Pearl Jam in Zagreb!

1149150152154155860

Comments

  • pajo wrote:
    Iva: Normalna! To nije pitao Pajo nego ja, njegova supruga! :) Mozda ima veze s time koliko si u zivotu blizu odluke o djeci, ne znam...

    pa mislin....ima i drugih stvari na ovon svitu (no hard feelings) ali ako je PJ jedino o čemu se razmišlja....ccc, ne znan baš koliko je to pri zemlji?!

    bolje da si ga pitala ima li šta za obuć ditetu (toplu odjeću, obuću...i te stvari) ima li ok uvjete, a ti ono koju ćeš mu stvar 1. pustit? hey?
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • definitivno ne foxymophandle..!
    to je za ne, a za da..hm
    btw sad i ja slusam o'er me - hvala
    L
    you dont even know this song..fuck it play it anyway, thats right!!!
  • GIVEN TO FLY!!!
    na prvu loptu
    L
    you dont even know this song..fuck it play it anyway, thats right!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Sorry, given to grunge, al mi smo ti tu vecina tako PSYCHO kako je Iva rekla :D

    Ja inace isto postavljam takva pitanja ljudima pa kad vidim da me malo cudno
    pogledaju onda skuzim da nismo na istoj razini sa PJ-em, nemoj me krivo shvatit, al to je tako tu kod mene i kod dosta nas ovdje :D;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Btw,za Marku pustit da poslusa :D predlazem All Those Yesterdays
    kao uspavanku, jer to zapravo i je,
    te jos All Or None, Thin Air, Sometimes, Off He Goes i srodne
    laganije stvarcice. Zasad ;):D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • asfoasfo Posts: 315
    Janko, snih i asfo: konačno da se i mi pridružimo čestitkama hrabroj mami i još "hrabrijem" tati ;)!!! Malom bebaču Marku šaljemo veliku pusu, a Janko se pridružuje čestitkama na svoj specifičan način: Wo Wa Susad:)
    Nadamo se da ste svi dobro i spremni za novu eru u vašim životima!
    Za početak predlažemo: Thumbing My Way!!!
    Očekujemo "full report"...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Dragi moji napokon da vas obavjestim da je mali Marko odlučio da izađe van i da nam se pridriži kao trenutno najmlađi PJ fan na ovom thread-u :D:D:D

    Kakav dan... ( asfo & snih- imali ste pravo, biti prisutan na porodu je ne opisiva stvar, malo lakše nama muškarcima, mi moramo samo stisnut ruku :):)
    Nemam riječi sad za opisat te emocije...............možda drugi put
    Samo ču reči jednu stvar...svaka čast ženama, neču se više nikad žaliti da me nešto boli :):)
    Mali ima 3.9 kg...a to obečava jednu stvar; da če biti dobar vatrepolista Juga :D:D

    Pozdrav svima...idem sada popit koju :):D


    juuuuhuuuu.... :) pa bilo mu je i vrijeme!!! :) sad samo hrabro i bit će sve super! pa možeš nam i poslati sliku svog prvorođenog, ha? obožavam ta mala smežurana čudovišta... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    pa mislin....ima i drugih stvari na ovon svitu (no hard feelings) ali ako je PJ jedino o čemu se razmišlja....ccc, ne znan baš koliko je to pri zemlji?!

    bolje da si ga pitala ima li šta za obuć ditetu (toplu odjeću, obuću...i te stvari) ima li ok uvjete, a ti ono koju ćeš mu stvar 1. pustit? hey?
    Iva: Bila sam ostavila opciju da me ignoriras. Drugi put kindly molim da izaberes tu opciju! Hvala! :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: Normalna! To nije pitao Pajo nego ja, njegova supruga! :) Mozda ima veze s time koliko si u zivotu blizu odluke o djeci, ne znam...

