Pearl Jam in Zagreb!

1213214216218219860

Comments

  • lesteslestes Posts: 959
    Ja sam stavila na wiki velicinu S :D nisam bila na termotisku.

    i ja... al sad sam pogledala na termotisku i najmanja M :(
  • lesteslestes Posts: 959
    killroy wrote:
    Ja sam kod njih uzeo M prije nekih pola godine. Dosta su velike te M. Recimo da mi ne bi pasalo da je i malo veca.

    ne bih htjela imati haljinu/spavaćicu! :( :(
    možda su ženske majice bolje. al ne vidim nigdje na stranici dal postoji razlika u cijeni :confused:
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Necu ni ja veliku majicu. Imam ih dosta takvih i ne volim
    bas prevelike :(
    Ja ocu onda onu za cure, i to ce bit M mi se cini.
    Vidi ako sto mozes naci/probati kod njih. Ako je tebi dobra, onda je i meni.

    Kako nema S? :mad:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    Necu ni ja veliku majicu. Imam ih dosta takvih i ne volim
    bas prevelike :(
    Ja ocu onda onu za cure, i to ce bit M mi se cini.
    Vidi ako sto mozes naci/probati kod njih. Ako je tebi dobra, onda je i meni.

    Kako nema S? :mad:

    damn! od ženskih su boje: crvena, crna i bijela!!! :mad: znam da je bilo i teksta
    za bijelu majicu, al ja bi radije plavu. :(
    ak stignem sutra, pem izvidit situaciju...
  • killroykillroy Posts: 739
    lestes wrote:
    damn! od ženskih su boje: crvena, crna i bijela!!! :mad: znam da je bilo i teksta
    za bijelu majicu, al ja bi radije plavu. :(
    ak stignem sutra, pem izvidit situaciju...

    hehehe....diskriminacija :D
  • lesteslestes Posts: 959
    killroy wrote:
    hehehe....diskriminacija :D

    :mad: :mad: tebi je to smješno?! :(
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ja sam mislio sutra nakon posla otici pogledati majice ako nece padati kisa...
    pitat cemo i za zenske pa javimo....

    ln....
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    upisah se i ja :) e siljo, ne znam koju si ti uzeo, ali mislim da se mogu po tebi ravnat, pa ako je tebi M dosta veliko, nema smisla da trecu pj majicu fulam po velicini :D
    siguran sam da ces postat o velicini, ali samo kazem.. :)

    sto se tice stajanja.. ovih dana radim na svjetskom stolnoteniskom u domu sportova.. redarim.. i u principu stojim 7-8h i pustam ili ne pustam ljude s akreditacijama.. i skakat poslije tog stajanja bilo bi jako jako jaako bolno :)

    ne znam ni sam sta cu sa becom u subotu kad bude pj.. sviraju, naravno, zadnji, ko secer, u ponoc.. a program pocinje oko 12-13h.. pa sad ti znaj kad da si zauzmes mjesto.. srecom, bit ce sid sa mnom, pa se zajedno guramo :D

    mah svima
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • killroykillroy Posts: 739
    lestes wrote:
    :mad: :mad: tebi je to smješno?! :(

    Ma daj, pa nije tragedija. Ako nista, sigurno se moze s njima dogovoriti da im doneses svoju majicu pa da ti nalijepe logo.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ja javljam da sintija IPAK IDE... pas mater... dobro sam se naživcirala, ali dobro je dok ima dobrih ljudi i pearl jam muzike... iiiiiihhhhhhaaaaa!!!! :) možda ćemo nas dvije mmorati krenuti u različito vrijeme od vas ostalih jer će ona morati raditi u ponedjeljak, ali to mi je SADA minorni problem... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    jurasica wrote:
    ja javljam da sintija IPAK IDE... pas mater... dobro sam se naživcirala, ali dobro je dok ima dobrih ljudi i pearl jam muzike... iiiiiihhhhhhaaaaa!!!! :) možda ćemo nas dvije mmorati krenuti u različito vrijeme od vas ostalih jer će ona morati raditi u ponedjeljak, ali to mi je SADA minorni problem... :)
    Woohoo! Zakon! :)

    Ocu PLAVU majicu. :mad: :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    ja javljam da sintija IPAK IDE... pas mater... dobro sam se naživcirala, ali dobro je dok ima dobrih ljudi i pearl jam muzike... iiiiiihhhhhhaaaaa!!!! :) možda ćemo nas dvije mmorati krenuti u različito vrijeme od vas ostalih jer će ona morati raditi u ponedjeljak, ali to mi je SADA minorni problem... :)

    olrajt!

