Pearl Jam in Zagreb!

1209210212214215860

Comments

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Je ste čitali thread o liku koji je naletio na Ed-a u Londono :) drama!!!
    Koja je to sreća:D:D

    Siljo je li i tebi stigla teglica ???:D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Je ste čitali thread o liku koji je naletio na Ed-a u Londono :) drama!!!
    Koja je to sreća:D:D

    Ma treba procitat cijeli thread. Na pocetku mu je ekipa povjerovala, ali na kraju se pokazalo da je tip full of shit tako da nista od toga :(
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Ma treba procitat cijeli thread. Na pocetku mu je ekipa povjerovala, ali na kraju se pokazalo da je tip full of shit tako da nista od toga :(

    ne kuzim tu ekipu... ono, nek si kupe psa, playstation, pušku za glinene golubove, goblene, whatever :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Mine wrote:
    Za Silja : imaš poln inbox!

    uh, sorry, sad sam skuzio :)

    imas poruku..... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Ma treba procitat cijeli thread. Na pocetku mu je ekipa povjerovala, ali na kraju se pokazalo da je tip full of shit tako da nista od toga :(

    Ma ne mogu vjerovati da ljudi to rade...nisam čitao cijeli thread ima 10 stranica.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    alo ljudi, ima li nekakvog organiziranog prijevoza do munchena i povratak iz katowica do zagreba?!


    ????

    G2G, kako te ekipa izignorirala?!?!?! :) ali dobro da sam se ja pojavila... :) što se tiče prijevoza, nije ništa baš točno organizirano, ali čini se da ćemo u munchen svi vlakom (ne sjećam se u koje vrijeme, pa slobodno nadopunite) a iz katowica ne znam... elcielo, donde estas? elcielo se mislim vraća iz katowica, a i lestes, ako se ne varam, pa se probaj s njima dogovoriti...

    finalni, jedno suptilno pitanje: koliki ti je IQ odn. je li uopće mjerljiv? :) moj prijatelj ante đ. je isto išao na ta natjecanja i mislim da su pričali da mu je IQ oko 200... jesi ti blizu?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Što se ne smije surfati na poslu

    Ja upravo odrađujem nočnu smijenu u radioni, posla preko glave, sezona krenula.
    Lagano slušam Pistoia boot
    Postera nema na vidiku već 2 sedmice u goods section, lagana depresijaSantos je totalno zakazao ili se nešto gadno sprema, možda DC poster...svi lude za njim a tako je ružan već sad vrijedi 500 dolara.

    smije se surfati, mislim, ne smije se jer je pretpostavka da radiš, ali ja fakat ne stignem nikada ovako za nešto privatno na internet, pa kad sam se neki dan uhvatila da imam vremena, bilo mi je jako čudno... :)

    i dobro je da ima posla! :)

    jebo ga, morala sam brisati nikine smajliće... katastrofa
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • lesteslestes Posts: 959
    jurasica wrote:
    G2G, kako te ekipa izignorirala?!?!?! :) ali dobro da sam se ja pojavila... :) što se tiče prijevoza, nije ništa baš točno organizirano, ali čini se da ćemo u munchen svi vlakom (ne sjećam se u koje vrijeme, pa slobodno nadopunite) a iz katowica ne znam... elcielo, donde estas? elcielo se mislim vraća iz katowica, a i lestes, ako se ne varam, pa se probaj s njima dogovoriti...

    idemo vlakom 11.6. u 7:50 :) hehe, ja se dan prije vraćam s terena, i to tek
    popodne.. :D nadam se da budem mogla sve fizički izdržati.
    a kak budem se vratila iz katowica još točno ne znam. pitala sam stričeka iz
    urban travela dal mogu s njima (ako ima mjesta), ali još nema odgovora.
    vjerojatno pem s vlakom...
  • finalnifinalni Posts: 63
    jurasica wrote:
    finalni, jedno suptilno pitanje: koliki ti je IQ odn. je li uopće mjerljiv? :) moj prijatelj ante đ. je isto išao na ta natjecanja i mislim da su pričali da mu je IQ oko 200... jesi ti blizu?

    Nisam išao na test, vjerojatno ni neću. Ne vidim korist od toga, a s druge strane, znam 5 ljudi koji su išli na taj test i svi su imali ocjenu >158 (ili koliko već može taj test za ulaz u mensu mjeriti).
    Bilo bi mi neugodno da ja fulam nešto. :D A i ne bih volio dobiti neki broj koji bi sad kao bio nekakva gornja granica mojih mogućnosti, ne vjerujem previše u to. :D

    Ante Đerek? Ne znam ga, ali znam za njega :D , znam da je bio dvaput na matematičkoj olimpijadi (Toronto gdje je osvojio broncu i Bombay) a i na (bar) jednoj informatičkoj...




