Pearl Jam in Zagreb!

1163164166168169860

Comments

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    siljo wrote:
    10c karta je za vise od 20% skuplja od normalne...

    pošaljem ih lagano svu petoricu... negdje... :D
    namoj tako, nisu oni krivi :o
    A nemoj sad rec da se ne isplati, ajde. Znam da je dosta,
    al meni nije zao...
    E kad bi sve karte bile ko Katowice :D

    Ne znam, jos cekam za taj GA, ima vremena, vidit cemo ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    @ killroy & given to grunge: hoćete vi još pokušavat? :(
  • lestes wrote:
    @ killroy & given to grunge: hoćete vi još pokušavat? :(

    ja se još trudin i klikan na 'reload' al ne znan.....
    čekan mail od 10C da vidin ima li uopšte još koja karta (možda se zavukla negdi)

    WHY?
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    ja se još trudin i klikan na 'reload' al ne znan.....
    čekan mail od 10C da vidin ima li uopšte još koja karta (možda se zavukla negdi)

    WHY?
    jebemu sve :mad:

    Problem sa ostalima je sto je manje 10c karata, a za
    London je CIJELi floor rezerviran pa je lakse bilo kupit.
    Vecina je prvo navalila na Lodon, dok se i ostalo
    rasporodavalo polako, pa eto sad... Shit :(

    Al nis, bit cemo tamo, kako god, 10c ili bez ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    ja se još trudin i klikan na 'reload' al ne znan.....
    čekan mail od 10C da vidin ima li uopšte još koja karta (možda se zavukla negdi)

    WHY?

    pa da znam dal sam jedina koja još pokušava. :o već mi je glupo stiskati refresh svako malo...
  • jebemu sve :mad:

    Problem sa ostalima je sto je manje 10c karata, a za
    London je CIJELi floor rezerviran pa je lakse bilo kupit.
    Vecina je prvo navalila na Lodon, dok se i ostalo
    rasporodavalo polako, pa eto sad... Shit :(

    Al nis, bit cemo tamo, kako god, 10c ili bez ;)

    ma uzet cu ja kartu za minken, onu 'običnu' al cu se nacrtat u 9 ujutro isprid stadiona i u prvi red ne upadnen li...onda jebiga!

    mora bit fenomenalno kako god bilo da bilo!
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • lestes wrote:
    pa da znam dal sam jedina koja još pokušava. :o već mi je glupo stiskati refresh svako malo...

    nada umire posljednja!!

    ja cu pokušavat dok ne dobijen odgovor- mail od 10C ima li još možda
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • lesteslestes Posts: 959
    Al nis, bit cemo tamo, kako god, 10c ili bez ;)

    tako je :D valjda se "obične" karte neće tak brzo rasprodat.
  • lesteslestes Posts: 959
    nada umire posljednja!!

    ja cu pokušavat dok ne dobijen odgovor- mail od 10C ima li još možda

    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=231725
  • lestes wrote:


    možda nas se želi rješit da ih on dobije ako 10C pusti još štagod u prodaju, al' ne virujen da je takav/takva


    razočaran san za popizdit!
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • lesteslestes Posts: 959
    razočaran san za popizdit!

    same here... al nikak da odustanem
  • Evo i odgovora na moje "oce li bit još 10C karata?"

    Our deepest, most sincerest apologies ...

    We were experiencing some major technical difficulties during the pre-sale for the European Tour. We have since fixed the issue and are deeply sorry for any inconvenience this may have caused you.

    Tickets are have quickly sold out in most of the markets. Please check http://www.tenclub.net/tour/index-detail.php for more information on when tickets will go on sale to the general public.

    Thanks
    10C Staff


    još ne virujen!
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • lesteslestes Posts: 959
    Evo i odgovora na moje "oce li bit još 10C karata?"

    Our deepest, most sincerest apologies ...

    We were experiencing some major technical difficulties during the pre-sale for the European Tour. We have since fixed the issue and are deeply sorry for any inconvenience this may have caused you.

    Tickets are have quickly sold out in most of the markets. Please check http://www.tenclub.net/tour/index-detail.php for more information on when tickets will go on sale to the general public.

    Thanks
    10C Staff


    još ne virujen!

    :mad: :mad: dođe mi da nekog ubijem! :mad: hmmm od 18 h do sad... nice :mad:
  • lestes wrote:
    :mad: :mad: dođe mi da nekog ubijem! :mad: hmmm od 18 h do sad... nice :mad:


    a ništa....
    ...idemo na lov na karte 3. veljače na http://www.tickets.de


    mora bit dobro kad dođemo do jebenoga minkena, ima da se vedder ispriča svima nama jadnicima koji od 6 uri visimo na laptopima/pc-ima!

    a možda i dodaju koji koncert još, možda CROATIA?!
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • lesteslestes Posts: 959
    a možda i dodaju koji koncert još, možda CROATIA?!
    to bi bilo lijepo, al teško ostvarivo :(
  • lestes wrote:
    to bi bilo lijepo, al teško ostvarivo :(


    ako neko ima love na bacanje za minken ostaje jedino ovo:

    http://pearljam.fanasylum.com/munich.html

    ja i ne baš!
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    a ništa....
    ...idemo na lov na karte 3. veljače na http://www.tickets.de


    mora bit dobro kad dođemo do jebenoga minkena, ima da se vedder ispriča svima nama jadnicima koji od 6 uri visimo na laptopima/pc-ima!

