Pearl Jam in Zagreb!

1146147149151152860

Comments

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    hej koka! :D

    u jabuci bilo skroz dobro... svi se ugodno iznenadili... zapoceli igru kod nas doma s nekom klopom i cugom.. u jabuku dosli malo prije 23 i to je to... nađuskali se, napili se, napili se i napili se... :D doma krenuli iza 4.... jucer smo se cijeli dan lijecili... i tak... lijepo je bilo u sarajevu, doviđenja u calgaryu ;)

    ja sam srela Mehu u city centru u subotu i kad mi je rekao da idete u jabuku, malo mi je falilo da otkažem tulum na viksi... joooj, kad se sjetim izlazaka u jabuku... zakon... :) ali ja se barem nisam morala liječiti poslije tuluma - spavala do 13h, ali sve je bilo ok! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    C2V3N wrote:
    e ma nisam malko sam pretjerao popodne i kad sam se digao bilo mi slabo malo pa sam lagano za novu.

    bio sa ekipom na trgu, bilo super, prljavci svirali rebel rebel i one (bowie i u2 za neupućene) koji su fenomenalno zvucali, pipsi su me odusevili, nakon 2 godisnjeg posta neodlaska na njihove koncerte cini mi se da se ripper malo opametio, čak je izveo i dinamovu himnu (cijelu) ali samo akapela, vidi se da ceki na gitaram nisu ko Kralj ali dobro su kopirali njegove solaže.

    bili tam do pol 4 pa kod frendice, putem me shrvo neki umor. :D

    aj bok

    ajde, drago mi je da se ipak nečega sjećaš... :) i da ti je još bilo i super... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • snihsnih Posts: 1,052
    Evo ekipa i od nas (asfo, snih, Janko) zaprimite najbolje, najljepše i naj, naj želje, misli i pozdrave:) za već započetu Novu godinu!

    Mi bili u Tvornici. Prašio se više-manje novi val... bilo je veri guud. Za moj ukus premalo azre i haustora se pičilo (svega par stvari). Bilo dosta ljudi. Relativno mirnih i veselih. Naravno, popilo se... osim asfo koja je vozila doma!:( Došli doma oko 4. Prvoga se povlačili po kući cijeli dan i lovili trenutke za "ubit oko"!:D

    Janko (inače je još više odlepio na PJ, a pogotovo na WWS - sad već otpjeva cijeli refren, a dnevno nas žica do nekoliko puta da mu puštamo DVD) - lud ko noga!:):) nam se razbolil i ima visoku temperaturu tak da asfo ne radi. Ja počeo šljakat!:(
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ako netko nije vidio novogodisnju cestitku od najdrazeg nam vokalno instrumentalnog sastava, eto je (posebno obratiti pozornost na posljednju recenicu koja najavljuje jos jednu sjajnu godinu :D:D:D )

    HAPPY NEW YEAR AND BIG MAHALO!
    It's been a great ride- from crossing Canada, going "down under" in both hemishperes, getting reacquainted with the Old Country, going coast-to-coast here at home and of course, a couple of weeks in paradise to end it up- and now a well-deserved break for the holidays. Some of us are shaking out the cobwebs and getting the headquarters warmed up for what we're hoping will be another great year.

    So aloha and mahalo to you all.
  • masnimasni Posts: 1,657
    mahalo svima od mene i cestitke istima za sretnu nam Novu (bonton dopusta da se cestita i 5 dana poslije :D)

    ovaj paradise mozemo biti samo mi europljani.. :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • mambidamambida Posts: 22
    bok ljudi, ja sam poprilicno nova. malo sam kopala po forumu, pa naletila na vas i eto me da vas pozdravim.
    citala sam postove oko KONCERTA da vidim kako je vama bilo, tako da sam procitala sta ste radili za poklon, svaka cast, stvarno ste se potrudili!
    a sad posao zove...
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    haha danas sam dobio clansku karticu od 10c... pa oni su stvarno drogirani u 10c, sad bi im je najradje poslao natrag, dobro da sam dozivio clansku karticu, uopce se bojim pitati tu jel ima tko clansku karticu, frend koji je u 10c duze od mene nikada je nije dobio! btw, doshlo mi je kao newsletter, josh je moram izrezat, i za to su lijeni!

    dddddobro, jel ima kaj novog?


    pozdrav mambidi! uzivaj u nashim glupostima i baljezganju


    i josh nekaj, razmisljam da se bacim na izradu cro fans pj sitea. ako ima zainteresiranih javite se, jer se meni ne da igrati sa javom i aplikacijama, a opet ne zelim da site izgleda ko sranje.
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • sritno u novoj 2007 svima!
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • siljosiljo Posts: 2,203
    C2V3N wrote:
    haha danas sam dobio clansku karticu od 10c... pa oni su stvarno drogirani u 10c, sad bi im je najradje poslao natrag, dobro da sam dozivio clansku karticu, uopce se bojim pitati tu jel ima tko clansku karticu, frend koji je u 10c duze od mene nikada je nije dobio! btw, doshlo mi je kao newsletter, josh je moram izrezat, i za to su lijeni!

