Pearl Jam in Zagreb!

1181182184186187860

Comments

  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    uh ljudi, evo samo sam vas doshao pozdraviti, nisam dugo citao o cemu pishete, sad sam u strci... zivim u nadi da cu se uspjeti zaletiti na turneju s vama

    eto tolko od mene, do pisanja

    usput, glasajte za pj na http://www.radio101.hr/?section=9&page=1&item=64, danas sam cuo dva puta na faksu na 101-ici love, reign over me...


    i ne zaboravite glasati na zlatnoj koogli za pj ;)
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • lesteslestes Posts: 959
    snih wrote:
    Ja ne mogu ni zamisliti kakvo je to mučenje biti na tribini za vrijeme koncerta. To mi je zaista prestrašno!

    ja sam u zg bila na tribinama i bilo mi je super!! bila sam skroz uz ogradu, super pogled.. naravno, nije isto dal si na tribini ili dolje u prvom redu (aaaaa ja bi to :D) al ono, bilo je ok. i kad vidiš svu onu masu ljudi dolje, svi pjevaju, plješću... ruke u zraku.. prolaze te trnci...
    jedva čekam 6.mjesec :):)
  • lesteslestes Posts: 959
    Doctor wrote:
    Sta je sa vama ostalima koji idete samo u Mihneh, jeste nasli vec smjestaje? Onaj hostel za koji nam je Sid dala link se cini super, ali su u ponudi ostale samo šestokrevetne i desetokrevetne (ovo zvuči smješno :) ) sobe, a ja bi nesto dvokrevetno da mogu spavati ko covjek..

    Izgleda da cu u ovih par dana kupiti i karte.. Moram jos provjeriti sa likovima na threadu a ako ne nadjem nista za parter onda kupujem one bolje karte za tribine.

    ja najvjerojatnije dolazim rano ujutro na dan koncerta, a poslije koncerta bi trebala bit kod frenda tak da si nisam ni tražila neki smještaj.

    sretno tebi s kartama! :) ima ih i tu još, al nema više partera :( http://www.muenchenticket.de/
  • lesteslestes Posts: 959
    Andunel wrote:
    Well, pošto su sredstva, kao i uvijek, ograničena, a i školska godina traje za vrijeme većine nastupa (osim par festivala, ali ja želim full service :D), pretpostavljam samo na jedan.

    A taj bi bio ili Katowice ili Minhen. Ima kakva preporuka? Pretpostavljam da bi u Katowicama bila bolja svirka jer rijeđe dolaze, ali u Minhenu bi mogao biti veći spektakl.

    Desicions, desicions. ;)

    paaa.... u munchenu nije LP predgrupa :D (bar se nadam da nebude :o). a i mislim da je manja zahebancija doći do munchena nego katowica. al koji god odabereš super bude! :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    e, što se tog linkin parka u katowicama tiče, kaže mi frendica iz poljske da oni nisu predgrupa, već ravnopravan bend. promotor se pobojao da pearl jam ne bi mogao sam ispuniti stadion (to i ja sumnjam), pa je zvao bend koji će privući tinejdžere.
    kaže frendica da je situacija na poljskim glazbenim forumima usijana do boli, jer se PJ I LP fanovi ne podnose :D

    kako 10c confirmation mail za katowice još nije stigao, moram priznati da se bojim da uopće neće biti ranijeg ulaska za PJ fanove (ulazak je od 15!!! što je ionako prerano), pa će u prvim redovima PJ fanovi (ozbiljni ljudi u godinama :D) pokleknuti pred LP fanovima (mladi nadobudni nu-metalci željni šutke).
    we'll see...
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    e, što se tog linkin parka u katowicama tiče, kaže mi frendica iz poljske da oni nisu predgrupa, već ravnopravan bend. promotor se pobojao da pearl jam ne bi mogao sam ispuniti stadion (to i ja sumnjam), pa je zvao bend koji će privući tinejdžere.
    kaže frendica da je situacija na poljskim glazbenim forumima usijana do boli, jer se PJ I LP fanovi ne podnose :D

