Pearl Jam in Zagreb!

1208209211213214860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    to mi se cini puno :o :(

    S obzirom da sam ja milsila uzet bar 2 za sebe i mozda jos koju za ETBovce s kojom cu opet putovat...
    Hm, mogu ja pitat u jednom print studiju pa da vidimo ako bi se mozda tu bolje isplatilo ;)
    Iva: da, mi bi uzeli 4 kom i ful nam je puno ta cijena
    idemo, zna li netko nekoga PJ naklonjenog tko ima tiskaru ili nešto sl.? :)
  • lesteslestes Posts: 959
    pajo wrote:
    Iva: ehej people, stižu vijesti iz Print studija
    Daklem, majice koštaju 23kn (tamnoplave, ali ne previše tamnoplave, fruit of the loom muški T-shirt). Ženske majice (one s malim rukavima :)) su 58kn (diskriminacija!!!).
    Tisak bi došao 126kn po komadu, a na 25 komada bi dali popust od 10%. Ako dobro računam, ispalo bi 135kn po majici. Ne čini se baš prejeftino.
    Šiljo, ima li tvoj frend neku bolju ideju?

    puno je to. pa majca od pj je manje koštala. ak ne računam poštarinu. nisam više
    sigurna dal budem si 2 uzela. osim ako ne bude neke bolje ponude..
  • lesteslestes Posts: 959
    pajo wrote:
    idemo, zna li netko nekoga PJ naklonjenog tko ima tiskaru ili nešto sl.? :)

    mislim da mi je sestra rekla da u vž-u ima nekaj jeftinije. al su majice hmmm
    prozirne. tolko o kvaliteti... mogu joj reći da malo bolje "istraži".
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: ehej people, stižu vijesti iz Print studija
    Daklem, majice koštaju 23kn (tamnoplave, ali ne previše tamnoplave, fruit of the loom muški T-shirt). Ženske majice (one s malim rukavima :)) su 58kn (diskriminacija!!!).
    Tisak bi došao 126kn po komadu, a na 25 komada bi dali popust od 10%. Ako dobro računam, ispalo bi 135kn po majici. Ne čini se baš prejeftino.
    Šiljo, ima li tvoj frend neku bolju ideju?

    nekak mi je to realna cijena zbog boja i tiska na dvije strane... ako nađemo nešto jeftinije, super... u kojem ste print studiju bili? mozda ja svratim do grada sutra ili u srijedu pa malo pronjuškam...

    od frenda nikakve pomoci...

    e da... ne znam da li treba ove slike za tisak još posebno obrađivati... obicno bi to trebali biti vektorski obrađeno... ako oriđiđi fajlovi to nisu, može se ivina sestra s time pozabaviti...


    aj bok...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hey, kako to da nisam vidio cijene prije :o , 123 kn po komadu, boh, ne znam je li to puno, ali što kaže Siljo print na dvije strane malo bolja majica ne znam koliko možemo jeftinije proći od 123 kn osim ako ne koga ne poznaš pa ti napravi uslugu.

    A što se tiće pripreme za print mislim da se tu nema što puno pripremat, ja sam radio prije pripreme za tisak ali obićni ne znam je li majice zahtijevaju neku posebnu pripremu u svakom slućaju to im je dio posla tako da se ne moramo puno misliti. File je u Tiff-u (tako bi trebao biti) i u največoj mogućoj rezoluciji.

    Aj naći će se nešto ja ču isto sutra probati nazvati par frendova.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: bila sam u print studiu u Boškovićevoj i, ako je malo zbunjujuće, sama firma se zove Print studio (http://www.printstudio.hr)
    iako sigurno ima i hrpa drugih mjesta po gradu gdje rade print na majice (pada mi na pamet onaj foto studio na početku Ilice npr.)
    a što se tiče pripreme, frajer je rekao da može biti i .jpg visoke rezolucije, ali naravno, ako bi nam ana to mogla staviti u vektore bilo bi idealno :)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Ed, Flea & Jack Irons-Betterman --> http://www.youtube.com/watch?v=UpsZM9cYgzM
    Death or glory!

  • siljosiljo Posts: 2,203
    A što se tiće pripreme za print mislim da se tu nema što puno pripremat, ja sam radio prije pripreme za tisak ali obićni ne znam je li majice zahtijevaju neku posebnu pripremu u svakom slućaju to im je dio posla tako da se ne moramo puno misliti. File je u Tiff-u (tako bi trebao biti) i u največoj mogućoj rezoluciji.

    mislim da za jednostavnije stvari ne treba priprema nego je dovoljno imati dobar .jpg. Složenije stvari moraju biti vektorski obrađene kako bi se mogle u komadu printati... inace je potrebno vise puta printati istu majicu... tako nešto mi je prošle godine objašnjavala žena u jednom print studiju...

