Pearl Jam in Zagreb!

1214215217219220860

Comments

  • DoctorDoctor Posts: 256
    E ljudi, mislim da sam sjebao onu tabelu sa majcama.. Htio sam se upisati, nesto nije moglo, nesto sam pritisnuo save i onda je odjednom nestalo sve.
    Ako neko ima neki backup neka radi nesto..

    Sorry ljudovi, nije namjerno..

    edit:
    Vidim, i Rijeka je nesto slicno usrao pa je opet sve vraceno..
    Uglavnom, ako to vratite upisite taj jedan L.
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Doctor wrote:
    E ljudi, mislim da sam sjebao onu tabelu sa majcama.. Htio sam se upisati, nesto nije moglo, nesto sam pritisnuo save i onda je odjednom nestalo sve.
    Ako neko ima neki backup neka radi nesto..

    Sorry ljudovi, nije namjerno..
    Pise mi da si jos uvijek tamo, da Edit-iras stranicu upravo...tako da ne mogu nis dok ti se ne log out--- :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Pise mi da si jos uvijek tamo, da Edit-iras stranicu upravo...tako da ne mogu nis dok ti se ne log out--- :D

    Upravo sam se logautovao.. Spasavaj me Sid dok ne dodju vukovi :)
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ja nis ne kuzim tamo :confused:
    Mislim da ima neki trik, netko tko zna kako to sredit ce napravit sutra ujutro.
    Ne vjerujem da je sve izbrisano. Ima dole HISTORY pa se po tome moze nesto sredit, al je ne bih sad prckala, kasno je :D
    Idem u krpe.
    Ne brini, sve je OK. Popis je tamo. Uostalom, i na forumu smo ga imali
    napisanog pred par postova ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Evo skonto sam sam i popravio sve, sad je ok..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • killroykillroy Posts: 739
    Doctor wrote:
    Uglavnom, zamolio bi nekoga iz Wombatsa, npr tebe Killroy :D, da mi platis i preuzmes majcu, pa se raskusuramo u Minhenu na pivi. Nadam se da je to ok!?

    Iako mi bas ne pristaje ta majca, mislim da ce za par godina biti super suvenir koji ce posjecati na jedan tako dobaarr period..

    Velicina: L

    Hej, Doktore, pokupim ti majicu, nemas frke :)
    Ma sta ti ne bi pristajala...samo cemo je malo auto-lakom ili nekim sprejem preradit poslije...... :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ej ljudi! U dilemi sam... :o
    Ja bih jednu S onu obicnu (musku) majicu i M za cure, al
    ako pase, tj. ako je OK. Tko ide u taj termotisak i kada? Pa da koja cura od vas malo proba... :o Ne znam dal je jos kasno za upisat to... Sorryte :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    bili Iva i ja jučer u termotisku... majice su ok, mislim da su zenske bolje od muskih.. nekak kompaktnije :)

    Iva ce sebi uzeti S, ja sebi L... pa sad racunajte :)

    anyway, cim smo upali unutra, pogledali smo na zid pokraj vrata i skuzili vegetin znak... ali vegetin, ne ovaj naš... popričali s tetom... rekla je da ona ima vegetin znak u vektorima i da će ga mailati Niki pa možemo preraditi ovo naše...

    fora je u tome da je Niko ovo napravio kao sliku pa će se to tako i printati na majice... to znači da ćemo imati 2 plave boje: plava boja majice i plava boja unutar ovog vegeta kruga, ne? sad, ne znam da li bas to zelimo... ako hocemo, mozemo sliku srediti u vektorima, tako da se printa samo krug, kuhar, pearl jam i natpis ispod... na taj nacin bi unutrasnjost kruga bila transparentna, odn. u boji majice... mislim da je dovoljno samo "vegeta" zamijeniti sa "pearl jam" na slici koju teta Jadranka ( :D ) maila Niki...

    ok, sad sam zakomplicirao... i bilo bi ju dobro pitati da se na leđa printaju samo slova, bez podloge, ne? e sad sam još više zakomplicirao :D

    valjda cete skuziti sto sam htio reci :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    siljo wrote:
    bili Iva i ja jučer u termotisku... majice su ok, mislim da su zenske bolje od muskih.. nekak kompaktnije