    kako 10c confirmation mail za katowice još nije stigao, moram priznati da se bojim da uopće neće biti ranijeg ulaska za PJ fanove (ulazak je od 15!!! što je ionako prerano), pa će u prvim redovima PJ fanovi (ozbiljni ljudi u godinama :D) pokleknuti pred LP fanovima (mladi nadobudni nu-metalci željni šutke).
    we'll see...
    Iva: baš mi je žao poljskih fanova, fakat to nisu zaslužili :(
    a i nas mi je malo žao... ali dobro, proći će i taj Linkin Park valjda...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    Iva: baš mi je žao poljskih fanova, fakat to nisu zaslužili :(
    a i nas mi je malo žao... ali dobro, proći će i taj Linkin Park valjda...

    haha, pogledajte kako se o nadolazećem LP/PJ koncertu u katowicama razgovara na LP fan forumima:
    :D:D:D


    A girl, 15 years old, wrote something like:
    "I'm considering staying at Pearl Jam. It's a little shame that such
    grandparents will play with our boys. But I heard they are quite
    handsome, especially their vocalist Eddi"
    and the other one:
    "I will stay for PJ for sure. Those guys are about 50 years old - my
    father is from their generation"
    :D
    This gonna be fun :)
    Tomek


    (preuzeto s bugs mailing liste)
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Ocito nikad nisi prespavao u hostelu: tamo je normalno da su sobe *dorm rooms* sto znaci da imaju vise kreveta na kat, zato i jesu jeftinije. ako ti zelis private ili double, vidi, milsim da ima double pa si to rezerviraj, malo je skuplje, al ako ti tako preferiras, OK. Meni je cisto svejedno gdje cu prespavati tu noc (od 11.a 12. jer 12. nakon showa nadam se da krecem u Poljsku da dodjem odmah ujutro tamo :D), pa ako i sa 9 ljudi koje ne poznam, to je u redu.
    al to sam ja ;) u tih 10 dana na putu sigurno necu spavat normalno, neke noci mozda uopce i na to sam spremna :)

    Hehe.. Spavao sam ja svugdje.. Npr 9 noci u skolskoj ucionici, gdje je za tih 9 dana jedno 60 muskaraca koristilo jedan (veliki) WC :) Ma sviram u KUD-u pa dobro znam sta znaci spavati po domovima, hostelima itd.. Fazon je sto mi je draze dati 10 eura vise i uzeti dvokrevetnu sobu.. Mada, da dolazim sam ili sa jos nekom muskom pratnjom vjerovatno bih radije u sobu gdje je puno ljudi.. A i ostacu dvije noci pa... I moj hostel je u istoj ulici kao tvoj i Killroy-ev :) Bice nam veselo tog 12., valjda se nadjemo i zajedno krenemo prema dvorani..

    Uglavnom danas sam rezervisao sobu, pokusao kupiti karte i nesto se zasralo.. Uglavnom karte su rezervisane al izgleda da imaju nekih "tehnickih problema" sa primanjem kreditnih pa moram zvati sutra da skontam na koji nacin im mogu platiti..

    I bas je sranje sto i LP ima jednak tretman kao PJ u poljskoj.. Bar ja na to tako gledam.. Nafurana djeca sa masnim kosama, probusenim nosevima, mrvackim glavama na majcama, nafiskani nekom lakom drogom.. I jos sto je najgore oni ce govoriti za PJ kako je bezveze i stajati u mjestu dok npr. ide Corduroy..
    Treba ih sve isamarati i poslati kuci nakon LP..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • Ma koji su ti ti? :confused:
    To ti je ona gerijatrija, ma znaš... :D
    Ne slusas vise PEARL JAM? :D
    Pearl Jam? Kaj je to? :D

    Nadam se nekoj njihovoj suradnji u Minhenu... :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • pajo wrote:
    Sorry, zauzeti smo, imamo nekog neodgodivog posla u Chorzowu! :D
    Da, neš se priča da je komcerat Linkin Parka u Chorzowu 13.06. :D
    pajo wrote:
    Držimo fige da nađeš nekog tko će ići s tobom! Enjoy!
    Fala ekipa... :) E da, jel mislite da će za PJ bit karata na fejs of d plejs?

