Pearl Jam in Zagreb!

1215216218220221860

Comments

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Rijeka wrote:
    psmtr, flogging molly :(

    Tako želim vidit taj bend...
    A ja mislila da ides na Nova Rock :o Evo ti jos jedan razlog... :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Bok ekipa!

    Nadam se da nije kasno da se predbilježim za majice. Molila bih neku dobru dušu da u tablicu upiše potato girl S (ž) komada 2 jer sam smotana i znam da ću neš zeznut ako budem išla sama upisivat... :D

    Kad će opet neki meet up? :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • killroykillroy Posts: 739
    Bok ekipa!

    Nadam se da nije kasno da se predbilježim za majice. Molila bih neku dobru dušu da u tablicu upiše potato girl S (ž) komada 2 jer sam smotana i znam da ću neš zeznut ako budem išla sama upisivat... :D

    Kad će opet neki meet up? :)

    upisano :)
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Fala :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hey pozdrav svima, malo sam u poslu ovih dana, nemam kad pisat, radnik mi je nestao nema ga tri dana, maturant je pa biće još slavi...ali ću ga sve jedno objesiti kad mi dođe na vrata:D:D

    Jadranka mi je poslala taj file sa Mr. Vegeta ali ja ne znam što da snime radim, moram se konzultirat sa prijateljem grafičarom.

    Javim se uskoro
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ljudi pozdrav! Vidim da se ovdje skupila poprilicna ekipa PJ fanova i bas mi je drago da nas ima! Na koje koncerte se spremate?
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Ljudi pozdrav! Vidim da se ovdje skupila poprilicna ekipa PJ fanova i bas mi je drago da nas ima! Na koje koncerte se spremate?

    Pozdrav i tebi, i da, super je sto nas i nakon koncerta u Zg jos uvijek toliko ima.
    Evo ti ovaj link na kojem ces naci sve moguce podatke o tome ko od forumasa gdje ide, kada se ide itd.. http://pjtour2007.pbwiki.com/PJ+Tour+2007
    Uzivaj!
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Hey pozdrav svima, malo sam u poslu ovih dana, nemam kad pisat, radnik mi je nestao nema ga tri dana, maturant je pa biće još slavi...ali ću ga sve jedno objesiti kad mi dođe na vrata:D:D

    Jadranka mi je poslala taj file sa Mr. Vegeta ali ja ne znam što da snime radim, moram se konzultirat sa prijateljem grafičarom.

    Javim se uskoro

    ok, vidi s njim jer bi uskoro morali sve to pokrenuti... sigurno ce im trebati tjedan dana za napraviti majice, a do koncerata imamo samo malo vise od 2 tjedna... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ljudi pozdrav! Vidim da se ovdje skupila poprilicna ekipa PJ fanova i bas mi je drago da nas ima! Na koje koncerte se spremate?

    mah mah! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Sredit ćemo sve za majice ne brini :)

    U Dubrovniku Hladno Pivo je 9.6 a ja 10.6 krećem za Minchen...to će biti dobro zagrijavaje prije PJ :D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Sredit ćemo sve za majice ne brini :)

    U Dubrovniku Hladno Pivo je 9.6 a ja 10.6 krećem za Minchen...to će biti dobro zagrijavaje prije PJ :D:D
    Ja cu se zagrijat na Harteri. Laufer! :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    jel bio tko na hladnom jucer? nema nekih pohvala.. ja nisam.. pa da cujemo :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    alo ekipa... bila ja danas u mesničkoj da provjerim kakve su to majice i moram priznati da sam zazujala kad sam skuzila da su te majice sve u nekim različitim plavim bojama... XL je jedna boja, L je druga, ženske su opet neka druga boja... a da ne spominjem da je i ta plava neka čudnjikava boja... da li bi bilo možda moguće da mi nabavimo svoje majice? i da na to onda oni nalijepe kaj već treba nalijepiti?

    toliko od mene...

