Pearl Jam in Zagreb!

1212213215217218860

Comments

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    1. Dirty Frankk - 2 kom
    2. killroy - 1 kom (za sad)
    3. elcielo - 2 kom
  • lesteslestes Posts: 959
    1. Dirty Frankk - 2 kom
    2. killroy - 1 kom (za sad)
    3. elcielo - 2 kom
    4. lestes - 2 kom
  • killroykillroy Posts: 739
    E da, mozda bi bilo dobro odmah napisat i velicinu otprilike...ono...small, medium...?
    Jel opce mozemo birati razlicite velicine?
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Evo mene nazad doma sa vikenda u Austriji :)

    Dobro da se niste previse raspisali da ne moram citat previse, hehe :D

    Nego, da, ove majice. Ok je to 100kn, samo sam ih ja htjela vise, mozda za frendove sa ETB-a, sad sumnjam da cu moc priustiti ih 6 :( Al jednu hocu sigurno, MOZDA dvije. I ta za mene bi bila Small. Nadam se da mozemo birat velicine.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Dodao sam na nas wiki malu tablicu, pa ako se slažete možemo tamo upisivat se sa za majice. Upiše se nick ili ime, veličina, broj komada i u lijevom gornjem uglu klik na Save.

    http://pjtour2007.pbwiki.com/PJ+Tour+2007+-+T-shirts
    Prvo se morate ulogirat na wiki, password je stari: inmytree
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    Dodao sam na nas wiki malu tablicu, pa ako se slažete možemo tamo upisivat se sa za majice. Upiše se nick ili ime, veličina, broj komada i u desnom gornjem uglu klik na Save.

    http://pjtour2007.pbwiki.com/PJ+Tour+2007+-+T-shirts
    Prvo se morate ulogirat na wiki, password je stari: inmytree


    evo, ja se upisala!

    samo, save opcija mi je bila u LIJEVOM gornjem kutu :confused:
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    samo, save opcija mi je bila u LIJEVOM gornjem kutu :confused:
    Istina, evo ispravljeno.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Pocinju stizat drugi mailovi od 10C...definitivno se blizi pocetak turneje. Jos 20 dana!!!
    Evo info za Katowice:

    TEN CLUB TICKET DISTRIBUTION: 1:00pm (13.00)
    TEN CLUB EARLY ENTRY: 2:45pm (14.45)
    PUBLIC DOORS: 3:00pm (15.00)
    OPENING ACT SHOW TIME: 5:00pm (17.00)
    PEARL JAM SHOW TIME: 9:00pm (21.00)

    **Wristbands will allow you & guest to enter the venue early only. There will not be a reserved fan club section inside the venue. If you arrive after the early entry time, you will not receive any special benefits with your fan club tickets.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    Pocinju stizat drugi mailovi od 10C...definitivno se blizi pocetak turneje. Jos 20 dana!!!
    Evo info za Katowice:

    TEN CLUB TICKET DISTRIBUTION: 1:00pm (13.00)
    TEN CLUB EARLY ENTRY: 2:45pm (14.45)
    PUBLIC DOORS: 3:00pm (15.00)
    OPENING ACT SHOW TIME: 5:00pm (17.00)
    PEARL JAM SHOW TIME: 9:00pm (21.00)

    **Wristbands will allow you & guest to enter the venue early only. There will not be a reserved fan club section inside the venue. If you arrive after the early entry time, you will not receive any special benefits with your fan club tickets.


    joj, baš ono čega sam se pribojavala, a zapravo i cijelo vrijeme u nekom kutu mozga i znala...
    nema posebne sekcije za članove, a nema šanse da stignem u katowice taj dan do 14:45...

    a čak i da mogu stići, dobro bih promislila bih li bila u stanju držat' se štange više od 6 sati dok PJ ne dođu na stage...

    lastane, znači li to da nisam pravi fan? :D:D:D
  • pajopajo Posts: 3,292
    A evo i za London:

    4) There is no early entry for this show. The entire floor will be designated for fan club ticket buyers.

    TEN CLUB TICKET DISTRIBUTION: 12:00pm (12.00)
    TEN CLUB & PUBLIC DOORS: 6:00pm (18.00)
    OPENING ACT SHOW TIME: 7:30pm (19.30)
    PEARL JAM SHOW TIME: 8:45pm (20.45)
  • killroykillroy Posts: 739
    pajo wrote:
    A evo i za London:

    4) There is no early entry for this show. The entire floor will be designated for fan club ticket buyers.

