Pearl Jam in Zagreb!

1166167169171172860

Comments

  • finalnifinalni Posts: 63
    Mislim da su suci pogriješili što su mu dali crveni, iako se ne razumijem u to previše. Inače, sasvim korektno suđeno, čini mi se, nešto možda nisu vidjeli, ali to je uvijek tako.

    Omeyer nas je i na prošlom velikom natjecanju ubio u pojam, jelda?



    Ja bih jako volio da se ostvare oni koncerti u Zg (Puli, gdjegod kod nas) i Budimpešti u sedmom mjesecu, i da budu negdje prije 20. 7.


    Gledam ovih dana za Arcade Fire, Berlin, 27. 3. German wings povratna karta 56 eura. Jedini je problem što nema avion za nazad odmah, treba preživjeti cijela dva dana i dve noći u Berlinu. Možda bi se sve skupa i dalo izvest za nekih 1000 kn (karta za koncert će valjda bit 23 eura), al nezgodno je to. Već je i to dosta para. Ne znam ni s kim ići, s nekim imf-ovcima vjerojatno...
    A treba što prije odlučit.
    Heart and soul, one will burn.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Onda moraš podijelit sadržaj PM-a s ekipom s threada... :D

    Ne volim bas Eda dijelit :D , al kad ste to vi, ajde dobro :p

    Ovaj put cu napravit iznimku, al samo ovaj put....
    Naravno, ako bude primjerenog sadrzaja PM :D:p
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Rukometaši su razočarali kao i 10c :):) nije bilo dinamičnosti u oba slučaja:):D

    OK, sad kad su karte gotove od 10c kad izlaze ostale karte i gdje u prodaju???
    Pa ne može mi prodat cijeli stadion u Dusseldorfu u jedan dan da ga j....:)

    Blago vam se i ja bi na roštiljadu s vama:)

    A ej...imam još jedno blesavo pitanje, dobio sam DEEP ( onako ništa baš specijalno ) ali što je sa Božičnim singlom ??? Zar nismo i to trebali dobiti???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    finalni wrote:
    Gledam ovih dana za Arcade Fire, Berlin, 27. 3. German wings povratna karta 56 eura. Jedini je problem što nema avion za nazad odmah, treba preživjeti cijela dva dana i dve noći u Berlinu. Možda bi se sve skupa i dalo izvest za nekih 1000 kn (karta za koncert će valjda bit 23 eura), al nezgodno je to. Već je i to dosta para. Ne znam ni s kim ići, s nekim imf-ovcima vjerojatno...
    A treba što prije odlučit.

    bas slusam novi album od AF i tak... nije mi na prvo slusanje sjeo kao prvi, ali vidjet cemo :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • što je sa Božičnim singlom ??? Zar nismo i to trebali dobiti???

    Treba pitat silju... :D:D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • snihsnih Posts: 1,052
    siljo wrote:
    bas slusam novi album od AF i tak... nije mi na prvo slusanje sjeo kao prvi, ali vidjet cemo :)

    meni prvi bio dobar... ali ne i oduševljavajuć... onak, za poslušat... da i malo predepra za prečesto slušanje!:)

    Kaj se tiče rukometa - optužujem Červara i tatiku, tj. nepostojanje taktike u napadu. Ostalo sve OK, obrana odlična, Alilović odličan. Samo taj jebeni napad. Pa znali smo protiv koga igramo i znali smo da će nas masakrirat, pa smo se mogli onda bolje pripremiti, a ne ako ne ide varijanta A, da Balić počne forsirat, a drugi ništa. Totalni nedostatak strategije, sjebo Červar pripremu za tekmu. Eto. Tak ja vidim stvari. A ne da Červar danas veli kako on u svim situacijama stoji iza svojih igrača. Ma nemoj, a gdje je tu njegova odgovornost. Kao da on nije izgubio, nego samo igrači. A i onak je hadezeovac pa nije drugo ni za očekivat od njega.