    pa to salju svaki put kad obnovis 10c membership... dobijes nesto kao newsletter, zapravo promotivno njesra s itemima iz goods section... i na dnu za izrezati iskaznica :-)

    hvale se ljudi iz europe da im je ovih dana stigao Deep #2 ...
    cekamo :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    siljo wrote:
    pa to salju svaki put kad obnovis 10c membership... dobijes nesto kao newsletter, zapravo promotivno njesra s itemima iz goods section... i na dnu za izrezati iskaznica :-)

    hvale se ljudi iz europe da im je ovih dana stigao Deep #2 ...
    cekamo :)
    lol, meni prvi put salju tako nesto :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • pajopajo Posts: 3,292
    C2V3N wrote:
    haha danas sam dobio clansku karticu od 10c...

    i josh nekaj, razmisljam da se bacim na izradu cro fans pj sitea. ako ima zainteresiranih javite se, jer se meni ne da igrati sa javom i aplikacijama, a opet ne zelim da site izgleda ko sranje.

    Je, mi je isto dobili prije ljeta, nosim ju vazno u novcaniku :)

    E, a ideja sa siteom je odlicna, da na neki nacin malo formaliziramo ovo nase druzenje. A mozda bi mogli i mi sebi pocet dijelit clanske iskaznice :)
  • mambidamambida Posts: 22
    C2V3N wrote:
    i josh nekaj, razmisljam da se bacim na izradu cro fans pj sitea. ako ima zainteresiranih javite se, jer se meni ne da igrati sa javom i aplikacijama, a opet ne zelim da site izgleda ko sranje.

    bas sam neki dan o tome razmisljala! ja bi se rado ukljucila, inace sam dizajner po struci i dosta radim web. samo jos moram decka koji mi programira obraditi da nam pomogne :)
    kad sam citala vase postove oko koncerta, skuzila sam da spominjete neke 10c karte i cinilo mi se da ste pricali kako vas sa njima puste ranije na koncert i mislim si, pa kakve su to karte??? sad sam skuzila o cemu se radi...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • flowflow Posts: 24
    evo i ja sam skinula pjesmu, super je , hvala!
    To myself I... surrender
    To the one I'll never please
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    bok svima!

    prvo, sve najbolje u 2007. (bila doma s društvom, išlo se spavati u 5 u malčice pomaknutom stanju, heh)

    drugo, dobrodošlica novoj članici naše male net zajednice mambidi :)

    treće, vrijeme je za meet-up, zar ne?

    ajmo, bacajte termine na sunce, meni najviše pašu vikendi, i to nedjelje više nego subote.

    što se 10c članske iskaznice tiče, C2V3N, fakat ne kužim kako to nisi prije dobivao? možda i jesi na onom malom katalogu koji dobiješ svaki put kad obnoviš članstvo, ali tvoje oči se nisu mogle maknuti od silnih PJ goodies koje se mogu kupiti:)
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    elcielo wrote:
    što se 10c članske iskaznice tiče, C2V3N, fakat ne kužim kako to nisi prije dobivao? možda i jesi na onom malom katalogu koji dobiješ svaki put kad obnoviš članstvo, ali tvoje oči se nisu mogle maknuti od silnih PJ goodies koje se mogu kupiti:)
    lol, nisam to uocio na katalozima :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:

    Iva: LOL! Jedino kaj mi onaj zadnji (koji cita datume) izgleda kao da se ukakio pa ne moze procitat! :)
  • finalnifinalni Posts: 63
    Sretna vam svima nova godina!

    Svima nam želim koncert Pearl Jama u Zagrebu. :)
    Heart and soul, one will burn.
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    drugo, dobrodošlica novoj članici naše male net zajednice mambidi :)

    treće, vrijeme je za meet-up, zar ne?

    Iva: Da mambida, DOBRODOŠLA!
    A za meet-up i nama paše preko vikenda. Ostali?
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: Da mambida, DOBRODOŠLA!
    A za meet-up i nama paše preko vikenda. Ostali?

    hej..

    i nama druzenje pase vikendom, a i preko tjedna ponekad... meni ne pasu zadnje 3 nedjelje ovaj mjesec...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:

    Ovo je genijalno, baš sam se nasmijao :):)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Pozdrav Dubrovniku gradu!!! :)




    Ej jel dobio itko do sad u RH Deep?!

    već san nervozan, u Belgiji i Nizozemskoj su se već načitali a ja nula bodova.
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ej jel dobio itko do sad u RH Deep?!

    već san nervozan, u Belgiji i Nizozemskoj su se već načitali a ja nula bodova.
    i mi nula bodova (a bome nula bodova i za 10c majice naručene prije vise od mjesec dana)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ja nisam kod kuće pa mi javite ako što dobijete da zovem moje :):)
    Vidim svi se žalite na 10c, ajde strpite se...imaju ljudi posla...ima nas dosta :D:D

    Pajo i Iva - majice koje ste naručili za Božić, valjda če doći za San Valentino :):):)

    Given to grunge - pozdrav Makarskoj, zračne linije ti si najbliži pa ako dođeš do Grada javi se.