    TEN CLUB TICKET DISTRIBUTION: 12:00pm (12.00)
    TEN CLUB & PUBLIC DOORS: 6:00pm (18.00)
    OPENING ACT SHOW TIME: 7:30pm (19.30)
    PEARL JAM SHOW TIME: 8:45pm (20.45)

    A nis, ponest cemo sendvice i kampirat kolko bude trebalo. Bome nebudem proputovao pola europe da ih gledam iz pozadine, i da izgledaju ko otprilike 2 pixela ne ekranu :D:D
  • lesteslestes Posts: 959
    upisala se i ja za majice...

    baš sam :( zbog ovog za katowice...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Dobio također mail od 10c, već sam se bio zabrinuo. Još malo, još malo. Zadnjih 7 dana neću slušat PJ a pogotovo boot...da se malo zaželim, previše ih slušam :):)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Pocinju stizat drugi mailovi od 10C...definitivno se blizi pocetak turneje. Jos 20 dana!!!
    Evo info za Katowice:

    TEN CLUB TICKET DISTRIBUTION: 1:00pm (13.00)
    TEN CLUB EARLY ENTRY: 2:45pm (14.45)
    PUBLIC DOORS: 3:00pm (15.00)
    OPENING ACT SHOW TIME: 5:00pm (17.00)
    PEARL JAM SHOW TIME: 9:00pm (21.00)

    **Wristbands will allow you & guest to enter the venue early only. There will not be a reserved fan club section inside the venue. If you arrive after the early entry time, you will not receive any special benefits with your fan club tickets.

    dvije riječi: kita labudova!

    i sendvic nam nece biti dosta, trebat ce nam janjac ili barem pola morskog psa... Niko, sredi nesto, imas veze na moru ;)

    malo mi je celavo sve to... ako bude srece, doci cemo u chorzow u podne... bit cemo krepani, otici cemo u hotel pod tus pa odmah juris pred stadion... ok, ni prvi ni zadnji put... mozda zadnji :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    siljo wrote:
    dvije riječi: kita labudova!

    i sendvic nam nece biti dosta, trebat ce nam janjac ili barem pola morskog psa... Niko, sredi nesto, imas veze na moru ;)

    malo mi je celavo sve to... ako bude srece, doci cemo u chorzow u podne... bit cemo krepani, otici cemo u hotel pod tus pa odmah juris pred stadion... ok, ni prvi ni zadnji put... mozda zadnji :)

    Mislis da ce bit podne? :(

    Mislila sam da krecemo odmah nakon koncerta, meni bi to bilo najbolje, al ako ne, onda cemo partijat poslije Minhena pa onda na bus. Ne svidja mi se to. jer ja ionako necu ici spavat nikamo jer nemam kamo, pa bi radije drito na bus, partijala po putu i onda spaval ujutro pred stadionom :D Nakon tusa u hotelu, naravno. al ako bude u podne, onda ne idem pod tus nego ravno na stadion.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Mislis da ce bit podne? :(

    Mislila sam da krecemo odmah nakon koncerta, meni bi to bilo najbolje, al ako ne, onda cemo partijat poslije Minhena pa onda na bus. Ne svidja mi se to. jer ja ionako necu ici spavat nikamo jer nemam kamo, pa bi radije drito na bus, partijala po putu i onda spaval ujutro pred stadionom :D Nakon tusa u hotelu, naravno. al ako bude u podne, onda ne idem pod tus nego ravno na stadion.

    Bartek kaze oko podne... ovo "oko" me brine... da ne ispadne 13-14... ali znate kaj ljudi? wtf! sve i da dođemo u 17... idemo na PJ... ja sam svoje prve redove odradio... ako opet uspijem u prvi red, super... ako ne, uzivam negdje iza bez naguravanja... zapravo smo iva i ja hepi jer u minhenu imamo numerirane karte tak da planiramo preko dana zujati po gradu i onda se 5min prije koncerta pojaviti pred dvoranom... :)

    idem spavat... laku noc :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    Ma bit ce sve ok. A i pa kolko ce tocno freakova doc 9 sati prije koncerta??? Ne bas puno, a pogotovo ne klinci za Linkin Park.