    Sorry, kaj sam se ovako raspizdio, ali morao sam negdje izbaciti to van. A vi ćete, kao PJ prijatelji to razumjeti.:):D:D:)
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    sjebo Červar pripremu za tekmu. Eto. Tak ja vidim stvari. A ne da Červar danas veli kako on u svim situacijama stoji iza svojih igrača. Ma nemoj, a gdje je tu njegova odgovornost. Kao da on nije izgubio, nego igrači. A i onak je hadezeovac pa nije drugo ni za očekivat od njega.

    Tak je! Slazem se apsolutno a posebno sa zadnjom recenicom.
    Jedino sto sam pogledao na cijelom prvenstvu je jucer 2. poluvrijeme...i jesam izabrao. Katastrofa, jedna jedina lopta nije dosla na krilo, Metlicic i Lackovic u banani i ajmo Balic igraj ti sam.
  • snihsnih Posts: 1,052
    trebalo mi je malo podrške!:):D

    Sad šljakam i slušam butlege, pa se lečim!:)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Evo malo spoilera sto se tice nastavka turneje iako ne mora niti to nista znacit. Ne nekom threadu je link na billboard.com sa izjavom managera:

    Pearl Jam will play 13 shows in Europe in June and will not, as has been claimed, appear at this summer's Bonnaroo festival in Manchester, Tenn. The band will play six headlining shows and appear at seven festivals, beginning June 8 in Lisbon. The trek runs through June 29 at Belgium's Werchter Festival.

    According to a spokesperson, the band, which toured extensively in 2006 in support of their self-titled debut for J Records, has no other shows scheduled for 2007. "Historically, there have been five years or so between our visits to Europe, so it's a treat to go back again so soon," says band manager Kelly Curtis.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Treba pitat silju... :D:D

    hehe, ovaj put nisu kod mene... navodno ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • katjakatja Posts: 188
    Meni Arena, Pula savrsena za PJ koncert :)

    I MENI!!!
    :D
    Aaaaaaaaaaaaaaa!!!
    Ajmo, ajmo... hehehe...

    Uf, idem ja da malo zamisljam kako bi to bilo! ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Hej people, evo javio se striček iz Urban travela s ponudom i jako je sladak jer je na početku maila rekao da ako nije skužio dobro (a u biti nije, bar ne skroz :)) da će poslati novu ponudu. Zasad sam mu napisala da ne treba jer da ni sami ne znamo tko i koliko nas bi bili zainteresirani za to. Prenosim vam njegov mail u cijelosti (ignorirajte datume i pojavu Budimpešte - ne znam otkud mu to :)) pa možemo vidjeti što kome paše. BTW pitala sam i da li možemo skupiti Slovence po putu, netko od njih je bio postao da bi opet išao s nama. I budem ga još nazvala da ga pitam da li možemo imati foru da uskačemo i iskačemo iz autobusa kako kome paše pa vam javim što će reći).

    > Poštovanje
    >
    > Evo mojeg odgovora ako sam shvatio ako ne šaljem novo;
    >
    > VARIJANTA 1.;;
    > Zagreb-Munchen-Katowice-Zagreb 12-15.06.07. 950 kuna po osob( minimum 17
    ljudi)
    >
    >
    > NE SMIJEMO TOVARITI STRANE DRŽAVLJANE PO PUTU ALI AKO GORI PROBAT CEMO
    > !!!!!!!!!!!!
    >
    > Varijanta 2;;;
    > Zagreb-Budimpešta-Katowicw-Budimpešta -Zagreb 12-15.06.07.
    > 600 kuna (minimum 17 ljudi)
    > U sluc(aju ostanka još jedan dan NAKNADNO POVEC(ANJE ZA 100,00 kn po osobi(
    radi dodatnog, autobus dana)
    To je okvirno to, u sluc(aju da želite da Vam sredim smiještaj, molim
    Vas da se javite, moja preporuka je hostel (jeftiniji je ,oko 145,00kuna).

