Pearl Jam in Zagreb!

1184185187189190860

Comments

  • siljosiljo Posts: 2,203
    mi kupili danas karte za zrakoplovak London-Zagreb...
    59 funti dvije karte sa svim troskovima...

    wizzair, utorak, 19.06.
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    siljo wrote:
    :D

    ok, stavio sam te za katowice.. thumbsup u nekom polju oznacis i napravis copy/paste u drugo polje ;)

    Edit: stavio sam samo tebe... ide i dragi?

    gle, napravila sam ja copy/paste, ali thumbsup bi uvijek završio točno ispred riječi 'smještaj'. :mad:

    da, ide i dragi. profitira od moje ljubavi prema pearl jamu, i od mog poznanstva sa stanovitom građankom krakowa. kod koje ćemo spavati, al' još ne znam točne datume dolaska/odlaska, pa se u one kućice sa smještajem nisam ni pokušavala ubilježiti.
    a i da jesam, moš' mislit kako bi mi uspjelo. :D

    fala siljo :D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    dula wrote:
    Nisam se bas dobro izrazila.. Ne ide mi to..
    Konkretno sam mislila na verziju s Lost Dogs. Znam da Eddie svaki put pjeva drugacije tu pjesmu, ali imam lyrics samo od te verzije pa sam htjela dobit neku predodzbu o cemu pjeva.. Procitala sam negdje ne forumu da bi ta pjesma bila o njegovom bratu.. Eto, s tim mogu zivjeti.

    Ak neko ima kakvu drugu ideju, molim da me prosvijetli.. Grozno je tapkati u mraku..


    prvo, dobrodosla dula :)

    a drugo, hm, da te razočaram, ta je pjesma svojevrsni mit među fanovima, a jedan od razloga je i to što njezino značenje nikad nije otkriveno.

    objašnjenje kojem ja vjerujem jest da su lyricsi nastali kao proizvod edovog mumljanja na nekom jam sessionu, i tako je ostalo do dana današnjeg. tako da... pravog objašnjenja nema. ni sam ed ne zna o čemu se tu pjeva. znam da nisam pomogla :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Evo, da malo pridonesemo trajnoj raspravi o tome wtf je stvarno značenje Yellow Ledbettera prilažemo ovaj link: http://www.twofeetthick.com/tft/readArticle.action?id=69
    Ali zapravo, ne zna se što točno kaže i što to što kaže treba značiti. Ali raju veseli... :D

    usput, dobro nam se pridružila dula! :)
  • Interpol predgrupa?

    Pearl Jam i Interpol u istoj večeri?!

    Interpol mi je jedan od najdražih bendova. Da nisam vidio Pearl Jam uživo, bili bi mi draži i od njih. Uvijek mi neugodno priznat pred vama čru fanovima :D takve stvari, ali Interpol je tolko dobar...

    Išo sam provjeravat, znaju se tri datuma za Interpol, Minhen nije među njima, ali nikad ne znaš. A što ste rekli, da su online karte rasprodane za parter u Minhenu? :(
    Ugl, negdje piše special guest bei Pearl Jam. Nadam se da to znači sat i pol Interpola + uobičajenih dva i pol sata Pearl Jama. :D Što vam opet dođe ko predgrupa, kraće dosta i vjerojatno će većina ekipe bit zbog PJ-a tam.

    Interpol ukupno zasad ima malo više od sat i pol materijala (ipak, novi album Interpola je pri kraju) tak da bi ovo moglo ispast fenomenalno.

    Ko će ih vidjet ko predgrupu, ne propustite poslušat ih prije.

    Nadam se da će i oni doć negdje bliže. Beč or sth. To se nekak još da ostvariti bez ogromnih troškova.



    Tko je ono bio na Eaglesima? Koji je to koncert bio! Neponovljiva atmosfera. :)
    Ja sam računao na jarneya iako je reko da možda neće doći, pri kraju faksa je sad pa je sav u tome, pa sam završio solo.
    A gledo sam okolo, nisam vidio nikog poznatog... Doduše, nekima od vas sam već zaboravio lica, potražit ću sad snihove slike da me podsjete. :D

    Idem sad i na Supersuckerse, to je Mr. Wrong s imf-a kriv. :D
    Heart and soul, one will burn.
  • killroykillroy Posts: 739
    finalni wrote:
    Tko je ono bio na Eaglesima? Koji je to koncert bio! Neponovljiva atmosfera. :)
    Ja sam računao na jarneya iako je reko da možda neće doći, pri kraju faksa je sad pa je sav u tome, pa sam završio solo.
    A gledo sam okolo, nisam vidio nikog poznatog... Doduše, nekima od vas sam već zaboravio lica, potražit ću sad snihove slike da me podsjete. :D