    @ justanothergirl - dobro na došla!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    jurasica wrote:
    alo ekipa... bila ja danas u mesničkoj da provjerim kakve su to majice i moram priznati da sam zazujala kad sam skuzila da su te majice sve u nekim različitim plavim bojama... XL je jedna boja, L je druga, ženske su opet neka druga boja... a da ne spominjem da je i ta plava neka čudnjikava boja... da li bi bilo možda moguće da mi nabavimo svoje majice? i da na to onda oni nalijepe kaj već treba nalijepiti?

    toliko od mene...

    @ justanothergirl - dobro na došla!!! :)


    Shit...kako sad različite boje, to nisam znao!!???!?! To nije baš lijepo, ta vijest me baš ne veseli puno.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • killroykillroy Posts: 739
    Hm... malo nezgodno to s razlicitim bojama....

    naletio sam na jos jedan link al nisam siguran da li smo to vec gledali
    http://www.novival.hr/index.htm

    Ili mozemo pitat da donesemo svoje majice...
    Ili cemo izgledat ko neuskladjeni strumfovi, sto nije nuzno lose :D
  • killroykillroy Posts: 739
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Alo, ljudi!
    Treba li nekome 10c za Minhen? Ili netko zeli 10c za Minhen, a vec ima GA :D

    Javite mi da znam reci frendu ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    Alo, ljudi!
    Treba li nekome 10c za Minhen? Ili netko zeli 10c za Minhen, a vec ima GA :D

    Javite mi da znam reci frendu ;)

    JA JA! Al ne znam kaj da onda sa svojom... imaš nekog zainteresiranog?
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    lestes wrote:
    JA JA! Al ne znam kaj da onda sa svojom... imaš nekog zainteresiranog?
    Pa ovaj...prodat ces tamo, ako tu ne nedjes nikoga :D

    Javim mu sad odmah, pa onda tebi potvrdim, da se mozes tu raspitat
    ako kome treba GA ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    imas pm :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ovo sto kaze roubal sa poljskog threada bi bilo vise nego OK:
    Ok, I don't know how reliable it is, but the promoter is giving hints that there might be a separate space for the fanclub. We might not need nappies after all, but I guess it is gonna be a surprise.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Ovo sto kaze roubal sa poljskog threada bi bilo vise nego OK:

    baš fino :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Alo, ljudi!
    Treba li nekome 10c za Minhen? Ili netko zeli 10c za Minhen, a vec ima GA :D

    Javite mi da znam reci frendu ;)

    Sid, ja se ne brinem da mi treba 10C karta, jer znam da ćeš nam svima čuvati mjesto u prvim redovima... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    boook!

    jedna moja draga frendica i kolegica radi reportažu za briljanteen HTV-a o ljudima kojima nije teško potegnuti do inozemstva kako bi vidjeli bend koji vole.
    e, a kako zna da sam ja jedna od njih, i da znam puno sebi sličnih ;), zamolila me da pitam ima li tko tko bi sudjelovao o toj reportaži.

    nema boljeg tajminga od ovog, pošto smo skoro svi u pripremama, voznim redovima, prvim redovima itd., pa bi bilo super kad bi netko pred kamerama htio reći što sve treba za otić' vidjet' jedan dobar koncert :) i zašto mu za to nije teško preći pola europe :)

    ne mora biti samo jedna osoba, ako vas želi više pričati, nije bed.

    bit će i PJ glazbe u reportaži, a priznajte, kad ste zadnji put vidjeli PJ na TV-u? u rujnu prošle godine, zar ne? :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    boook!

    jedna moja draga frendica i kolegica radi reportažu za briljanteen HTV-a o ljudima kojima nije teško potegnuti do inozemstva kako bi vidjeli bend koji vole.
    e, a kako zna da sam ja jedna od njih, i da znam puno sebi sličnih , zamolila me da pitam ima li tko tko bi sudjelovao o toj reportaži.

