Pearl Jam in Zagreb!

1179180182184185860

Comments

  • DoctorDoctor Posts: 256
    Ja bih trebao u Minhen.. U sustini, za iste pare mogu i blize, u Bec, ali sobzirom da je u Minhenu to samo njihov koncert necu uopste ni da razmisljam o opciji Austrije..
    Sreo sam jucer bivsu curu (raskinuli prije jedno 7 dana) i onako spomenem Minhen i sve to i ona se pravo nalozi na put.. Nadam se da bi to moglo upaliti pa da dodjem sa njom :) Slusa PJ preko mene, ono, zna sve pjesme al' se u sustini lozi na ove laganice tipa Of He Goes, Nothingman, Come Back.. Ma sve u svemu, solidan partner za avanturu PJ..

    Mi bi nocili na dan koncerta a mozda ostanemo i noc poslije. Pokusacu naci neki hostel ali i ovaj na koji nas je Sid uputila izgleda super..

    Bus iz Sarajeva krece u 08:00h a dolazi oko 5 ujutro u Minhen tako da bi dosao na dan koncerta..

    Eto, dodajte me na onaj spisak (ja moram vjerovati da ce sve ispasti ovako kako je i zamisljeno)..

    1.
    2.
    .
    .
    .
    .
    ...Doctor i njega bivsa


    Pitanje za vas koji idete u Poljsku nakon Minhena. Jeli kontate nociti u Minhenu na dan koncerta (sobzirom da je u Poljskoj koncert odmah sutra, jel to izvodivo)?
    I vi ostali.. ako nadjete neki dobar hostel, davajte odmah link 'vamo.. Super bi bilo da svi budemo na istom mjestu..

    Haj zdra'o.. Odoh spavat..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • DoctorDoctor Posts: 256
    E ljudi..

    Na tickets.de pise da su online karte za PJ u Muchenu SOLD OUT!!!

    A i ne cudi.. Jel ima neko ideju kako na drugi nacin nabaviti kartu? (osim one taktike, kupi pred koncert :) ) Imaju tamo kontakti ovlastenih prodavaca al' od njih nema neke koristi, sigurno nece slati postom..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • lesteslestes Posts: 959
    Doctor wrote:
    E ljudi..

    Na tickets.de pise da su online karte za PJ u Muchenu SOLD OUT!!!

    A i ne cudi.. Jel ima neko ideju kako na drugi nacin nabaviti kartu? (osim one taktike, kupi pred koncert :) ) Imaju tamo kontakti ovlastenih prodavaca al' od njih nema neke koristi, sigurno nece slati postom..

    probaj ovdje http://www.tickets-per-post.de/ još ih ima :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    ... od dogovaranja putovanja (mada znam da je svima koji idu na koncerte to veoma važno:)

    Da li mi neki stručnjak može reći da li bi ovo bila oriđiđi majica:
    http://s103.photobucket.com/albums/m121/snih/PJ%20majica/?action=view&current=untitled.jpg

    Lep pozdrau!
  • snih wrote:
    ... od dogovaranja putovanja (mada znam da je svima koji idu na koncerte to veoma važno:)

    Da li mi neki stručnjak može reći da li bi ovo bila oriđiđi majica:
    http://s103.photobucket.com/albums/m121/snih/PJ%20majica/?action=view&current=untitled.jpg

    Lep pozdrau!
    Nisam strucnjak, ali da, bila je.

    Samo je print bio malo vise na sredini, ne tako blizu izreza za vrat...mozda
    je ova fake napravljena po originalu, jer je jedino u tome razlika :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • snih wrote:
    ... od dogovaranja putovanja (mada znam da je svima koji idu na koncerte to veoma važno:)

    Da li mi neki stručnjak može reći da li bi ovo bila oriđiđi majica:
    http://s103.photobucket.com/albums/m121/snih/PJ%20majica/?action=view&current=untitled.jpg

    Lep pozdrau!

    Ja sam uzeo tu originalnu majicu na koncertu i to mi se čini kopijom, kao što kaže Sid; crtež je preblizu ovratniku i neki detalji su malo drugačiji.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ja sam uzeo tu originalnu majicu na koncertu i to mi se čini kopijom, kao što kaže Sid; crtež je preblizu ovratniku i neki detalji su malo drugačiji.
    Da, vidis, ove sare sa strane i na rukavima nisam ni vidjela.
    Mislim da na original majici toga nema, prilicno sam sigurna,
    jer, vidjela sam ih dosta na prosloj turneji ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • snihsnih Posts: 1,052
    na brzim odgovorima!

    To bi trebalo biti iz official mercha pa je baš zanimljivo to kaj velite... hm,hm... offical my a..!:D

    @Dirty Frankk: koje su razlike u detaljima...

    Baš bi htio priupitati distributera o originalnosti proizvoda!
  • snih wrote:
    na brzim odgovorima!

    To bi trebalo biti iz official mercha pa je baš zanimljivo to kaj velite... hm,hm... offical my a..!:D

    @Dirty Frankk: koje su razlike u detaljima...