    Idem spat prije nego što opet počnem krivo citirat ljude... :D

    Pozz
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    hej, hej...

    na my space stranicama linkin parka pise da u poljskoj sviraju kao special guest on a PJ show...

    http://www.myspace.com/linkinpark
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcielo wrote:
    haha, pogledajte kako se o nadolazećem LP/PJ koncertu u katowicama razgovara na LP fan forumima:
    :D:D:D


    A girl, 15 years old, wrote something like:
    "I'm considering staying at Pearl Jam. It's a little shame that such
    grandparents will play with our boys. But I heard they are quite
    handsome, especially their vocalist Eddi"
    and the other one:
    "I will stay for PJ for sure. Those guys are about 50 years old - my
    father is from their generation"
    :D
    This gonna be fun :)
    Tomek


    (preuzeto s bugs mailing liste)

    strasno...
    covjece, meni je neugodno :rolleyes:

    ah, nikad ne znas... mozda je moj glazbeni ukus potpuno kriv i ja gubim vrijeme slusajuci tamo nekakav pearl jam, umjesto LP koji je moderan i popularan (mtv valjda zna najbolje) :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    katastrofa, sta reci..
    mogli bi mi sad poceti pljuckati lagano LP, ali necemo se spustati na tu razinu :D
    da bar sviraju ovi nasi i sad 50, i sa 60, sto se mene tice :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Što reci za LP...eto ih tamo neka odsviraju 30-45 min koliko ih treba slušat i neka idu dalje. Nije da ih mrzim, projekt sa onim Jz je sasvim ok, neču ih pljuvati ali ne ne želim da to bude ni približno izjednačeni koncert.
    A to, tko je spomenuo da neče biti 10c ulaz 15 min ranije bolje da se ne zajebavaju jer to bi bila sramota...nemoj da se moram tući sa onim crncem od PJ security:D:D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ne njurgajte za taj LP, sta sad? Ako su tako odlucili, ne mozemo tu nis, nazalost.
    Idemo tamo zbog PJ-a i samo zbog njih, malo cemo potrpit ovo...
    Kako su neki uspjeli Tarantulu Ad :D onda ce valjda i njih. (meni su
    Tarantule bili bas posebni, btw ;) )
    A LP znam samo onu In the End ja mislim :D :cool:

    Ja jedva cekam koncerte, pa tako i ovaj, a ako budu ovi njihovi fanovi
    seruckali, dat cemo im lekciju iz povijesti rock 'n rolla. Al ipak
    mislim da ce bit vise PJ fanova :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    Ne njurgajte za taj LP, sta sad? Ako su tako odlucili, ne mozemo tu nis, nazalost.
    Idemo tamo zbog PJ-a i samo zbog njih, malo cemo potrpit ovo...
    Kako su neki uspjeli Tarantulu Ad :D onda ce valjda i njih. (meni su
    Tarantule bili bas posebni, btw ;) )
    A LP znam samo onu In the End ja mislim :D :cool:

    Ja jedva cekam koncerte, pa tako i ovaj, a ako budu ovi njihovi fanovi
    seruckali, dat cemo im lekciju iz povijesti rock 'n rolla. Al ipak
    mislim da ce bit vise PJ fanova :)

