Pearl Jam in Zagreb!

1182183185187188860

Comments

  • masnimasni Posts: 1,657
    meni ima par stvari s novog, tipa 2X2, mak, mrgud, porculan..
    ides ti u sub na to?
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    Pozdrav Marin,

    Nova Rock se stavlja u ponudu sutra a za Perl Jam javim cim stredim karte:)

    Mladen


    ...
    da podjelim s vama sto mi cika mladen vratio kad sam ga upitao za aranzman pj u minkenu i nova rock festival u becu..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Ovo ne ide konkretno tebe, nego govorim onak općenito...

    Kaj vam toliko smeta taj Linkin Park? Bokte, išla bih na PJ i da im Lepa Brena bude supporting act i prihvatila činjenicu da su neki ljudi na koncert došli radi nje, a ne radi PJ-a... :D

    Dajte, bit će vam zakon bez obzira na predgrupu i hrpu nabrijanih tinejdžera... ;)

    ja se isto slažem s tobom, samo ono kaj mene grozi je činjenica da će oni imati isto cijeli koncerat i da će to trajati barem sat i pol, ne? očito oni neće tu biti u svojstvu predgrupe nego partnera; :), pa će to najvjerojatnije biti jako teško, ali dobro... vidim jaaaaaako svjetlo na kraju tunela... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Ovo ne ide konkretno tebe, nego govorim onak općenito...

    Kaj vam toliko smeta taj Linkin Park? Bokte, išla bih na PJ i da im Lepa Brena bude supporting act i prihvatila činjenicu da su neki ljudi na koncert došli radi nje, a ne radi PJ-a... :D

    Dajte, bit će vam zakon bez obzira na predgrupu i hrpu nabrijanih tinejdžera... ;)

    Ja ne znam ni dal ću ić. Štoviše, prilično sam siguran da neću ići na taj koncert.
    Al za slučaj da idem, ne, ne bi mi previše smetalo, iako bi mi draže bilo bez njih. Samo me malo nervira što nam nisu My Morning Jacket doveli a sad će(mo mi) fanovi gledati LP ko predgrupu. :D

    Čak se i slažem se za Lepu Brenu. :D Da im je ona u Zagrebu bila predgrupa, ništa slabiji doživljaj Pearl Jama ne bi bio. :)

    Meni Yield postao jako drag album ovih dana, ne znam zašto. Prije mi se nije baš sviđao previše, izuzev genijalnih MFC, Wishlist, Given to Fly, In Hiding.. Ups. :D Možda mi se i prije sviđao. :D Samo mi se sad sviđa i ko cjelina valjda. :D


    A TBF bi trebo nastupit ovu subotu na Cvjetnom, u sklopu Fašnika jel. Tak da možda idem na 3 koncerta u 4 dana. :)
    Heart and soul, one will burn.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    očito oni neće tu biti u svojstvu predgrupe nego partnera; :)

    kratkog partnera, nadam se... :)
    e sad, ovi mladi ovdje nece skuzit foru... :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    a ovo:

    30.5. sri Juliette And The Licks
    Boogaloo Club, Zagreb

    bilo bi fora pogledat/poslusat ovu sasavu curku...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    siljo wrote:
    a ovo:

    30.5. sri Juliette And The Licks
    Boogaloo Club, Zagreb

    bilo bi fora pogledat/poslusat ovu sasavu curku...
    ta cura mi je super.. pogotovo u natural born killers i from dusk till dawn ;)

    btw, zna se skinut na pozornici :b
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • killroykillroy Posts: 739
    E, mislio sam da bi mozda bilo ok imat neku stranicu na kojoj bi svatko mogao stavit svoje planove sto se tice turneje i mozda stavit neke informacije u vezi smjestaja, puta, itd...da ne ponavljamo iste stvari 100 puta na forumu.
    Mozda bi bilo lakse dogovorit se, iskordinirat put, smjestaj i vidjet tko je gdje u koje vrijeme.

    Recimo meni bi super bilo da znam tko planira doci u minhen dan ranije i prespavat pa da mozda podijelimo smjestaj. Slicno i za poljsku.

    slozio sam par tablica, jednu za to da se vidi tko ide na koji koncert i jednu iz koje se vidi tko i gdje misli uzimat neki smjestaj...uglavnom...trebalo bi to jos puno doraditi, jer je trenutno stranica bezveze, al me prvo zanima jel bi ikome to koristilo
    http://pjtour2007.pbwiki.com/PJ%20Tour%202007
  • siljosiljo Posts: 2,203
    bravo, super ideja...

    samo, stranica ti je pass protected... ne znam da li si mislio da ju i mi sami editiramo ili ces to ti raditi?

