Pearl Jam in Zagreb!

1211212214216217860

Comments

  • masnimasni Posts: 1,657
    sve sam si bas danas kupio :) i festivalske karte i bus.. sve.. jupiii.. :)
    hvala na pitanju, btw ;)

    nego, ide frend gore sa mnom, kao sto vjerojatno znate, i ne zna bas pj (ono, klasika, 3-4 pjesme, znate koje)..
    e pa sad, buduci da cu ga vuc zajedno sa sid u prvi red u tu subotu, trebam mu nesto dat da si poslusa doma..
    pa da cujem prijedloge.. osim zagreba, mislio sam mu i milano od 06.. pa da cujem: kako navuci nekoga na pj? :)
    znam da mu nece biti dosadno u prvom redu definitivno, ali da ipak zna vise od 3 pjesme, hehe

    mah
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • u2fan1975u2fan1975 Posts: 41
    Daj mu definitivno da posluša Melbourne ja mislim da je 1996 godina bilo je prenošeno na radiju i daj mu Pinkpop 1992 da pogleda ako imaš.Eto ako ga to ne probudi onda neznam.
  • masnimasni Posts: 1,657
    ma znam da ce mu pinkpop biti lud za vidjet, ali kad sad vidi nekog debeljkastog lika za gitarom, kratko osisanog, zute kose (!?!) pomislit ce da to nije taj bend :D
    sala sala..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • lesteslestes Posts: 959
    eto sad smo dobili i tool što je super...
    mislim nije da se žalim al kaj ne mogu kod nas organizirat neki dobar festival kao što je npr... http://www.rocking.gr/article3482.php
    mislim u jednom danu mudhoney, lanegan i stoogesi...savršeno....

    cool. lanegana sam vidla, s twilight singers...

    btw, na koje ti koncerte ideš? :)
  • lesteslestes Posts: 959
    masni wrote:
    sve sam si bas danas kupio i festivalske karte i bus.. sve.. jupiii..
    hvala na pitanju, btw

    nego, ide frend gore sa mnom, kao sto vjerojatno znate, i ne zna bas pj (ono, klasika, 3-4 pjesme, znate koje)..
    e pa sad, buduci da cu ga vuc zajedno sa sid u prvi red u tu subotu, trebam mu nesto dat da si poslusa doma..
    pa da cujem prijedloge.. osim zagreba, mislio sam mu i milano od 06.. pa da cujem: kako navuci nekoga na pj?
    znam da mu nece biti dosadno u prvom redu definitivno, ali da ipak zna vise od 3 pjesme, hehe

    mah

    super :)
    a preporuke, ne znam, meni sve dobro :o:D
    al možda da daš i koji album, a ne samo bootlege. prvo kaj sam ja frendici
    (kojoj je već bilo dosta mojih priča o pj pa je htela to i čuti, da me se riješi,
    valjda :o ) uvalila je koncert iz zagreba. i ono, ok joj je bilo, al je rekla da bi joj
    bolje bilo da je prvo čula neke albume, a ne live snimke.. i tak..

    morala sam pobrisat tvoje smajliće...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Najlakše da mu daš best of - Rearviewmirror, tamo ima sve; laganica i rokija staro, novo pa neka bira i uživa :):)

    Ne mogu zamisliti kako bi bilo čuti opet PJ po prvi put i to u 2007 g.??????
    Ustvari kako se to može propustiti, mislim ako barem malo imaš ukusa za rock glazbu ako ne briješ samo na techno ili narodnjake (u tom slućaju si spreman za ludaru) kako možeš propustit Pearl Jam???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Slažemo se s Nikom, daj mu ili rearview ili benaroyu - tu bi trebao naći štogod... :D

    A live iz ZG preporučujemo za nekoga tko je slušao prije pa prestao - mi testirali na Ivinom bratu - rezultat: ide u Katowice. :D
  • RijekaRijeka Posts: 801
    hehe, ja sam frendu pj junferu nedavno snimio Rearviewmirror, ali sam mu sve stvari iskopao u live verziji. Kaže da mu je super :)

    Tool, mislim da ću skoknut to pogledat, a bome i Dream Theater sad 7-og...

    A u zadnje vrijeme slušaju se Dropkick Murphys i Flogging Molly u abnormalnim količinama, Irish rules!

    I čekam te Katowice ko zemlja vodu :):). A zanimljivo je da je između Katowica i Venezie, znači 14-og - Bombardiranje Rijeke od strane leta3 te snimanje dvd-a i live albuma. Bit će to vesela 3 dana.

    Još vrijedi spomenut Harteru u Rijeci na kojoj će se (ponovno) okupit Laufer i zasvirat, a i tamo će se snimat live album. Još će tamo svirati Rundek cargo orchestra i Edo Maajka. Datum je mislim 9.6.

    Ide se, a fax je stavljen na stand by :D
    Death or glory!