    Baš bi htio priupitati distributera o originalnosti proizvoda!
    Vidi moj gornji post o detaljima ;) Sa strane one sare crne
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • snihsnih Posts: 1,052
    to može biti neka nova serija majica, malo izmijenjena...

    ...da li je to uobičajeno?

    Ja nemam pojma!
  • snih wrote:
    to može biti neka nova serija majica, malo izmijenjena...

    ...da li je to uobičajeno?

    Ja nemam pojma!
    Ni ja ne znam. Gdje si tocno to nasao? Link imas?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • snihsnih Posts: 1,052
    ...moj šogor radi u dallasu i oni nabavljaju (po njegovim riječima ofišl mrč) preko ovih tipova:

    http://www.cid.uk.net/

    e sad... jebiga ak znam da li su oni fejkeri!
  • snih wrote:
    ...moj šogor radi u dallasu i oni nabavljaju (po njegovim riječima ofišl mrč) preko ovih tipova:

    http://www.cid.uk.net/

    e sad... jebiga ak znam da li su oni fejkeri!
    Mislim da nis sto nije na 10c site-u nije pravo. tako da
    su sve kopije ovo sto se nadje na ostalim stranicama.
    Ovo sam vidjela samo na koncertima za kupit, ne na 10c
    goods.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • snihsnih Posts: 1,052
    Planira li netko posjetiti glazbenu manifestaciju koja će se održati 17.02.2007. u omladinskom disko klubu Bugalu u Zagrebu uz nastup sastava Pips Chips & Videoclips!

    asfo i ja idemo!:)
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Planira li netko posjetiti glazbenu manifestaciju koja će se održati 17.02.2007. u omladinskom disko klubu Bugalu u Zagrebu uz nastup sastava Pips Chips & Videoclips!

    asfo i ja idemo!:)

    Ajde bas cool i mi isto idemo, Iva me jucer iznenadi sa kartama! :)
    Sta ti je brizna supruga.
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    Ajde bas cool i mi isto idemo, Iva me jucer iznenadi sa kartama! :)
    Sta ti je brizna supruga.

    pa se nađemo da popijemo kojeg Pivkana!?!?:D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    snih wrote:
    Planira li netko posjetiti glazbenu manifestaciju koja će se održati 17.02.2007. u omladinskom disko klubu Bugalu u Zagrebu uz nastup sastava Pips Chips & Videoclips!

    asfo i ja idemo!:)

    mi ćemo 19.02. na Eagles of Death Metal...

    anyone?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    a ne, nisam ja rekao da znam tekstove LP-a.. brisi to! :D
    Ae, sorry... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    pa se nađemo da popijemo kojeg Pivkana!?!?:D

    Well of course :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    i ja cu na pipseeee.. :)

    jedva cekam.. bas me razveseljavaju ovih dana na mom mp3u :D

    yes, odlucih se za bec 3 dana, gotovo su svi bendovi kao i u italiji, a imam i osiguran prijevoz i kartu prek urban travel-a, tako da nema trganja zivaca..
    jos k tome saznao da mi faks zavrsava 8.6. umjesto kako sam si ja zamislio 15.6., tako da nista ne propustam na istom.. bas sam sretan..
    iz guzice mi viri propeleeeer :)

    p.s. jucer sam sanjao koncert pj (nije u zg), bila je samo bina, pun k ljudi, publika odlicno pjeva.. ovi krenu porch, a publika jos brze od njih, i kaze ed "uhh..ok..we're gonna do this again.." i smije se :D
    da mi je znat otkud mi to brzanje publike...

    i tak..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Hey:
    Dobio sam cijenu aviona hehehe, nije baš jeftino.
    Avion: Munich - Katowice samo za PJ fanove bi koštao 26.150 eura, kad se to podijeli na 165 putnika ispada oko 160 eura po glavi. Ja sam se nadao da če biti do 100 eura...jebiga:(
    Je li tko spreman platit tu lovu za direktni jutarnji let do Katowica???

    Naravno ja sam to mislio stavit na glavni thread kao ponudu, što mislite??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ne znam baš, meni se to čini kao puno love ako uzmeš u obzir da većina ekipe koja bi za to bila zainteresirana ionako ide na više koncerata i spiskali su hrpu love već za karte, smještaj i tako to

    a možda da pokrenep thread 'special 160€ flight for PJ fans Munich-Katowice' pa vidi koliko će ti se ljudi javit, iako se meni 165 čini kao jako velika brojka...
  • Hey:
    Dobio sam cijenu aviona hehehe, nije baš jeftino.
    Avion: Munich - Katowice samo za PJ fanove bi koštao 26.150 eura, kad se to podijeli na 165 putnika ispada oko 160 eura po glavi. Ja sam se nadao da če biti do 100 eura...jebiga:(
    Je li tko spreman platit tu lovu za direktni jutarnji let do Katowica???

    Naravno ja sam to mislio stavit na glavni thread kao ponudu, što mislite??
    Hvala, ali NE.