    R
    killroy wrote:
    E, mislio sam da bi mozda bilo ok imat neku stranicu na kojoj bi svatko mogao stavit svoje planove sto se tice turneje i mozda stavit neke informacije u vezi smjestaja, puta, itd...da ne ponavljamo iste stvari 100 puta na forumu.
    Mozda bi bilo lakse dogovorit se, iskordinirat put, smjestaj i vidjet tko je gdje u koje vrijeme.

    Recimo meni bi super bilo da znam tko planira doci u minhen dan ranije i prespavat pa da mozda podijelimo smjestaj. Slicno i za poljsku.

    slozio sam par tablica, jednu za to da se vidi tko ide na koji koncert i jednu iz koje se vidi tko i gdje misli uzimat neki smjestaj...uglavnom...trebalo bi to jos puno doraditi, jer je trenutno stranica bezveze, al me prvo zanima jel bi ikome to koristilo
    http://pjtour2007.pbwiki.com/PJ%20Tour%202007
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    siljo wrote:
    bravo, super ideja...

    samo, stranica ti je pass protected... ne znam da li si mislio da ju i mi sami editiramo ili ces to ti raditi?

    R

    E...ma ne bi ja to sam..nemam bas vremena, a i to bi bas bila ideja da svi mogu updejtat. Mislim da bi brzo dobili puno korisnih informacija na jednom mjestu. Maknut cu password...samo da jos dodam par stvari, cisto da bar imamo neki kostur.
  • killroy wrote:
    E, mislio sam da bi mozda bilo ok imat neku stranicu na kojoj bi svatko mogao stavit svoje planove sto se tice turneje i mozda stavit neke informacije u vezi smjestaja, puta, itd...da ne ponavljamo iste stvari 100 puta na forumu.
    Mozda bi bilo lakse dogovorit se, iskordinirat put, smjestaj i vidjet tko je gdje u koje vrijeme.

    Recimo meni bi super bilo da znam tko planira doci u minhen dan ranije i prespavat pa da mozda podijelimo smjestaj. Slicno i za poljsku.

    slozio sam par tablica, jednu za to da se vidi tko ide na koji koncert i jednu iz koje se vidi tko i gdje misli uzimat neki smjestaj...uglavnom...trebalo bi to jos puno doraditi, jer je trenutno stranica bezveze, al me prvo zanima jel bi ikome to koristilo
    http://pjtour2007.pbwiki.com/PJ%20Tour%202007


    Super prva liga. To nam treba, čovjek se izgubi sa svim informacijama ( barem ja:) ). Probat ču kasnije logirat opet da probam ubacit podatke u tablicu.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • DoctorDoctor Posts: 256
    killroy wrote:
    E...ma ne bi ja to sam..nemam bas vremena, a i to bi bas bila ideja da svi mogu updejtat. Mislim da bi brzo dobili puno korisnih informacija na jednom mjestu. Maknut cu password...samo da jos dodam par stvari, cisto da bar imamo neki kostur.

    E Killroy ne mogu nikako da unesem svoje planove u tvoj pbwiki.. Iako sam se registrovao trazi mi tvoj password da bi upisao. Jel to jos nisi skinuo ili sta?
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • lesteslestes Posts: 959
    finalni wrote:
    Ne znam zanima li vas, žedno uho festival raspored za sad:
    http://www.forum.hr/showpost.php?p=7399317&postcount=102

    Bit će zanimljivo, Red Sparowes, valjda Of Montreal...
    Sad slušam Apse, dobri mi. :) A i ostale se ima vremena preslušati do 5. mjeseca...

    od silnih bendova jedino znam za red sparowes... :o i dobri su mi :D

    killroy wrote:
    E, mislio sam da bi mozda bilo ok imat neku stranicu na kojoj bi svatko mogao stavit svoje planove sto se tice turneje i mozda stavit neke informacije u vezi smjestaja, puta, itd...da ne ponavljamo iste stvari 100 puta na forumu.
    Mozda bi bilo lakse dogovorit se, iskordinirat put, smjestaj i vidjet tko je gdje u koje vrijeme.