    Iva ce sebi uzeti S, ja sebi L... pa sad racunajte

    anyway, cim smo upali unutra, pogledali smo na zid pokraj vrata i skuzili vegetin znak... ali vegetin, ne ovaj naš... popričali s tetom... rekla je da ona ima vegetin znak u vektorima i da će ga mailati Niki pa možemo preraditi ovo naše...

    fora je u tome da je Niko ovo napravio kao sliku pa će se to tako i printati na majice... to znači da ćemo imati 2 plave boje: plava boja majice i plava boja unutar ovog vegeta kruga, ne? sad, ne znam da li bas to zelimo... ako hocemo, mozemo sliku srediti u vektorima, tako da se printa samo krug, kuhar, pearl jam i natpis ispod... na taj nacin bi unutrasnjost kruga bila transparentna, odn. u boji majice... mislim da je dovoljno samo "vegeta" zamijeniti sa "pearl jam" na slici koju teta Jadranka ( :D ) maila Niki...

    ok, sad sam zakomplicirao... i bilo bi ju dobro pitati da se na leđa printaju samo slova, bez podloge, ne? e sad sam još više zakomplicirao :D

    valjda cete skuziti sto sam htio reci :)

    a Iva bude uzela žensku ili mušku majicu? :)

    kužim kaj misliš.. ja opće nisam razmišljala o tome da iza nebi bila samo slova... sad
    sam ja zakomplicirala.. :o
  • DoctorDoctor Posts: 256
    killroy wrote:
    Hej, Doktore, pokupim ti majicu, nemas frke :)
    Ma sta ti ne bi pristajala...samo cemo je malo auto-lakom ili nekim sprejem preradit poslije...... :D

    Ej, super!
    Ma bice majice super, ne sumnjam ja u to.. Nisam mogao propustiti priliku da kupim..

    Ne mogu vjerovat da se priblizava..
    Jos 19 dana!!!

    p.s. Vi se dogovorite koji cete tip majice kuputi (ovo sto Pajo prica) pa uzmite i meni istu.
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • siljosiljo Posts: 2,203
    lestes wrote:
    a Iva bude uzela žensku ili mušku majicu? :)

    kužim kaj misliš.. ja opće nisam razmišljala o tome da iza nebi bila samo slova... sad
    sam ja zakomplicirala.. :o

    Iva uzima žensku... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Danas sam dobio ideju da napravim i ja neku majicu u BH fazonu za koncert u Minhenu, sto ce me doci dosta love, pa cu iz finansijskih razloga ipak otkazati uzimanje vase majice..
    Milion stvari mi se sada poklopilo, polaganje vozackog, placanje faksa, PJ tura tako da se moram pocet kontrolirati..

    Evo napravio sam promjenu i na nasoj pbwiki stranici.
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ide tko sutra?
    mi idemo pa nam mahnite ili nas gađajte nečim ako nas vidite :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    siljo wrote:
    Iva uzima žensku... :)

    i ja... stavila sam zato (ž) pokraj veličine u onu tablicu... :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    lestes wrote:
    i ja... stavila sam zato (ž) pokraj veličine u onu tablicu... :)
    Joj, ja ne mogu editirat stranicu. :o Moram upgradeat firefox, a sad ne mogu...
    Jel mi netko moze upisat jednu S (normalnu, musku) i M žensku? Hvala.
    Nadam se da je M ok, S zenska mi se nakako cini mala, inace su mi te na knap :D


    Znaci, da rezimiramo, Sid: S i M (ž) = 2 kom

    Hvala! :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    Joj, ja ne mogu editirat stranicu. :o Moram upgradeat firefox, a sad ne mogu...
    Jel mi netko moze upisat jednu S (normalnu, musku) i M žensku? Hvala.
    Nadam se da je M ok, S zenska mi se nakako cini mala, inace su mi te na knap :D


    Znaci, da rezimiramo, Sid: S i M (ž) = 2 kom

    Hvala! :)

    sređeno :)
  • lesteslestes Posts: 959
    Joj, ja ne mogu editirat stranicu. :o Moram upgradeat firefox, a sad ne mogu...
    Jel mi netko moze upisat jednu S (normalnu, musku) i M žensku? Hvala.
    Nadam se da je M ok, S zenska mi se nakako cini mala, inace su mi te na knap :D