    ma priznaj da nisi normalna i sve ok! :) primijetila sam ja već da ti i Sid imate ovakvih PSYCHO razmišljanja možda malčice više od ostatka ekipe na ovom forumu, ali opet, da vas nema, ja bih mislila da sam ja najveći frik.... :) pored vas ja sam čak možda i normalna... :)

    a moram još nešto podijeliti s vama... svaki puta kada prođem pored doma sportova, tak mi srce zatitra... još ne mogu vjerovati da je PJ ekšli tu nastupao i da je sa mnom bila i većina mojih prijatelja.... :) ah, sva se raznježim... i naježim... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    jurasica wrote:
    ma priznaj da nisi normalna i sve ok! :) primijetila sam ja već da ti i Sid imate ovakvih PSYCHO razmišljanja možda malčice više od ostatka ekipe na ovom forumu, ali opet, da vas nema, ja bih mislila da sam ja najveći frik.... :) pored vas ja sam čak možda i normalna... :)
    Ahahahahahaha :D Hvala, hvala. hahaha :D
    Da, malcice znamo odskakat tu i tamo Iva i ja, hm :D:p
    Al eto, ima nas svakakvih.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Ahahahahahaha :D Hvala, hvala. hahaha :D
    Da, malcice znamo odskakat tu i tamo Iva i ja, hm :D:p
    Al eto, ima nas svakakvih.

    e sid, jedva čekam da te opet vidim... ti si meni zakon... :) nego, jesi našla posao? mislim, trebat će ti lova za nove koncerte, znaš? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    ma priznaj da nisi normalna i sve ok! :)
    Iva: Tak je, rekao bi jedan mudar momak kojeg znam! :D
    Pa bar priznat da nisam normalna mi nikad nije bio problem! Dapače, još sam na to i ponosna! :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    jurasica wrote:
    e sid, jedva čekam da te opet vidim... ti si meni zakon... :) nego, jesi našla posao? mislim, trebat će ti lova za nove koncerte, znaš? :)
    HAhah, ja isto jedva cekam da vas sve vidim na nekom meetupu.
    Ma joj, to za posao, bed totalni je to kod nas, u mojoj struci bar.
    neke zamjene tu i tamo, rijetko, al stalno nista. :(
    Da je barem nes za par mjeseci, al nis...
    Ma naci cu ja nesto uskoro, jer da, trebat ce za koncerte i put i sve nesto :D
    Znam kako to ide. malo me kriza hvata...dobro, ne jos, al kad objave nes sluzbeno... Ajde, drzte mi fige, valjda ce nes upast. ako ne, selim se u ZG :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ahahahahahaha :D Hvala, hvala. hahaha :D
    Da, malcice znamo odskakat tu i tamo Iva i ja, hm :D:p
    Al eto, ima nas svakakvih.
    Iva: Go us! :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    Iva: Pa bar priznat da nisam normalna mi nikad nije bio problem! Dapače, još sam na to i ponosna! :D
    Hahaha, iste smo, ISTE! Ludjakinje dve, prave. :D
    Al neka neka, ja se takodjer ponosim :p
    *Proud to be a Croat, proud to be a Pearl Jam FREAK!*
    ^^efo ideja za majice...haha. ili bar pin/button, tj. bezd, po hrvatski :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Jel zna netko možda dal će u Rijeci bit i ove godine, kao što i svake bilo ono kao ''grunge night' na godišnjicu smrti K. Cobaina. , mislim, uvijek je bilo u Točki, ali sada je to kao Alter ego :rolleyes: pa se možda sve promijenilo.

    damn.

    sjećam se prošle godine, DJ nas je trpio cijelu noć a ja i frendica smo skakale do onog pulta koji je na povišenju ''može nešto od pearl jamaaaaaaaaa????''

    strašno, sad mi je baš neugodnjak XD

    pozdrav svimaaaa i kisich
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ja mislim da ču malome pustit Indifference i All or none...to su moja dva prva izbora...a bit če tu i puno više toga :D:D
    Kad bude imao dvije godine sam če puštat Blood, Spin the black circle, State of love and trust itd...:D:D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Čestitke roditeljima i puno sreće malom Marku! :)

    Što se tiče prikladne pjesme, Around The Bend mi se čini kao super izbor... Mislim, pogledajte samo tekst... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Hahaha, iste smo, ISTE! Ludjakinje dve, prave. :D
    Al neka neka, ja se takodjer ponosim :p
    *Proud to be a Croat, proud to be a Pearl Jam FREAK!*
    ^^efo ideja za majice...haha. ili bar pin/button, tj. bezd, po hrvatski :D


    e ovo mi je odlično: proud to be a Pearl Jam freak!
    i ona ideja od masnog sa prstenom u kojem piše Pearl Jam. dobar... Lords of Pearl Jam... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    jurasica wrote:
    e ovo mi je odlično: proud to be a Pearl Jam freak!
    i ona ideja od masnog sa prstenom u kojem piše Pearl Jam. dobar... Lords of Pearl Jam... :)
    hahaha, zakon to s prstenom. to sam negdje propustila, nisam to vidjela :eek:
    Al super. :D Ideje ideje, samo mi vi recite sto vam padne na pamet, a i
    ja se svaceg sjetim, haha :p:D