    Idem sad i na Supersuckerse, to je Mr. Wrong s imf-a kriv. :D

    Bili Siljo, brat od Siljine Ive i ja s jos dva frenda na Eaglesima. Pa ono...mogu reci da mi je bilo ok, ali nista vise od toga. Muzika mi je bila ok prvih pol sata, ali onda mi je lagano postalo dosadno...ne znam...sve mi zvuci isto osim onih par hitova...
    Sto se tice atmosfere...wow...ljudi su stvarno bili nabrijani a bome i ovi na pozornici. Ne znam na kojoj je drogi bio pjevac ali je bio totalno lud. A basist...hehe..izgleda kao da je iz zatvora izasao.
    Mislim da su bili iskreno iznenadjeni odazivom publike i atmosferom, sto je pjevac cijelo vrijeme napominjao.
    Ako nista drugo, moze se rec bar da su iskreni u svojoj muzici. Nakon koncerta, svi su se pokupili osim basista, koji je s pozornice sisao u publiku i vratio se s dvije hm...cherry cole... :D:D Vjerojatno ih je pitao da li zele autogram :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    killroy wrote:
    Bili Siljo, brat od Siljine Ive i ja s jos dva frenda na Eaglesima. Pa ono...mogu reci da mi je bilo ok, ali nista vise od toga. Muzika mi je bila ok prvih pol sata, ali onda mi je lagano postalo dosadno...ne znam...sve mi zvuci isto osim onih par hitova...
    Sto se tice atmosfere...wow...ljudi su stvarno bili nabrijani a bome i ovi na pozornici. Ne znam na kojoj je drogi bio pjevac ali je bio totalno lud. A basist...hehe..izgleda kao da je iz zatvora izasao.
    Mislim da su bili iskreno iznenadjeni odazivom publike i atmosferom, sto je pjevac cijelo vrijeme napominjao.

    yes, bio i ja i bilo mi je malo bolje nego killroyu :)
    totalni seljački rokenrol :D zakon!

    ici cu vjerojatno i na Supersuckerse u kset.. i na ...Trail of Dead u Pauk... i na Juliette and the Licks... i na Hladno pivo... mozda i Real Mckenzies... a i Tinariwen su zanimljivi... kaj je s Iconoclast? a tu su i Letu štuke... i Zoran Predin... uh... :D

    go Zagreb! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • A jeste ludi! :D
    Vi gore u ZG stalno nesto imate, neke koncertice, ima ih i tu...al
    ja ipak stedim sve za PJ ;)

    Nego da, htjela sam vam reci za bus Minhen-Katowice.
    Biti ce uskoro website na koji ce se moci prijaviti svi koji
    zele na taj bus koji bi trebao krenuti odmah nakon koncerta :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljo wrote:
    yes, bio i ja i bilo mi je malo bolje nego killroyu :)
    totalni seljački rokenrol :D zakon!

    ici cu vjerojatno i na Supersuckerse u kset.. i na ...Trail of Dead u Pauk... i na Juliette and the Licks... i na Hladno pivo... mozda i Real Mckenzies... a i Tinariwen su zanimljivi... kaj je s Iconoclast? a tu su i Letu štuke... i Zoran Predin... uh... :D

    go Zagreb! :)

    A stvarno ste ludi :) ja sam čuo samo za Hladno Pivo od tih bendova, u Dubrovniku samo Gibonni dolazi...a ne bio sam prošle na TBF :) i to je sve što ja mogu vidjeti u mojem gradu :(
    A uživajte, blago vam se išao bi i ja na tako nešto.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • A jeste ludi! :D
    Vi gore u ZG stalno nesto imate, neke koncertice, ima ih i tu...al
    ja ipak stedim sve za PJ ;)

    Nego da, htjela sam vam reci za bus Minhen-Katowice.
    Biti ce uskoro website na koji ce se moci prijaviti svi koji
    zele na taj bus koji bi trebao krenuti odmah nakon koncerta :)


    e TO mene zanima!!
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • duladula Posts: 4
    pajo wrote:
    Evo, da malo pridonesemo trajnoj raspravi o tome wtf je stvarno značenje Yellow Ledbettera prilažemo ovaj link: http://www.twofeetthick.com/tft/readArticle.action?id=69
    Ali zapravo, ne zna se što točno kaže i što to što kaže treba značiti. Ali raju veseli... :D

    usput, dobro nam se pridružila dula! :)


    Hvala svima na dobrodoslici i hvala za link!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    e TO mene zanima!!


    tko prvi ovo uoči da je formirano, priti pliz, stavite sintiju i mene na spisak. bez zajebancije... ako ja prva vidim, a moš mislit :), stavim ja vas... sid, domač, niko, given to grunge+2 frenda, jel?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    mozete stavit mene na onaj wiki sa becom 3 dana..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasica wrote:
    tko prvi ovo uoči da je formirano, priti pliz, stavite sintiju i mene na spisak. bez zajebancije... ako ja prva vidim, a moš mislit :), stavim ja vas... sid, domač, niko, given to grunge+2 frenda, jel?

    given to grunge + ipak samo 1 frend
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • Malo sam kopao po pjesmama, koja je pjesma koliko puta odsvirana na koncertu...