    Hihihi :)
    Ja se isto ne uzbudjujem previse zbog LP-a. Dajte djeci nek sviraju i slusaju. Pa sta, nije to tako strasno, a mislim da cak i znam nekoliko poznatih stvari. Istina, bit ce hrpa klinaca tamo, ali vjerujem da nisu svi kao 15godisnjakinja iz proslog posta. Ako samo neki od njih ostanu slusat i nasu 'gerijatriju', mozda se nekome na kraju i svidi, sto definitivno nije lose. S druge strane, ako ih pola ode poslije LP-a, eto ti vise mjesta za nas.
    Kako god, ne vidim puno razloga za zgrazanje, negodovanje, itd... Imamo priliku ici na FAKING PJ!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • off topic...frend (fratello) mi je jučer javio da idemo na još jedan koncert:) 20.6 u Rimu, stadio Olimpico:) specijalni, jedini koncert kao nagrada za vijernu talijansku publiku IRON MAIDEN se vrača:);):D volio bi navratit i pogledat to...da čujem Fear of the dark na stadionu od 80 tisuća ljudi...to mora da je ludo:)
    Samo ne znam kako ću 21 doći do Dusseldorf-a, ne mogu naći kartu...shit:(
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    pa idi na iron maiden 15.6. u veneciju na festival.. ako ti je guzva sa vremenom za dizeldorf
    nije to to, znam, ali ipak moras biti odmoran za pj :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    Hajde samo neka bude, pa će da se u 6. mjesecu predoziramo koncertima... :)
  • masni wrote:
    pa idi na iron maiden 15.6. u veneciju na festival.. ako ti je guzva sa vremenom za dizeldorf
    nije to to, znam, ali ipak moras biti odmoran za pj :)

    Nisam ni znao da sviraju tamo, još planiram:) ali koncert u Rimu na Olimpicu mora biti nešto genijalo. Nisam ja neki njihov ludi fan ali bi ih volio vidjeti na takvom koncertu, a idem tamo radi ekipe a usput ču uštedjeti na putu...2 dana gratis u Rimu ili 2 dana u Londonu nije isto:):)
    Našao sam neki let gdje stižem u 13:20 u Dusseldorf...pa stiću valjda na koncert...mrtav umoran:D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ne znam zanima li vas, žedno uho festival raspored za sad:
    http://www.forum.hr/showpost.php?p=7399317&postcount=102

    Bit će zanimljivo, Red Sparowes, valjda Of Montreal...
    Sad slušam Apse, dobri mi. :) A i ostale se ima vremena preslušati do 5. mjeseca...


    Vjerujem da će bit više PJ nego LP fanova u Katowicama, jer su PJ fanovi skroz ludi, već su pokupovali cijeli parter u Minhenu, kažete. :D
    I većina LP fanova su tinejdžeri, a PJ fanova malo ipak stariji, a ti ljudi lakše dođu na koncert. I guess. Bar ovi izvana...
    Plus PJ ima mnogo fanova u Poljskoj, čini mi se, a prošle godine nisu nastupili tamo, tako da će svi koji će ikako moći, sigurno sad doći.


    Al meni neprihvatljivo da bend koji je za predgrupu imao My Morning Jacket sad ima (tj. nastupa s, što je još gore) Linkin Park. :(
    Heart and soul, one will burn.
  • finalni wrote:
    Al meni neprihvatljivo da bend koji je za predgrupu imao My Morning Jacket sad ima (tj. nastupa s, što je još gore) Linkin Park. :(

    Ovo ne ide konkretno tebe, nego govorim onak općenito...

    Kaj vam toliko smeta taj Linkin Park? Bokte, išla bih na PJ i da im Lepa Brena bude supporting act i prihvatila činjenicu da su neki ljudi na koncert došli radi nje, a ne radi PJ-a... :D

    Dajte, bit će vam zakon bez obzira na predgrupu i hrpu nabrijanih tinejdžera... ;)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • djerdap wrote:
    Kaže lik na trećem postu da osim Irske se pregovara o Hrvatskoj i Mađarskoj...
    Šta velite na to?
    Nadamo se da je lik u pravu... :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • Ovo ne ide konkretno tebe, nego govorim onak općenito...