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Rijeka wrote:
    hehe, ja sam frendu pj junferu nedavno snimio Rearviewmirror, ali sam mu sve stvari iskopao u live verziji. Kaže da mu je super :)

    Tool, mislim da ću skoknut to pogledat, a bome i Dream Theater sad 7-og...

    A u zadnje vrijeme slušaju se Dropkick Murphys i Flogging Molly u abnormalnim količinama, Irish rules!

    I čekam te Katowice ko zemlja vodu . A zanimljivo je da je između Katowica i Venezie, znači 14-og - Bombardiranje Rijeke od strane leta3 te snimanje dvd-a i live albuma. Bit će to vesela 3 dana.

    Još vrijedi spomenut Harteru u Rijeci na kojoj će se (ponovno) okupit Laufer i zasvirat, a i tamo će se snimat live album. Još će tamo svirati Rundek cargo orchestra i Edo Maajka. Datum je mislim 9.6.

    Ide se, a fax je stavljen na stand by

    Uhm, samo da pohvatam ovu zadnje, Harteru. Sad znam s kim cu ici :D:p

    A i vi ste mogli doci pa smo svi mogli letjet u Munich ko ja 11.6. :D A tko to moze planirat tako rano, kad se ovo kod nas sazna sve zadnji moment, ne?

    Nego, da, ja slusam sve neki indie zadnje vrijeme. Super mi je Arcade Fire, i sve nesto sam skinula, i neki dan Nada Surf. Ma zakon. Danas sam malo gledala Verona DVD (Hvala, Domagoj) dok sam cistila po kuci. Super je cistit dok Ed pjeva :D Dobra motivacija.

    PS Poop, 9 smajlica. Moram brisat. *sirim oci i placem* I ljutim se jos. jebemu, morat cu pocet malo ruznije govorit da bi se mogla izrazit bes smajlica, ili pak pisat duzepostove za izrazavanje ostalih osjecaja srece i ushicenja *insert smiley here* bez veze
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    Flogging Molly je prezakon.. steta sto su ih u Becu stavili u isto vrijeme kao i Killerse..a buduci da se, jel, ne moze biti na 2 mjesta u isto vrijeme = fizika sucks... :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Slušam Bologna boot - Daughter sa Tutto OK tag :D:D, promjenio je text baš je super kako pijeva tutto ok :D:D
    Moraju me pogoditi sa barem jednim It's ok tag-om na sljedećoj turneji:)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ja bih da me pogode s Modern Girl tagom na kraju Not For You.. :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • helen crosshelen cross Posts: 228
    lestes wrote:
    cool. lanegana sam vidla, s twilight singers...

    btw, na koje ti koncerte ideš? :)

    dobro ajde...sonic youth na inmusicu malo popravlja sliku koncertne sezone....ja lanegana nisam vidjela kad je bio to sa twilight singersima jer je bio radni dan ili tako nešto pa nisam mogla...ne sjećam se više točno....

    ja ove godine pj neću vidjeti nigdje osim ako se neko čudo ne dogodi....naime budući da je cijela turneja za vrijeme školske godine....ja baš u to vrijeme imam neku nastavu na putu...i nestignem nigdje...zato vas molim sve za lijepe velike opsežne izvještaje i puno filmića i slikica...:)
    imajte milosti...:)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • RijekaRijeka Posts: 801
    nekakva nova knjiga argentinske autorice Adriane Rubio, o heroinskoj ovisnosti Cobaina, Staleya i Andrew Wooda iz Mother love bone.

    According to a press release from Arts Publications, Argentinean journalist/author Adriana Rubio — who penned the biography of late ALICE IN CHAINS frontman Layne Staley, titled "Layne Staley: Angry Chair" — has been working alongside social workers and drug counselors to figure out why Staley and NIRVANA frontman Kurt Cobain were so vulnerable to drugs like heroin. Rubio went deeper into the Seattle environment to discover what the external causes might have played a part in them becoming heroin users. Rubio also focused on the artistic side and the way the media and music industries treated the musicians.

    Rubio's new book, "The Heroin Impact in Seattle", is filled with exclusive interviews, photographs and testimonials. Kurt Cobain and Layne Staley were in rehab on several occasions to kick the heroin habit. The two of them wanted a new life. Why couldn't they make it?

    For more information, visit http://www.artspublications.net.
    Death or glory!