    Na prvom mjestu
    EVEN FLOW sa 598 nastupa
    ALIVE 521
    BLACK 409
    JEREMY 406
    DAUGHTER 373
    CORDUROY 368
    PUSH ME, PULL ME 3 puta :D:) (neki dan sam je slušao...koja čudna stvar)
    NO WAY 3 puta (meni je super stvar)
    I'M OPEN 2 puta
    EDUCATION 2 puta samo i to Zagreb i Dublin :):):)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Malo sam kopao po pjesmama, koja je pjesma koliko puta odsvirana na koncertu...

    PUSH ME, PULL ME 3 puta :D:) (neki dan sam je slušao...koja čudna stvar)
    NO WAY 3 puta (meni je super stvar)

    uh, ja bi htio cuti ove dvije :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • evo linka za Munich-Katowice :)
    JA sam se prijavila samo moram skuzit ovaj PayPal :o :(
    To jos moram uplatit...

    http://www.topbilety.pl/pearljam/english.htm

    A ce nas bit ;):D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Slike covera bozicnog singla koji cemo dobiti za uskrs:

    legendarna rečenica... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    evo linka za Munich-Katowice :)
    JA sam se prijavila samo moram skuzit ovaj PayPal :o :(
    To jos moram uplatit...

    http://www.topbilety.pl/pearljam/english.htm

    A ce nas bit ;):D

    evo, i ja prijavila sintiju i mene, ali ostatak ekipe nisam jer treba malo više konkretnih informacija koje ne znam o našim prijateljima pa svima preporučujem da se požure barem s prijavom... :) iiiihhhhhhaaaaaaa!!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • sorry, sad sam se tek priključio na thread u vezi koncerata u lipnju. nekako mi se najprivlacnije čini minhen (nije festival, jel tako?). da li postoji mogućnost da će neke od naših agencija organizirati put+kartu?

    p.s. jel se možda pojavio video od 26/9?
    pozdrav!
  • siljo wrote:
    yes, bio i ja i bilo mi je malo bolje nego killroyu :)
    totalni seljački rokenrol :D zakon!

    ici cu vjerojatno i na Supersuckerse u kset.. i na ...Trail of Dead u Pauk... i na Juliette and the Licks... i na Hladno pivo... mozda i Real Mckenzies... a i Tinariwen su zanimljivi... kaj je s Iconoclast? a tu su i Letu štuke... i Zoran Predin... uh... :D

    go Zagreb! :)

    Vas 2 bili a ja soliro. Baš sam blesav. Pa dobro, nisu Eaglesi neznamtijakaj, ali su zabavni i zafrkavaju se, publika prihvatila dobro i bilo mi odlično, ko i tebi.

    Onda se vidimo na Supersuckersima, KSET je mali. S tim da valjda idem s jednom frendicom. Ako ne, javim se tu pa se nađemo već ako se mogu skrpat? :D

    Idem i ja na Trail of Dead, al zapravo zbog Long Wintersa. Trail of Dead bih volio čut neke stvari sa Source Tags & Codes, ostalo mi i nije nešto.
    Je, Tinariwen bi valjalo pogledat jer su jedan od rijetkih afričkih bendova koje znam, a dolaze k nama, al mislim da nakon 2. 3. ne idem nikam do sredine 4. mjeseca. :D


    Nego, ne zna se 100% dal su dani svi datumi ovogodišnje turneje, nego se pretpostavlja i prilično je vjerojatno, jel? Al postoji nada? :D
    Najjednostavniji način za Dusseldorf je bojim se bus, 1200 kn povratna. Germanwingsom je zeznuto jer nema Zagreb - Dusseldorf veza pa... A frend ima neke rođake "u blizini" (manje od 100 km udaljeno od Dusseldorfa:D ) pa bi se moglo kod njih spavat možda. A i karta je ful skupa, 54 EURa.
    2000 kn mi je stvarno jako puno para za jedan koncert, čak i kad je riječ o Pearl Jamu i Interpolu.

