Pearl Jam in Zagreb!

1210211213215216860

Comments

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ovako. Imamo ponudu za majice.
    Jedino je malo bed sto je tip rekao da moze stampati
    samo u jednoj boji :(

    No ovako stoje stvari: kaze da majice (dosta kvalitetne) i tisak stoje oko 40-50 kuna, ali ih treba printati najmanje 30. sad, trebate mi vi da mi kazete koliko bi svatko otprilike uzeo, ja bih se odlucila mozda na vise od 2 (par za poklone) ako budu ove cijene. Trebam vidjeti da li cemo uopce toliko toga printat.
    I jos ce mi Niko trebat za poslat slike jer mi i to treba.
    Kroz par dana bi trebali to realizirat, jer uskoro idemo na turneju pa moramo malo pozuriti :D

    Plus, ja sam u Austriji za vikend...stalno negdje letim :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    PS Niko javi mi se malo na PM, molim te, da mi posaljes te slike ako moze. i poslat cu ti tu ponudu jer ima slika kako im to ispadne ;)

    E da, ako ste vi nasli jos stogod u ZG, javite :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    Ovako. Imamo ponudu za majice.
    Jedino je malo bed sto je tip rekao da moze stampati
    samo u jednoj boji :(

    No ovako stoje stvari: kaze da majice (dosta kvalitetne) i tisak stoje oko 40-50 kuna, ali ih treba printati najmanje 30. sad, trebate mi vi da mi kazete koliko bi svatko otprilike uzeo, ja bih se odlucila mozda na vise od 2 (par za poklone) ako budu ove cijene. Trebam vidjeti da li cemo uopce toliko toga printat.

    ako bude ta cijena, ja uzimam 3 (2 za sebe + jedna za sestru)
  • pajopajo Posts: 3,292
    PS Niko javi mi se malo na PM, molim te, da mi posaljes te slike ako moze. i poslat cu ti tu ponudu jer ima slika kako im to ispadne ;)

    E da, ako ste vi nasli jos stogod u ZG, javite :)
    Slike su ovdje pa si ih samo skines.
    http://www.box.net/shared/g5f5z76m7n
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ovako. Imamo ponudu za majice.
    Jedino je malo bed sto je tip rekao da moze stampati
    samo u jednoj boji :(

    No ovako stoje stvari: kaze da majice (dosta kvalitetne) i tisak stoje oko 40-50 kuna, ali ih treba printati najmanje 30. sad, trebate mi vi da mi kazete koliko bi svatko otprilike uzeo, ja bih se odlucila mozda na vise od 2 (par za poklone) ako budu ove cijene. Trebam vidjeti da li cemo uopce toliko toga printat.
    I jos ce mi Niko trebat za poslat slike jer mi i to treba.
    Kroz par dana bi trebali to realizirat, jer uskoro idemo na turneju pa moramo malo pozuriti :D

    Plus, ja sam u Austriji za vikend...stalno negdje letim :D
    Iva: mi bi u slučaju te cijene uzeli barem 3, ali ne razumijem što znači u jednoj boji - jedna boja majice (što je ok jer imamo već skoro pa konsenzus o tamnoplavoj tj. kako ju Niko zove dinamo plavoj :D) ili jedna boja tiska (jer ako je jedna boja tiska onda nemamo vegeta pj - tamo su bar tri boje)?
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ovako. Imamo ponudu za majice.
    Jedino je malo bed sto je tip rekao da moze stampati
    samo u jednoj boji :(

    No ovako stoje stvari: kaze da majice (dosta kvalitetne) i tisak stoje oko 40-50 kuna, ali ih treba printati najmanje 30. sad, trebate mi vi da mi kazete koliko bi svatko otprilike uzeo, ja bih se odlucila mozda na vise od 2 (par za poklone) ako budu ove cijene. Trebam vidjeti da li cemo uopce toliko toga printat.
    I jos ce mi Niko trebat za poslat slike jer mi i to treba.
    Kroz par dana bi trebali to realizirat, jer uskoro idemo na turneju pa moramo malo pozuriti :D

    Plus, ja sam u Austriji za vikend...stalno negdje letim :D

    Hey, pm ne prolazi jer ti je space pun. Cijena je super a je li kvaliteta također?? JUčer sam Paji slao slike na http://www.box.net pa ih tamo možes skinuti, kasnije ću ti javiti detalje.