    Zamisljam si finu mekanu zelenu travu na stadionu, bocu dobrog bambusa/gemista, janjca na raznju i popodnevni spavanac bas ispred pozornice...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:
    Bartek kaze oko podne... ovo "oko" me brine... da ne ispadne 13-14... ali znate kaj ljudi? wtf! sve i da dođemo u 17... idemo na PJ... ja sam svoje prve redove odradio... ako opet uspijem u prvi red, super... ako ne, uzivam negdje iza bez naguravanja... zapravo smo iva i ja hepi jer u minhenu imamo numerirane karte tak da planiramo preko dana zujati po gradu i onda se 5min prije koncerta pojaviti pred dvoranom... :)

    idem spavat... laku noc :)


    Ma treba ljude (Barteka) nagovorit da se ide odmah, mislim sat/dva najkasnije iza Yellow Ledbetter-a :) dok se skupimo, da smo u busu, nemamo što radit šetat, zajebavat se po Minchenu poslje koncerta.

    Mislim da će prvi redovi biti jako žilavi za dobit ih, pogotovo London, tu će trebat spavat noć ranije ispred ulaza, a jebiga nadam se barem jednom prvom redu od tri koncerta, mislim da je to pošteno:D
    A numerirane karte su prva liga :) pojaviš se ko gospodin s pivom u ruci 5 minuta prije.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lesteslestes Posts: 959
    ...We will leave Munich very soon after the show. Then we'll stop on a
    gas station to refresh ourselves and after that — straight road to Katowice...

    pa po ovom se ide odmah nakon koncerta...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    lestes wrote:
    pa po ovom se ide odmah nakon koncerta...
    Yes! Tako vec moze :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    hehe, jel mozda danas netko ide na Hakuna Matata? Sviraju u knjiznici, na Starcevicevom trgu.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Sta oni iz Lion Kinga? :D

    Dodjite na Harteru 9.6. nakon toga cemo u Minhen.
    Domagoj, dobila sam PM... bas bed ako ne uspiju. :(
    Zbilja sam milsila da ce moci...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • u2fan1975u2fan1975 Posts: 41
    Evo htio bih se zahvaliti svima koji su se potrudili i realizirali izradu ovih majica.Hvala svima još jednom ja sam uzeo 2 komada nadam se da će uskoro biti gotove.
  • lesteslestes Posts: 959
    imam jedno pitanje u vezi majica. to su muške, jelda? a ne ženske, one s
    kratkim rukavima :D
  • killroykillroy Posts: 739
    lestes wrote:
    imam jedno pitanje u vezi majica. to su muške, jelda? a ne ženske, one s
    kratkim rukavima :D

    Mislim da si mozes i zensku izabrat. Ima na njihovim stranicama http://www.termotisak.hr kako zenska izgleda.
  • lesteslestes Posts: 959
    killroy wrote:
    Mislim da si mozes i zensku izabrat. Ima na njihovim stranicama http://www.termotisak.hr kako zenska izgleda.

    nemam ja ništ protiv muške majice :D pitam čisto radi veličina... muške su veće
    pa mi treba manji broj. al čini se da nema S!? :(
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    lestes wrote:
    nemam ja ništ protiv muške majice :D pitam čisto radi veličina... muške su veće
    pa mi treba manji broj. al čini se da nema S!? :(
    Kako nema S? :(

    Tko ide tamo kod tih u taj tisak? Iva i Pajo?
    Bilo tko od cura ako ide, pogledajte malo za nas zene ako ima one
    baby doll ili kako se to vec zove, pa probaj. ako je tebi dobra, onda ce bit
    i meni, a vjerujem i tebi, Anamarija. :)
    Ja bih (i) takvu. :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    Kako nema S? :(

    Tko ide tamo kod tih u taj tisak? Iva i Pajo?
    Bilo tko od cura ako ide, pogledajte malo za nas zene ako ima one
    baby doll ili kako se to vec zove, pa probaj. ako je tebi dobra, onda ce bit
    i meni, a vjerujem i tebi, Anamarija. :)
    Ja bih (i) takvu. :o

    tam kod odabira veličine majice najmanja je M (od M do XXL) http://www.termotisak.hr/
    ako stignem, zaletim se ovaj tjedan do tam pa isprobam. :) ak se može...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    lestes wrote:
    tam kod odabira veličine majice najmanja je M (od M do XXL) http://www.termotisak.hr/
    ako stignem, zaletim se ovaj tjedan do tam pa isprobam. :) ak se može...
    Ja sam stavila na wiki velicinu S :D nisam bila na termotisku.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    lestes wrote:
    tam kod odabira veličine majice najmanja je M (od M do XXL) http://www.termotisak.hr/
    ako stignem, zaletim se ovaj tjedan do tam pa isprobam. :) ak se može...

    Ja sam kod njih uzeo M prije nekih pola godine. Dosta su velike te M. Recimo da mi ne bi pasalo da je i malo veca.
Sign In or Register to comment.