Pearl Jam in Zagreb!

1183184186188189860

Comments

  • killroykillroy Posts: 739
    Doctor wrote:
    A kako ti sa tickets.de misle da vi stampate karte? Zar za to ne postoji neka posebna tehnologija sobzirom na sve zastitne kodove koje postoje na karti?

    Karte imaju bar-kod tako da mislim da nema problema. A vjerojatno ce se te isprintane karte morat zamijenit za prave ili tako nesto. Moram jos procitat na njihovom sajtu kako to ide.
  • pajopajo Posts: 3,292
    djerdap wrote:
    Šta su sve svirali? Jesu bili Narko, Ljeto 85., Trener morskih pasa, Bog, Rosita Pedringo?

    Uh, koncert je trajao 2 sata tako da su svasta stigli odsvirat.
    Bio je i Bog kao zadnja stvar i stvarno pase za kraj, svirali su i Narko i Rositu, Dan Mrak i Nacionalni park sa Boga, pa Supermama, Nogomet, Placi i Na putu prema dolje sa Fed Astairea. Od starih Postar lakog sna i one dvije sa prvog albuma , 5-6 stvari sa Drvece i rijeke i 4 nove stvari.
    Eto mislim da je to to.
  • Pokusavam skuzit koliko nas ide u Minken, zapravo, tko
    bi prespavao u Wombats hostelu...;)
    Ja sam vec rezervirala, al znam da i Killroy ide i jos
    nekoliko frendova sa lanjskog ETB-a koji bi tamo bili,
    pa sad gledam ako nas je 10 da svi budemo u jednoj sobi :D

    Onda?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    Znaci bilo bi nas 5. jurasica, sintija, dirty frankk, ti i ja.
    Jel svima pase taj Wombat da rezerviramo?
    http://www.wombats-hostels.com/munich-hostel/index.php
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Doctor wrote:
    I check this out.. http://farm1.static.flickr.com/155/385885614_ef04ae5f29.jpg?v=1171564045 LP-a nema ni na mapi a i vidi se koliko su poljaci ozbiljni.. 4 mjeseca prije vec plakati.. Tako i treba kada je PJ u pitanju.

    LOL

    Mike prednjaci sa svojim modnim izricajem... go Mike! :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ide tko sutra?

    iva i ja smo tamo pa nas slobodno trznite :)

    btw, bili sinoc u Route66... mjuza bila skroz dobra... prvo svirali zestice tipa Iron Maiden, Led Z, nesto, nesto, Vrata, ejsidisi pa onda malo offspringa, pa krenuli sa Alice In Chains, PJ, Soundgarden, Nirvana... zavrsili s Urbanom :)

    fino neko mjesto :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Doctor wrote:
    Zdravo ljudovi..

    Jucer dobih postom karte za Minhen :D Prava su sminka.. Puno ljepse od onih "voznih karti" za koncert u Zagrebu.. G1 dio tribina, sto znaci da su super mjesta, kada uzmemo u obzir da su uopste tribine u pitanju...

    Jurasica je malo zeznula sa datumima smjestaja na killroyovom site-u al' da se skontati sve.. Fale jos neki stalni clanovi da se upisu, pa da kompletiramo listu.

    I check this out.. http://farm1.static.flickr.com/155/385885614_ef04ae5f29.jpg?v=1171564045 LP-a nema ni na mapi a i vidi se koliko su poljaci ozbiljni.. 4 mjeseca prije vec plakati.. Tako i treba kada je PJ u pitanju.

    ispravila! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • killroy wrote:
    Znaci bilo bi nas 5. jurasica, sintija, dirty frankk, ti i ja.
    Jel svima pase taj Wombat da rezerviramo?
    http://www.wombats-hostels.com/munich-hostel/index.php

    Može, ja sam za. Danas ili sutra ču izeti avionske karte za Minchen i ostalo. 99% ja ču znaći biti u Minchenu već 10.6 dan prije vas, pa ako budete rezervirali sobu mene stavite dan ranije ako se to može.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • killroy wrote:
    Znaci bilo bi nas 5. jurasica, sintija, dirty frankk, ti i ja.
    Jel svima pase taj Wombat da rezerviramo?
    http://www.wombats-hostels.com/munich-hostel/index.php

    Još jedna stvar, vidim da tebi i meni fali smještaj u Katovicama / Krakowu, pa sam ja jutros poslao mail u Hostel Orange i tražio jednu dvokrevetnu sobu za 14/15. 6
    Tamo je ostala ekipa, pa da vidimo imali još mjesta. Nadam se da ti to odgovara.
    Daj mi pošalji tvoj br. mob. na pm da se možemo dalje dogovarat.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • noonenoone Posts: 9
    pajo wrote:

    @noone: Imamo mi neki boot Budimpešte - isto loš, ful se čuje publika uokolo. Vjerojatno ga možeš naći ovdje na forumu na threadu http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=213441 ali ako hoćeš možemo ti ga i mi uploadat negdje, samo reci.

