Pearl Jam in Zagreb!

1168169171173174860

Comments

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    Iva: Misliš ZG verziju, ubrzanu? :D
    Haha, DA, bas tu. :D Citas mi misli, ovo je vec creepy :eek: :D haha

    Ma nego sta, ta mi je najdraza ;):D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    Iva: Ma to je bio samo čudnovat sklop okolnosti, nedovoljnog poznavanja činjenice da se nas većina na threadu poznaje i sl. Pa je ispalo par atipičnih trenutaka. I tak... :)
    Ma znam, ja malo volim filozofirat i pisat duge reply-ove ponekad,
    ako niste primjetili :D
    Dobre sam volje pa mi se pise ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    I jos bih dodala da je jedini uvjet da se Ivu (Pajinu) i mene (al me nece biti)
    ne gleda ko da smo sa Raba ili Vrapca pobjegle (osvrtam se ovdje na Jurasicu i njezinu izjavu jednom da Iva i ja malo vise mozda odskacemo po *opsjednutosti* ovdje) :D Ne da ste vi ostali *manji* ili losiji fanovi, nedajboze, al znate sto mislim ;)

    bez brige! ;)
  • razmišljala sam di si konačno napravimo web stranicu ko svaki pošten pj-liking narod
    znam da se o tome već razmišljalo al nikako da si to napravimo
    pa ako zbog ničega drugog onda bar zbog foruma.
    e sad ja bi to mogla programerski izvest, samo bi mi dobrodošao netko sa nekim dizajnerskim idejama i naravno sadržajnim, budući da bi ja tu stvarno puno toga potrpala. kratko rečeno trebao bi mi još jedan moderator.
    e sad što se tiče izgleda ja sam razmišljala o onom prekrasnom nam posterčiću iz naše nam metropole kao pozadini, mislila sam da bi to nekako bilo najprimjerenije. al naravno ako netko ima bolju ideju dobrodošla je...
    pa dajte ako netko ima vremena i volje nek se javi...
    znam da su sad svi zauzeti planiranjem odlazaka na koncerte al za omiljeni nam bend se uvijek nađe vremena :D
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ma znam, ja malo volim filozofirat i pisat duge reply-ove ponekad,
    ako niste primjetili :D
    Dobre sam volje pa mi se pise ;)
    Iva: Mi sad odosmo, a ti ako imaš trenutke kreativne inspiracije smišljaj majicu za koncert(e). Što više ideja budemo imali lakše ćemo nabasati na pravu... :D
    I svi ostali, naravno.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    zagnjavit ću ja tu trebu. neće se ona mene tako lako riješit :)
    kad joj na vrata pokucam s peticijom od dvije tisuće potpisa, vidjet će ona :D
    ma daj si zabrijte nešto kao benaroyu u zagrebu, pa čovječe?! :D

    tu tetu sam prošle goine "podmitio" čokoladama za Avocado poster :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    tu tetu sam prošle goine "podmitio" čokoladama za Avocado poster :D

    ha ha :D
    čime ćemo je onda morat podmitit da nam ih opet dovede?:D
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    razmišljala sam di si konačno napravimo web stranicu ko svaki pošten pj-liking narod
    znam da se o tome već razmišljalo al nikako da si to napravimo
    pa ako zbog ničega drugog onda bar zbog foruma.
    e sad ja bi to mogla programerski izvest, samo bi mi dobrodošao netko sa nekim dizajnerskim idejama i naravno sadržajnim, budući da bi ja tu stvarno puno toga potrpala. kratko rečeno trebao bi mi još jedan moderator.
    e sad što se tiče izgleda ja sam razmišljala o onom prekrasnom nam posterčiću iz naše nam metropole kao pozadini, mislila sam da bi to nekako bilo najprimjerenije. al naravno ako netko ima bolju ideju dobrodošla je...
    pa dajte ako netko ima vremena i volje nek se javi...
    znam da su sad svi zauzeti planiranjem odlazaka na koncerte al za omiljeni nam bend se uvijek nađe vremena :D
    Super ideja :)
    Ja sam za. samo sam prelijena i ne toliko komp. obrazovana da to odrzavam. Nesto tipa myspace, facebook je vise za mene :D

    A ako pod moderator mislis na konstantno visenje na netu, onda to mogu :D
    Molim obrazlozenje sto bih sve trebala radit osim razglabat o PJ-u i vikat na one koji i pljuju :D :cool:

    Trazim trenutak insipracije za majicu...neki slogan mora past ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • ma ja sam mislila odradit taj kompjuterski dio, ti bi onda samo uskočila ako imaš još kakvu ideju za izgled, možda što bi sve potrpala na tu stranicu i naravno mogla bi biti moderatorica foruma i igrat se pj policajke i bannat sve ljude koji nam pljuju po pj
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    ma ja sam mislila odradit taj kompjuterski dio, ti bi onda samo uskočila ako imaš još kakvu ideju za izgled, možda što bi sve potrpala na tu stranicu i naravno mogla bi biti moderatorica foruma i igrat se pj policajke i bannat sve ljude koji nam pljuju po pj
    Super! Savrseno za mene! :D
    Mogu dobit i pendrek? I znacku? :D :cool:
    Odmah bi ja serifa glumila, hahaha
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    noone je legenda... hvala na filmicima na youkanu ;)
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    C2V3N wrote:
    noone je legenda... hvala na filmicima na youkanu ;)
    Tomo!
    IMas sto dvd-a iz 2006.? Ja sam danas dobila nekoliko ih sa NA lega, al
    mi ih par ne radi...nemam pojma zasto :confused:
    Tu je Gorge night 2, Chicago I i II (jedan disc mi fali mislim), San Francisco (minus jedan disc opet)...al zapravo trazim ove iz Europe... :D

    Ces imat vremena za przit sto? Bila bih ti zahvalna ful :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    BTW, koliko nas ide otprilike u London?

    Sad sam procitala da Portugalaca ide vise od 50 :eek: :eek: :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • ma bila bi u službi utjerivanja reda u ovu zajednicu dragih i ludih fanova
    gotovo bi se to moglo nazvat društveno korisnim radom
    nego prvo to moramo napravit, ja bi to i održavala i sve, ono postala uvijek vijesti, setliste, nadopunjavala neki multimedijalni sadržaj i tako puno lijepih stvari
    samo trebam to prvo dizajnirat tj. znat kako da izgleda, trebamo ime za stranicu ( ja opet razmišljala betterjam.hr al to sam samo ja) i ja bi onda odmah čim to bude gotovo i dobijem domenu bacila forum u upotrebu pa bi ostalo onda polako poslije stavljali na site.
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    ma bila bi u službi utjerivanja reda u ovu zajednicu dragih i ludih fanova
    gotovo bi se to moglo nazvat društveno korisnim radom
    nego prvo to moramo napravit, ja bi to i održavala i sve, ono postala uvijek vijesti, setliste, nadopunjavala neki multimedijalni sadržaj i tako puno lijepih stvari
    samo trebam to prvo dizajnirat tj. znat kako da izgleda, trebamo ime za stranicu ( ja opet razmišljala betterjam.hr al to sam samo ja) i ja bi onda odmah čim to bude gotovo i dobijem domenu bacila forum u upotrebu pa bi ostalo onda polako poslije stavljali na site.

    madeittocroatia.com :D

    Helen, odakle si ti? Se mi znamo od nekud mozda? Jesi na myspace-u?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • meni se sviđa moramo to samo demokratski izglasat

    p.s. eddie bi se ponosio nama :D
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Ne :cool: :p:D

    Ma naravno da smijes, mislim da mogu reci u ime svih nas ovdje da
    su svi PJ fanovi pozvani...
    I jos bih dodala da je jedini uvjet da se Ivu (Pajinu) i mene (al me nece biti)
    ne gleda ko da smo sa Raba ili Vrapca pobjegle (osvrtam se ovdje na Jurasicu i njezinu izjavu jednom da Iva i ja malo vise mozda odskacemo po *opsjednutosti* ovdje) :D Ne da ste vi ostali *manji* ili losiji fanovi, nedajboze, al znate sto mislim ;)

    Jesam li pretjerala? :o:D

    Moram malo mljet s obzirom da me nece biti u nedjelju :(
    Al mislit cu na vas, mozda vas i nazvat da mi pjevate Betrmena il tako nesto :p

    draga moja,
    nije da se bezveze špinčim, ali mislim da smo sintija i ja ipak na ovom djelu foruma (ex jugoslavenskom) najjači fanovi. ako se broji količina koncerata na kojima smo bile... :) jebiga, pa one jebene 2000. se nismo 3 dana tuširale ( a bile u međuvremenu na 2 koncerta i fajn se oznojile)... beat that!!! :)
    a isto tako, moram priznati, malo me iznenadila ona izjava od pajića da su se oni ove godine odlučili na kvalitetu a ne na kvantitetu... ma ljudi moji, kod pj nema nekvalitete, a što više koncerata uspiješ uloviti to će ti život biti bogatiji... ju šud nou det baj nau... :)