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    evo, da se javim da računate na to da ću i ja uzeti 2 komada naših ubermegakul majica :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Da, majice...Gdj. Jadranka mi još nije ništa javila...sutra ću je vikati :D:)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    ok, sluzbeno proglasam vikend nepostanja zatvorenim.. sad mozemo dalje opet :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • RijekaRijeka Posts: 801
  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    budući da je to iz faze kacige, ne čudi... :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    E da, Riječani, je li Hartera opet tamo u onim napuštenim tvornicama? Mi bili prije par godina i crkli dok smo dohodali dotamo, a onda još crkli od gužve/vrućine u onom dijelu gdje je bio Ubran, TBF i ostali. A ako si stao izvan te hale/zgrade ništa se nije čulo. :( Hoće i ove godine biti tamo ili negdje drugdje?
    Ono, super je prostor i skroz guba atmosfera, ali nije baš dovoljno veliko...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Rijeka wrote:

    totalno mi je sexyyyyy ta fotka... nije ni čudo da se kiedies tako ufurao.... :) vidi se da macho eddiju baš nije do sexa, ali što sad.... :)

    ja bi se isto predbilježila za 2 majice, ako već prije nisam... slijedeći tjedan sam na godišnjem pa ako nekaj treba obavljati po gradu, rečite... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • RijekaRijeka Posts: 801
    pajo wrote:
    E da, Riječani, je li Hartera opet tamo u onim napuštenim tvornicama? Mi bili prije par godina i crkli dok smo dohodali dotamo, a onda još crkli od gužve/vrućine u onom dijelu gdje je bio Ubran, TBF i ostali. A ako si stao izvan te hale/zgrade ništa se nije čulo. :( Hoće i ove godine biti tamo ili negdje drugdje?
    Ono, super je prostor i skroz guba atmosfera, ali nije baš dovoljno veliko...

    po mojim informacijama, i ova će se održavat u istoj hali. Znam da je bilo dosta pritužbi na tu prvu harteru prije 2 godine. Shame on me, nisam niti na jednoj bio do sad jer bi uvijek bio van Ri kad bi padala Hartera, pa niti ne znam kako je bilo...Navodno je Hartera 2 bila bolje organizirana, ali ko će ga znat..Dakle, koliko ja imam pojma, i ova se održava na istom mjestu
    Death or glory!

  • masnimasni Posts: 1,657
    faza kacige? jos sam bio mlad tad.. ajmo da cujem.. :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    faza kacige? jos sam bio mlad tad.. ajmo da cujem.. :)
    http://www.rollingstone.com/news/story/10611546/eddie_vedders_embarrassing_tale_naked_in_public/2

    Yeah. We were all trying to tame the beast. I was the guy who got [stalkers] or whatever, it just happened. And so it probably seemed more life-threatening to me to tame the beast. And you know, we're talking about melodies and hooks in a song, and could that be life-threatening? But, I've just explained it. I felt that with any more popularity we were going to be crushed, or our heads were going to pop like grapes. I went through this fucking yearlong period where I wore helmets all the time. It was like army helmets that I'd find, or just like whatever. It was this kind of analogy, like I need a helmet...I felt like...it's just funny looking...sleeping in a fucking army helmet. I remember one day after a Lollapalooza gig, I woke up in a hotel in an army helmet and a T-shirt.

    a nastavak priče (koji možete naći na gore navedenoj stranici) je posebno zanimljiv za curice jer uključuje golotinju by Ed... :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Kaciga...ha, sa brojem 29 ako se ne varam. Ima li taj broj neko posebno značenje ili je rendom???

    Sinoć sam napokon se odlučio kupiti ovaj poster od Vedder-a...mislim da će sa crnim okvirom zauzeti najljepšu centralnu poziciju u mojoj kući ( kao na oltaru križ:) )
    http://www.richardgoodallgallery.com/rggstore/product_info.php/manufacturers_id//products_id/10862
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Slušam Perth boot i na prvom encore break Ed u ime nekog Damian (kojega je upoznao dan ranije) zaprosi djevojku u njegovo ime i otpjeva im Throw your arms around me:D

    Je li to naj iznenađenje i poklon :D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    http://www.box.net/files#0:t:117118

    Lagana verzija od Rearviewmirror, ako je niste čuli prije pripremite se na shock:D:D ... fenomenalna je!!!

    Izašla je na single od Immortality, jutros sam se probudio i zaželio te verzije.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Opet ja...pa di ste svi, vikend se odmara, sad je radni ponedeljak :)

    Evo dobio sam ponudu od Termotiska, iziđe nas 100 kn, samo što je ovo sa računom. Ja bi to kod njih odradio i gotova stvar.

    Ajde sada javite točne prijave, koliko komada????

    http://www.box.net/files#0:f:6593186

    1. Dirty Frankk - 2 kom
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • killroykillroy Posts: 739
    Opet ja...pa di ste svi, vikend se odmara, sad je radni ponedeljak :)

    Evo dobio sam ponudu od Termotiska, iziđe nas 100 kn, samo što je ovo sa računom. Ja bi to kod njih odradio i gotova stvar.

    Ajde sada javite točne prijave, koliko komada????

    http://www.box.net/files#0:f:6593186

    Ne rade mi linkovi ovi gore.

    1. Dirty Frankk - 2 kom
    2. killroy - 1 kom (za sad)
  • pajopajo Posts: 3,292
Sign In or Register to comment.