    Pozdrav,

    Mladen
    >
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Upravo se čula s čičom iz Urban travela koji je skroz cool i rekao je da nam oni u biti mogu organizirati pravi touring bus tj. da možemo uskakati kako i kada kome paše. Točnije, minibus može voziti na relaciji Zagreb-Munchen-Katowice-Zagreb (i da nam oni rezerviraju npr. hostel u Krakowu ako hoćemo pa svi ostanemo još jedan, dva dana :)), a mi se onda možemo ukrcavati i iskrcavati kako i kada kome paše. Sa stranim državljanima im je problem, ali kaže da su voljni malo ih 'prošvercati'. Ja sam mu rekla da ćemo mi svi u biti u idućih par tjedana znati tko što hoće i može pa bismo se onda našli s njim i on bi onda odredio kolika je cijena za koju relaciju. Bed je jedino što je to kalkulacija za minimum 17 ljudi pa bi nas se trebalo toliko skupiti.

    Osim toga, molio je da prenesem svima da će oni organizirati put na festival u Austriji pa koga to zanima može potražiti info u Urban travelu.

    Hajde, razmišljajte, računajte pa u nedjelju ako možete dođite već s nekim idejama što bi vam pasalo.
  • pajo wrote:
    Iva: Hej people, evo javio se striček iz Urban travela s ponudom i jako je sladak jer je na početku maila rekao da ako nije skužio dobro (a u biti nije, bar ne skroz :)) da će poslati novu ponudu. Zasad sam mu napisala da ne treba jer da ni sami ne znamo tko i koliko nas bi bili zainteresirani za to. Prenosim vam njegov mail u cijelosti (ignorirajte datume i pojavu Budimpešte - ne znam otkud mu to :)) pa možemo vidjeti što kome paše. BTW pitala sam i da li možemo skupiti Slovence po putu, netko od njih je bio postao da bi opet išao s nama. I budem ga još nazvala da ga pitam da li možemo imati foru da uskačemo i iskačemo iz autobusa kako kome paše pa vam javim što će reći).

    > Poštovanje
    >
    > Evo mojeg odgovora ako sam shvatio ako ne šaljem novo;
    >
    > VARIJANTA 1.;;
    > Zagreb-Munchen-Katowice-Zagreb 12-15.06.07. 950 kuna po osob( minimum 17
    ljudi)
    >
    >
    > NE SMIJEMO TOVARITI STRANE DRŽAVLJANE PO PUTU ALI AKO GORI PROBAT CEMO
    > !!!!!!!!!!!!
    >
    > Varijanta 2;;;
    > Zagreb-Budimpešta-Katowicw-Budimpešta -Zagreb 12-15.06.07.
    > 600 kuna (minimum 17 ljudi)
    > U sluc(aju ostanka još jedan dan NAKNADNO POVEC(ANJE ZA 100,00 kn po osobi(
    radi dodatnog, autobus dana)
    To je okvirno to, u sluc(aju da želite da Vam sredim smiještaj, molim
    Vas da se javite, moja preporuka je hostel (jeftiniji je ,oko 145,00kuna).

    Pozdrav,

    Mladen
    >

    ja 100% iden za zg-minken-katowice-zg, cijena nije bas niska (triba se raspitat do 3. miseca tako da nategnemo tu cijenu na niže!!-ja cu pokusat u Dubrovniku nabavit neki prijevoz...)

    dan extra bi bio splendid!!

    ajd pa ako ima kakvih news u vezi prijevoza neka se itlistaju ovde, ILI da netko (možda ti Iva) otvori novi thread samo s našim prijevozom zg.......zg.
    Da ne tražimo po ovin postovima ovde, ima puno postova za nekoga ko nije svaki dan na forumu.

    Pozdrav!
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • siljosiljo Posts: 2,203
    hej...

    znam da ima još dosta vremena, ali trebali bi ove godine imati "svoju" majicu... ajmo kreativci, ideje na sunce :)

    ono, zasto je ova turneja specificna? naci to nesto i kombinirati s hrvatskom :)

    mene su poljaci oduševili prošle godine s majicama :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    Iva: Upravo se čula s čičom iz Urban travela koji je skroz cool i rekao je da nam oni u biti mogu organizirati pravi touring bus tj. da možemo uskakati kako i kada kome paše. Točnije, minibus može voziti na relaciji Zagreb-Munchen-Katowice-Zagreb (i da nam oni rezerviraju npr. hostel u Krakowu ako hoćemo pa svi ostanemo još jedan, dva dana :)), a mi se onda možemo ukrcavati i iskrcavati kako i kada kome paše. Sa stranim državljanima im je problem, ali kaže da su voljni malo ih 'prošvercati'. Ja sam mu rekla da ćemo mi svi u biti u idućih par tjedana znati tko što hoće i može pa bismo se onda našli s njim i on bi onda odredio kolika je cijena za koju relaciju. Bed je jedino što je to kalkulacija za minimum 17 ljudi pa bi nas se trebalo toliko skupiti.