    Recimo meni bi super bilo da znam tko planira doci u minhen dan ranije i prespavat pa da mozda podijelimo smjestaj. Slicno i za poljsku.

    slozio sam par tablica, jednu za to da se vidi tko ide na koji koncert i jednu iz koje se vidi tko i gdje misli uzimat neki smjestaj...uglavnom...trebalo bi to jos puno doraditi, jer je trenutno stranica bezveze, al me prvo zanima jel bi ikome to koristilo
    http://pjtour2007.pbwiki.com/PJ%20Tour%202007

    super ideja! :) iako ja nemam puno za unesti u tablice, šmrc... :(
  • lesteslestes Posts: 959
    Pearl Jam, Linkin Park
    [13.06.2007.] Chorzow / Poljska

    930.00 kn: Zagreb, polazak u 01 h, Autobusni kolodvor [peron 502 - 506]. U cijenu je uključeno i prijevoz i ulaznica za koncert [stajanje].

    al nema niš za nova rock ni za pj u munchenu... http://www.urban-travel.com/

    edit: ups ima.sad vidim...
    Nova Rock 2007
    [15.06. - 18.06.2007.]
    Nickelsdorf / Austrija

    Zagreb, polazak 15.06. u 02 h, Autobusni kolodvor [peron 502 - 506]. Povratak za Hrvatsku 18.06. u 10 h.

    1280.00 kn: U cijenu je uključeno prijevoz, ulaznica za festival i kamping.
  • masnimasni Posts: 1,657
    za minhen nema jos, ovo je za nova rock festival 3 dana u austriji..

    moje, moje.. :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • killroykillroy Posts: 739
    Ej ljudi evo:
    http://pjtour2007.pbwiki.com/

    password je: inmytree

    ma ne mogu maknut password...iz nekog razloga mora postojat. Sad, postoji mogucnost da nam neko uleti bezveze i izbrise sve...al postoji backup pa nema straha. Znaci tko god ima zelje ,volje, informacija bilo kakvih...navalite!

    Sto vise, to bolje...kakvu god ideju da imate puknite gore...pa cemo to poslije uljepsavat, itd...
    Mislim da su najbitnije dvije tablice...tko ide na koje koncerte, i tko gdje misli prespavat, tako da se mozemo lakse dogovorit oko smjestaja.
    Mozda bi super bilo imat i generalne podatke o gradovima, prijevozu unutar gradova, hostele gdje je tko rezervirao, itd... Primjer ove dvije stranice Minhen i Krakow - Chorzow.

    Sve je otvoreno i podlozno promjenama...nema nikakavih pravila...tko ima volje nek radi sto god ga volja!
  • pajopajo Posts: 3,292
    killroy wrote:

    Go killroy!
    Ideja sa wikijem je odlicna jer ga svi mogu editirat i na najlaksi nacin iznijeti svoje planove. Ja unio nase i jos par linkova na hotele i na SkyScanner search za jeftine letove.
  • Evo i ja sam ubacio podatke, ja još nemam nikakvu rezervaciju za spavanje, sad čemo pomalo počet hvatat panika :):)

    Ja dolazim sutra u Zagreb, to jest u prolazu sam imam avion za Dubrovnik popodne u 18 sati, pa ako netko ima vremena i volje možemo se naći na brzinskoj kavici.

    Pozdrav
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Citajuci neke vijesti o Radioheadu slucajno naletih na roumor da sviraju na Lowlands festivalu u Nizozemskoj sredinom 8. mjeseca, a od ostalih izvodjaca se spominju, gle cuda PJ. Cak postoji i neki fan site od tog festivala sa listom bandova za 2007. koji ukljucuje i PJ http://www.low-lands.nl/

    Posto to nije official site moze to sve bit bullshit, ali tko zna, mozda decki ipak nabace jos jedan leg :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Citajuci neke vijesti o Radioheadu slucajno naletih na roumor da sviraju na Lowlands festivalu u Nizozemskoj sredinom 8. mjeseca, a od ostalih izvodjaca se spominju, gle cuda PJ. Cak postoji i neki fan site od tog festivala sa listom bandova za 2007. koji ukljucuje i PJ http://www.low-lands.nl/

    Posto to nije official site moze to sve bit bullshit, ali tko zna, mozda decki ipak nabace jos jedan leg :D

    kruzi i glasina da ce PJ svirati sa Aerosmithom u Hyde Parku u Londonu... ali to je krenulo od frendovog franda, ujak, strina ili stari i tak :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    i ja sam se stavila u tablicu :D
    a smještaj vjerojatno kod frenda pa nisam stavljala...
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Evo jedan BUMP za nase planove: http://pjtour2007.pbwiki.com/PJ-Tour-2007?doneSave=1

    Neka vide svi koji su eventualno preskocili predhodnu stranicu.. Ubacio sam link svog hostela u Minhenu, dodao datume koncerata..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • pajopajo Posts: 3,292
    Kao sto ste culi dirty frankk a.k.a. Niko nam prolazi kroz ZG na putu za DU pa se mi nalazimo sa njime. Sjest cemo na kavu u neki od birceva u Branimir centru negdje oko 14:30 pa tko hoce neka se slobodno pridruzi.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    helouuuuu!!!! pipppppllllll!!! di ste ljudi, šta je ovo? :) ja postala svoje planove na onu stranicu od domagoja - FYI, ne?