    @masni
    Ne znam baš ostale. Slayera dosta ljudi hvali, i Isis hvale neki ljudi, jednom dobrom frendu su Children of Bodom najdraži bend. Ja nikad nisam puno slušao metalce pa ne znam.
    A vjerojatno ćeš većinu vremena provesti slušajući te bendove, tak da valjda nećeš propustiti nešto jako dobro.
    To fakat mora da je gušt, i ja ću jednom na takav neki dobar festival kad budem imao para za to.
    Uživaj tamo. :)
    Heart and soul, one will burn.
  • masnimasni Posts: 1,657
    jezim se od pomisli :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    finalni wrote:
    Nisam išao na test, vjerojatno ni neću. Ne vidim korist od toga, a s druge strane, znam 5 ljudi koji su išli na taj test i svi su imali ocjenu >158 (ili koliko već može taj test za ulaz u mensu mjeriti).
    Bilo bi mi neugodno da ja fulam nešto. :D A i ne bih volio dobiti neki broj koji bi sad kao bio nekakva gornja granica mojih mogućnosti, ne vjerujem previše u to. :D

    Ante Đerek? Ne znam ga, ali znam za njega :D , znam da je bio dvaput na matematičkoj olimpijadi (Toronto gdje je osvojio broncu i Bombay) a i na (bar) jednoj informatičkoj...

    ma kaj briješ? mislila sam da vama svima po defaultu mjere IQ da se zna... :) nije bitno, glavno je da ti nama osvjetlaš obraz, a koliko čujem naši, uvijek osvajaju barem 3. mjesto na tim olimpijadama i slično, tako da se ne brinem... :)

    inače, ante je išao samnom u razred u mijoc. pardon! ja sam išla zajedno sa antom. mali je bio višestruki prvak svijeta u informatici, zajedno sa ostalom ekipom iz mijoca, tak da vidim da si dobro upoznat s institucijom ante đ.
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    jurasica wrote:
    elcielo, donde estas? elcielo se mislim vraća iz katowica, a i lestes, ako se ne varam, pa se probaj s njima dogovoriti...

    ola ola!

    ma tu sam, pratim sve, al' ne stignem niš napisat'.

    ja još ne znam kad i kako idem do katowica, al' najvjerojatnije krećem tek u utorak navečer busom do beča, pa vlakom do katowica.
    što se povratka u zg tiče, poslije koncerta idem u posjet frendici u krakow, pa se vraćam tek na vikend.
  • masnimasni Posts: 1,657
    ok ekipa.. s vama se dijeli radost, ali dodju i ovako tuzni trenutci kad se s vama dijeli bol..
    uglavnom, saljem ja mail zenskoj iz eventima koji se brine za prodaju aranzmana urban travela, da je pitam nacine placanja, i zenska ni 5 ni 6 nego mi kaze da vise aranzmana za novarock nema..
    zamislite mi reakciju..
    buljio sam u komp s otvorenim usima i ocima jedno 30s, ni misic mi nije zatitrao.. :(
    sad sam joj poslao mail da vidim jel se moze ubost karta bez tog njihovog prijevoza, ili da stave neki minibusic ako im je vec pun bus, valjda mogu jos napunit 8 ljudi :(

    ljut sam kao... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • finalnifinalni Posts: 63
    jurasica wrote:
    ma kaj briješ? mislila sam da vama svima po defaultu mjere IQ da se zna... :) nije bitno, glavno je da ti nama osvjetlaš obraz, a koliko čujem naši, uvijek osvajaju barem 3. mjesto na tim olimpijadama i slično, tako da se ne brinem... :)

    inače, ante je išao samnom u razred u mijoc. pardon! ja sam išla zajedno sa antom. mali je bio višestruki prvak svijeta u informatici, zajedno sa ostalom ekipom iz mijoca, tak da vidim da si dobro upoznat s institucijom ante đ.

    Zapravo... To brončana medalja.. Ja sam je dobio prošle godine, a dijelio sam otprilike 150. do 190. mjesto od nas 500. To jest dobar rezultat po mom mišljenju, ali nije 3. mjesto, daleko od tog.
    A ostala ekipa iz mijoca koja je prvak svijeta, vjerojatno misliš na acsl koji debilna ravnateljica mijoca promovira, to natjecanje ništ ne vrijedi (bio sam tam u ekipi koja je bila ukupno treća), riječ je o otvorenom prvenstvu američkih srednjih škola koje nije briga za to, jedino dođe pokoja ekipa tak iz Rumunjske, Hrvatske, Irske i tako pokoje države, ali o nekakvom svjetskom prvenstvu kak u novinama piše, nema govora...
    Ali zato jesu bili Lukić i Puž iz mijoca koji su bili ukupno 6. i 8. na informatičkoj olimpijadi, a Lukić bi bio valjda i bolji da su zadaci bili teži. Njih dva su stvarno carevi.
    Mi ostali se snalazimo i držimo. :D Meni je nekakav cilj upast u prvih 100, ali teško je to, to su dva natjecanja s 3 jako lijepa i teška zadatka, po 4,5 h, i to je to...