    :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Evo cure dobre vijesti:

    1. Ima ženskih (strukanih ili kako ih već zovete) majica, veličina nije uopće problem ima S ima M ima sve, također ima i plava boja tako da je sve pod kontrolom.

    2. Ja bi radije da svi imamo plave boje tako da smo prepoznatljivi iz aviona:) da smo ekipa.

    3. Što se tiće plaćanja situacija je sljedeća; ona mi je dala ponudu za 20 komada i račun bi trebao biti plaćen virmanom. Ja bi to mogao provući na moju firmu i onda netko od vas može to preuzeti kad bude gotovo i na sljedećem meetingu se raskusuramo.

    Rekao sam Gdj. Jadranki da ćemo se javiti danas ili sutra da kompletiramo narudžbu.

    Zato daj tko još fali, kome još treba???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Evo cure dobre vijesti:

    1. Ima ženskih (strukanih ili kako ih već zovete) majica, veličina nije uopće problem ima S ima M ima sve, također ima i plava boja tako da je sve pod kontrolom.

    2. Ja bi radije da svi imamo plave boje tako da smo prepoznatljivi iz aviona:) da smo ekipa.

    3. Što se tiće plaćanja situacija je sljedeća; ona mi je dala ponudu za 20 komada i račun bi trebao biti plaćen virmanom. Ja bi to mogao provući na moju firmu i onda netko od vas može to preuzeti kad bude gotovo i na sljedećem meetingu se raskusuramo.

    Rekao sam Gdj. Jadranki da ćemo se javiti danas ili sutra da kompletiramo narudžbu.

    Zato daj tko još fali, kome još treba???

    Go Niko! Ja im mogu odfurat cd sa fileovima i pokupit majice kad budu gotove.
    Ajmo ljudi, tko se jos nije upisao...
  • masnimasni Posts: 1,657
    jesam :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Ja ne znam da li sam ja glup ili šta, ali ja kad sejvam, ime mi dođe negdje na vrhu stranice :D

    Pa bi ovim putem molio neku dobru dušu da umjesto mene upiše : Viktor ili Rijeka, 2 komada, XL i XXL

    unaprijed hvala, kad sam ja mutavac :)
    Death or glory!

  • siljosiljo Posts: 2,203

    Rekao sam Gdj. Jadranki da ćemo se javiti danas ili sutra da kompletiramo narudžbu.

    Zato daj tko još fali, kome još treba???

    ja upisao 4 majice za Ivu i mene... velicine S i L... danas cemo prošetati do tamo vidjeti majice pa potvrdimo veličine i vrste majici jer bi Iva uzela zensku majicu ako ima...

    Edit: mozda smanjimo na 2 ako majice nece biti neka ludnica...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    Ja ne znam da li sam ja glup ili šta, ali ja kad sejvam, ime mi dođe negdje na vrhu stranice :D

    Pa bi ovim putem molio neku dobru dušu da umjesto mene upiše : Viktor ili Rijeka, 2 komada, XL i XXL

    unaprijed hvala, kad sam ja mutavac :)

    Upisano. Imamo 20 kom!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Rijeka wrote:
    Ja ne znam da li sam ja glup ili šta, ali ja kad sejvam, ime mi dođe negdje na vrhu stranice :D

    Pa bi ovim putem molio neku dobru dušu da umjesto mene upiše : Viktor ili Rijeka, 2 komada, XL i XXL

    unaprijed hvala, kad sam ja mutavac :)

    hm... mozda sam ti ja utrcao i preuzeo "save lock" pa se nesto, jel, spohebalo :)
    probaj opet :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Upomoć, nek netko spasi stvar...Sad sam pak zaj*** svjetski i stavio sebe a izbrisao vas (:moron)

    Ali sam predvidio da ću napravit neko slično sranje pa sam ipak kopirao vaše podatke

    elcielo M,S kom 2
    iva&pajo M,L kom 2
    killroy M kom 1
    helen cross S kom 1
    lestes S kom 2
    Sid S kom 1
    u2fan1975 L kom 2
    masni L kom 1
    sintija M kom 1


    burn me alive, stvarno sam idiot
    Death or glory!

