi tjedan u Zg, točnije moram po starog na aerodrom pa bi mogao nakratko skočit i to preuzet nekako...još vidim kad sam sa sobom sredim sve, Viktor je Viktoru neprijatelj :D...prekosutra hladno pivo u Ri, počinje lagano zagrijavanje pred Katowice i Veneziu...
    A jebemu, i ja bi do ZG, al zbilja ne znam ako cu stici. Kad ti ides?

    Jos moram vidjet ovaj vikend ako cu sto uspjet...:o :(

    ne idem na Hladno Pivo, moram skupit lovu za Harteru 2. vecer :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    ne znam kad idem, kad mi javi stari da dolazi, skačem samo do aerodroma i natrag, ali bi se mogao zaustavit i pokupit to na brzinu. A opet možda bude imao i let za Trst, ali veća vjerojatnost je da će ipak sletit u Zg...

    nego, vezano uz Harteru, imaš na http://www.ri-rock.com nagradne igra di se dijele karte za harteru i za HP, pa možeš okušat sreću ;) Ja već jesam, a već i dobivao od njih nekakve "džaba" ulaznice... Kad sam već kod džabe, LET 3 džabe u harteri 14.06. Znam da je većina vas na putu onda, ali ja se nadam da se na vrijeme vraćam iz Poljske te da stižem na ovo, a onda put pod noge i via Venezia...
    Death or glory!

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Rijeka wrote:
    ne znam kad idem, kad mi javi stari da dolazi, skačem samo do aerodroma i natrag, ali bi se mogao zaustavit i pokupit to na brzinu. A opet možda bude imao i let za Trst, ali veća vjerojatnost je da će ipak sletit u Zg...

    nego, vezano uz Harteru, imaš na http://www.ri-rock.com nagradne igra di se dijele karte za harteru i za HP, pa možeš okušat sreću ;) Ja već jesam, a već i dobivao od njih nekakve "džaba" ulaznice... Kad sam već kod džabe, LET 3 džabe u harteri 14.06. Znam da je većina vas na putu onda, ali ja se nadam da se na vrijeme vraćam iz Poljske te da stižem na ovo, a onda put pod noge i via Venezia...
    Znam znam. Vidjet cu malo tu nagradu igru. Ja inace dobijem karte za
    nis na Svid radiju :D Masu puta tako ;)

    A ja bih isto isla na Let 3, i to je FREE koncert, al cu biti u Veneciji :o
    Ne isplati mi se trcat doma samo za to pa onda natrag....
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    lestes wrote:
    hvala, hvala! :)

    da, idemo s tim u 7:50. jel vi mislite prije kupovat kartu? ili bar rezervirat? ja sam
    pitala ženu u hž i rekla je da nije potrebno. al nekak se bojim da ne ostanem bez
    karte...

    Ja bi definitivno kupio kartu prije. 99% da ce bit mjesta ali ne bih htio ni malo riskirati. Znam da ne bih spavao noc prije od muke. Mislio sam to iduci tjedan kupit...ovu za 7:50.

    lestes, ako nisi u zg iduci tjedan, mogu uzet kartu i za tebe pa da budes sigurna
Sign In or Register to comment.