Pearl Jam in Zagreb!

1167168170172173860

Comments

  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: Mi u biti isto ne idemo u Munchen, ali bi mogli doći u Poljsku vlakom, ići na koncert sa svima, ostati grupno par dana u Krakowu, s busićem nazad u Zgb pa avijonom u London. Ali znam da puno ljudi hoće u Minken pa je zato ovakva varijanta. Anyway, treba vidjeti ima li ikoja varijanta koja paše svima, a ako nema, svatko u svom aranžmanu pa se vidimo tamo... :)

    iva i ja planiramo 11.06. ujutro krenuti iz zagreba vlakom... 12.06. ujutro smo u katowicama... zujimo... 13.06. koncert... 14.06. u krakow... 16.06. iz krakowa avionom u london... 18. 06. koncert. 19. ili 20. 06. avionom u zagreb...

    ne bi se vracali iz poljske u zagreb prije londona, ne isplati nam se... ali opet, to su samo ideje, jos cemo vidjet... jedna od ideja je i otici u Gdansk na dan-dva... :)

    Gdansk osamdesete! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    siljo wrote:
    iva i ja planiramo 11.06. ujutro krenuti iz zagreba vlakom... 12.06. ujutro smo u katowicama... zujimo... 13.06. koncert... 14.06. u krakow... 16.06. iz krakowa avionom u london... 18. 06. koncert. 19. ili 20. 06. avionom u zagreb...

    ne bi se vracali iz poljske u zagreb prije londona, ne isplati nam se... ali opet, to su samo ideje, jos cemo vidjet... jedna od ideja je i otici u Gdansk na dan-dva... :)

    Gdansk osamdesete! :)

    Super plan, ali pazi ovo....krenete 11.06. ujutro iz zagreba ____ jos se ne zna cim ___ 11.06. popodne ste u minhenu...zujite...skupa sa ostalom ekipom... 12.06. koncert minhen....itd... :D:D:D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    killroy wrote:
    Super plan, ali pazi ovo....krenete 11.06. ujutro iz zagreba ____ jos se ne zna cim ___ 11.06. popodne ste u minhenu...zujite...skupa sa ostalom ekipom... 12.06. koncert minhen....itd... :D:D:D
    Hehe, vidi se da se druzis sa mnom dosta :D:p
    Neka neka, OBRADIMO ih :D
    Bit ce oni u Minkenu, hehehe :p
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ok, onda koliko bi nas islo tim busom ono otprilike, ako ne sigurno?
    Znam za sebe i pretpostavljam Domagoja, Pajo i Iva, Siljo i Iva, nadam se :D
    Sad, ja cu pitat ovog decka iz Ri, tu mu je username Rijeka :D
    On mi spomenuo da bi isao mozda na ova 2 i to s frendom.
    Onda ne znam tko jos, nisam sve pohvatala ovih dana tko bi kamo...
    toliko informacija! :o:D

    Mislim da je Dirty Frank nesto govorio i given to grunge iz makarske.
    No, to nas je vec 10ak :D

    Cist da vidimo ako bi nas se skupilo 17. Mislim da bi, mozda i vise ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    noone wrote:
    Zna li neko da li su i gde zvanicno objavljeni datumi koncerata posle 29.06. ili su to samo predpostavke? Sve sto sam ja nasao su datumi do 29. juna na http://www.billboard.com/bbcom/search/google/article_display.jsp?vnu_content_id=1003538219

    Na zalost jos se nista ne zna. Uglavnom su samo zelje i nekakve glasine. Nema jos nikakavih cak ni nesluzbenih datuma. Ali, hehe, nadamo se!
  • noonenoone Posts: 9
    killroy wrote:
    Na zalost jos se nista ne zna. Uglavnom su samo zelje i nekakve glasine. Nema jos nikakavih cak ni nesluzbenih datuma. Ali, hehe, nadamo se!