    @pajo&Iva
    Evo konacno sam dwnld-ovao sa youkana ovaj audio iz Budimpeste '96. koji je u .flac formatu, ali ne vredi... to je ovaj isti koji imam i koji verovatno i vi imate... jaaako los zvuk snimljen sa sony walkman-om... shit... mislim da cu posle 10 godina traganja za kvalitetnim boot-om iz Budimpeste '96. da ipak odustanem...
    fuck it...
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    Bili i mi na Pipsima i slazemo se sa Masnim da je bilo odlicno (steta sto se nismo sreli).
    Ugodno se druzili sa snihom i asfo, popila se koja piva, snih i ja se napjevali (jadne nase supruge koje su to morale slusat:) ), ali i iskomentirali svaku sitnicu koncerta u maniri iskusnih kriticara iliti starih gundjala :)
    Pipsi u vrhunskoj formi, ekipa na koncertu jako dobra, nove stvari odlicne, a svirali su i "Malu fuficu" i "Gume na kotacima" sto nisu valjda godinama (a btw znali smo da ce ih svirat i prije koncerta jer je snih imao info iz prve ruke :) )

    Da, gig je bio zaista dobar! Ja nisam gledal Pipse par godina i iznenađenje je bilo vrlo ugodno! Atmosfera super... i bend zvuči odlično i vrlo uvježbano!
    Da, žene su malo patile zbog naših interpretacija, ali preživjele su!:))
    Sve u svemu, očekujem sa zanimanjem novi album!
  • Sinoć sam zaspao sa gledajući talijansku televiziju, malo nogometa:)...u snu sam čuo "Love reign o'er me" na trenutak sam mislio da sanjam da sam već na koncertu...i onda sam se probudio i vidio emisiju o Roberto Baggio (jučer je slavio 40 godina) i prikazivali su njegove golove uz PJ muziku:D:D koje oduševljenje svaka čast talijanima za odabir muzike...genijalno:)

    Nadam se da če svirati ovu stvar na barem jednom koncertu:)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    killroy wrote:
    Znaci bilo bi nas 5. jurasica, sintija, dirty frankk, ti i ja.
    Jel svima pase taj Wombat da rezerviramo?
    http://www.wombats-hostels.com/munich-hostel/index.php

    jebemu miša maloga, sad sam ovo vidjela... može domagoj! računaj sintiju i mene... :) iiiihaaaaaa!!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • duladula Posts: 4
    Haj svima!! Jel mozda netko skuzio o cemu govori pjesma YELLOW LEDBETTER..

    Super mi je pjesma,a nemrem ju skuzit... TNX!
  • Welcome Dula:)...što se tiće pjesme YL ne bi ti mogao pomoći, ali sam siguran da ima ovdje dovoljno PJ pacijenata koji će ti odgovoriti na to pitanje:)

    @ Kupio sam avionsku kartu Du-Min i riješio prvi dio puta, 10.6 sam tamo:D gdje avantura počinje:D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Vrlo zanimljivi interview sa Jeffom gdje najavljuje koncerte u Americi poslije Europe, pa "festivals in the South Pacific", ali i "a bit of time off".
    Kaze i ovo "...maybe some recording, depending on how we feel...".

    Meni najzaniljiviji dio je:
    "we have some cool stuff planned for the show in London… " :D

    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=234407
  • pajopajo Posts: 3,292
    Interpol, kazu na http://www.tickets.de/
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Vrlo zanimljivi interview sa Jeffom gdje najavljuje koncerte u Americi poslije Europe, "festivals in the South Pacific", ali i "a bit of time off".
    Kaze i ovo "...maybe some recording, depending on how we feel...".

    Meni najzaniljiviji dio je:
    "we have some cool stuff planned for the show in London… " :D

    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=234407

    nice :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • duladula Posts: 4
    Welcome Dula:)...što se tiće pjesme YL ne bi ti mogao pomoći, ali sam siguran da ima ovdje dovoljno PJ pacijenata koji će ti odgovoriti na to pitanje:)


    Tnx! Malo sam prekopala stare postove i rijesila svoje nedoumice.. Pjesma dobije skroz novo znacenje kad ju skuzis:)
  • masnimasni Posts: 1,657
    ajde dula podjeli to s nama, koji smo culi 17 verzija pjesme :D

    mrzim vas za london :)

    i tak...
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    mrzim vas za london :)

    ma polako... ja vise ne vjerujem ovakvim najavama... sjetite se najava za zagreb... na kraju nije bio nikakav spektakl osim malog akusticnog seta...

    nek oni odsviraju svojih 130-140min... sve dodatno je samo plus :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    masni wrote:
    mrzim vas za london :)

    nisi jedini :D


    inače, sad prvi put čujem za taj interpol... al uspjela sam izguglat da su predgrupa samo u düsseldorfu. na onoj stranici ticket.de nit ne piše za koncert u münchenu.