    Evo me doma nakon gustafa, jos sam hm da, pod gasom :D

    GUstafi su super, al frontman Edi (da, tako se zove, i obescascuje to ime) je u totalnom QRCU. Sigurno nije ni cuo za PJ, trebalo bi ga malo upoznat, pa da se
    ugleda na imenjaka. :mad:

    Inace, festa super,al jedino to banana. idem u krpe nakon sto uzmem dozu
    msg pit-a i myspace-a :rolleyes: aushit, opetsampostalaovisna. :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Malo smo opet počeli zabušavat po tom pitanju pa mi je pala na pamet ideja da bubamo ovak datume dok ne pronađemo jedan koji odgovara svima (ili barem većini ljudi)... Možda se uspijemo dogovorit do ljeta... :D

    Kome odgovara nedjelja, 21.01. nek digne dva prsta... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Malo smo opet počeli zabušavat po tom pitanju pa mi je pala na pamet ideja da bubamo ovak datume dok ne pronađemo jedan koji odgovara svima (ili barem većini ljudi)... Možda se uspijemo dogovorit do ljeta... :D

    Kome odgovara nedjelja, 21.01. nek digne dva prsta... :D
    Iva: Evo mi dizemo svako po dva prsta, ali cini mi se da Silji nisu pasale nedjelje. Mozda da stavimo na odabir subotu ili nedjelju pa vidimo koji dan pobjedjuje? Ili da se strpimo do kraja karnevala kad moze doci i rijecki kontingent; dotad bi se mi mogli organizirati s crvenim za dvd-e pa da imamo svi skupa i nesto za podijelit na tom mitingu.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    Iva: Evo mi dizemo svako po dva prsta, ali cini mi se da Silji nisu pasale nedjelje. Mozda da stavimo na odabir subotu ili nedjelju pa vidimo koji dan pobjedjuje? Ili da se strpimo do kraja karnevala kad moze doci i rijecki kontingent; dotad bi se mi mogli organizirati s crvenim za dvd-e pa da imamo svi skupa i nesto za podijelit na tom mitingu.
    :D Iva, ti si super. uvijek bila no sad jos vise. :)
    Ja sam malo u komi od sinoc, i da, meni je bed sad kad je karneval, tj
    maskare.
    al ako ce netko dolazit u Opatiju/Lovran na karnevale 10. i 11.2. ili na Rijecki
    karneval 18.2. obavezno se javite da se vidimo i to.
    Mislim da ce Domagoj doci na jedan od gore navedenih, a ja
    predlazem (tko god zeli vidjet ludnicu od povorke i nije vidio nis slicno) da
    dodje na lovranski karneval, a isti dan je i balinjerada u Opatiji
    sto sigurno nikad niste vidjeli, a trebali biste :)

    Eto, dosta od mene i moje promocije PGZ-a i nasih karnevalskih
    zbivanja, ludorija, hm. nastavimo mi sa PJ-em.
    Da, ja MOZDA cu dolazit u ZG prije nego ova ludnica zavrsi, al sumnjam.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Mali Marko je stigao doma danas...na putu iz bolnice slučajno :D se našao cd od PJ (slow set ) u autu tako da je odslušao prvu dozu :):D:D...
    Miran je za sada i sve je ok...samo cucla i spava :)

    Što se tiće meet-up-a ja ču za 10 dana morat skočit do Dubrovnika, preko Zagreba. Mogao bi namjestiti da bude vikend 27/28, ali vi se slobodna dogovorite ako vam odgovara ovaj sljedeći vikend.

    Tomo/Pajo - ja sam uzeo paket dvd za to prženje pa da vam ih pošaljem prije sastanka???
    Gdje je piratska centrala :D:D????
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Mali Marko je stigao doma danas...na putu iz bolnice slučajno :D se našao cd od PJ (slow set ) u autu tako da je odslušao prvu dozu :):D:D...
    Miran je za sada i sve je ok...samo cucla i spava :)

    Što se tiće meet-up-a ja ču za 10 dana morat skočit do Dubrovnika, preko Zagreba. Mogao bi namjestiti da bude vikend 27/28, ali vi se slobodna dogovorite ako vam odgovara ovaj sljedeći vikend.