    Osim toga, molio je da prenesem svima da će oni organizirati put na festival u Austriji pa koga to zanima može potražiti info u Urban travelu.

    Hajde, razmišljajte, računajte pa u nedjelju ako možete dođite već s nekim idejama što bi vam pasalo.


    Iva, meni se cini ok ova ponuda. Nas 17 i 950kuna za trip, nije lose :)
    Samo jos se nesto organiziram sa tour buson, jos se ne zna da li ce biti ili ne, a ja bih cijeli leg od Minhena do Londona onda tako.
    Ovo mi se cini OK ako ovo ne upali, zapravo ovo mi je bolja opcja zasada mozda. Jedino jos treba smjestaj naci :D

    Ja razmisljam i stalno nesto kalkuliram ovih dana. Bed je jedino sto bih ful ostala u Krakowu, ali bih isla i u Italiju i polsije u Bec. A ne moze i jedno i drugo :o Mislim, Krakow i Italija. It i Bec je OK :D
    Hehe, a sad moram vidjet zelim li se ubit od puta i vidjet PJ 5 x, ili jos malo razgledat poljsku ljepotu od grada :D

    Sad sam preumorna da nes pametno skombiniram, pa ce se javit.
    Ovo mi je OK ful. Jos moram vidit kako bih dalje isla. :o

    A joj...planiranje i kombiniranje :cool:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    siljo wrote:
    hej...

    znam da ima još dosta vremena, ali trebali bi ove godine imati "svoju" majicu... ajmo kreativci, ideje na sunce :)

    ono, zasto je ova turneja specificna? naci to nesto i kombinirati s hrvatskom :)

    mene su poljaci oduševili prošle godine s majicama :)
    E, da. To sam i ja milsila, odmah sam rekla da MORAMO MAJICE napravit.
    Poljaci su bili zakon, je je :D

    Moramo nesto pametno i onako PJ-evski smislit ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Uh, da, zaboravih reći da mi je čiča rekao da ima neki deal s Ryanairom gdje nam može rezervirati npr. 17 karata, a da mu kasnije dostavimo imena tko će ići. Ne znam, nisam baš ga dobro skužila, ali eto, ima čovjek veze i s Ryanairom... :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: Upravo se čula s čičom iz Urban travela koji je skroz cool i rekao je da nam oni u biti mogu organizirati pravi touring bus tj. da možemo uskakati kako i kada kome paše.

    Hajde, razmišljajte, računajte pa u nedjelju ako možete dođite već s nekim idejama što bi vam pasalo.

    hej,

    super, super... morat cemo o tome popricat u nedjelju... iva i ja smo se nekako odlucili na mirniju "turneju" bez puno jurcanja... htjeli bi doci u poljsku, vidjeti koncert, zujati 2-3 dana po krakowu i mozda gdansku i onda zapaliti u london... malo koncert, malo zujanje...

    u tom slucaju nam bus malo pada u vodu jer bi isli u poljsku direktno iz zagreba 11.06.

    ok, to su jos uvijek samo ideje... moze se dogoditi da se jos nesto ubaci :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ne radi :(

    meni radi... ovo ti je skraceni link, ne znam da li ga IE podrzava... koristis Firefox?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    siljo wrote:
    meni radi... ovo ti je skraceni link, ne znam da li ga IE podrzava... koristis Firefox?

    KORISTIM firefox. Ne znam zasto nece. napise se da je netko postao funny pic
    i jos nesto da je ne mogu vidjet jer...
    ne znam, sad cu opet klinknut pa ti javim :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    *SOMEONE PROBABLY POSTED A FUNNY PICTURE HERE BUT
    HOT LINKING IS DISABLED. PLEASE USE FREE IMAGE HOST WHEN POSTING ON FORUMS/WEBSITES. VISIT: http://WWW.HETEMEEL.COM TO MAKE YOUR OWN COOL IMAGES*


    To mi pise u gornjem lijevom kutu u jednoj slicici minijaturnoj.