    ahaa! a na tickets.de piše da su u düsseldorfu predgrupa, za münchen niš posebno ne piše...

    ma pojma nemam. sve sam zmotala :o


    nego.. kak se bliže koncerti, ja sve više sanjam pj. evo, ovu noć sam čak bila u poljskoj na koncertu :D ha ha.. bar nisam zakasnila na bus za münchen ko prošli put tsss :o
  • Ne znam koliko je 140 min pjesama ali sve ispod 29 komada je malo:):)
    Samo mi je totalni bad sa Toten Housen ili kako se već zovu njemački punk band koji će otvoriti u Dusseldorfu, debili švabi... mogli su uzeti i Nenu da nam otpjeva 99luftbalons:):)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    noone wrote:
    @pajo&Iva
    Evo konacno sam dwnld-ovao sa youkana ovaj audio iz Budimpeste '96. koji je u .flac formatu, ali ne vredi... to je ovaj isti koji imam i koji verovatno i vi imate... jaaako los zvuk snimljen sa sony walkman-om... shit... mislim da cu posle 10 godina traganja za kvalitetnim boot-om iz Budimpeste '96. da ipak odustanem...
    fuck it...

    Izgleda da ne postoji nista bolje :(
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Cini mi se da od ovih stalnih fale jos elcielo i Masni pa da kompletiramo ovaj spisak sa Killroyove stranice - http://pjtour2007.pbwiki.com/PJ-Tour-2007?doneSave=1

    btw: Killroy, sta je sa makedoncima iz Zg, jel neko od njih planira na i jedan od koncerata ove godine? Znam da si bio u kontaktu sa nekima pa stoga pitam..

    A i mene ste zainteresovali sa znacenjem YL pa ako cete biti ljubazni.. :)
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • killroykillroy Posts: 739
    Doctor wrote:
    Cini mi se da od ovih stalnih fale jos elcielo i Masni pa da kompletiramo ovaj spisak sa Killroyove stranice - http://pjtour2007.pbwiki.com/PJ-Tour-2007?doneSave=1

    btw: Killroy, sta je sa makedoncima iz Zg, jel neko od njih planira na i jedan od koncerata ove godine? Znam da si bio u kontaktu sa nekima pa stoga pitam..

    A i mene ste zainteresovali sa znacenjem YL pa ako cete biti ljubazni.. :)

    Hej,
    da, pa Katja i Emi (pozdrav ako citate :) ) bi htjele u Poljsku, ali dosta im je problem sa vizom i putovanjem. Nadam se da ce nekako uspjeti srediti to sve.

    Inace, CrazyMarko (pozdrav takodjer!) isto ide u Minhen, tako da ce bit u minhenu velika ekipa i dobar provod.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    ma polako... ja vise ne vjerujem ovakvim najavama... sjetite se najava za zagreb... na kraju nije bio nikakav spektakl osim malog akusticnog seta...

    nek oni odsviraju svojih 130-140min... sve dodatno je samo plus :)

    ja vas ne mrzim, ali sam jaaaaaaako ljubomorna... ma vidjet ćemo još... ali htjela sam reći da si ovo dobro napisao... to je to... 2 sata pearl jama i nema boga... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Doctor wrote:
    Cini mi se da od ovih stalnih fale jos elcielo i Masni pa da kompletiramo ovaj spisak sa Killroyove stranice

    ok, službeno priznajem da već neko vrijeme pokušavam dodati svoje ime u glupi redak na onu glupu tablicu. i ne ide mi stavljanje onog glupog thumbsupa.
    grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :mad:
    na kraju ispada da sam glupa upravo ja i moji pokušaji editiranja.

    evo, rekla sam. sad se možete slobodno smijati. :cool:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    ok, službeno priznajem da već neko vrijeme pokušavam dodati svoje ime u glupi redak na onu glupu tablicu. i ne ide mi stavljanje onog glupog thumbsupa.
    grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :mad:
    na kraju ispada da sam glupa upravo ja i moji pokušaji editiranja.

    evo, rekla sam. sad se možete slobodno smijati. :cool:

    :D

    ok, stavio sam te za katowice.. thumbsup u nekom polju oznacis i napravis copy/paste u drugo polje ;)

    Edit: stavio sam samo tebe... ide i dragi?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • duladula Posts: 4
    masni wrote:
    ajde dula podjeli to s nama, koji smo culi 17 verzija pjesme :D

    mrzim vas za london :)

    i tak...

    Nisam se bas dobro izrazila.. Ne ide mi to..
    Konkretno sam mislila na verziju s Lost Dogs. Znam da Eddie svaki put pjeva drugacije tu pjesmu, ali imam lyrics samo od te verzije pa sam htjela dobit neku predodzbu o cemu pjeva.. Procitala sam negdje ne forumu da bi ta pjesma bila o njegovom bratu.. Eto, s tim mogu zivjeti.

    Ak neko ima kakvu drugu ideju, molim da me prosvijetli.. Grozno je tapkati u mraku..
Sign In or Register to comment.