    Pa sta onda prica ovaj Bystanding Innocence ?! http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=231840

    A ja se naivan obradovao...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    noone wrote:
    Pa sta onda prica ovaj Bystanding Innocence ?! http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=231840

    A ja se naivan obradovao...
    Pa nagadja lik. Samo PRETPOSTAVLJA, nije on nista cuo, bar
    tako kaze.

    btw, dobrodosao tko god da si.
    Ja sam Sid, a ti? :)

    (to se cak i rimuje ^^hehe :D)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • noonenoone Posts: 9
    Pa nagadja lik. Samo PRETPOSTAVLJA, nije on nista cuo, bar
    tako kaze.

    btw, dobrodosao tko god da si.
    Ja sam Sid, a ti? :)

    (to se cak i rimuje ^^hehe :D)

    Hvala na dobrodoslici, bolje vas nasao...
    Ja sam noone iz Beograda, bio sam u Zagrebu na PJ-u.. (posle 10 godina.. od Budimpeste '96. jer u medjuvremenu i nije bilo prilike...) Sada sam se obradovao kada sam video da ce biti svirka ponovo u Zagrebu ili Budimpesti jer za svaku drugu varijantu je mnooooogo tesko dobiti vizu.... mi smo jos uvek izolovani od sveta ovde u Srbiji.. fuck it..
    pozdrav!
  • pajopajo Posts: 3,292
    noone wrote:
    Hvala na dobrodoslici, bolje vas nasao...
    Ja sam noone iz Beograda, bio sam u Zagrebu na PJ-u.. (posle 10 godina.. od Budimpeste '96. jer u medjuvremenu i nije bilo prilike...) Sada sam se obradovao kada sam video da ce biti svirka ponovo u Zagrebu ili Budimpesti jer za svaku drugu varijantu je mnooooogo tesko dobiti vizu.... mi smo jos uvek izolovani od sveta ovde u Srbiji.. fuck it..
    pozdrav!
    Iva: Dobrodošao! Ima nas ovdje još koji smo bili u Budimpešti '96. :D
    Hajde držimo ti fige da opet dođu u Budimpeštu, ne bi se ni mi bunili. :)
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    noone wrote:
    Hvala na dobrodoslici, bolje vas nasao...
    Ja sam noone iz Beograda, bio sam u Zagrebu na PJ-u.. (posle 10 godina.. od Budimpeste '96. jer u medjuvremenu i nije bilo prilike...) Sada sam se obradovao kada sam video da ce biti svirka ponovo u Zagrebu ili Budimpesti jer za svaku drugu varijantu je mnooooogo tesko dobiti vizu.... mi smo jos uvek izolovani od sveta ovde u Srbiji.. fuck it..
    pozdrav!
    vi bar imate pošten festival (o.p. EXIT FEST) ;)
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • noonenoone Posts: 9
    pajo wrote:
    Iva: Dobrodošao! Ima nas ovdje još koji smo bili u Budimpešti '96. :D
    Hajde držimo ti fige da opet dođu u Budimpeštu, ne bi se ni mi bunili. :)

    Pa moze i Zagreb ponovo, ne bi se ni ja bunio ;)
    Ili Arena u Puli.. bilo bi sjajno..
    E, a kad vec spominjemo Budimpestu '96. znas li postoji li neki bolji audio zapis sa tog koncerta? Ja imam neki ali je trash.. verovatno sniman walkman-om...
  • noonenoone Posts: 9
    C2V3N wrote:
    vi bar imate pošten festival (o.p. EXIT FEST) ;)
    Pa ono.. sto jest jest.. ali ne verujem da ce PJ doci na EXIT... mada ko zna...
    Ej, nego jesi li ti C2V3N777 sa youkan-a?
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    noone wrote:
    Pa ono.. sto jest jest.. ali ne verujem da ce PJ doci na EXIT... mada ko zna...
    Ej, nego jesi li ti C2V3N777 sa youkan-a?
    glavom i bradom :)
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    noone wrote:
    Pa moze i Zagreb ponovo, ne bi se ni ja bunio ;)
    Ili Arena u Puli.. bilo bi sjajno..
    E, a kad vec spominjemo Budimpestu '96. znas li postoji li neki bolji audio zapis sa tog koncerta? Ja imam neki ali je trash.. verovatno sniman walkman-om...
    ja isto imam neki užasni losh i skoro pola koncerta fali
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • flowflow Posts: 24
    evo mene opet nakon dugo vremena, iako stalno citam forum...

    dakle, ja kazem: Ed je rekao SEE YOU NEXT YEAR! i ja mu vjerujem!!!!!!!!!!
    To myself I... surrender
    To the one I'll never please
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    flow wrote:
    evo mene opet nakon dugo vremena, iako stalno citam forum...