    Sad me zanima sto je to trebalo bit :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    hej,

    super, super... morat cemo o tome popricat u nedjelju... iva i ja smo se nekako odlucili na mirniju "turneju" bez puno jurcanja... htjeli bi doci u poljsku, vidjeti koncert, zujati 2-3 dana po krakowu i mozda gdansku i onda zapaliti u london... malo koncert, malo zujanje...

    u tom slucaju nam bus malo pada u vodu jer bi isli u poljsku direktno iz zagreba 11.06.

    ok, to su jos uvijek samo ideje... moze se dogoditi da se jos nesto ubaci :)
    Iva: Mi u biti isto ne idemo u Munchen, ali bi mogli doći u Poljsku vlakom, ići na koncert sa svima, ostati grupno par dana u Krakowu, s busićem nazad u Zgb pa avijonom u London. Ali znam da puno ljudi hoće u Minken pa je zato ovakva varijanta. Anyway, treba vidjeti ima li ikoja varijanta koja paše svima, a ako nema, svatko u svom aranžmanu pa se vidimo tamo... :)
  • killroykillroy Posts: 739
    uuuu...ovaj tour bus jako jako dobro zvuci...pogotov ako mogu jos neki smjestaj u Krakowu organizirati. Obicno te agencije mogu dobit neke popuste na vise ljudi. Jedino je problem ljudi, al ima nas dosta pa se nekako nadam da bi se moglo nac 17 ljudi.

    Cijena nije bas mala, ali ako uzmes duljinu puta, nije tako strasno. Poljaci organiziraju navodno bus od minhena do katowice za oko 40 eura, tako da je sve to tu negdje. Inace, povratna karta za vlak zg-katowice-zg je oko 900 kuna, tako da ne postoji jeftina alternativa.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    killroy wrote:
    uuuu...ovaj tour bus jako jako dobro zvuci...pogotov ako mogu jos neki smjestaj u Krakowu organizirati. Obicno te agencije mogu dobit neke popuste na vise ljudi. Jedino je problem ljudi, al ima nas dosta pa se nekako nadam da bi se moglo nac 17 ljudi.

    Cijena nije bas mala, ali ako uzmes duljinu puta, nije tako strasno. Poljaci organiziraju navodno bus od minhena do katowice za oko 40 eura, tako da je sve to tu negdje. Inace, povratna karta za vlak zg-katowice-zg je oko 900 kuna, tako da ne postoji jeftina alternativa.
    Da, slazem se. al ipak mislim da je to dosta povoljno. ima do minkena dosta, a jos do katowica :D hehe

    samo se nadam da cemo se uspjet skupit nas 17 i da nadjemo varijantu koja svim a pase. Meni pase bas ta Zg-Mun-Kat-Zg :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    killroy wrote:
    Inace, povratna karta za vlak zg-katowice-zg je oko 900 kuna, tako da ne postoji jeftina alternativa.
    Iva: ako je tako nama se više isplati kupiti GA karte za Munchen pa ići na još jedan koncert nego platiti vlak do katowica pa bus nazad
    joj, joj, jadni mi, morat ćemo na još jedan koncert... :D:D:D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    Iva: ako je tako nama se više isplati kupiti GA karte za Munchen pa ići na još jedan koncert nego platiti vlak do katowica pa bus nazad
    joj, joj, jadni mi, morat ćemo na još jedan koncert... :D:D:D
    Joj, da, jadni vi :p:D
    Ajde, ne razmisljajte nego idite i vi u Minken :D
    Bit ce nam super :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • noonenoone Posts: 9
    Zna li neko da li su i gde zvanicno objavljeni datumi koncerata posle 29.06. ili su to samo predpostavke? Sve sto sam ja nasao su datumi do 29. juna na http://www.billboard.com/bbcom/search/google/article_display.jsp?vnu_content_id=1003538219
Sign In or Register to comment.