    Što bi lijepo bilo da dođu oba benda na Sziget, i još koji dobar bend... I da budu svi u 2-3 dana zaredom. :D



    vjekoo, cjelokupne snimke nema, ali razni ljudi ovdje i šire su snimali razne dijelove koncerta.

    Masni je nagovarao urbantravel da nam to organiziraju jer je to najbliži njihov koncert koji nije na festivalu. Dal je uspio, pojma nemam. Međutim, organiziraju za Katowice, prijevoz + karta, 930 kn. Mislim da je to jer tamo nastupa i Linkin Park, pa očekuju da će biti i jednih i drugih fanova. Druženje u busu bi moglo bit zanimljivo. :D
    Heart and soul, one will burn.
  • killroykillroy Posts: 739
    finalni wrote:
    Nego, ne zna se 100% dal su dani svi datumi ovogodišnje turneje, nego se pretpostavlja i prilično je vjerojatno, jel? Al postoji nada? :D
    Najjednostavniji način za Dusseldorf je bojim se bus, 1200 kn povratna. Germanwingsom je zeznuto jer nema Zagreb - Dusseldorf veza pa... A frend ima neke rođake "u blizini" (manje od 100 km udaljeno od Dusseldorfa:D ) pa bi se moglo kod njih spavat možda. A i karta je ful skupa, 54 EURa.
    2000 kn mi je stvarno jako puno para za jedan koncert, čak i kad je riječ o Pearl Jamu i Interpolu.

    Ima jos jedna opcija za Dusseldorf. Imas germanwings Koln - Zagreb i karta je jos uvijek relativno jeftina. Od Kolna do Dusseldorfa voze vlakovi valjda svakih 15 minuta.
    Ja bih tako htio ic u taj dusseldorf...ufff....
  • evo linka za Munich-Katowice :)
    JA sam se prijavila samo moram skuzit ovaj PayPal :o :(
    To jos moram uplatit...

    http://www.topbilety.pl/pearljam/english.htm

    A ce nas bit ;):D

    Evo i ja sam se prijavio, za Min - Kat - Min, iako nama ne treba povratak u Min.
    Ima li to neke veze???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • killroykillroy Posts: 739
    Evo i ja sam se prijavio, za Min - Kat - Min, iako nama ne treba povratak u Min.
    Ima li to neke veze???

    :)

    Ja sam uzeo Kat-Min-Kat. Taj je 31 euro.
    Krece iz Katowica, stize u Minhen prije koncerta i vraca se nazad u Katowice odmah nakon koncerta. Tu mi uskacemo i sretno stizemo na nas sljedeci koncert :D

    Nego, kaze tamo da bi bilo dobro odmah platit...sad ne znam sta s tim...Jel da odmah platim?
  • finalni wrote:
    organiziraju za Katowice, prijevoz + karta, 930 kn

    Ja sam im isto poslala mail i pitala ih za Minhen i usput za The Who i još svašta nešta, al mi nisu odgovorili... :( Ignoriraju me... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • finalni wrote:

    Masni je nagovarao urbantravel da nam to organiziraju jer je to najbliži njihov koncert koji nije na festivalu. Dal je uspio, pojma nemam. Međutim, organiziraju za Katowice, prijevoz + karta, 930 kn.

    to je malo puno para, zar ne. dal ima karata za Katowice prek neta? i ak netko ide dal ima 2 mjesta u autu? :)
  • Pitanje:
    Vi koji ste lupili karte za London; meni ( to jest mojoj Ivi) nije došla karta na naplatu sa kreditne American, sad mi je to malo sumljivo.
    Je su li vama skinuli sa kartice račun od karata????
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Pitanje:
    Vi koji ste lupili karte za London; meni ( to jest mojoj Ivi) nije došla karta na naplatu sa kreditne American, sad mi je to malo sumljivo.
    Je su li vama skinuli sa kartice račun od karata????

    nama su skinuli... hm, kako je kupila na American? pa kaj to primaju u 10c? nie primaju samo Visa i Master?

    provjeri si u 10c "profile"... ako ti tamo pise da si kupio, bez brige si... mozes im poslati mail i pitati kada planiraju skinuti s kartice...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    nama su skinuli... hm, kako je kupila na American? pa kaj to primaju u 10c? nie primaju samo Visa i Master?

    provjeri si u 10c "profile"... ako ti tamo pise da si kupio, bez brige si... mozes im poslati mail i pitati kada planiraju skinuti s kartice...

    Da pogledao sam u profile nakon što sam napisao post :) i tamo mi je upisano da imam karte. Sad mi je lakše, malo me Iva trznula :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.