    Ono sto su rekli Pajo i Iva, dosta je velika to lova, pogotovo
    za nas koji idemo na vise koncerata...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    hej ekipa...

    cuo sam se danas s Dirty Frankkom i dogovarali smo se oko smjestaja u Londonu... Iva i ja smo mislili uzeti sobu u hotelu u kojem su i Iva i Pajo... ako bi se nas nekoliko (Crop, Killroy, DirtyF, Iva i ja ) dogovorili, mogli bi uzeti jedan dorm u Generator hostelu koji je u istom kvartu...

    cijene su ovdje:

    http://www.powerhostels.com/hbaffiliate/index.cfm

    hajde razmislite i javite jer mi bi htjeli sutra najkasnije rezervirati...

    mah...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Hey:
    Dobio sam cijenu aviona hehehe, nije baš jeftino.
    Avion: Munich - Katowice samo za PJ fanove bi koštao 26.150 eura, kad se to podijeli na 165 putnika ispada oko 160 eura po glavi. Ja sam se nadao da če biti do 100 eura...jebiga:(
    Je li tko spreman platit tu lovu za direktni jutarnji let do Katowica???

    Naravno ja sam to mislio stavit na glavni thread kao ponudu, što mislite??

    i nama je nazalost to puno... iako, bio bi super dozivljaj organizirati fuckin avion za PJ koncert :D

    nekom drugom neprilikom :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Znam da je velika lova, jebiga:( oni naplačuju cijeli let u cijenu sa dolaskom u Minchen i povratak valjda )
    Ja ču ipak stavit news on thread pa da vidim što če bit.

    To za London bilo bi super da smo svi u Generator Hostelu, izgleda dobro cijene su super...ajde javi te se tko je za pa da to rezerviramo.

    @Sid - kako ste se vi organizirali za sada od Minchena do Katowica, izgubio sam se između ovoliko informacija:) Imali kakvih konkretnih dogovora?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Znam da je velika lova, jebiga:( oni naplačuju cijeli let u cijenu sa dolaskom u Minchen i povratak valjda )
    Ja ču ipak stavit news on thread pa da vidim što če bit.

    To za London bilo bi super da smo svi u Generator Hostelu, izgleda dobro cijene su super...ajde javi te se tko je za pa da to rezerviramo.

    @Sid - kako ste se vi organizirali za sada od Minchena do Katowica, izgubio sam se između ovoliko informacija:) Imali kakvih konkretnih dogovora?


    Za sada ja nemam nikakav prijevoz.
    Ima bus koji organiziraju Poljaci, al moram vidjet da li
    ima jos mjesta...a postoji mogucnost da ekipica koja
    je lani bila do ETB-a, nekoliko njih, unajmi kombi
    ili nesto, pa onda mozda idem s njima dio puta ako ima mjesta.

    Meni je to problem, od Minkena do Katowica i kasnije od
    Italije do Austrije :(
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljo wrote:
    hej ekipa...

    cuo sam se danas s Dirty Frankkom i dogovarali smo se oko smjestaja u Londonu... Iva i ja smo mislili uzeti sobu u hotelu u kojem su i Iva i Pajo... ako bi se nas nekoliko (Crop, Killroy, DirtyF, Iva i ja ) dogovorili, mogli bi uzeti jedan dorm u Generator hostelu koji je u istom kvartu...

    cijene su ovdje:

    http://www.powerhostels.com/hbaffiliate/index.cfm

    hajde razmislite i javite jer mi bi htjeli sutra najkasnije rezervirati...

    mah...
    Uhm, u Londonu vec imam sobu kod frendice doma ;)
    Vjerojatno ni ne spavamo ta 3 dana, haha, al
    sigurno da idemo svi na pre i after party, ljudi. to moramo :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    siljo wrote:
    hej ekipa...

    cuo sam se danas s Dirty Frankkom i dogovarali smo se oko smjestaja u Londonu... Iva i ja smo mislili uzeti sobu u hotelu u kojem su i Iva i Pajo... ako bi se nas nekoliko (Crop, Killroy, DirtyF, Iva i ja ) dogovorili, mogli bi uzeti jedan dorm u Generator hostelu koji je u istom kvartu...

    cijene su ovdje:

    http://www.powerhostels.com/hbaffiliate/index.cfm

    hajde razmislite i javite jer mi bi htjeli sutra najkasnije rezervirati...

    mah...

    Sto se mene tice moze. Nisam nazalost imao vremena puno planirati i traziti...ali znam da je London katastrofa sto se tice cijene i kvalitete smjestaja. Vidim da bi tu mogli dobit smjestaj vec za od 15 funti, sto je premija. Vjerojatno je hostel najveca rupetina kakvu mozemo zamisliti :D, ali mozemo pretrpit. Mislim da je najbitnije da smo zajedno na jednom mjestu i zbog cijene i jednostavnosti. Ako se razidjemo, u tom kaosu ne bude nas ni bog mogao spojit.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    snih wrote:
    ... od dogovaranja putovanja (mada znam da je svima koji idu na koncerte to veoma važno:)

    Da li mi neki stručnjak može reći da li bi ovo bila oriđiđi majica:
    http://s103.photobucket.com/albums/m121/snih/PJ%20majica/?action=view&current=untitled.jpg

    Lep pozdrau!

    a i ove munjice su na oriđiđi majici žute boje.... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
Sign In or Register to comment.