    a sad sam se sjetila... većina je na pipsima, jel? ajde, nadam se da se da se dobro zabavljate i očekujem neki review... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    meni je bilo prvi put na pipsima sinoc, skinuli mi junf, i was blown away..
    jedino mi zao, naravno, sto su 4-5 "hitova" sto sam ja zelio cuti, zamjenili s novim pjesmama s novog albuma, ali ok je to, treba i to promovirat..
    ali bilo mi je presavrseno..
    prije pocetka koncerta, koji je btw bio rasprodan, znaci oko 1000 ljudi u boogaloouu, naletjeh na pj kompice sniha i ljupku mu zenu.. ah.. pa sad ti reci.. pozdravljam ih... nadam se da im je bilo dobro kao i meni..

    i tak..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masni wrote:
    meni je bilo prvi put na pipsima sinoc, skinuli mi junf, i was blown away..
    jedino mi zao, naravno, sto su 4-5 "hitova" sto sam ja zelio cuti, zamjenili s novim pjesmama s novog albuma, ali ok je to, treba i to promovirat..
    ali bilo mi je presavrseno..
    prije pocetka koncerta, koji je btw bio rasprodan, znaci oko 1000 ljudi u boogaloouu, naletjeh na pj kompice sniha i ljupku mu zenu.. ah.. pa sad ti reci.. pozdravljam ih... nadam se da im je bilo dobro kao i meni..

    i tak..

    Hehe, bas lijepo.
    Pipse nisam nikad vidjela uzivo...kazes savrseno, al
    sigurno ne ko PJ :D

    E, da cu te pitat, sto je sa Svenom? Nema ga nis na forumu...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Bili i mi na Pipsima i slazemo se sa Masnim da je bilo odlicno (steta sto se nismo sreli).
    Ugodno se druzili sa snihom i asfo, popila se koja piva, snih i ja se napjevali (jadne nase supruge koje su to morale slusat:) ), ali i iskomentirali svaku sitnicu koncerta u maniri iskusnih kriticara iliti starih gundjala :)
    Pipsi u vrhunskoj formi, ekipa na koncertu jako dobra, nove stvari odlicne, a svirali su i "Malu fuficu" i "Gume na kotacima" sto nisu valjda godinama (a btw znali smo da ce ih svirat i prije koncerta jer je snih imao info iz prve ruke :) )
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Zdravo ljudovi..

    Jucer dobih postom karte za Minhen :D Prava su sminka.. Puno ljepse od onih "voznih karti" za koncert u Zagrebu.. G1 dio tribina, sto znaci da su super mjesta, kada uzmemo u obzir da su uopste tribine u pitanju...

    Jurasica je malo zeznula sa datumima smjestaja na killroyovom site-u al' da se skontati sve.. Fale jos neki stalni clanovi da se upisu, pa da kompletiramo listu.

    I check this out.. http://farm1.static.flickr.com/155/385885614_ef04ae5f29.jpg?v=1171564045 LP-a nema ni na mapi a i vidi se koliko su poljaci ozbiljni.. 4 mjeseca prije vec plakati.. Tako i treba kada je PJ u pitanju.
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • killroykillroy Posts: 739
    Doctor wrote:
    Zdravo ljudovi..

    Jucer dobih postom karte za Minhen :D Prava su sminka.. Puno ljepse od onih "voznih karti" za koncert u Zagrebu.. G1 dio tribina, sto znaci da su super mjesta, kada uzmemo u obzir da su uopste tribine u pitanju...

    Hej, a jesi izricito trazio da ti posalju karte i jel te kostala posiljka?
    Ovi tickets.de su poslali samo mailom neke elektronske karte...
  • DoctorDoctor Posts: 256
    killroy wrote:
    Hej, a jesi izricito trazio da ti posalju karte i jel te kostala posiljka?
    Ovi tickets.de su poslali samo mailom neke elektronske karte...

    Koliko sam ja shvatio jedina opcija preko site-a sa kojeg sam narucivao je ta da ti postom posalju karte, a prilikom narudzbe imas opciju da biras kojom postom ce ti stici posiljka. Imaju dvije opcije za posiljke unutar Njemacke, onda jednu za cijelu Evropu koju sam i ja izabrao i to me je kostalo 16 eura, sto mi je odmah i oduzeto sa kreditne kartice. Ima jos opcija za posiljke izvan Evrope i to kosta preko 30 eura..
    Dvije karte za tribine sa troskovima postarine su me dosle tacno 132 eura.

    I stigle su za svega 4 dana..

    A kako ti sa tickets.de misle da vi stampate karte? Zar za to ne postoji neka posebna tehnologija sobzirom na sve zastitne kodove koje postoje na karti?
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
Sign In or Register to comment.