    I GDJE GOD BILI POZICIONIRANI U DVORANI, IMALI 10C ILI OBIČNE ULAZNICE, ZAPAMTITE DA JE NAJVAŽNIJE DA SE LJUDI NA STEJĐU, GLEDAJUĆI S DESNA NA LIJEVO ZOVU REDOM: MIKE, JEFF, MATT, EDDIE, STONE & BOOM!!!!

    ja inače lovim sve kaj stignem i boli me briga kaj imam karte samo za katowice... :) u minken ziher idem, tak da možete računati na mene i sintiju za prijevoz....

    a jopet, što se tiče majica, ona ideja od masnoga za "pearl jam of the rings" ili "lords of pearl jam" mi nije loša...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • iz zagreba sam
    sumnjam da se znamo
    btw imam myspace al to sam tek nedavno otvorila, možeš mi pm-at svoj pa da se čujemo oko ovog malog projektića
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Tomo!
    IMas sto dvd-a iz 2006.? Ja sam danas dobila nekoliko ih sa NA lega, al
    mi ih par ne radi...nemam pojma zasto :confused:
    Tu je Gorge night 2, Chicago I i II (jedan disc mi fali mislim), San Francisco (minus jedan disc opet)...al zapravo trazim ove iz Europe... :D

    Ces imat vremena za przit sto? Bila bih ti zahvalna ful :)

    Sid, jesi nabavila onu emisiju "Iconoclasts"? mene to zanima... eddie na valovima (čitaj: bez odjeće)... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    jurasica wrote:
    draga moja,
    nije da se bezveze špinčim, ali mislim da smo sintija i ja ipak na ovom djelu foruma (ex jugoslavenskom) najjači fanovi. ako se broji količina koncerata na kojima smo bile... :) jebiga, pa one jebene 2000. se nismo 3 dana tuširale ( a bile u međuvremenu na 2 koncerta i fajn se oznojile)... beat that!!! :)
    a isto tako, moram priznati, malo me iznenadila ona izjava od pajića da su se oni ove godine odlučili na kvalitetu a ne na kvantitetu... ma ljudi moji, kod pj nema nekvalitete, a što više koncerata uspiješ uloviti to će ti život biti bogatiji... ju šud nou det baj nau... :)

    I GDJE GOD BILI POZICIONIRANI U DVORANI, IMALI 10C ILI OBIČNE ULAZNICE, ZAPAMTITE DA JE NAJVAŽNIJE DA SE LJUDI NA STEJĐU, GLEDAJUĆI S DESNA NA LIJEVO ZOVU REDOM: MIKE, JEFF, MATT, EDDIE, STONE & BOOM!!!!

    ja inače lovim sve kaj stignem i boli me briga kaj imam karte samo za katowice... :) u minken ziher idem, tak da možete računati na mene i sintiju za prijevoz....

    a jopet, što se tiče majica, ona ideja od masnoga za "pearl jam of the rings" ili "lords of pearl jam" mi nije loša...


    Ma ja to ne sumnjam, draga ;)
    Znam da ste vi jos onda isle na turnejicu sa njima dok sam ja
    bila sretna sto sam se u Ljubljani dogurala do 2 reda na minutu samo da
    slikam Eda :D

    I naravno da ides, 10c ili ne. treba lovit sve sto se moze i stigne!
    To ja uvijek kazem. Nema tu razmisljanja uopce. Pa to je PJ!!!