    Inače ja sam još u isčekivanju bebača, dajem mu rok do sljedečeg utorka a onda ga ja za uši vadim van :D:D dosta je bilo izležavanja u trbuhu :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Inače ja sam još u isčekivanju bebača, dajem mu rok do sljedečeg utorka a onda ga ja za uši vadim van :D:D dosta je bilo izležavanja u trbuhu :)
    Koji cooler! LOL!
  • asfoasfo Posts: 315
    Sretna vam Nova svima!

    Dirty, baš sam htjela pitati gdje si ti i da li je prinova stigla :D
    Inače ja sam još u isčekivanju bebača, dajem mu rok do sljedečeg utorka a onda ga ja za uši vadim van :D:D dosta je bilo izležavanja u trbuhu :)
    Ah, odbrojavanje, super!

    Za sastanak smo i snih i ja, a nama odgovara gotovo svaki dan u slijedeća dva tjedna.

    Filmić iz Bombaya je super, a što se tiče pouzdanosti, znate onu :
    "If it's on TV (u ovom slučaju internet), then..... IT MUST BE TRUE!"
  • Halo sosedje.. :D
    Vse naj naj v 2007...

    ..upam, da se vidimo kmalu kje na koncertih Pearl Jam.. ;)

    Hvala za Zagreb 2006 (najboljša publika ;) ) in še posebej Ivi&Paju in Suzani za posnetke..
    Dobri ste z mano :)
    The worst enemies of music? Money and Mathematics. Combined with music, they both do the exact opposite of what they're supposed to do. Money makes music cheap, mathematics makes it stupid and predictable.

    ____

    Zagreb 2006/ Munich 2007/ Venice 2007/ Berlin 2009 / Venice 2010 / 2 x Berlin 2012 / Stockholm 2012 / Milan 2014 / Trieste 2014 / Vienna 2014 / Florence (EV) 2019 / Padova 2018 / Prague 2018 / Imola 2022 / Budapest 2022 / Vienna 2022 / Prague 2022 

  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    pajo wrote:
    i mi nula bodova (a bome nula bodova i za 10c majice naručene prije vise od mjesec dana)
    dobro je, ja cekam plocu od 6og mjeseca.

    ali naravno da su mi josh poslije toga poslali knjigu, 4 postera i majicu i newsletter sa clanskom iskaznicom
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • siljosiljo Posts: 2,203
    nizozemski radio javlja da PJ ipak ne dolazi na Pinkpop jer bi žena od jednog clana benda u to vrijeme trebala roditi... bili kao sve dogovorili pa otkazali...

    ako je istina, tesko da ce uopce dolaziti ove godine... a vidjet cemo, "slusamo" dalje glasine :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    siljo wrote:
    nizozemski radio javlja da PJ ipak ne dolazi na Pinkpop jer bi žena od jednog clana benda u to vrijeme trebala roditi... bili kao sve dogovorili pa otkazali...

    ako je istina, tesko da ce uopce dolaziti ove godine... a vidjet cemo, "slusamo" dalje glasine :)

    Hm...s ovom vijesti nova godina bas nije najbolje pocela...al vjerujem da ce ipak biti nesto!!!

    Puno pozdrava svima i naravno puno srece u novoj godini. Ja proslavio novu u Skopju :). Mah, mah Katji, Kristijanu, Emi. Sasho, zao mi je sto smo se mimoisli, ali vidimo se valjda u Poljskoj, hehe.
    Bend koji je svirao na novu godinu je svirao i PJ izmedju ostalog. Daughter, Jeremy, Alive... bili su super, a i publika je najbolje primila pj pjesme, hehehe, naravno. Planirali smo uzet im instrumente i zaprzit sa SOLAT i Corduroy, ali nije bilo dovoljno alkohola u krvi :D
    Inace, preporucam tko god moze, neka ode u Makedoniju...garantiram da se nece razocarati, ljudi su predobri, hrana je super, ima se gdje za izaci i sve je nekako opusteno...pogotovo nakon par skopskih pivi (ne smijem rec da je bolje od ozujskog :D ).

    Za meetup, sto prije to bolje, sto se mene tice. Siljo, ako ti ne pasu nedjelje, mozda neka subota onda? Dajte neke datume, pa da probamo dogovorit. Mozda i preko tjedna?
    Sljedeci tjedan recimo 12. ili 13.?

    I na kraju, Sretan Bozic svima koji danas slave. Puno zdravlja, srece i mira.
Sign In or Register to comment.