    Tomo/Pajo - ja sam uzeo paket dvd za to prženje pa da vam ih pošaljem prije sastanka???
    Gdje je piratska centrala :D:D????
    Koja slučajnost! Baš od PJ-a cd? :D
    Hajde dogovorit cemo s crvenim dotad gdje je piratska centrala pa javimo.
    Ostali, kako vam paše taj vikend? Nama paše. Možemo onda imat sad jedan dubrovački meet-up, a za mjesec dana jedan riječki...
  • pajo wrote:
    Ostali, kako vam paše taj vikend? Nama paše. Možemo onda imat sad jedan dubrovački meet-up, a za mjesec dana jedan riječki...

    Eo meni paše... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    meni isto pašu nedjelje, no ako miting bude 28.1., morat ću vas napustit nešto ranije pošto idem u močvaru na jedan mnogo ludi koncert jednog mnogo simpatičnog benda mewithoutyou.
    sviraju čisti indie rock, pa ako se kome da, možemo s mitinga ravno na koncert zajedno :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    meni isto pašu nedjelje, no ako miting bude 28.1., morat ću vas napustit nešto ranije pošto idem u močvaru na jedan mnogo ludi koncert jednog mnogo simpatičnog benda mewithoutyou.
    sviraju čisti indie rock, pa ako se kome da, možemo s mitinga ravno na koncert zajedno :)

    he, vidiš, a ja 21.01. (prvi predloženi datum) idem na dugoočekivani koncerat od tommy emanuela... bolje da se nađemo na nekom koncertu, jelte? :)
    a bili jučer i na urbanu (i iva i ranac) i meni je bilo malo u banani... otišla sam prije završetka koncerta, pa ne znam koji su dojmovi od gore navedenih nam suovisnika, ali loše mi je to... prije mi je urban bio domaći PJ i išla sam na sve njegove koncerte, pa i u inozemstvo, ali danas mi je u banani... to je tako tužno... :) nevermajnd... šou mast gou on!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • asfoasfo Posts: 315
    Mali Marko je stigao doma danas...na putu iz bolnice slučajno :D se našao cd od PJ (slow set ) u autu tako da je odslušao prvu dozu :):D:D...
    Miran je za sada i sve je ok...samo cucla i spava :)


    A mama i seka od malog Marka? Jesu li one dobro?
    Paziš da mama pije puno tekućine? Nema problema sa dojenjem, nadam se. Pazite joj na kvrgice (ako se pojave) da se ne upale mlijekovodi!!! I znaš da se sada opet događa oluja hormona i da će najvjerovatnije biti malo ćudljiva opet pa će svima trebati malo strpljenja....

    Oprosti, malo sam možda prenapadna, ali na toliko stvari se treba paziti, kasnije tek shvatiš da si nešto možda trebao malo drugačije ... :)

    A i ti još nisi ispričao svoju priču... u punoj verziji :D
    Kako se sada snalaziš? Motaš pelene? Nunaš? Pričaš? Puštate, nadamo se, i Mozarta, on je jako dobar za razvoj malog mozgića...

    Prestati ću sada :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Mama je još umorna a sestra je dobro, još ne pokazuje znakove ljubomore ali znam da če i to doći na dnevni red :)
    Mama pije dosta tekućine a mlijeka ima i za izvoz (mogli bi se javit Dukatu ili Vindiju :):)...malo se šalim) a za hormone sam obavlješten tako da pazim a s obzirom da ne moram radit trenutno imam vremena se brinuti o svemu; kuća, spenza, vrtić i ostalo, ko prava domaćica, samo što ne kuham baš puno :):)
    Sinoć je bila prva noć, uzbudljivo...spavanje sa jednim okom otvorenim.



    asfo wrote:
    A mama i seka od malog Marka? Jesu li one dobro?
    Paziš da mama pije puno tekućine? Nema problema sa dojenjem, nadam se. Pazite joj na kvrgice (ako se pojave) da se ne upale mlijekovodi!!! I znaš da se sada opet događa oluja hormona i da će najvjerovatnije biti malo ćudljiva opet pa će svima trebati malo strpljenja....

    Oprosti, malo sam možda prenapadna, ali na toliko stvari se treba paziti, kasnije tek shvatiš da si nešto možda trebao malo drugačije ... :)

    A i ti još nisi ispričao svoju priču... u punoj verziji :D
    Kako se sada snalaziš? Motaš pelene? Nunaš? Pričaš? Puštate, nadamo se, i Mozarta, on je jako dobar za razvoj malog mozgića...

    Prestati ću sada :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.