    anyway, vidjet cemo :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ja ču proletiti Zagrebom u četvrtak i opet u ponedeljak. Pa ako treba da spržim jedan cd sa svim file-ovima od vegete pa tiskara neka bira što im najviše odgovara i gotova stvar.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ja ču proletiti Zagrebom u četvrtak i opet u ponedeljak. Pa ako treba da spržim jedan cd sa svim file-ovima od vegete pa tiskara neka bira što im najviše odgovara i gotova stvar.
    Iva: Ako hoćeš možemo se vidjeti pa uzmemo mi CD. Ali budući da je od sutra do petka u Zgb jedan veliki summit bit će opaka prometna blokada pa možda bolje da se dogovorimo za ponedjeljak. Čujemo se onda još...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Iva: Ako hoćeš možemo se vidjeti pa uzmemo mi CD. Ali budući da je od sutra do petka u Zgb jedan veliki summit bit će opaka prometna blokada pa možda bolje da se dogovorimo za ponedjeljak. Čujemo se onda još...


    Može, bolje ponedeljak jer u čet. dolazim tek u 5 popodne a htio bi što prije u Rka da vidim family i malog Marka:):D
    U ponedeljak imam avion tek u 21:30 pa se možemo naći malo prije.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Može, bolje ponedeljak jer u čet. dolazim tek u 5 popodne a htio bi što prije u Rka da vidim family i malog Marka:):D
    Iva: držim fige da ti bus ne upadne u gužvu i pripremi se na mogućnost da ti se dogodi da budeš stajao negdje na cesti i ni makac... :(
    a onda slušalice u uši, puno PJ-a i puno strpljenja...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    helou ljudi, pali smo na drugu stranu... vidim da su domagoj i niko tu negdje... ajmo postovi!!! isuse, ja postam s posla.... nešto loše bu se desilo... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • alo ljudi, ima li nekakvog organiziranog prijevoza do munchena i povratak iz katowica do zagreba?!


    ????
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • pajopajo Posts: 3,292
    Evo skroz OK snimaka sa Hullabaloo-a:

    Betterman http://musicplustv.com/28150
    Corduroy http://musicplustv.com/28151
    The Kids Are Alright http://musicplustv.com/28157

    No More War http://musicplustv.com/28155/
    Driftin http://musicplustv.com/28152
    I Am Mine http://musicplustv.com/28154
  • RijekaRijeka Posts: 801
    je li ovaj Steve Jones na "the kids are alright" onaj Steve Jones koji je svojevremeno svirao u Sex Pistolsima?

    cool :)

    hvala na linkovima
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    je li ovaj Steve Jones na "the kids are alright" onaj Steve Jones koji je svojevremeno svirao u Sex Pistolsima?

    tak je...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    jurasica wrote:
    helou ljudi, pali smo na drugu stranu... vidim da su domagoj i niko tu negdje... ajmo postovi!!! isuse, ja postam s posla.... nešto loše bu se desilo... :)

    Što se ne smije surfati na poslu :):D

    Ja upravo odrađujem nočnu smijenu u radioni, posla preko glave, sezona krenula.
    Lagano slušam Pistoia boot:D
    Postera nema na vidiku već 2 sedmice u goods section, lagana depresija :( Santos je totalno zakazao ili se nešto gadno sprema, možda DC poster...svi lude za njim a tako je ružan već sad vrijedi 500 dolara.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Opet ja, haha...svi spavate ili ste u điru, ah!!!
    Upravo sam završio raditi u isto vrijeme na cd svira Yellow ledbetter za kraj :D:Dkao da sam programiran.
    ...thank you, good night, see you next month :D:D:D

    P.S.
    Kakva je ovo pizdarija da se ne može koristiti više od 5 smile, toga nije bilo prije...ili jest, boh...umoran sam idem u krpe.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lesteslestes Posts: 959
    ja se vratila s red sparowesa... bilo super :)
    a sad u krevet, možda čak sutra prođem kolokvij :D;)

    sad samo isprobavam dal ide više od 5 :D

    nejde :(
  • siljosiljo Posts: 2,203
    lestes wrote:
    ja se vratila s red sparowesa... bilo super :)

    Iva i ja sinoc svratili u Purgeraj na Bebe Na Vole :D
    one man band sa Adamom iz Glofta... onak... prvo malo previše zabluzio, a kasnije rasturio kad mu se pridružila neka curka na bubnjevima :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Opet ja, haha...svi spavate ili ste u điru, ah!!!
    Upravo sam završio raditi u isto vrijeme na cd svira Yellow ledbetter za kraj kao da sam programiran.
    ...thank you, good night, see you next month

    P.S.
    Kakva je ovo pizdarija da se ne može koristiti više od 5 smile, toga nije bilo prije...ili jest, boh...umoran sam idem u krpe.
    Iva: funny... :):):):)

    sad sam morala pobrisati sve tvoje smajliće da bi stavila svojih pet... :( democracy is dead...
  • finalnifinalni Posts: 63
    lestes wrote:
    ja se vratila s red sparowesa... bilo super :)

    Bio ja, neloše bilo, al me ljudi nervirali svojim pričanjem i slično. Kraj koncerta mi je bio jako dobar. Ali bio sam premrtav da još dohodam do galerije sc ili di je već bio drugi koncert...