  • killroykillroy Posts: 739
    ne brini, sve stranice bi trebale bit snimljene od prije, pa bi se trebalo moci vratiti na odredjenu verziju od prije. Bas sad citam malo wiki forum.

    edit: ok bi trebalo sad bit
  • siljosiljo Posts: 2,203
    killroy wrote:
    ne brini, sve stranice bi trebale bit snimljene od prije, pa bi se trebalo moci vratiti na odredjenu verziju od prije. Bas sad citam malo wiki forum.

    vraceno.... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    uf, usro sam se ko grlica. Danas mi je dan opako krenuo, najprije sam išao u dućan pa mi je na povratku pukla vrećica pa sam po ulici skupljao pomidore, krastavce i ostalo. Onda sam doma prolio kavu po nozi i opekao se (bedak)..Sad ovo skuhao. Izgleda da je to nastavak od jučer kada sam valjda jedini na kugli zemaljskoj uspio pokupit prehladu i neku virozu na +30. Mislim da bi najbolje bilo da ovaj dan prespavam, jer kako je krenulo, do kraja dana ne bi se ni čudio da zatrudnim :D
    Death or glory!

  • siljosiljo Posts: 2,203
    Rijeka wrote:
    uf, usro sam se ko grlica. Danas mi je dan opako krenuo, najprije sam išao u dućan pa mi je na povratku pukla vrećica pa sam po ulici skupljao pomidore, krastavce i ostalo. Onda sam doma prolio kavu po nozi i opekao se (bedak)..Sad ovo skuhao. Izgleda da je to nastavak od jučer kada sam valjda jedini na kugli zemaljskoj uspio pokupit prehladu i neku virozu na +30. Mislim da bi najbolje bilo da ovaj dan prespavam, jer kako je krenulo, do kraja dana ne bi se ni čudio da zatrudnim :D

    laku noc... i makni sliku ako ti visi iznad kreveta... :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ja dodala još 2 majice za vikija i krešu - oni idu u veneciju, pa da nas, obilježenih, ima... :) nadam se da nije bed... i kaj je na kraju dogovoreno? možemo birati boje ili smo svi plavi po defaultu? ja bi možda radije crvenu majicu... to mi je nekak ljepše... ovako mi se čini kao i da podsvjesno reklamiram dinamo... :) ali ako je def odlučeno da smo plavi, olrajt!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    A Dinamo je prvak ove godine, a što ćemo mi drugi kad "naši" klubovi smrde :D:D
    Neka bude plava, to je lijepa boja, boja Vegete ipak od toga smo počeli sa ovom majicom, boja zadnjeg albuma PJ itd.......
    A drugu boju ako netko želi naravno da je može narućiti ali kao second choice :)
    moramo biti ekipa.
    Dobro je skupili smo preko 20 komada.

    Ja sam također smotan za upisat moje manjce, ja uopće ne vidim opciju save...
    Molim vas upiši te me za 3 komada 2 XL i jedan L.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lesteslestes Posts: 959
    Ja sam također smotan za upisat moje manjce, ja uopće ne vidim opciju save...
    Molim vas upiši te me za 3 komada 2 XL i jedan L.

    upisan :) sad ima 25 već!

    baš super kaj budemo svi plavi :D

    hehe, rijeka, baš si me nasmijal ;)
  • lesteslestes Posts: 959
    jel moguće da napokon radi?!?
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Športski dan...popodne sam bio na bazenu Jug pobijedio Vasas-a za ulazak u final four:D:D i sad Milan pobijedio napokon Liverpool :D:D koji lijepi dan!

    Ale Milan, Milan, Milan...forza Milan, Grande Pippo Inzaghi, nikad ga nisam volio ali taj zabije kad treba.

    Sorry Liverpool tonight you walk alone!!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • DoctorDoctor Posts: 256
    E ljudi, nakon dugo razmisljanja volio bi i ja tu jednu majcu :D

    Kada se vratim iz Minhena, ispod onog natpisa Croatian Fans 07', otici cu da mi "zalijepe" jos "+ jedan bosanac" :D pa ce biti "mirna Bosna"... Nadam se da ce mi vlasnici autorskih prava dozvoliti malo poigravanje sa originalom :) joj, puno znakova navoda..

    Uglavnom, zamolio bi nekoga iz Wombatsa, npr tebe Killroy :D, da mi platis i preuzmes majcu, pa se raskusuramo u Minhenu na pivi. Nadam se da je to ok!?

    Iako mi bas ne pristaje ta majca, mislim da ce za par godina biti super suvenir koji ce posjecati na jedan tako dobaarr period..

    Velicina: L
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
Sign In or Register to comment.