    I tak. Naša javnost ni o tome nema pojma. :zubo: Baš ništa ne znamo...





    Masni, ovo je stvarno šteta... :( Minibus bi mogao proći ali probaj sam naći ljude. Nemoj odustat ak već imaš dovoljno para za to...
    Heart and soul, one will burn.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    masni wrote:
    ok ekipa.. s vama se dijeli radost, ali dodju i ovako tuzni trenutci kad se s vama dijeli bol..
    uglavnom, saljem ja mail zenskoj iz eventima koji se brine za prodaju aranzmana urban travela, da je pitam nacine placanja, i zenska ni 5 ni 6 nego mi kaze da vise aranzmana za novarock nema..
    zamislite mi reakciju..
    buljio sam u komp s otvorenim usima i ocima jedno 30s, ni misic mi nije zatitrao.. :(
    sad sam joj poslao mail da vidim jel se moze ubost karta bez tog njihovog prijevoza, ili da stave neki minibusic ako im je vec pun bus, valjda mogu jos napunit 8 ljudi :(

    ljut sam kao... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    A joj. :( Ja sam mislila da vec imas sve sredjeno...
    No, nemoj odustati definitivno...nemoj.
    odi vlakom do Beca makar ako se nis drugo ne moze. karata mislim da jos ima za sva tri dana. vidi malo po netu, al mozda ti ui oni u agenciji mogu pomoci.
    ako hoces, pogledaj malo na http://www.newsound.hr
    ja sam isla s ovim tipom par puta na koncerte. dosta je skup po mom misljenju, al ako ide, onda ti nije ni to losa opcija za prijevoz. pogledaj malo, mislim da ima Nova Rock u ponudi. Mogu se i ja raspitat ako hoces, ja ga znam.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    ne mogu nac na toj njegovoj stranici gdje mu tocno pise ponuda.. nasao sam novarock, ali samo ima da postoji, ne i koliko i kada, i sve ta pitanjca..
    ma nije si lose sam prijevoz sredit.. izracunah da me/nas dodje 400kn povratna zg-bec + vlak bec-nickelsdorf (onda se ima besplatni bus iz nickelsdofa do festivala).. jednodnevna ponuda agencije za prijevoz je cini mi se 350kn, tako da je ovo ok opcija.. sutra cemo samo otic do eventima pitat jel mozemo ubost samo karte i onda bi stvar trebala biti rjesena :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    ok ekipa.. s vama se dijeli radost, ali dodju i ovako tuzni trenutci kad se s vama dijeli bol..
    uglavnom, saljem ja mail zenskoj iz eventima koji se brine za prodaju aranzmana urban travela, da je pitam nacine placanja, i zenska ni 5 ni 6 nego mi kaze da vise aranzmana za novarock nema..
    zamislite mi reakciju..
    buljio sam u komp s otvorenim usima i ocima jedno 30s, ni misic mi nije zatitrao.. :(
    sad sam joj poslao mail da vidim jel se moze ubost karta bez tog njihovog prijevoza, ili da stave neki minibusic ako im je vec pun bus, valjda mogu jos napunit 8 ljudi :(

    ljut sam kao... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    izgleda da ću ti se i ja pridružiti s lošim novostima... nije zapravo toliko loše, ali je loše glede ovih tjedan dana raja... naime, sintija je danas dobila posao!!! jeeeeiiiij!!! i to je dobra vijest... no međutoa, ima nekog moronskog šefa i čini joj se da joj neće dati slobodno tih tjedan dana pa će izgleda izvisiti... ja se naravno nadam da će sve dobro svršiti, ali eto... ja sam naime sve u duplo kupila tako da ću možda imati viška karata za minhen, katowice i veneciju... vidjet ćemo....
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    @masni: eto, kako reče neki sigurno veliki mislioc: sve je dobro što se dobro svrši...
    @jurasica: držimo fige da i sintijina priča završi sretno. vjerojatno će u idućih mjesec dana toliko zadivit šefa da će joj ipak dati tih tjedan dana za nagradu. :D
    i da, go sintija, jeeeeej!
  • lesteslestes Posts: 959
    masni wrote:
    ne mogu nac na toj njegovoj stranici gdje mu tocno pise ponuda.. nasao sam novarock, ali samo ima da postoji, ne i koliko i kada, i sve ta pitanjca..
    ma nije si lose sam prijevoz sredit.. izracunah da me/nas dodje 400kn povratna zg-bec + vlak bec-nickelsdorf (onda se ima besplatni bus iz nickelsdofa do festivala).. jednodnevna ponuda agencije za prijevoz je cini mi se 350kn, tako da je ovo ok opcija.. sutra cemo samo otic do eventima pitat jel mozemo ubost samo karte i onda bi stvar trebala biti rjesena :)