    Kaj vam toliko smeta taj Linkin Park? Bokte, išla bih na PJ i da im Lepa Brena bude supporting act i prihvatila činjenicu da su neki ljudi na koncert došli radi nje, a ne radi PJ-a... :D

    Dajte, bit će vam zakon bez obzira na predgrupu i hrpu nabrijanih tinejdžera... ;)
    Slazem se. Vec sam rekla u prijasnjim postovima, al
    ovo isto stoji ;)

    O ovim glasinama, btw, se vise manje vec culo...vidjet cemo sto ce biti od toga... :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Ljudi pali smo na drugu stranicu...meni se čini prvi put od kad sam ja ovdje. Nije to dobro...ajde di ste:):)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    tu sam tu sam..
    nego, kad vec imaju te glasine oko "drugog dijela turneje", imaju li glasine "kad" bi to moglo biti, tj objaviti se.. do sada su takvi datumi ispadali tocni (tipa, objava italije 8.2.) :)
    pa da se vec jednom stavi tocka na i...

    off topic: pipsi.. :) nekako se bas nabrijavam, ipak mi je prvi put na njima, poslije drveca i rijeka.. pa se pitam: kakav im je repertoar poslije zadnjeg albuma? tomo ili netko bi to mogao znat tko je bio na novoj godini na trgu..
    iako su rekli i da ce par novih odsvirat :)

    i tak...
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masni wrote:
    tu sam tu sam..
    nego, kad vec imaju te glasine oko "drugog dijela turneje", imaju li glasine "kad" bi to moglo biti, tj objaviti se.. do sada su takvi datumi ispadali tocni (tipa, objava italije 8.2.) :)
    pa da se vec jednom stavi tocka na i...

    off topic: pipsi.. :) nekako se bas nabrijavam, ipak mi je prvi put na njima, poslije drveca i rijeka.. pa se pitam: kakav im je repertoar poslije zadnjeg albuma? tomo ili netko bi to mogao znat tko je bio na novoj godini na trgu..
    iako su rekli i da ce par novih odsvirat :)

    i tak...


    glasine, glasine....

    ko još živi od toga?!#?!#
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    masni wrote:
    off topic: pipsi.. :) nekako se bas nabrijavam, ipak mi je prvi put na njima, poslije drveca i rijeka.. pa se pitam: kakav im je repertoar poslije zadnjeg albuma? tomo ili netko bi to mogao znat tko je bio na novoj godini na trgu..
    iako su rekli i da ce par novih odsvirat :)

    i tak...
    pa reportoar je tak tak, svida mi se da sviraju gotovo na svakom koncertu rositu pedringo, postar lakog sna, nogać, placi, supermama, nacionalni park, ljubav... ali nishta od antologijskih pjesama kao seks u skoli, pjevac beatlesa i stonsa, bog, malena, na putu prema dole, dan-mrak, mars napada, motorcycle boy... govorim o setlisti na zadnja cetri koncerta u zadnjih dvije godine na kolko sam bio...

    nove stvari mi idu n qrac, jedino mi valja mrgud, gorostas i tat, imam album i slushao sam ga puno puta ali jednostavno mi nisu pjesme ushle u glavu...
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • Di ste, ljudi?

    Zaljubljeni ili ne ;), sve najbolje za ovaj dan vam zelim,
    iako ga nikad ne *slavim* :D nit podrzavam jos jednu
    ljudsku umotrovinu da se poberu pare :p

    Slusam PJ, idem van s ipodom na usima uzivat u lijepom danu...
    kako sam neki dan negjde cula, prava ljubav traje zauvijek,
    tako ja danas imam *dejt* sa Pearl Jam-om ;):D
    A uskoro i pravi...par pravih. :) Jos 4 mjeseca!!! Woohoo! :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.