    Daj samo pošalji mi broj od toga prijatelja ili ime firme da ga nazovem i provjerim par sitnica za file-ove.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • killroykillroy Posts: 739
    Evo jos jedna opcija.
    http://www.termotisak.hr/?page=cjenik

    Na kraju se sve to svodi na isto. Sumnjam da se moze dobit visebojni veliki tisak za manje od 100 kuna.
  • killroykillroy Posts: 739
    Evo jos jedan link
    http://www.linea.hr
    Oni su u Ivanic gradu. Cjenik mi bas nije jasan.
    Kaze:
    Za 5-10 majica tisak za 3 boje je 480 kn, a za svaku sljedecu boju jos 120 kn
    Za 11-24, 3 boje 31 kuna! a svaka sljedeca boja 8 kn
    Za 25 -40, 3 bolje 18 kuna, a svaka sljedeca 4,60 kn.

    Ova kategorija za 5-10 mi je cudna. Valjda oce eliminirati tiskanje malih serija, al pitaj boga sta to sad znaci. :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Hey, pm ne prolazi jer ti je space pun. Cijena je super a je li kvaliteta također?? JUčer sam Paji slao slike na http://www.box.net pa ih tamo možes skinuti, kasnije ću ti javiti detalje.

    Daj samo pošalji mi broj od toga prijatelja ili ime firme da ga nazovem i provjerim par sitnica za file-ove.
    Sorry, stalno mi se to dogadja :o brisem poruke sad pa ti se javim.

    Iva, da, tisak je u jednoj boji, to mi je rekao. :(

    Domagoj, ovo sto si ti nasao zvuci dobro, ako ja dobro kuzim... :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    killroy wrote:
    Evo jos jedna opcija.
    http://www.termotisak.hr/?page=cjenik

    Na kraju se sve to svodi na isto. Sumnjam da se moze dobit visebojni veliki tisak za manje od 100 kuna.


    Hvala Domagoj,
    Ja sam sad razgovarao sa ženom i sve se dogovorio. Sad ću joj poslati mail sa uzorkom da vidi o ćemu se radi i da nam složi ponudu za 20 ili 30 komada.
    I ako se dogovorimo Pajo može odnjeti cd sa originalnim file-om i pokupit majice kad budu gotove.
    A svak može uplatiti 100 / 200 kn po narudžbi negdje na račun i gotova stvar.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Hvala Domagoj,
    Ja sam sad razgovarao sa ženom i sve se dogovorio. Sad ću joj poslati mail sa uzorkom da vidi o ćemu se radi i da nam složi ponudu za 20 ili 30 komada.
    I ako se dogovorimo Pajo može odnjeti cd sa originalnim file-om i pokupit majice kad budu gotove.
    A svak može uplatiti 100 / 200 kn po narudžbi negdje na račun i gotova stvar.
    Odlicno, meni se cini ova ponuda najbolja :)
    Super!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Hvala Domagoj,
    Ja sam sad razgovarao sa ženom i sve se dogovorio. Sad ću joj poslati mail sa uzorkom da vidi o ćemu se radi i da nam složi ponudu za 20 ili 30 komada.
    I ako se dogovorimo Pajo može odnjeti cd sa originalnim file-om i pokupit majice kad budu gotove.
    A svak može uplatiti 100 / 200 kn po narudžbi negdje na račun i gotova stvar.