    koji bed :( al ako i ne uspiješ kupit karte od eventima, probaj na kojoj od
    ovih tu nabrojenih stranica. ima još karata. ma bude se sve sredilo! ;):)

    a i sintiji sretno! :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    izgleda da ću ti se i ja pridružiti s lošim novostima... nije zapravo toliko loše, ali je loše glede ovih tjedan dana raja... naime, sintija je danas dobila posao!!! jeeeeiiiij!!! i to je dobra vijest... no međutoa, ima nekog moronskog šefa i čini joj se da joj neće dati slobodno tih tjedan dana pa će izgleda izvisiti... ja se naravno nadam da će sve dobro svršiti, ali eto... ja sam naime sve u duplo kupila tako da ću možda imati viška karata za minhen, katowice i veneciju... vidjet ćemo....

    go sintija!!! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    ne mogu nac na toj njegovoj stranici gdje mu tocno pise ponuda.. nasao sam novarock, ali samo ima da postoji, ne i koliko i kada, i sve ta pitanjca..
    ma nije si lose sam prijevoz sredit.. izracunah da me/nas dodje 400kn povratna zg-bec + vlak bec-nickelsdorf (onda se ima besplatni bus iz nickelsdofa do festivala).. jednodnevna ponuda agencije za prijevoz je cini mi se 350kn, tako da je ovo ok opcija.. sutra cemo samo otic do eventima pitat jel mozemo ubost samo karte i onda bi stvar trebala biti rjesena :)

    go masni!!!

    sve se moze kad se, ono, jel, hoce...

    e da, znate onaj vic:

    Ide zec sumom pa naleti na risa.
    Rikne ris: "Zeko, sad cu te smazati!"
    Zeko: "Ne rise!"
    Ris: "Ne remse!"
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hey ekipa evo još 10c karata u goods section....navalite ako nekome treba:)
    Možda uskoro ubace koju i za London...to će potrajat 10min :D

    Ja i Pajo smo se vidjeli sinoć u Zagrebu, razmijenili par informacija, cd od PJ vegete je kod Paja pa možete krenuti sa probnim printanjem majica:)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ja i Pajo smo se vidjeli sinoć u Zagrebu, razmijenili par informacija, cd od PJ vegete je kod Paja pa možete krenuti sa probnim printanjem majica:)
    E btw, gledao sam jucer te fileove i na slici sa kuharom koja ide naprijed na majicu ti fali natpis 'Can't find a better jam'. Negdje si ga izgubio po putu ili...:)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Valjda ce Sintija uspjet sefa malo obradit da ju pusti ;)


    A za majice. pitala sam jednog decka sto isto radi u print studiju pa je rekao da ce mi poslat punudu. jedino je problem sto bi print trebao biti u jednon boji, a to nam, mislim, bas i ne pase... :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • finalnifinalni Posts: 63
    siljo wrote:
    go masni!!!

    sve se moze kad se, ono, jel, hoce...

    e da, znate onaj vic:

    Ide zec sumom pa naleti na risa.
    Rikne ris: "Zeko, sad cu te smazati!"
    Zeko: "Ne rise!"
    Ris: "Ne remse!"

    jebote vica trebalo mi dve godine da skužim :D
    Heart and soul, one will burn.
  • lesteslestes Posts: 959
    Hey ekipa evo još 10c karata u goods section....navalite ako nekome treba:)
    Možda uskoro ubace koju i za London...to će potrajat 10min :D

    ima samo za poljsku...
  • lesteslestes Posts: 959
    finalni wrote:
    jebote vica trebalo mi dve godine da skužim :D

    hehe :D skužila sam nakon trećeg čitanja tek... :o
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    E btw, gledao sam jucer te fileove i na slici sa kuharom koja ide naprijed na majicu ti fali natpis 'Can't find a better jam'. Negdje si ga izgubio po putu ili...:)


    Ne mogu vijerovati da sam zaboravio to ubaciti, njesra :(:( paslat ću ti ipak mailom, a jebemu.....:) sorry!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    vic je predobar.. ili da kazem, dobarpre.. :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • lesteslestes Posts: 959
    ... njesra :(:( ...

    :D:D to zbog vica? baš se uklapa... :D
Sign In or Register to comment.