    a možda i dodaju koji koncert još, možda CROATIA?!
    navodno je dogovoren josh jeadn koncert sigurno i to u irskoj i navodno bi pj trebao objaviti ostatak koncerata (u europi) za jedno 10-ak dana...
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • killroykillroy Posts: 739
    :eek:

    Kak to mislis ostatak koncerata?????!?!?!?!
    Ako se usude objavit jos koncerata nakon sto sam potrosio sve pare na ove, ubit cu nekog u 10c-u. :)
    Ok, nije da se ne bi veselio... :rolleyes: :D
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    killroy wrote:
    da to sam vec cuo na BRY forumu, ali nije mi jasno tko organizira koncert u hrvatskoj?, probao sam saznati od lupe odgovor da li oni opet imaju nekakve veze sa pj-em ali dobio sam odgovor da mi takve informacije nesmiju dat, rokaj fest nece dovoditi pj, jedino ostaje inmusic festival a o tome bi iva trebala znati vishe...


    daj boze da je istina...
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • siljosiljo Posts: 2,203
    killroy wrote:

    hm, Rokaj fest je 15./16./17. 06. .... buduci da 15. i 16. sviraju italiju i bec, a 18. london, tesko da ce 17. biti u zagrebu...

    InMusic je 29. i 30. 06. (mozda i dan prije ili dan kasnije, nisam siguran)...
    28. i 29. su zauzeti u nizozemskoj i belgiji pa mislim da i to pada u vodu...

    znaci imamo solo koncert :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    siljo wrote:
    hm, Rokaj fest je 15./16./17. 06. .... buduci da 15. i 16. sviraju italiju i bec, a 18. london, tesko da ce 17. biti u zagrebu...

    InMusic je 29. i 30. 06. (mozda i dan prije ili dan kasnije, nisam siguran)...
    28. i 29. su zauzeti u nizozemskoj i belgiji pa mislim da i to pada u vodu...

    znaci imamo solo koncert :-)

    shit, sad sam skuzio da cemo fulat Rokaj fest... a hebiga! :(
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    siljo wrote:
    shit, sad sam skuzio da cemo fulat Rokaj fest... a hebiga! :(

    hehehehe...mislim da cemo mi imat svoj privatni malo jaci Rokaj fest :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    killroy wrote:
    hehehehe...mislim da cemo mi imat svoj privatni malo jaci Rokaj fest :D

    ma naravno, nije bed...

    samo, u zagrebu nismo navikli na takve festivale pa bi me sigurno veselilo :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    C2V3N wrote:
    da to sam vec cuo na BRY forumu, ali nije mi jasno tko organizira koncert u hrvatskoj?, probao sam saznati od lupe odgovor da li oni opet imaju nekakve veze sa pj-em ali dobio sam odgovor da mi takve informacije nesmiju dat, rokaj fest nece dovoditi pj, jedino ostaje inmusic festival a o tome bi iva trebala znati vishe...


    daj boze da je istina...
    Iva: INmusic je 29. i 30. na Jarunu i nisu ih planirali zvati :(
    no ja sam malo probala stričeku isprati mozak s njima pa je rekao da ako im headlineri koje su već zvali ne potvrde da bi mogli njih zvati, a headlineri su trebali potvrdit do kraja prošlog tjedna
    nažalost ne mogu frajera sad zvati jer mu nemam odgovor na to hoćemo li surađivati pa mi je glupo zvati samo da bi ga masirala oko PJ...
    ali utješio bi nas i solo koncert, šta ne? :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    ali utješio bi nas i solo koncert, šta ne? :D

    i to u Pauku :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    i to u Pauku :)
    Iva: kaj, za nas s ovog threada i eventualno još ekipu s hr foruma?
    fine by me! :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Malo gledam one vrlo jeftine travel packages i imaju opciju za kupnju "reserved ticket within first 5 rows, section S6" ali kad se pogleda na plan Wembley Arene koji su linkali na stranici vidi se da je to sa strane, tako da bi cijeli prednji GA dio trebao biti reserved za 10C, a ostalo je vjerojatno seated.

    http://pearljam.fanasylum.com/londonmap.pdf
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    probat cu ja kontaktirati neke veze da vidim dal netko stvarno organizira pj koncert u zg. nisam se niti trudio jer sam predpostavljao da nishta od pja ove godine u zg, josh pogotovo nakon sto su 10c karte vec prodane, ali ima nade!
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Malo gledam one vrlo jeftine travel packages i imaju opciju za kupnju "reserved ticket within first 5 rows, section S6" ali kad se pogleda na plan Wembley Arene koji su linkali na stranici vidi se da je to sa strane, tako da bi cijeli prednji GA dio trebao biti reserved za 10C, a ostalo je vjerojatno seated.

    http://pearljam.fanasylum.com/londonmap.pdf

    je, tako su rekli da je cijeli GA za 10c... ako se ne proda, preostale karte idu u normalnu prodaju... i nema ranijeg ulaska za 10c koliko sam shvatio...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
Sign In or Register to comment.