    tu smo iva i ja vec radili majice... rade skroz ok... mislim da cu se zaletiti do tamo pogledati kakve su im majice i izabrati si velicinu... mi smo prošle godine radili bijele...

    mah..
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    killroy wrote:
    Evo jos jedan link
    http://www.linea.hr
    Oni su u Ivanic gradu. Cjenik mi bas nije jasan.
    Kaze:
    Za 5-10 majica tisak za 3 boje je 480 kn, a za svaku sljedecu boju jos 120 kn
    Za 11-24, 3 boje 31 kuna! a svaka sljedeca boja 8 kn
    Za 25 -40, 3 bolje 18 kuna, a svaka sljedeca 4,60 kn.

    Ova kategorija za 5-10 mi je cudna. Valjda oce eliminirati tiskanje malih serija, al pitaj boga sta to sad znaci. :)

    moglo bi ovo biti lapsus calami.. 3 boje za 48kn, a svak sljedeca za 12kn bi bilo kompetentno s ovim dolje cijenama.. :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    moglo bi ovo biti lapsus calami.. 3 boje za 48kn, a svak sljedeca za 12kn bi bilo kompetentno s ovim dolje cijenama.. :)

    i meni je to palo na pamet... ja ipak glasam za Mesnicku... vecina nas je u zg pa si mozemo pogledat majice i izabrat velicinu...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • helen crosshelen cross Posts: 228
    jel kasno da se i ja ubacim sa željom za jednu od tih prekrasnih majica?....:)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jel kasno da se i ja ubacim sa željom za jednu od tih prekrasnih majica?....:)

    nije kasno... prati forum ovih dana... definirat ce se cijena... moramo jos vidjeti i koliko bi majica islo u tisak...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    08.09.2007.

    http://www.jutarnji.hr/kultura_i_zivot/glazba/clanak/art-2007,5,15,najava_koncerti,74495.jl

    moram priznati da ih nikad nisam prožvakao.. zapravo nisam baš ni probao, ali brijem da bi bilo cool poslusati/pogledati ludog Maynarda...

    ajmo s preporukama... s cim poceti? albumi i to, ne :)
    jurasica?

    Edit: OK, sad sam skuzio da imam Aenima, Lateralus i Undertow... idem se educirati :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    siljo wrote:
    08.09.2007.

    http://www.jutarnji.hr/kultura_i_zivot/glazba/clanak/art-2007,5,15,najava_koncerti,74495.jl

    moram priznati da ih nikad nisam prožvakao.. zapravo nisam baš ni probao, ali brijem da bi bilo cool poslusati/pogledati ludog Maynarda...

    ajmo s preporukama... s cim poceti? albumi i to, ne :)
    jurasica?

    Edit: OK, sad sam skuzio da imam Aenima, Lateralus i Undertow... idem se educirati :D

    ja bi rado na to. nisam ih već duuugo slušala. zadnji album zapravo skoro
    uopće nisam. al su mi ova 3 super. i opiate :D i super mi je obrada no quarter
    sa salival-a. idem si pustit :D
    zanima me kolko bude karta... 1.6. budem saznala http://forum.hr/showthread.php?t=15729&page=95


    maynard 1 2 :D
  • lesteslestes Posts: 959
    e da.. sad sam se sjetila nečeg.. hehe. to je bilo u srednjoj. zapela ja na skidanje
    spotova, a doma prek dial-upa išlo sporo pa sam iskoristila vrijeme na informatici. al
    samo je komp od profesorice imal pržilicu. i odem ja do nje i zamolim da mi nasmimi
    kaj sam skinula a ona: :eek: :eek: prison sex???
    haha :D:D
  • killroykillroy Posts: 739
    siljo wrote:
    08.09.2007.

    http://www.jutarnji.hr/kultura_i_zivot/glazba/clanak/art-2007,5,15,najava_koncerti,74495.jl

    moram priznati da ih nikad nisam prožvakao.. zapravo nisam baš ni probao, ali brijem da bi bilo cool poslusati/pogledati ludog Maynarda...

    ajmo s preporukama... s cim poceti? albumi i to, ne :)
    jurasica?