    dakle, ja kazem: Ed je rekao SEE YOU NEXT YEAR! i ja mu vjerujem!!!!!!!!!!
    Sad, ne zelim bit ono, partibrejker, al
    ipak su dosli nazad u Europu, ne mora se to odnosit samo na nas, HR.
    Ma da bih voljela da sviraju tu opet (Pula, Pula :D)
    Budimo realni. :)
    A znao je vjerojatno da ce nas
    dosta iz ZG ici na koncerte sad u 6.mj ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • ovak ja naravno sva naivna obradovala se onim rumourima o zagrebu i išla ja pitat lupa promotions (oni su prošle godine organizirali koncert) ako išta znaju o tome i evo mi odgovora:
    Poštovana,

    nažalost, Pearl Jam neće svirati u Zagrebu ove godine zato što ne možemo
    očekivati istu brojku posjetitelja kao prošle godine, a kako bi nas manji
    broj posjetitelja doveo u gubitak, odlučili smo ne raditi ih.

    Prošle godine na turneji samo Zagreb nije bio rasprodan, tako da nam i to
    govori nešto.

    No smatram da, jedan od najboljih koncerata ikada održanih u Domu sportova i
    ne treba kvariti ;).

    Srdačan pozdrav

    Sanja Ajdinovski
    PR Manager

    shmrc shmrc :(

    p.s. ajmo potpisat peticiju ko oni iz newcastlea, njima su došli ;)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • noonenoone Posts: 9
    C2V3N wrote:
    glavom i bradom :)
    E, ja sam porcelan...
    evo upravo sam uploadovao .rar iz Zg-a na megaupload-u i prijavljuje mi jos 23:50 sati do upload-a!!! haos!!! ne znam zasto mi je transfer rate 5 KB/s kada imam inace 15 KB/s...
    tek je 0,4%... ne vredi ovako... zaustavicu ga na megaupload-u i probati da ga uploadujem na youkan-u.. pa ako uspe skidaj ga lagano odande...
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    ovak ja naravno sva naivna obradovala se onim rumourima o zagrebu i išla ja pitat lupa promotions (oni su prošle godine organizirali koncert) ako išta znaju o tome i evo mi odgovora:
    Poštovana,

    nažalost, Pearl Jam neće svirati u Zagrebu ove godine zato što ne možemo
    očekivati istu brojku posjetitelja kao prošle godine, a kako bi nas manji
    broj posjetitelja doveo u gubitak, odlučili smo ne raditi ih.

    Prošle godine na turneji samo Zagreb nije bio rasprodan, tako da nam i to
    govori nešto.

    No smatram da, jedan od najboljih koncerata ikada održanih u Domu sportova i
    ne treba kvariti ;).

    Srdačan pozdrav

    Sanja Ajdinovski
    PR Manager

    shmrc shmrc :(

    p.s. ajmo potpisat peticiju ko oni iz newcastlea, njima su došli ;)
    a da uzmu cibonu?

    p.s. zanimljivo je da lupa dosad nije prodala niti jedan svoj koncert; pj, shakira, pink, simple minds... a nisu to bezvezni izvodaci
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    e treba nagovoriti ove iz lupe da organiziraju "skriveni" nastup, akusticni u manjoj dvorani (tvornica, bugalo)! :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • pajopajo Posts: 3,292
    C2V3N wrote:
    a da uzmu cibonu?

    p.s. zanimljivo je da lupa dosad nije prodala niti jedan svoj koncert; pj, shakira, pink, simple minds... a nisu to bezvezni izvodaci
    Iva: Ja sam nedavno saznala da je šef u Lupi bivši računovođa onog frajera koji je organizirao fake koncerte Stonesa, Metallice i Krawitza pa možda ne čudi što se baš ne snalaze... A možda su mogli malo smanjit doživljaj na cijeni karte pa bi ih se više prodalo...

    @noone: Imamo mi neki boot Budimpešte - isto loš, ful se čuje publika uokolo. Vjerojatno ga možeš naći ovdje na forumu na threadu http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=213441 ali ako hoćeš možemo ti ga i mi uploadat negdje, samo reci.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Dajte da malo počnemo bacati ideje za majice. Kako nemam smisla za artwork mogu probat samo s tekstom. :)
    1. Možemo možda uzeti neki citat Eda s koncerta, npr. 'We're gonna love you a long time' pa Zagreb 9/26/06- on je to rekao nama pa možemo i mi njemu. :D
    2. Možemo nešto što se nadovezuje na kemijske koje smo im dali, elcielo ima fotke olovaka pa netko umjetnički nastrojen može nešto iz toga izvesti.
    3. Možemo nešto isfurati na 'Can't find a better jam' transparent koji je bio mrak!