    Znaci, da rezimiramo, Sid: S i M (ž) = 2 kom

    Hvala! :)

    ček sad sam zbunjena... kaj nije prije pisalo M ž i S ž? ok, mijenjam S u (m)...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    lestes wrote:
    sređeno :)
    Ljubi te teta Siki. Hvala! :)
    Samo da mi to budu dobre velicine sad :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    Ljubi te teta Siki. Hvala! :)
    Samo da mi to budu dobre velicine sad :D

    i ja se nadam da nam budu :);)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    lestes wrote:
    ček sad sam zbunjena... kaj nije prije pisalo M ž i S ž? ok, mijenjam S u (m)...
    Sorry, moj bed. Editirala sam odmah svoj post jer sam skuzila da ce mi zenska S bit premala :o
    Sad vidite kako mi zenske kompliciramo cak i oko najobicnije PJ majice :D

    Dobro, nije bas najobicnija, nego najcool. :) Bit cemo SUPER i ocu da mi lijepo stoji :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Hvala ti, Anamarija, puno :)
    Stajat ce to nama *ko saliveno*, vidjet ces :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    Sorry, moj bed. Editirala sam odmah svoj post jer sam skuzila da ce mi zenska S bit premala :o
    Sad vidite kako mi zenske kompliciramo cak i oko najobicnije PJ majice :D

    Dobro, nije bas najobicnija, nego najcool. :) Bit cemo SUPER i ocu da mi lijepo stoji :D

    sve ok :) ja nekak mislim da su te muške velike... čak i S muški da je veliki..
  • lesteslestes Posts: 959
    nema na čemu...
    i tigar ;)

    negooo.. kad te majice idu u tisak i dal je ikak moguće da meeting bude prije
    5.6.? :D:o idem na teren i vraćam se tek 10.6. u zg..
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    lestes wrote:
    sve ok :) ja nekak mislim da su te muške velike... čak i S muški da je veliki..
    A sta ja znam. Istina, znaju bit velike. Sad ne znam, al ipak cu imat jednu girly majicu i jednu malo vise grungy :D
    Pa ako budem jos koju, imamo dizajn za dalje

    Sad kad dodjem u ZG, dolazim doma sa 3 PJ majice :D Zakon!

    I da, jos ne znam kad dolazim, jer cekam papire za vizu pa bih htjela to rijesiti u jednom sutu, prije turneje, AKO bude. ako ne, mislim da cu se ipak zaletit do ZG prije. Drugi tj. ili mozda cak onaj treci, znaci prije turneje.
    A jesam ga sad nadrobila :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    ili mozda cak onaj treci, znaci prije turneje.

    :( :( onda mene nema :(
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    lestes wrote:
    :( onda mene nema :(
    Ako ides 5. onda su 4. jos u ZG ;):D

    Ne znam jos nis, ne mogu sad planirat zbog tih faking papira koje cekam :mad:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    gle, fakat, 4. je ponedjeljak.. :) ah... budna sam od 6. vrijeme za spavanje..
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    lestes wrote:
    gle, fakat, 4. je ponedjeljak.. :) ah... budna sam od 6. vrijeme za spavanje..
    Hehe, da :) Mozda uspijem doci tada.
    I ja idem u krpe nakon Nip/Tuck i tusa ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    onda ce L biti taman i za mene :)
    btw, na nickelsdorfu otkazali my chemical romance, helmet i bright eyes, ali to me naravno ne dira.. dira me da su u ned zbog toga promijenili raspored koji sad izgleda:
    THE KILLERS
    MANDO DIAO
    FLOGGING MOLLY (oni su bili u onom proslom rasporedu u isto vrijeme kao i mando na drugom stage-u)
    tba
    LESS THAN JAKE
    MODEST MOUSE

    predobrooooooooooo...
    jos kad spojite da je zadnji od proslog dana, subote, PEARL JAM, onda kuzite veselje :)

    mah
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • RijekaRijeka Posts: 801
    psmtr, flogging molly :(

    Tako želim vidit taj bend...
    Death or glory!

Sign In or Register to comment.