    Edit: OK, sad sam skuzio da imam Aenima, Lateralus i Undertow... idem se educirati :D

    Ufff....ja ih stvarno jako volim. Mislim da su nevjerojatni. Muzika je ispocetka tesko probavljiva, ali jednom kad se zakacis...cudan svijet je to.
    Prije ih nisam slusao i prvi album koji sam poslusao je Lateralus i najvise ga volim. Inace, koga god pitam tko ih je i prije slusao, vecina kaze da im je Aenima najbolja.

    Na Tool idem 100%.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Jebote taj TOOL nisam nikad slušao a svi ga hvale, možda bi trebao probati :):) i da se i ja pridružim na tom koncertu...kažu da postoji TOOL ARMY da su fanovi baš ludi :D:D to se cijeni.

    Pitat ću frenda koji album pa da probam.

    U koju kategoriju ih bi stavili, što je to teški metal???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    killroy wrote:
    Ufff....ja ih stvarno jako volim. Mislim da su nevjerojatni. Muzika je ispocetka tesko probavljiva, ali jednom kad se zakacis...cudan svijet je to.
    Prije ih nisam slusao i prvi album koji sam poslusao je Lateralus i najvise ga volim. Inace, koga god pitam tko ih je i prije slusao, vecina kaze da im je Aenima najbolja.

    Na Tool idem 100%.

    je, pricali smo o tome mislim u luxembourgu na onom quiz night u Tube :D

    poslusao malo od Aenima i malo od Undertow... respect :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    lestes wrote:

    maynard 1 2 :D

    a ne,ne...

    Maynard: http://www.flickr.com/photos/49329269@N00/388382136/

    ako se dovoljno nacugam, ovako cu se osisat prije godisnjeg ovo ljeto :D
    neostvarena zelja :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    siljo wrote:
    a ne,ne...

    Maynard: http://www.flickr.com/photos/49329269@N00/388382136/

    ako se dovoljno nacugam, ovako cu se osisat prije godisnjeg ovo ljeto :D
    neostvarena zelja :)

    ta frizura + one roze japanke s debelim đonom :cool:
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    a ne,ne...

    Maynard: http://www.flickr.com/photos/49329269@N00/388382136/

    ako se dovoljno nacugam, ovako cu se osisat prije godisnjeg ovo ljeto :D
    neostvarena zelja :)
    Iva: ima lestes pravo, reći ću tvojoj Ivi da ti kupi te japanke and you're good to go...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    AAAAAAAAAAAAAA new poster in good section...........you just make my day:D

    @Siljo ovoga moraš pokupiti:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Sad sam baš razgovarao sa šeficom iz Termotiska, Jadranka da vidim je li složila ponudu za nas i dobit ćemo je tek sutra jer imaju veliku gužvu neka odbojka na pijesku i još neka događanja su kod vas u gradu pa zato nije stigla.
    Tako da ćemo sutra imati detaljnije podatke za majice.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    tool je zanimljiv, bas kao sto domagoj kaze, kad ga probavis i uđes u taj svijet, onda je super.. ici na to ako ne bude onih pearl jamova u italiji u 9om mjesecu :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • lesteslestes Posts: 959
    masni wrote:
    ici na to ako ne bude onih pearl jamova u italiji u 9om mjesecu :)

    na oboje ak se ne preklapa :D


    jesi uspel kaj srediti za nova rock? :)
  • helen crosshelen cross Posts: 228
    eto sad smo dobili i tool što je super...
    mislim nije da se žalim al kaj ne mogu kod nas organizirat neki dobar festival kao što je npr... http://www.rocking.gr/article3482.php
    mislim u jednom danu mudhoney, lanegan i stoogesi...savršeno....
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
Sign In or Register to comment.