    Pearl Jam je u kuci, bit ce vam zakon gdjegod bili,
    glavno da ste unutra, yeah! :) Potpuno se slazem :)

    Onda, vidimo se u Minkenu? ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    jurasica wrote:
    Sid, jesi nabavila onu emisiju "Iconoclasts"? mene to zanima... eddie na valovima (čitaj: bez odjeće)... :)
    Haha, je, imam na kompu skinuto s neta. Nije najbolja kvaliteta, al se vidi sve st treba :D
    Znam da ima i dvd vani negdje, to bi mozda Tomo imao, al
    ja ti mogu ovo sprzit probat. Ma znas kako je njam njam tamo :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Tomo!
    IMas sto dvd-a iz 2006.? Ja sam danas dobila nekoliko ih sa NA lega, al
    mi ih par ne radi...nemam pojma zasto :confused:
    Tu je Gorge night 2, Chicago I i II (jedan disc mi fali mislim), San Francisco (minus jedan disc opet)...al zapravo trazim ove iz Europe... :D

    Ces imat vremena za przit sto? Bila bih ti zahvalna ful :)

    mozda je fora u "regiji" za koju je DVD napravljen... ako nije region free, nece ti raditi na nasim playerima? probala na compu ili na nekom dvd playeru?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    draga moja,
    nije da se bezveze špinčim, ali mislim da smo sintija i ja ipak na ovom djelu foruma (ex jugoslavenskom) najjači fanovi. ako se broji količina koncerata na kojima smo bile... :) jebiga, pa one jebene 2000. se nismo 3 dana tuširale ( a bile u međuvremenu na 2 koncerta i fajn se oznojile)... beat that!!! :)
    a isto tako, moram priznati, malo me iznenadila ona izjava od pajića da su se oni ove godine odlučili na kvalitetu a ne na kvantitetu... ma ljudi moji, kod pj nema nekvalitete, a što više koncerata uspiješ uloviti to će ti život biti bogatiji... ju šud nou det baj nau... :)

    I GDJE GOD BILI POZICIONIRANI U DVORANI, IMALI 10C ILI OBIČNE ULAZNICE, ZAPAMTITE DA JE NAJVAŽNIJE DA SE LJUDI NA STEJĐU, GLEDAJUĆI S DESNA NA LIJEVO ZOVU REDOM: MIKE, JEFF, MATT, EDDIE, STONE & BOOM!!!!

    ja inače lovim sve kaj stignem i boli me briga kaj imam karte samo za katowice... :) u minken ziher idem, tak da možete računati na mene i sintiju za prijevoz....

    a jopet, što se tiče majica, ona ideja od masnoga za "pearl jam of the rings" ili "lords of pearl jam" mi nije loša...


    a jebi se ana... sad i mi moramo u minken... ne znam kak ivu nagovorit na tu budalaštinu nakon price o mirnoj/mini turneji :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    siljo wrote:
    a jebi se ana... sad i mi moramo u minken... ne znam kak ivu nagovorit na tu budalaštinu nakon price o mirnoj/mini turneji :D

    e da...

    kad idu karte za minken u prodaju? 02.02? ajmo link...

    pas mater...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    siljo wrote:
    e da...

    kad idu karte za minken u prodaju? 02.02? ajmo link...

    pas mater...

    i da... ikskjuz maj lengviđ...

    ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    siljo wrote:
    e da...

    kad idu karte za minken u prodaju? 02.02? ajmo link...

    pas mater...

    3.2. :)http://www.tickets.de/ (na dnu)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    lestes wrote:

    a, thnx...

    ide i na http://www.eventim.de, http://www.kartenhaus.de i na jos par mjesta... treba se raspitati tko od njih ima najbolje servere koji se nece rusiti :) i da, jel potrebna nekakva registracija na tim stranicama prije kupnje karata? da ne bi bilo, jel.. :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    siljo wrote:
    e da...

    kad idu karte za minken u prodaju? 02.02? ajmo link...

    pas mater...

    hahahahahaha
    :):):)
    Care!!!

    Ma znao sam...bilo je samo pitanje vremena.
    Mozda vam nece bit mirna turneja, al ce vam bit mirne duse nakon turneje. :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    killroy wrote:
    hahahahahaha
    :):):)
    Care!!!

    Ma znao sam...bilo je samo pitanje vremena.
    Mozda vam nece bit mirna turneja, al ce vam bit mirne duse nakon turneje. :D

    mrzimo vas... i da... da se nitko nije usudio hrkat u busu između minkena i katowica :D oni koji idu na mirnu turneju se moraju naspavat ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    sad i mi moramo u minken... ne znam kak ivu nagovorit na tu budalaštinu nakon price o mirnoj/mini turneji :D
    Iva: ako trebaš pomoć, tu sam :D
    iako mi se ne čini baš da će ju biti preteško nagovoriti... :)
Sign In or Register to comment.