    nema boljeg tajminga od ovog, pošto smo skoro svi u pripremama, voznim redovima, prvim redovima itd., pa bi bilo super kad bi netko pred kamerama htio reći što sve treba za otić' vidjet' jedan dobar koncert i zašto mu za to nije teško preći pola europe

    ne mora biti samo jedna osoba, ako vas želi više pričati, nije bed.

    bit će i PJ glazbe u reportaži, a priznajte, kad ste zadnji put vidjeli PJ na TV-u? u rujnu prošle godine, zar ne? :D

    :D

    mi bi rado, ali nas je sram :D
    iva je u ilegali, a kod mene na poslu me svi vec ionako jel, imaju na tapeti :)

    nego ana, kaj ti mislis kao iskusna "poljakinja" jel bolje furat eure u poljsku i mijenjati u zlote ili probat kupit zlote tu u hrvatskoj?

    tu viks tu gou... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    ja sam bio kod milica prosli tjedan na tv-u o reportazi o bridgu na feru :)
    tako da mi je dosta..
    a i mlad sam..
    i nisam prosao pola europe za njima.. iako bih volio da jesam..
    do beca nije ni cetvrtina, a kamoli pola :D

    pj u briljanteenu.. to bi bilo zakon :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    http://www.box.net/files#0:f:6593186

    nadam se da se vidi

    Posljedna verzija vegete, malo sam je doradio i to je to!!
    TAKO BI TO TREBALO IZGLEDATI:):)
    Sutra šaljem teti Jadranki, ej da pitat ću je što je to sa plavim bojama????

    A što se tiće Briljantina...bilo bi dobro da dođu u Poljsku da nas dočekaju kad budemo izlazili iz autobusa onako lijepo sređeni i odmorni:D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lesteslestes Posts: 959
    http://www.box.net/files#0:f:6593186

    nadam se da se vidi

    Posljedna verzija vegete, malo sam je doradio i to je to!!
    TAKO BI TO TREBALO IZGLEDATI
    Sutra šaljem teti Jadranki, ej da pitat ću je što je to sa plavim bojama????

    A što se tiće Briljantina...bilo bi dobro da dođu u Poljsku da nas dočekaju kad budemo izlazili iz autobusa onako lijepo sređeni i odmorni:D:D

    hmmm link ne radi.. treba se ulogirati...

    čini se da se iz poljske vraćam s urban travelom... :)

    briljanteen? mene sram.. ne volim se snimat :o (baš sam danas gledala kazetu sa javnog sata :o)

    idem spavat, bok svima...
  • DoctorDoctor Posts: 256
    siljo wrote:

    nego ana, kaj ti mislis kao iskusna "poljakinja" jel bolje furat eure u poljsku i mijenjati u zlote ili probat kupit zlote tu u hrvatskoj?

    Nisam Ana al' da ti odgovorim..
    Toplo preporucujem da odmah zamjenis novac u Zlote jer u Poljskoj skoro nigdje ne primaju eure (90% ne) tako da ces ovisiti o nekoj banci koju ces mozda tesko naci ili nece raditi.. Ovo ti govorim sve iz iskustva :) Jedan sam cijeli dan bio "bez kinte" samo zato sto banke nisu radile.. Oni na eure gledaju kao na novac koji ne vrijedi.
    To je pogotovo problem u manjim mjestima sto Katowice svakako jesu.
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Doctor wrote:
    Nisam Ana al' da ti odgovorim..
    Toplo preporucujem da odmah zamjenis novac u Zlote jer u Poljskoj skoro nigdje ne primaju eure (90% ne) tako da ces ovisiti o nekoj banci koju ces mozda tesko naci ili nece raditi.. Ovo ti govorim sve iz iskustva :) Jedan sam cijeli dan bio "bez kinte" samo zato sto banke nisu radile.. Oni na eure gledaju kao na novac koji ne vrijedi.
    To je pogotovo problem u manjim mjestima sto Katowice svakako jesu.

    thnx... putujemo znaci s 3-4 valute... jei! :):)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
Sign In or Register to comment.