    Jedva hodam ovih dana.
    Idem na matematičko natjecanje u Vijetnam krajem sedmog mjeseca i pripreme su mi za vrijeme PJ turneje :/
    A lajnap na nova rocku taj 1 dan je predobar (PJ, Bright Eyes, Frank Black)... :(

    Uživajte na tim koncertima i javite se na forum s bar kratkim dojmovima.


    Za majice možete probati ovdje:
    http://www.termotisak.hr/
    Jelencic & Prgomet
    Zagreb - Mesnicka 9 (iznad Frankopanske)
    tel. 01 4847 900

    Prošle godine smo (za isto ovo matematičko natjecanje :D ) radili tamo majice, printao se natpis na obje strane, bilo ih je 9 i svaka je koštala 100 kn. Pa probajte tamo, s tim da vam savjetujem da detaljno opišete kako želite da to izgleda, i da tražite sliku kako će to izgledati prije nego ih počnu raditi. :D Vaše je slika a ne samo tekst, ali možete nazvati, poslati mejlom te slike i slično, pa vidite što kažu...
    Heart and soul, one will burn.
  • lesteslestes Posts: 959
    gloft... imala sam njihov cd... onak.. ok...

    @ finalni - nisi ništ propustil. ja sam se doteturala do sca, odslušala par
    pjesmi i otišla jer mi je bilo katastrofa.. pederko... :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    prvo, sto se tice majica.. sjecate se one moje crne majice sa stickmenom koju sam imao prije konca u zg? to sam radio u printstudio, i iako sam donio svoju majicu doslo me je oko 100kn.. i sad mi je izbljedio stickmen, uopce se ne vidi.. usprkos tome, mislim da su oni najkvalitetniji u gradu, samo je ta zenska koja je tamo bila u to vrijeme ispala malo nesposobnija od one prije nje (kad sam isto radio majicu, koja je dan danas kao nova) :)

    @finalni: slobodno predlozis sta bi jos bilo dobro poslusat na novarocku.. ja sam 3 dana tamo, pa stancaj savjete.. pogotovo ako nisam cuo grupu prije, puno ce pomoc ;)

    mah svima
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hey, stigao sam opet u RKA na vikend, mali Marko je super opet mu je kosa narasla imao je prvo šišanje sa 2 mjeseca i sad opet strši na sve strane...očigledno želi biti rocker :D:D
    U ponedeljak ću donjeti cd sa vegetom pa probajte...a valjda će te majice izdržati 7 dana turneje:)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    prvo, sto se tice majica.. sjecate se one moje crne majice sa stickmenom koju sam imao prije konca u zg? to sam radio u printstudio, i iako sam donio svoju majicu doslo me je oko 100kn.. i sad mi je izbljedio stickmen, uopce se ne vidi.. usprkos tome, mislim da su oni najkvalitetniji u gradu, samo je ta zenska koja je tamo bila u to vrijeme ispala malo nesposobnija od one prije nje (kad sam isto radio majicu, koja je dan danas kao nova) :)

    @finalni: slobodno predlozis sta bi jos bilo dobro poslusat na novarocku.. ja sam 3 dana tamo, pa stancaj savjete.. pogotovo ako nisam cuo grupu prije, puno ce pomoc ;)

    mah svima

    meni je Iva napravila za rođendan majicu sa stickmanom u print studiju u Mesničkoj... onak jednostavno, crna majica, bijeli stickman... to je bilo pred kraj 1999. nosio sam ju do prije 2 godine... crna boja se izlizala, ali stickman je i dalje hrabro vrištao :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    ma kazem ti, zena koja mi je drugi put radila se napila.. zbunjena sva :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • snihsnih Posts: 1,052
    Evo htel bi vas sve pozdraviti nakon dulje apstinencije!:D I ove koji sudjeluju i ove koji baš nešto i nisu agilni (kao što smo ja i asfo)!
    Mi smo u bedu jer nemamo para za nitijedne koncerte ove godine pa smo zato malo "pod ručnom"! Teško je gledati sva Vaša dogovaranja i tak... mislim da ne objašnjavam previše! Iako smo ipak pomalu u toku:) Možda padne neka lova s neba ili tak nešto...:D
    Sviđa mi se vegetativna majčica - prilično originalno i idealno za turneju!
    Toliko za sada!
    Čirz!:D
  • MineMine Posts: 556
    Za Silja : imaš poln inbox!
    I knew who I was before other people started telling me who I was. J.Joplin
Sign In or Register to comment.