    Eto, to su neke ZG-related stvari koje meni padaju na pamet, ali zapravo ne znam što s tim pa dajte nastavite dalje... :)
  • C2V3N wrote:
    e treba nagovoriti ove iz lupe da organiziraju "skriveni" nastup, akusticni u manjoj dvorani (tvornica, bugalo)! :D

    zagnjavit ću ja tu trebu. neće se ona mene tako lako riješit :)
    kad joj na vrata pokucam s peticijom od dvije tisuće potpisa, vidjet će ona :D
    ma daj si zabrijte nešto kao benaroyu u zagrebu, pa čovječe?! :D
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • noonenoone Posts: 9
    pajo wrote:
    @noone: Imamo mi neki boot Budimpešte - isto loš, ful se čuje publika uokolo. Vjerojatno ga možeš naći ovdje na forumu na threadu http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=213441 ali ako hoćeš možemo ti ga i mi uploadat negdje, samo reci.

    Hvala.. ali verovatno je to taj losh koji i ja imam.. vrlo slab zvuk, publika...
    Skidam sada sa youkan-a 4-5 koncerata iz '96. medju njima i Budimpestu.. oni su svi u flac ili shn formatu, pa se nadam da je bar malo bolji.. videcemo.. nemam bas neki protok, pa ce mi trebati bar jos 4-5 dana dok se ne skine.. javljam vam ako je slucajno bolji snimak..
    cheers!
  • noonenoone Posts: 9
    ZA C2V3N:

    Upload-ovao sam ti one snimke iz ZG-a na youkan-u, nadam se da je uspelo..
    i nadam se da ga nece skinuti admini zato sto nije DVD... pa eto... probaj da ga download-ujes odande..
    ako ne uspe, uploadovacu ga na megaupload-u ili rapidshare-u...
    cheers!
  • lesteslestes Posts: 959
    kad je na kraju taj meet-up? u nedjelju? smijem ja doć? :o
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    lestes wrote:
    kad je na kraju taj meet-up? u nedjelju? smijem ja doć? :o
    Ne :cool: :p:D

    Ma naravno da smijes, mislim da mogu reci u ime svih nas ovdje da
    su svi PJ fanovi pozvani...
    I jos bih dodala da je jedini uvjet da se Ivu (Pajinu) i mene (al me nece biti)
    ne gleda ko da smo sa Raba ili Vrapca pobjegle (osvrtam se ovdje na Jurasicu i njezinu izjavu jednom da Iva i ja malo vise mozda odskacemo po *opsjednutosti* ovdje) :D Ne da ste vi ostali *manji* ili losiji fanovi, nedajboze, al znate sto mislim ;)

    Jesam li pretjerala? :o:D

    Moram malo mljet s obzirom da me nece biti u nedjelju :(
    Al mislit cu na vas, mozda vas i nazvat da mi pjevate Betrmena il tako nesto :p
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    kad je na kraju taj meet-up? u nedjelju? smijem ja doć? :o
    Pa naravno! Ne znamo doduše kad je meet-up. U 5? Gdje?
  • pajopajo Posts: 3,292
    I jos bih dodala da je jedini uvjet da se Ivu (Pajinu) i mene (al me nece biti)
    ne gleda ko da smo sa Raba ili Vrapca pobjegle (osvrtam se ovdje na Jurasicu i njezinu izjavu jednom da Iva i ja malo vise mozda odskacemo po *opsjednutosti* ovdje) :D Ne da ste vi ostali *manji* ili losiji fanovi, nedajboze, al znate sto mislim ;)
    Iva: Ma to je bio samo čudnovat sklop okolnosti, nedovoljnog poznavanja činjenice da se nas većina na threadu poznaje i sl. Pa je ispalo par atipičnih trenutaka. I tak... :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Al mislit cu na vas, mozda vas i nazvat da mi pjevate Betrmena il tako nesto :p
    Iva: Misliš ZG verziju, ubrzanu? :D
Sign In or Register to comment.